Wyścigi konne zakłady bukmacherskie w Polsce

Można powiedzieć, że obstawianie wyścigów konnych rozpoczęło zakłady bukmacherskie na świecie. Kolebką zakładów na ten sport była Wielka Brytania, gdzie w XVIII wieku po raz pierwszy wytypowano gonitwę konno. To właśnie tam pojawili się pierwsi nowi bukmacherzy, więc dla instytucji oferujących zakłady wyścigi konne stały się głównym produktem. Wówczas jeszcze nie było piłki nożnej, dlatego bukmacherzy tak bardzo interesowali się gonitwami konno. Do dziś w Anglii to bardzo popularny sport, a zakłady na wyścigi można robić też u polskich bukmacherów.

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#8
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Najlepsi bukmacherzy jaky przyjmuje zakłady na wyścigach

Zakłady sportowe na wyścigi konne były od początku bardzo dochodowe. Znawcy koni i dżokejów mogli sporo zarobić obstawiając wysokie sumy u bukmacherów. Typowanie gonitwy to wybór najlepszego konia lub odpowiedniego porządku na mecie. Gracze zwracają też uwagę, jaki rodzaj wyścigu się odbywa. Najlepsi z nich dostrzegają różnicę pomiędzy flat racing a boxed racing. To tak, jakby porównać bieg na 400 metrów ze sprintem na 100 m.

Bukmacherzy do wyścigów konnych w swoich szeregach mają fachowców od poszczególnych gonitw tak, żeby odpowiednio oferować kursy na wyścigi konne. Oddsmakerzy muszą zwracać uwagę na tor, dystans, a także formę konia. Wiele zakulisowych informacji może pomóc w skutecznym obstawianiu. U najlepszych bukmacherów pojawiają się zakłady na zwycięzcę i rozszerzenia takie jak porządek, dwójka, trójka, czwórka. Strony z zakładami na wyścigi konne oferują też zakłady wielogonitwowe, które są kombinacją kilku typów.

Obstawianie wyścigów konnych – co musisz wiedzieć?

Jak obstawiać wyścigi konne? Najważniejszą rolę podczas każdego wyścigu pełnią koń i dżokej. Wiadomo, że wszystko zależy od siły i sprawności konia, ale dżokej również ma sporo do zrobienia. Najczęściej jest tak, że każdy zawodnik jeździ od dłuższego czasu na jednym koniu. Bywają jednak zmiany, co może mieć przełożenie na występ konia. Sprawdzając wyścigi konne bukmacherzy kierują się tą przesłanką, a także analizą ostatnich wyników konia. Podobnie jest w piłce nożnej i tenisie, gdzie również zwraca się uwagę na formę drużyn oraz zawodników. W przypadku zakładów na wyścigi działa podobny mechanizm. Dobre rezultaty konia na poprzednich gonitwach pokazują, że jest w wysokiej dyspozycji.

„Wyścigi konne można analizować pod kątem formy konia oraz dżokeja, który będzie na nim jeździł”

Zakłady bukmacherskie – wyścigi konne to połączenie, od którego wszystko się zaczęło, jeśli chodzi o obstawianie meczów. Bukmacherzy mogą kierować się sentymentem do tych zdarzeń, bo właśnie rywalizacja konno stworzyła zakłady sportowe. Legenda głosi, że pierwszy kupon zagrany za pieniądze odnosił się właśnie gonitwy konne w Wielkiej Brytanii w XVIII wieku. Uczestnikom wyścigów zakładanie tak się spodobało, że później nikt nie wyobrażał sobie toru wyścigowego bez lokalu bukmacherskiego.

W Polsce na wyścigi konne bukmacher Fortuna, Betfan lub STS przyjmuje zakłady online i w punktach naziemnych. Oferty odnoszą się do polskich wydarzeń na torze Służewiec w Warszawie lub Partynice we Wrocławiu. Obstawianie może dotyczyć też wielu zmagań na europejskich torach. To tam dochodzi do najbardziej prestiżowych wydarzeń związanych z wyścigami konno. Mamy na myśli przede wszystkim Wielką Brytanię, z której wywodzi się ten sport.

Dla obstawiających zakłady bukmacherskie, wyścigi konne bywają ciekawym uzupełnieniem do głównej oferty. Większość użytkowników wyżej ceni sobie kursy na piłkę nożną lub koszykówkę, a zakładami na gonitwy interesują się przede wszystkim pasjonaci tego sportu. W Polsce od wyścigów konnych większą popularnością cieszy się siatkówka, piłka ręczna i skoki narciarskie. Legalni bukmacherzy do wyścigów konnych nie są jednak w mniejszości, bo oferty kursowe na gonitwy można znaleźć u większości firm internetowych. Oferta na zakłady wyścigi konne znajduje się na stronach online i aplikacjach mobilnych. Obstawiać wyścigi konne można bezpośrednio z toru Służewiec lub Hipodrom, a umożliwiają to aplikację na telefon. Tak jak na stronie bukmacherskiej, tak i w aplikacji znajdują się kursy na gonitwy konne.

Wyścigi konne w Polsce – historia obstawiania koni
🏛️ Pierwsze rozgrywki XVIII wiek
🏢 Organ nadrzędny zależy od turnieju
📶 Pokrycie bukmachera duża
⭐ Popularny w Anglia, Polska, Francja, Niemcy
🌎 Mistrzostwa świata brak
🏅 Dyscyplina olimpijska nie

Jakie płatności wybrać, kiedy typujesz wyścigi konne

Korzystając z kolektury bukmacherskiej na torze wyścigowym za kupon na gonitwę zapłacisz gotówką lub kartą. Jak już doskonale wiesz, wyścigi konne bukmacherzy udostępniają również w zakładach online. Tam gotówka nie jest przyjmowana, bo zakłady stawiane są za środki przelane drogą elektroniczną. Najlepsi bukmacherzy do wyścigów konnych w Polsce nie mają żadnych problemów ze sprawnym przekazem finansowym. Wpłaty przez Skrill, BLIK, karty VISA/Mastercard lub Revolut są natychmiast księgowane. To oznacza, że w tej samej chwili możesz postawić zakład na wyścig konno.

Przy metodach depozytów do bukmacherów na wyścigi znajdują się minimalne i maksymalne kwoty przelewów. Elektroniczne przelewy dają pewność, że pieniądze u bukmachera internetowego pojawią się od razu po wykonaniu wpłaty. Tak się dzieje wykonując przelew z aplikacji BLIK, konta Skrill/Neteller, Paysafecard oraz z serwisów płatności takich jak sprawą PayU, dotpay, tpay i Przelewy24.

Bukmacher MasterCard PayU Skrill Paysafecard
Fortuna Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Totalbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy z aplikacjami mobilnymi

Flat racing, jump racing i boxed racing to rodzaje gonitw, które są obstawiane przez fanów zakładów na wyścigi konne. Kibice emocjonują się rywalizacją na hipodromie „na żywo” i przed ekranami telewizorów lub smartfonów. Zakłady mobilne na stałe zagościły w ofertach bukmacherów – również tych od wyścigów. W najlepszych aplikacjach pojawiają się wszystkie rodzaje wyścigów z europejskich torów oraz wiele typów na konkretne gonitwy. Telefon pozwala na grę wyścigów konno w zakładach internetowych.

Firmy bukmacherskie, które wystawiły ofertę na rywalizacje konno posiadają też aplikacje, dzięki którym typowanie wyścigów jest jeszcze szybsze. W oprogramowaniach na smartfony z iOS i Androidem tworzenie kuponów na gonitwy odbywa się poprzez ruchy palcem na ekranie. W aplikacjach od Forbet, Betfan i Fortuny wszystkie kursy na wyścigi znajdziesz w zakładce „wyścigi konne”.

Najlepsi bukmacherzy na wyścigi konne według kursów

Na każdy zakład z oferty wyścigów konno przypada specjalny kurs, który określa szanse na wygraną lub pozostały rezultat. Dla użytkowników to istotna informacja, bo dzięki niej wiemy, ile potencjalnie możemy zarobić przy obstawianiu za 100 zł, 1000 zł lub inną kwotę. Bukmacherzy wystawiając zakłady bukmacherskie na wyścigi konne w Polsce dokładnie analizują sytuację na torze oraz formę zwierząt. Operatorzy zakładów nie chcą się pomylić, co mogłoby się wiązać z ich przegraną. Przed ewentualną stratą chroni ich też marża, czyli drobny procent gwarantowanego zysku ze wszystkich postawionych zakładów. Wyścigi konne obstawianie online u bukmachera z najniższą marżą pozwalają wygrywać największe sumy.

„Kursy bukmacherskie na gonitwy konne przedstawiają szanse uczestników w wyścigu. Kiedy kurs jest większy, możliwość na wygraną jest niższa według oceny bukmachera”

Betfan jest firmą, która kojarzona jest z zakładami na wyścigi. Bukmacher ten posiada dobry wizerunek wśród fanów wyścigów konnych, a elementem, za który Betfan jest lubiany, to dobre kursy. Bukmacher umożliwia typowanie zdarzeń na stronie betfan.pl i mobilnej aplikacji. W powitalnej ofercie tego bukmachera znajdziecie zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty.

Betfan o dobre wyścigi konne kursy dba nie tylko w zakładach na wyścigi konne, ale też w pozostałych dyscyplinach. Jeśli zakład z oferty ogólnej Betfan Cię nie będzie satysfakcjonował, możesz zgłosić swój typ przez My Bet. A po wyższe kursy możesz sięgnąć w typach Matchday Boost.

Strona główna betfan

Najlepsze zakłady na wyścigi konne w Polsce

Który bukmacher idealnie łączy się z zakładami na wyścigi konne? Musimy pamiętać, by nasz wybór dotyczył firmy, która oferuje najwięcej wydarzeń z gonitwy konnej oraz możliwości typowania. Sprawdzaliśmy wszystkich bukmacherów w Polsce i najlepsze opinie zebrała Fortuna. To firma, która umożliwia typowanie wyścigów konnych z Wielkiej Brytanii, gdzie są organizowane wydarzenia w Doncaster i pozostałych arenach. W zakładach na wyścigi bukmacher Fortuna przyjmuje kupony na zwycięzcę i porządek: dwójka, trójka, czwórka. Fani wyścigów konnych w zakładach Fortuny otrzymają wiele okazji do tworzenia kuponów na gonitwy.

„Zakłady na wyścigi konne u bukmachera Fortuna mogą być typowane na wydarzenia z torów w Wielkiej Brytanii i Francji”

Dodatkowe rynki takie jak porządek w gonitwie to elementy, które przemawiają za wyborem Fortuny. Bukmacher na zakłady konne oferuje powitalny bonus o wartości 100% do 2000 zł. Na starcie można też postawić kupon na konie (lub inny sport) bez ryzyka do 600 zł. Kursy w Fortunie na wyścigi konne można śledzić przed startem wydarzenia. Zakłady na ten sport u bukmachera Fortuny możemy obstawić w aplikacji iOS/Android i stronie online. Oferta jest nie bieżąco aktualizowana o nowe gonitwy i zdarzenia ze świata wyścigów konno.

Strona główna Fortuna

Kliknij przycisk poniżej, aby założyć konto w Fortuna i zacząć obstawiać wyścigi konne w Polsce:

Bonusy bukmacherskie z obstawianie na wyścigi konne

Bonusy bukmacherskie na wyścigi konne to zwłaszcza bonusy bez depozytu dla nowych graczy. Po rejestracji obstawianie wyścigów może odbywać się za freebet lub zakład bez ryzyka. W ten sposób przygodę z zakładami na wyścigi pozwala rozpocząć Betclic, Fortuna. Pozostali bukmacherzy wypłacają bonusy od pierwszej wpłaty. To kwota, która zasili Twoje konto w Superbet, STS i LVBET. Promocje na start mogą być użyte do typowania zakładów na wyścigi konne.

O nas

Na Bonusowo znajdziesz grupę redaktorów, która jest zainteresowana zakładami bukmacherskimi, ale też wyścigami konnymi. To szlachetny sport, od którego powstały zakład sportowe, więc traktujemy to jako naszą powinność, by śledzić to, co się w nim dzieje. Bycie na torze wyścigowym to niesamowite przeżycie, więc szybko można polubić taką rywalizację. Przez bonusowo.com próbujemy skutecznie obstawiać na wyścigi konne zakłady bukmacherskie, aby dodatkowo na tym zarobić.

Nasze zainteresowania wykraczają też dalej na pozostałe dyscypliny sportowe. W ujęciu bukmacherskim oglądamy też piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i tenis ziemny. Poza typami proponujemy też najlepsze bonusy bukmacherskie.

Oceń tę recenzję
7 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Jakie zakłady można obstawiać w wyścigach konno?
Na wyścigi konne bukmacherzy oferują zakłady zwyczajne na zwycięzcę i dodatkowe na porządek w gonitwie.
U jakiego bukmachera typować wyścigi konne?
Zakłady na wyścigi konne znajdują się w ofertach legalnych bukmacherów, a przykładem takiej firmy jest Fortuna.
Czy w aplikacja bukmacherska przyjmuje zakłady na wyścigi?
Tak, w aplikacjach wielu bukmacherów w Polsce znajdziesz typowanie wyścigów konno.
Gdzie znajduje się bonus na wyścigi?
Nowy gracze mogą rozpocząć obstawianie zakładów na wyścigi konne z bonusem na start od bukmachera Fortuna, Betclic, Forbet. Często dostępne są także specjalne bonusy dla stałych klientów.
Jakich płatności użyć do bukmacherów z wyścigami?
Możliwe formy składania depozytów na konto bukmacherskie to Revolut, Neteller, Visa, Mastercard, BLIK, Przelewy24, Paymenticon i Paysafecard.