Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną w Polsce

Wyobrażając sobie w dzisiejszych czasach zakłady sportowe, u każdego przed oczami z pewnością pojawiają się przede wszystkim zakłady bukmacherskie piłka nożna. To kluczowa pod względem historycznym i bezapelacyjnie najpopularniejsza dyscyplina sportowa na świecie. Obecnie odpowiada za połowę, jeśli nie większość oferowanych wydarzeń u praktycznie każdego bukmachera działającego w Polsce.

Lista bukmacherów oferujących typowanie piłki nożnej

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Freebet 20 PLN w mobilnej aplikacji

 • 30 dni gry bez podatku

Pakiet powitalny Premium do 2500 zł + 20 zł w aplikacji

#3
 • Wypłaty w kilka minut

 • Narzędzie Custom Bet

Bonus powitalny do 110 zł

#4
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

#5
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#6
 • Rozbudowana oferta Cashback

 • Fuksiarz kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#8
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

Zwrot CASHBACK 1000 zł + darmowy zakład FREEBET 50 zł

#9
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

FREEBET POWITALNY DO 200 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Historia typowania piłki nożnej

Historia typowania piłki nożnej

Piłka nożna ma niezwykle bogatą historię typowania wyników i z pewnością można ją uznać za tę dyscyplinę sportową, która w największym stopniu przyczyniła się do popularyzacji zakładów sportowych. Rozgrywki cieszą się ogromnym zainteresowaniem niemal na całym świecie i swoją formą idealnie nadają się na zakłady bukmacherskie piłka nożna. Praktycznie każdy fan piłki nożnej zdecydował się kiedyś na typowanie wyników swoich ulubionych drużyn i lig, a najlepsi bukmacherzy po prostu zareagowali na popyt.

 1. Każda strona bukmacherska oferuje możliwość typowania zakłady bukmacherskie pilka nożna.
 2. Przeciętny bukmacher udostępnia rozgrywki topowych lig z kilkudziesięciu krajów świata.
 3. Zakłady piłka nożna najczęściej otrzymują od bukmacherów specjalne bonusy oraz freebet dla stałych klientów.
 4. Najpopularniejsze rynki piłkarskie umożliwiają typowanie zakładów nawet do piątej ligi.

Większość użytkowników portali z zakładami — czy to zagraniczni bukmacherzy, czy polscy, to właśnie fani piłki nożnej. Znaczna część tych osób dopiero z czasem zaczyna rozszerzać swoje zakłady na inne dyscypliny sportowe. Dlatego właśnie uważa się, że piłka nożna zawsze będzie filarem podtrzymującym działalność każdego bukmachera w Polsce i Europie jeszcze przez bardzo długi czas.

Nawet 70% wszystkich wydarzeń sportowych u bukmacherów to zakłady bukmacherskie piłka nożna.

Piłka nożna otrzymuje największe wsparcie od bukmacherów i raczej nikt nie powinien się temu dziwić. Pomimo tego, że polska liga i reprezentacja stoi na relatywnie niskim poziomie, Polacy chętnie typują wyniki w Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Francji, a polskie rozgrywki pozostają raczej dla osób, które są szczególnie zainteresowane lokalnymi wydarzeniami.

🏛️ Pojawienie się zakładów Oficjalnie około 1922 roku
🏢 Organizacja nadzorująca FIFA
📶 Udziały u bukmacherów wysokie
⭐ Popularne w Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania
🌎 Mistrzostwa świata: co cztery lata
🏅 Dyscyplina olimpijska Tak

Jak testujemy i recenzujemy najlepsze strony do typowania piłki nożnej?

Każdy bukmacher jest inny i stara się zapewnić swoim odbiorcom jak najlepsze możliwości typowania na zakłady piłkarskie. Konkurencja jest bardzo duża i dla początkującego typera bardzo trudno jest wybrać taki serwis, który rzeczywiście zapewnia najlepsze środowisko na obstawianie piłkarskie. Dlatego nasi eksperci dogłębnie sprawdzają każdy portal i najważniejsze aspekty ich funkcjonowania, żeby wybrać te, które zapewnia najlepsze warunki. Oto kryteria, które decydują o znalezieniu się w zestawieniu najlepszych stron zapewniających zakłady na mecze piłki nożnej.

 1. Proces zakładania konta

  Zakładanie konta powinno przebiegać szybko i nie wymagać od użytkownika podawania zbyt dużej ilości danych osobowych (przynajmniej na początku). Dlatego wybierane serwisy powinny być przede wszystkim wygodne w użyciu i umożliwiać wejście do zabawy już po kilku minutach. Najczęściej wymaga się podania podstawowych danych logowania oraz danych osobowych i po weryfikacji można przejść do obstawiania meczy. Całość nie powinna zająć więcej niż 5 minut.

 2. Turnieje, które można typować

  Niezwykle istotnym czynnikiem będzie jak najszerszy zakres dostępnych lig oraz turniejów. Obstawianie piłki nożnej powinno być jak najbardziej swobodne i jeżeli coś dzieje się w świecie piłki nożnej, to użytkownik powinien mieć pewność, że zawsze może postawić swój typ. Topowi polscy bukmacherzy udostępniają praktycznie wszystkie ważniejsze ligi i turnieje z każdego regionu globu.

 3. Szeroki zakres metod płatności

  Po zarejestrowaniu konta zawsze należy je doładować, żeby wykorzystać ofertę powitalną oraz móc rozpocząć stawiać zakłady na mecze. Wysokiej klasy bukmacher udostępnia wszystkie najszybsze i najpopularniejsze metody płatności w Polsce. Dlatego w sekcji bankowości nie powinno zabraknąć takich opcji jak Visa, BLIK, Przelewy24, PayU, czy Dotpay.

 4. Bezpieczeństwo i ochrona użytkownika

  Jeżeli w grę wchodzą prawdziwe pieniądze, to bezpieczeństwo jest jednym z najważniejszych czynników, o które należy zadbać. Na szczęście licencjonowany bukmacher oferujący zakłady na mecze piłki nożnej jest zobligowany do zapewnienia najwyższych standardów ochrony. Użytkownik może liczyć na szyfrowanie strony, bezpieczne transakcje i rzetelność działania serwisu.

 5. Czas wypłaty

  Wpłaty na serwis z zakładami sportowymi z reguły są bardzo szybkie i wygodne. Jeżeli chodzi o wypłaty pieniędzy, to każdy legalny bukmacher musi przedsięwziąć dodatkowe działania, które są wymogiem licencyjnym, co sprawia, że mogą trwać dłużej. Jednak najlepsi bukmacherzy wprowadzili szczególnie środki, dzięki czemu wypłata pieniędzy wcale nie musi trwać o wiele dłużej.

 6. Bonusy i promocje

  Dodatki pieniężne, zapewniające większe możliwości na zakłady sportowe są dzisiaj jednym z najistotniejszych czynników, dla których wybiera się danego bukmachera. Jednak kwota promocji rzadko kiedy określa jej rzeczywistą wartość. Żeby dowiedzieć się, jaka dana oferta jest naprawdę, należy przeanalizować jej regulamin, gdzie zapisane zostały wszystkie warunki użytkowania.

5 najlepszych aplikacji do typowania zakładów na piłkę nożną

Jako że piłka nożna ma najwięcej fanów na całym świecie, doskonałym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w odpowiednie aplikacje bukmacherskie, które pozwolą obserwować swoje piłka nożna zakłady bukmacherskie podczas oglądania najbardziej interesujących wydarzeń. Co więcej, użytkownik takiej aplikacji nosi zawsze przy sobie cały portal, dzięki czemu może podejmować szybkie decyzje, a także tworzyć nowe kupony, wypłacać pieniądze i aktywować bonusy.

#1 Aplikacja do obstawiania piłki nożnej – Fortuna

Fortuna słynie przede wszystkim z bardzo dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej. Użytkownicy tego portalu mogą korzystać z niej na urządzeniach wyposażonych w system Android oraz iOS. Program umożliwia typowanie wszystkich dostępnych zakładów, możliwość obstawiania na żywo, a także korzystania z płatności mobilnych. Warto zwrócić również uwagę na to, że program można zabezpieczyć kodem PIN lub odciskiem palca.

Fortuna app

#2 Aplikacja do obstawiania piłki nożnej – STS

Największy polski bukmacher przykłada sporo uwagi do coraz popularniejszej aplikacji mobilnej. Program został opracowany w taki sposób, żeby spełniał wszelkie standardy. Dlatego udało się do niego przenieść wszystkie kluczowe możliwości. Obejmuje to oczywiście pełen dostęp do dostępnych wydarzeń, płatności oraz dostępność do oferty bonus powitalny. Warto zaznaczyć, że aplikacja STS umożliwia również oglądanie transmisji na żywo.

sts app

#3 Aplikacja do obstawiania piłki nożnej – LVBet

LVBet postawił na nowoczesne rozwiązania i zwrócenie na swoje oprogramowanie szczególnej uwagi. Dlatego oprócz standardowych opcji, w aplikacji tego bukmachera można także obstawiać e-sport, obsługiwać płatności i korzystać ze specjalnych benefitów, jak +14% do wygranych podczas korzystania z oprogramowania na urządzenia przenośne.

lvbet app

#4 Aplikacja do obstawiania piłki nożnej – Betfan

Aplikacja Betfan miała po prostu zapewnić swoim użytkownikom jak najwygodniejsze typowanie, przy zachowaniu możliwości portalu internetowego. Twórcom udało się wywiązać z tego zadania i zaprezentowali oni bardzo przyjemne i łatwe w obsłudze oprogramowanie, które po prostu spełnia wszelkie oczekiwania. Można na nim robić wszystko, czego oczekuje się od aplikacji mobilnej u bukmachera – w tym oczywiście typować piłka nożna zakłady.

betfan app

#5 Aplikacja do obstawiania piłki nożnej – eToto

Bukmacher eToto również postawił na wszechstronność. Jego aplikacja pozwala na odbiór standardowych oraz skierowanych wyłącznie na telefony bonusów. Ponadto zastosowano wygodne płatności mobilne, sprawdzenie statystyk, zakłady na mecze na żywo, czy specjalną funkcję Fast Bet. Aplikacja eToto nie ma praktycznie żadnych ograniczeń względem strony do obstawiania meczy piłkarskich.

etoto app

Porady i strategie obstawiania meczów piłki nożnej

Pomimo tego, że piłka nożna to najbardziej rozpowszechniony sport na świecie i praktycznie każdy wie, na czym polega ten sport, warto zastanowić się, jak efektywnie i bezpiecznie organizować piłka nożna obstawianie. Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad, a z czasem z pewnością uda się osiągać coraz lepsze wyniki.

Porady i strategie

Warto jednak zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego jak pewne typy, a od czasu do czasu nawet wydarzenie z kursem 1,01 może się nie udać. Dlatego zawsze należy mieć na uwadze opcję, w której dane wydarzenie nie powiedzie się po myśli obstawiającego. Zakładów sportowych nie należy rozpatrywać jako środka na zarabianie pieniędzy, a raczej jako bodziec, zapewniający jeszcze większe emocje płynące z obserwowania danych rozgrywek, z możliwością wygrania pieniędzy.

 1. Obstawiaj za rozsądną kwotę

  Nie powinno się obstawiać wyników za większość dostępnego budżetu. Nawet najpewniejszy mecz może zakończyć się w nieoczekiwany sposób, z czego każdy fan piłki nożnej powinien doskonale zdawać sobie sprawę.

 2. Sprawdź sytuację obydwu drużyn

  Bukmacherzy piłka nożna prawie zawsze udostępniają możliwość zajrzenia w historię oraz statystyki danych drużyn. Warto także przeszukać Internet w poszukiwaniu dodatkowych informacji. Niekiedy trenerzy traktują mniej ważne spotkania jako odetchnięcie dla najważniejszych zawodników. W takim wypadku nawet najlepsza drużyna może przegrać z potencjalnym kozłem ofiarnym.

 3. Kupon nie powinien być za duży

  Każdy bukmacher oferuje praktycznie nieskończony potencjał, jeśli chodzi o obstawianie meczy piłki nożnej. Dlatego bardzo łatwo można się złapać na sytuacji, kiedy chce się postawić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt zdarzeń. Zgodnie z zasadą, że im więcej typów, tym większe prawdopodobieństwo niepowodzenia, warto trzymać się kilku zdarzeń na kuponie.

 4. Nie podbijaj kursu „pewniakami”

  Nigdy nie powinno się sztucznie podwyższać potencjalnej wygranej przez dodatnie tzw. „pewniaków”, czyli zdarzeń o bardzo dużej szansie powodzenia, które mogą uchodzić za najlepsze zakłady piłki nożnej o relatywnie niskim kursie. W końcu zdarzy się sytuacja, kiedy to takie niewiele wnoszące wydarzenie może być przyczyną niepowodzenia zakładu.

 5. Nie próbuj się odegrać

  Jeśli zakłady na mecze się nie powiodły, to nie próbuj natychmiast składać nowego, żeby się odegrać. Każdy kupon powinien zostać odpowiednio przemyślany, a takie ruchy podyktowane emocjami są jedną z najczęstszych przyczyn porażek u bukmacherów.

Najpopularniejsze rynki do typowania piłki nożnej

Zakłady bukmacherskie piłka nożna cieszą się obecnie największą popularnością. Wszyscy z pewnością kojarzą je jako standardowe zakłady zwycięstwo/remis/przegrana. Rozgrywki piłkarskie są tak zaawansowaną dyscypliną sportową, że bukmacherzy z powodzeniem wprowadzają także wiele dodatkowych, specjalistycznych zakładów, które są prawdziwą gratką dla fanów piłki nożnej. Oto najpopularniejsze rodzaje zakładów, jakie można spotkać u polskich bukmacherów przy większości wydarzeń piłkarskich.

Wynik końcowy

Najprostsze i najczęściej wybierane zakłady na piłkarzy – zwłaszcza przez niedoświadczonych typerów. Osoba typująca wybiera jeden z trzech zakładów:

 • wygrana drużyny pierwszej,
 • remis,
 • wygrana drużyny drugiej.

Pod uwagę brany jest wynik po ostatecznym gwizdku sędziego. Typerzy najczęściej wybierają właśnie ten rodzaj zakładów, ponieważ nie wymaga dogłębnej analizy obydwu zespołów i nie daje zbyt dużego pola do wyboru. Wystarczy zdecydować, czy dana drużyna jest w odpowiedniej dyspozycji i podjąć decyzję o zakładzie.

Zakład akumulowany na piłkę nożną

Typ zakładu składający się z kilku niezależnych od siebie zdarzeń, najczęściej z różnych wydarzeń. Użytkownik w ten sposób znacząco zwiększa potencjalną wygraną, ponieważ kursy za każde obstawione wydarzenie mnożą się ze sobą, niekiedy dając bardzo wysoki ostateczny mnożnik zakładu. Oczywiście w takim zakładzie znacząco zwiększa się ryzyko, więc nawet „pewniaki” znacząco obniżają szansę powodzenia. W końcu wystarczy, że jeden z akumulowanych zakładów nie pójdzie po Twojej myśli i przegrywasz.

Wynik regulaminowego czasu gry

Osoba typująca określa, jak może skończyć się dane wydarzenie w regulaminowym czasie gry. Ten zakład jest popularny zwłaszcza dla rozgrywek, które weszły w etap turniejowy, gdzie często dochodzi do dogrywki oraz rzutów karnych. Najbardziej miarodajnym czasem gry, jeżeli chodzi o zakłady piłkarskie, jest regulaminowe 90 minut. W dogrywce, a zwłaszcza w rzutach karnych może zdarzyć się wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji. Dlatego fani typowanie często w takim wypadku decydują się na obstawienie wyniku regulaminowych 90 minut z doliczonym czasem przez sędziego.

Całkowita liczba goli (powyżej/poniżej)

Popularne typy, które cieszą się sporą popularnością przede wszystkim ze względu na wysokie kursy.  Bukmacherzy stosują wiele różnych rodzajów zakładów tego rodzaju:

 • ogólna liczba goli
 • powyżej/poniżej liczby goli
 • liczba goli drużyny pierwszej
 • liczba goli drużyny drugiej
 • liczba goli do połowy

oraz różne kombinacje wyżej wymienionych. Doświadczony fan zakładów sportowych otrzymuje tutaj spore pole do popisu i całkiem duże możliwości, jeżeli chodzi o wysokość kursów.

Wynik do połowy/do końca spotkania

Często stosowany zakład, który najczęściej zapewnia bardzo wysoki kurs. Zadaniem użytkownika jest wytypować dokładny wynik spotkania do połowy lub do końca wydarzenia. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo piłka nożna potrafi być nieprzewidywalna (kontuzje piłkarzy, czerwone kartki itd.), można domyślić się, że przewidzenie dokładnego wyniku może być trudnym zadaniem. Jednak w przypadku popranego wytypowania można liczyć na naprawdę solidny mnożnik zakładu.

Zakład na azjatycki handicap

Popularny zakład wykorzystywany głównie w zakładach na piłkę nożną. Polega na przyznaniu fikcyjnych goli konkretnej drużynie. W tym przypadku gracz obstawia wyłącznie wygraną pierwszej lub drugiej drużyny. Do ostatecznego wyniku spotkania dolicza się zastosowany handicap i nawet jeśli w rzeczywistości spotkanie potoczyło się inaczej, to handicap może sprawić, że system rozpatrzy wynik inaczej – zgodnie z założeniami dodatkowych goli w zakładzie. To bardziej skomplikowany zakład, który poleca się przede wszystkim doświadczonym.

Typowanie najlepsze zakłady piłki nożnej na żywo

zakłady piłki nożnej na żywo

Najlepsi bukmacherzy piłka nożna działający w Polsce, udostępniają praktycznie wszystkie znaczące spotkania piłkarskie w wersji na żywo. Dzięki temu fan tych rozgrywek może w czasie trwania meczu typować wyniki ze znacznie większym kursem (i ryzykiem). Co więcej, coraz częściej spotyka się także relacje na żywo, które są organizowane przez bukmachera. Jeśli chodzi o transmisję meczu, to na to raczej nie powinno się liczyć ze względu na drogie prawa do transmisji. Jednak relacja na żywo dostępna z możliwością podejmowania decyzji o typowaniu zakładów i tak zapewnia niezwykle intensywne doświadczenia.

10 najlepszych, rekomendowanych przez nas stron do obstawia piłki nożnej online

Nasi eksperci regularnie sprawdzają wszystkie legalnie działające strony, oferujące zakłady bukmacherskie piłka nożna na świecie. W ten sposób jesteśmy w stanie polecić tych bukmacherów, którzy zapewniają najlepsze warunki do typowania wyników. Pod uwagę brane są różne czynniki. Nie skupiamy się jedynie na najwyższych kursach, ale także na promocjach, ogólnej dostępności wydarzeń i płatnościach. Oto lista dziesięciu najlepszych dostawców oferujących zakłady bukmacherskie piłka nożna.

Bukmacher #1 dla piłki nożnej – Totolotek

Czołowy polski bukmacher, który od wielu lat zapewnia swoim odbiorcom bardzo dobre warunki obstawiania wyników. Dostarcza wygodną aplikację mobilną oraz cały pakiet promocji dla nowych i stałych użytkowników. Wpłaty i wypłaty wygranych można realizować z wykorzystaniem wszystkich najpopularniejszych opcji.

glowna strona totolotek

Bukmacher #2 dla piłki nożnej – eFortuna

Ogromny wybór rozgrywek piłki nożnej z wyszczególnieniem specjalnych wydarzeń, zwiększających potencjalne wygrane z trafień. To powinno wystarczyć każdej osobie, którą interesuje obstawianie meczy piłki nożnej. Oczywiście postarano się także o wygodny system płatności oraz aplikację mobilną.

Strona główna Fortuna

Bukmacher #3 dla piłki nożnej – forBet

Około 70% wydarzeń u bukmachera forBet dotyczy piłki nożnej. Portal oferuje wszystkie najważniejsze rozgrywki z bardzo rozbudowanymi możliwościami typowania rezultatów. Dodatkowo można liczyć na odpowiednie zaplecze promocyjne oraz wygodne i szybkie transakcje pieniężne.

strona glowna forbet

Bukmacher #4 dla piłki nożnej – eToto

Etoto oferuje wysokie kursy na piłkę nożną, dzięki obniżonej do około 3% marży bukmachera. Dzięki temu wprawny fan typowania wyników może uzyskać bardzo dobre wyniki, przy ewentualnych trafieniach. To uznana w Europie marka, która cieszy się powszechnym uznaniem za bardzo przystępne warunki zawierania zakładów sportowych.

etoto strona sportowa

Bukmacher #5 dla piłki nożnej – TOTALbet

Czołowy polski bukmacher, który skupia się przede wszystkim na wymaganiach polskiego użytkownika. Dzięki temu oprócz wszystkich najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich można liczyć na najpopularniejsze w kraju płatności, transmisje i relacje na żywo oraz interesujące promocje związane z piłką nożną.

Strona główna totalbet

Bukmacher #6 dla piłki nożnej – LVbet

Jeden z najpopularniejszych w Polsce internetowych bukmacherów, który zasłynął dzięki ogromnej ofercie piłkarskiej. Fan tej dyscypliny zawsze ma pewność, że wyszuka interesujące go spotkanie i otrzyma odpowiednio wysokie kursy za konkretne zdarzenia. Standardowo postarano się także o popularne opcje płatności oraz sekcję z bonusami, która może zawsze zasilić konto dodatkowymi środkami.

strona sportowa lvbet

Bukmacher #7 dla piłki nożnej – STS

Jeden z najdłużej działających w Polsce bukmacherów, który zasłynął przede wszystkim z oferty piłkarskiej. Dzięki nieustannemu rozwojowi dzisiaj STS oprócz niezwykle rozbudowanej oferty z wydarzeniami na piłkę nożną, dostarcza także interesujących promocji i jedną z najlepszych aplikacji mobilnych.

Strona główna sts

Bukmacher #8 dla piłki nożnej – PZBUK

Bukmacher zawsze ma dostępne ponad 1000 wydarzeń z piłki nożnej lig całego świata oraz bardzo rozbudowane zaplecze. Wysokie kursy pozwalają na złożenie naprawdę imponujących kuponów przy relatywnie niskim prawdopodobieństwie przegranej. Opcje płatności jak BLIK, czy karty płatnicze, sprawiają, że typowanie można zacząć nawet kilka minut po pierwszym wejściu na portal.

strona główna pzbuk

Bukmacher #9 dla piłki nożnej – Betcris

To operator zakładów sportowych, który działa w Polsce dopiero kilka lat, ale nikt nie powinien go z tego powodu lekceważyć. Betcris ma naprawdę imponującą ofertę piłki nożnej, zapewnia wysokie kursy i odpowiednio rozbudowane zaplecze bankowości internetowej.

Strona główna Betcris

Bukmacher #10 dla piłki nożnej – Betfan

Błyskawiczne wpłaty i wypłaty, standardowa oferta ze wszystkimi dużymi i mniej popularnymi rozgrywkami piłki nożnej oraz dostęp do interesujących funkcji bonusowych – to główne zalety Betfan. Bukmacher oferuje wszystko, czego można od niego oczekiwać i wiele więcej.

Strona główna betfan

Popularne turnieje piłki nożnej, które warto obstawiać

Jeśli w świecie piłki nożnej dzieje się coś szczególnie interesującego, to można mieć pewność, że najlepsi bukmacherzy zapewnią odpowiednią otoczkę uprzyjemniającą ich typowanie. Oto najpopularniejsze turnieje piłkarskie, które zawsze warto obserwować w najbliższym czasie.

 • MŚ 2023

Największy turniej piłkarski zbliża się wielkimi krokami, co będzie prawdziwym świętem dla fanów piłki nożnej, jak i samych bukmacherów. Z okazji tak dużego wydarzenia można mieć pewność, że najlepsi bukmacherzy piłka nożna zorganizują coś specjalnego – nie tylko osobną zakładkę z niezwykle rozbudowanymi możliwościami typowania meczów.

 • Euro 2020

W Polsce Euro urosło do niemal tej samej rangi co mistrzostwa świata. Dlatego z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej również można spodziewać się specjalnych wydarzeń i promocji, które jeszcze bardziej uprzyjemnią obserwowanie potyczek najsilniejszych kadr Starego Kontynentu.

 • Liga Mistrzów

Najbardziej prestiżowe, coroczne międzynarodowe rozgrywki najlepszych klubów z europejskich lig piłkarskich. Każda kolejka tego turnieju to ogromna gratka dla fanów zakłady bukmacherskie piłka nożna. Bukmacherzy bardzo często wybierają najbardziej interesujące spotkania i tworzą specjalne promocje z nimi związane.

 • Liga Europy

Swego rodzaju puchar pocieszenia dla drużyn, którym nie udało się awansować do Ligi Mistrzów. Mimo wszystko fani piłki nożnej równie chętnie obserwują te rozgrywki. Na końcowych etapach również można liczyć na specjalne wydarzenia organizowane przez bukmacherów.

5 najlepszych nowych stron do typowania piłki nożnej

Nowi bukmacherzy starają się zwrócić na siebie uwagę szczególnymi możliwościami portalu oraz dostępem do zakładów sportowych o podwyższonych kursach. Jako że piłka nożna niepodzielnie rządzi w zakładach sportowych, to właśnie na nowych portalach można oczekiwać szczególnie interesujących ofert na obstawianie piłki nożnej. Oto najlepsi nowi bukmacherzy piłka nożna, działający w Polsce.

#1 Nowy portal bukmacherski oferujący zakłady piłkarskie – Betcris

Betcris szybko udowodnił, że chce dołączyć do najlepszych na polskim rynku. Twórcy postawili na wszechstronny rozwój, dzięki czemu zapewniono odpowiednie zaplecze do typowania wyników piłki nożnej i nie tylko. Obecnie trudno dostrzec różnice pomiędzy tym bukmacherem, a tymi, którzy działają na polskim rynku nawet kilka dekad.

Strona główna Betcris

#2 Nowy portal bukmacherski oferujący zakłady piłkarskie – Superbet

Superbet oprócz standardowych, doskonale wszystkim znanych rozwiązań, wprowadza także liczne dodatkowe opcje, które wyróżniają go na tle konkurencji. Transmisje na żywo, czy możliwość porozmawiania z obsługą klienta przez WhatsApp to tylko niektóre z nich. Do tego dochodzą standardowe bonusy bukmacherów dla nowych i stałych graczy oraz wiele innych atrakcji.

superbet glavna strona

#3 Nowy portal bukmacherski oferujący zakłady piłkarskie – Noblebet

Młody bukmacher, który szturmem wdarł się na Polski rynek, starając się zapewnić swoim odbiorcom ekskluzywne warunki typowania wyników. Pierwsze skrzypce odgrywa tutaj piłka nożna, która otrzymuje liczne wydarzenia specjalne. Dodatkowo Noblebet zawsze dodaje kilka ciekawych rozwiązań zwiększania i tak atrakcyjnych już kursów.

betbuilder noblebet

#4 Nowy portal bukmacherski oferujący zakłady piłkarskie – eWinner

Coraz lepiej rozpoznawalny w Polsce operator zakładów sportowych. W swojej ofercie ma przede wszystkim piłkę nożną, ale słynie także z bardzo dobrych warunków dla innych dyscyplin sportowych. Bukmacher zapewnia ciekawe narzędzie Custom Bet oraz bardzo przystępne warunki bankowości, gdzie wypłatę można otrzymać nawet w kilka minut.

ewinner glowna strona

#5 Nowy portal bukmacherski oferujący zakłady piłkarskie – Betfan

Silna oraz bardzo rzucająca się w oczy kampania promocyjna popłaciła i dzisiaj Betfan pomimo niewielkiego stażu jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych bukmacherów, oferujących piłkę nożną. Zawsze dostępnych jest ponad 1000 wydarzeń piłkarskich liczne promocje oraz bardzo wygodna w obsłudze strona internetowa. To atrybuty, które po prostu musiały zadziałać i Betfan jest obecnie jednym z najlepszych wyborów w Polsce.

Strona główna betfan

Zawsze sprawdzaj bukmacherów pod kątem jak najwyższych zakładów na piłkę nożną

Czy jest jakiś sposób, żeby zwiększyć swoje szanse na wygrane? Raczej nie. Wyników rozgrywek sportowych nie można przewidzieć. Można natomiast sprawdzić, który operator zapewnia najlepsze kursy na piłkę nożną dla tych samych wydarzeń, co zawsze przekłada się na potencjalnie lepszą wygraną. Dlatego polecamy sprawdzić, jakie średnie kursy oferują najlepsi bukmacherzy na rynku.

Oceń tę recenzję
15 oceny, średnia 4.7 z 5

Zakłady bukmacherskie piłka nożna – FAQ

Jak obstawiać piłkę nożną w Internecie?
To bardzo łatwe. Wybierz na tej stronie jednego z.
Czy wszyscy bukmacherzy działający w Polsce, skupiają się przede wszystkim na piłce nożnej?
Polska bukmacherka zawsze stała piłką nożną, więc każdy dostawca musi zapewniać odpowiednie możliwości dla swoich użytkowników.
Czym się kierować, wybierając, którzy to najlepsi bukmacherzy do zakładów piłki nożnej?
Warto zwrócić uwagę na wiele kwestii, jak odpowiednio wysokie kursy.
Czy warto obstawiać wyniki wydarzeń z długim terminem?
Jeśli chce się osiągać jak najlepsze rezultaty, to odradza się typowania długoterminowych zdarzeń. W tym przypadku nie ma mowy o żadnej analizie, a jedna kontuzja kluczowego zawodnika może sprawić, że kurs o potencjalnie niskim ryzyku stanie się nieosiągalny.
Jak obstawiać mecze piłki nożnej?
Wystarczy przejść u bukmachera do sekcji z zakładami na piłkę nożną i wybrać odpowiedni typ. Żeby można było obstawiać szczegółowe zdarzenia, należy kliknąć boczną ikonę, po czym wydarzenie rozwinie się, dając obszerniejszy dostęp do zakładów.
Gdzie najlepsza strona do obstawiania meczy?
Na niniejszej stronie znajdziesz zestawienie ze wszystkimi najlepszymi portalami zapewniającymi legalne zakłady bukmacherskie w Polsce.