Zaklady na hokej (NHL) - Jak obstawiać hokej na lodzie

Hokej na lodzie to jedna z najbardziej emocjonujących dyscyplin sportowych. Jest dynamiczna, ma bardzo interesujący przebieg rozgrywki, a zasady gry zostały opracowane w taki sposób, żeby widowisko nie traciło na atrakcyjności. Co więcej, hokej zakłady to coś, co idealnie wpisuje się w potrzeby osób interesujących się typowaniem wyników. Dzięki dynamice rozgrywki i możliwościom przebiegu spotkania, hokej zawsze jest w stanie zaproponować wysokie kursy. Niekiedy wystarczy dodać do kuponu jedno takie wydarzenie, a potencjalna wygrana może wzrosnąć nawet kilkukrotnie. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej, jak obstawiać zakłady bukmacherskie hokej na lodzie oraz którzy bukmacherzy zapewniają w tej kwestii najlepsze warunki.

Lista bukmacherów oferujących hokej zakłady

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#8
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

toggle

Portale internetowe umożliwiające hokej obstawianie – Kompletny przewodnik

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Zakłady bukmacherskie hokej – Historia

Zakłady bukmacherskie hokej – Historia

Hokej na lodzie jest bardzo starą grą, której początków można by się dopatrywać bardzo dawno temu, kiedy to ludzie odkryli, że po zamarzniętej rzece lub jeziorze można pchać przedmioty i rywalizować ze sobą. Jednak za oficjalne rozpoczęcie rozgrywek przy grze, która najbardziej przypominała to, jak obecnie wygląda hokej, uważa się XV wiek, o czym dowodzą obrazy malarzy z tamtego okresu. Jednak dopiero w XIX wieku zdecydowano się na tworzenie pierwszych zespołów i rozgrywek. Stało się to za sprawą Kanady, która praktycznie zdominowała wszystkie międzynarodowe rozgrywki na długi czas. Następnie do grona najlepszych drużyn dołączyły inne kraje, które miały na tyle zimny klimat, aby pozwolił utrzymać lodowiska do gry. W tym samym czasie narodziły się zakłady bukmacherskie hokej.

 • Hokej najprawdopodobniej powstał x XV-wiecznej Francji lub Anglii.
 • Kanada całkowicie zdominowała rozgrywki w hokeja na lodzie na dziesiątki lat.
 • Mistrzostwa świata są rozgrywane w czterech niezależnych dywizjach.
 • Regulamin NHL reguluje walki zawodników – sędzia przerywa, dopiero kiedy padną na lód.

Aktualnie najistotniejszymi rozgrywkami, które elektryzują fanów hokeja na lodzie na całym świecie, jest NHL. To północnoamerykańska liga, która zrzesza drużyny pochodzące z Kanady i Stanów Zjednoczonych. Rozgrywki zaczynają się pod koniec października i kończą w czerwcu. To właśnie wtedy wszyscy fani tej dyscypliny sportowej, jak i osoby lubujące NHL obstawianie, ekscytują się tą dyscypliną. Inne kraje półkuli północnej ziemskiej jak Polska, Finlandia, Szwecja, Norwegia, czy Rosja również mają swoje ligi, ale to NHL spija całą śmietankę. Oferuje największe pieniądze i przyciąga najlepszych graczy, co sprawia, że różnica w poziomie rozgrywek w stosunku do innych lig jest kolosalna.

Najbardziej prestiżowe  rozgrywki w hokeju na lodzie to NHL. Dlatego nieoficjalnie rozpoczęcie tej ligi uznaje się za wystartowanie sezonu w tej dyscyplinie sportowej.

Największą bolączką jeżeli chodzi o hokej obstawianie, jest różnica stref czasowych. Mecze najczęściej odbywają się wieczorem w USA/Kanadzie, kiedy w Polsce  w tym czasie jest środek nocy. Dlatego zainteresowani tymi rozgrywkami najczęściej muszą zadowolić się później skompilowanymi skrótami lub ostatecznymi wynikami. Mimo wszystko NHL zakłady potrafią przynieś tak dużo emocji, że warto podjąć trud, żeby od czasu do czasu obejrzeć jakiś mecz.

Zakłady bukmacherskie hokej – Historia
🏛️ Pierwsze rozgrywki XV wiek
🏢 Organ nadrzędny IIHF
📶 Pokrycie bukmachera wysokie
⭐ Popularny w Kanada, USA, Polska, Rosja, Czechy, Szwecja, Finlandia Norwegia
🌎 Mistrzostwa świata Tak – co roku
🏅 Dyscyplina olimpijska Tak

Jak obstawiać hokej na lodzie w Internecie?

Typowanie hokeja to bardzo prosta sprawa i raczej nikt nie powinien mieć z tym problemu. W poniższym przewodniku wyjaśnimy, jak zrobić to u standardowego bukmachera i jak działają główne hokej zakłady.

 1. Przejdź na stronę preferowanego bukmachera

  Wyszukaj takiego bukmachera, który będzie Ci najbardziej odpowiadał, ale nie patrz jedynie na obstawianie hokeja – skup się także na kilku dodatkowych czynnikach. Każdy operator stara się wyróżnić czymś innym. Niektórzy zapewniają bardzo dobre warunki bonusu na start, inni z kolei nadrabiają w wysokich kursach lub bardzo dobrze zaprojektowanej wersji mobilnej. Skorzystaj z naszych rankingów i wybierz tego operatora, który zapewni Ci najlepsze możliwości do typowania.

 2. Wybierz dyscyplinę i interesujące Cię rozgrywki

  U praktycznie każdego operatora zakładów sportowych hokej na lodzie w sezonie znajduje się na jednej z pierwszych pozycji w menu po lewej stronie ekranu. Wystarczy, że klikniesz zakłady na hokej i wybierzesz interesujące Cię rozgrywki. Obecnie mecze w różnych regionach świata są rozgrywane całym rokiem, ale najciekawsze wydarzenia (NHL) mają miejsce od jesieni do lata.

 3. Postaw interesujący Cię zakład

  Po wybraniu odpowiednich rozgrywek wyświetli się lista zbliżających się wydarzeń. Przy każdym z nich najczęściej widnieją najprostsze zakłady – wygrana pierwszej drużyny, remis oraz wygrana drugiej drużyny. Kliknięcie kursu oznacza utworzenie kuponu na hokej obstawianie. Żeby otrzymać bardziej szczegółowe zakłady jak handicap, liczba goli itd., należy kliknąć dane wydarzenie. Po dodaniu odpowiednich przewidywań do kuponu pozostaje już tylko określić stawkę zakładu i ostatecznie go zatwierdzić.

3 najlepsze aplikacje mobilne oferujące zakłady na hokej

Zakłady bukmacherskie zyskały nowe życie, kiedy pojawiły się smartfony i mobilne wersje portali z zakładami. Możliwość typowania hokej zakłady i obserwowania wyniku z dowolnego miejsca z dostępem do sieci, zapewnia znacznie większy poziom emocji. Można po prostu obejrzeć mecz w telewizji i jednocześnie sprawdzać wyniki dla swojego kuponu.

Sprawdziliśmy najlepszych polskich bukmacherów pod kątem aplikacji mobilnych oferujących obstawianie hokeja i wybraliśmy te, które zapewniają najlepsze warunki. Dlatego, jeżeli jesteś zainteresowany obstawianiem tej dyscypliny z poziomu telefonu, to powinieneś się przyjrzeć im bliżej.

#1 aplikacja do typowania hokeja – STS

STS jest jednym z pierwszych polskich bukmacherów, który udostępnił rozbudowaną aplikację mobilną do typowania zakładów. Program cechuje się ogromem możliwości, który dorównuje wszystkimi funkcjami portalowi internetowemu. Można tutaj nie tylko wygodnie obstawiać hokej zakłady, ale także realizować szybkie płatności, przeglądać statystyki, oglądać transmisje, czy otrzymywać powiadomienia o najistotniejszych wydarzeniach.

aplikacja mobilna sts

#2 aplikacja do typowania hokeja – LVBet

LVbet przygotował klasyczną aplikację dla systemu Android oraz nowoczesną progresywną wersję dla użytkowników urządzeń iOS. To nieustannie rozbudowywana platforma, która zapewnia pełną funkcjonalność portalu internetowego. Dodatkowo oprócz możliwości typowania NHL zakłady, można wybierać zakłady na żywo, korzystać z oryginalnej funkcji Match Tracker oraz opcji Cash-out.

aplikacja mobilna lvbet

#3 aplikacja do typowania hokeja – Fortuna

Aplikacja bukmachera Betcris daje typerom dostęp do wielu wydarzeń związanych z hokejem na lodzie i właśnie dlatego jest tak bardzo pożądana. Wersja mobilna bukmachera jest podzielona na kilka sekcji, które pozwalają na szybkie odnalezienie poszczególnych funkcji oraz na łatwe utworzenie odpowiedniego kuponu.

aplikacja do typowania hokeja – Fortuna

Porady i strategie dotyczące typowania hokeja

Hokej na lodzie to specyficzna dyscyplina sportowa, jeżeli chodzi o zakłady bukmacherskie. Najczęściej oferuje bardzo dobre kursy na praktycznie wszystkie zdarzenia, przez co łatwo można popełnić błąd. Dlatego zalecamy skorzystać z poniższych rad, jak obstawiać hokej na lodzie i odpowiednio przygotować się do tego. Te wysokie kursy mogą naprawdę popłacić – wystarczy tylko nie popełnić standardowych błędów.

Porady i strategie dotyczące typowania hokeja

 1. Hokej obstawianie z niskimi stawkami, ale dużymi kursami

  Wysokie kursy, najczęściej wynoszące ponad 2,0 mogą kusić. Wystarczy kilka takich zdarzeń i niewielki zakład, a potencjalna wygrana osiągnie naprawdę dużą kwotę. Dlatego zaleca się stawiać mniejsze stawki, które będą miały znacznie mniejsze ryzyko. Przegrane hokej zakłady z pewnością będą nieco częstsze w stosunku do innych dyscyplin, ale jeśli w końcu się uda, to nagroda powinna wszystko nadrobić.

 2. Wykorzystuj zakłady na żywo

  Zakłady na żywo mogą zapewnić jeszcze wyższe kursy. Dlatego, jeżeli w grę wchodzą zakłady na hokej z lokalnych lig, to warto spróbować tego formatu typowania. Wystarczy zapoznać się z możliwościami danych drużyn i obserwować dane zdarzenie, a z pewnością uda się wyłapać jakiś bardzo wysoki kurs z relatywnie wysokim prawdopodobieństwem zdarzenia.

 3. Ustal limity zakładów

  Zastanów się nad tym, ile możesz postawić oraz jak duży powinien być kupon. Atrakcyjne, wysokie kursy mogą zachęcać do tworzenia bardzo rozbudowanych kuponów o wysokie stawki, ale takie trafienie jest bardzo trudne do zrealizowania. Dlatego, jeżeli chodzi o zakłady na hokej, to warto pilnować swoich limitów.

 4. Obstawiaj hokej zakłady na wydarzenia z najważniejszych lig

  Najlepiej skupiać się przede wszystkim na najistotniejszych ligach. Dlatego zalecamy wybrać właśnie NHL obstawianie. Bardzo wysoki poziom rozgrywek, sprawia że znacznie łatwiej jest przewidzieć konkretne zdarzenia. Im wybrana liga jest słabsza, tym częściej pojawiają się całkowicie nieprzewidywalne rzeczy, które mogą zaprzepaścić potencjalnie bardzo dobry kupon.

 5. Nie staraj się odgrywać

  Przegrana zawsze boli, ale jest jedną z regularnych składowych, jeśli chodzi o zakłady na hokej. Dlatego zawsze należy brać pod uwagę potencjalną przegraną i nie starać się odgrywać za wszelką cenę. Kiedy do głosu dochodzą emocje, najlepiej będzie po prostu zostawić bukmachera na jakiś czas.

 6. Sprawdzaj statystyki

  Większość bukmacherów ma sekcję ze statystykami, w których można znaleźć wszystkie mecze oraz wyniki. Statystyki dotyczące hokej obstawianie, są bardzo ważne, ponieważ mówią dużo na temat kondycji drużyny, ostatnich wygranych, a także możliwych przyszłych wyników.

Najpopularniejsze rynki – zakłady bukmacherskie na ligę mistrzów w hokeja

Hokej jest standardową dyscypliną sportową, która w dużym uproszczeniu polega na pokonaniu przeciwników, umieszczając w ich bramce większej liczby krążków. Dlatego zasady rozgrywki, jak i rynki na hokej obstawianie są bardzo podobne do innych popularnych gier zespołowych jak na przykład piłka nożna. Najczęściej wybierane kursy są te same. Mimo wszystko przybliżymy te najczęściej wybierane podczas rozgrywek i wyjaśnimy zasady ich działania.

 • Zakłady odnoszące się do wyników w lidze

Hokej bukmacher praktycznie zawsze stosują zakłady na zwycięzcę ligi lub konkretnych rozgrywek. Przewidzenie, kto okaże się najlepszy w danym sezonie jest relatywnie trudne, ale kursy najczęściej są na tyle wysokie, że warto wnieść zakład, jeśli tylko widzi się potencjał, kto może osiągnąć najlepszy wynik.

 • Zakład na zwycięstwo

Najpopularniejszy rodzaj zakładu, który określa, która drużyna zwycięży w regulaminowym czasie meczu. Warto tutaj zaznaczyć, że kurs nie odnosi się do wyniku dogrywki lub rzutów karnych. Zakłady na hokej w tym przypadku zawsze rozpatrują regulaminowy czas rozgrywki. Dlatego, nawet jeśli drużyna wygra, ale dopiero w dogrywce lub po rzutach karnych, wynik jest uznawany jako remis.

 • Zakłady z handicapem

Popularny rodzaj zakłady na hokej, który bardziej doświadczonym graczom daje ogromne możliwości. W tym przypadku przewiduje się zwycięzcę regulaminowego czasu gry z doliczoną konkretną liczbą punktów.

 • Liczba goli

W hokeju pada relatywnie duża liczba bramek, co sprawia, że hokej obstawianie nabiera dodatkowych rumieńców. Warto jednak skupić się na tych rodzajach typów, które określają konkretne przedziały np. powyżej/poniżej. Wtedy jest większa szansa powodzenia zakładu.

Zakłady na żywo – NHL obstawianie oraz najpopularniejsze ligi

Zakłady na żywo

Hokej na lodzie to jedna z najistotniejszych dyscyplin dla większości bukmacherów. Dlatego szczególnie w okresie trwania sezonu zimowego można liczyć na regularne wydarzenia do typowania. To prawdziwa gratka dla wszystkich tych, którzy siedzą w tym sporcie i regularnie obserwują najistotniejsze wydarzenia. W ten sposób można oglądać emocjonujące spotkanie i jednocześnie w odpowiednim momencie postawić zakład z wyższym kursem (w stosunku do przedmeczowych), jeszcze bardziej zwiększając przyjemność z obserwowania danego meczu. Żeby upewnić się, które NHL zakłady zostaną także udostępnione w tej formie, należy przejść do osobnego działu „Na żywo”, gdzie bukmacher przedstawia wszystkie aktualne i zbliżające się mecze.

Nasze rekomendacje dotyczące 3 najlepszych portali internetowych do typowania zakładów na hokeja

W Polsce działa już ponad dwudziestu licencjonowanych operatorów zakładów sportowych, którzy dostarczają zróżnicowaną ofertę bukmacherską. Pomimo tego, że ta dyscyplina sportowa jako gra nie cieszy się w naszym kraju szczególnie wysoką popularnością, to polski hokej zakłady bukmacherskie już tak. Fani typowania upodobali sobie tę dyscyplinę, a operatorzy odpowiednio się do tego dostosowali. Zebraliśmy wszystkie najistotniejsze dane o polskich operatorach zakładów sportowych i wybraliśmy tych, którzy zapewniają najlepsze warunki na hokej obstawianie.

1 # portal z zakładami na hokej – NobleBet

Noblebet to młody serwis hazardowy, który bardzo szybko zyskał uznanie odbiorców. Zwrócił na siebie uwagę dzięki klasycznej, eleganckiej budowie strony, oraz bardzo przystępnym warunkom obstawiania. Rozbudowana oferta, jeśli chodzi o NHL zakłady, szybkie wypłaty i bardzo dobre bonusy bukmacherskie jedynie umocniły Noblebet na swojej wysokiej pozycji. Rejestrując konto w tym serwisie, można odebrać nawet 1500 zł na start.

bukmacher noblelbet - strona główna

2 # portal z zakładami na hokej – Fuksiarz.pl

Fuksiarz to coraz bardziej rozpoznawalny polski bukmacher, który zawsze oferuje sporą liczbę zakładów na hokej. NHL obstawianie, polska liga, międzynarodowe rozgrywki – jeśli coś dzieje się na świecie w tym sporcie, to można mieć pewność, że Fuksiarz to udostępni. Nie można zapominać także o ofercie promocyjnej, która oferuje  zakład bez ryzyka nawet na 500 zł. Takie pieniądze w połączeniu w hokejem mogą zapewnić naprawdę duże emocje.

portal z zakładami na hokej – Fuksiarz.pl

3 # portal z zakładami na hokej – eToto

To jeden z największych polskich bukmacherów, który działa od 2010 roku. Od samego początku działalności ma wszelkie licencje lokalnych organów i zapewnia rzetelne zakłady o wysokich kursach. Twórcy regularnie aktualizują serwis, żeby nie tylko udostępniał odpowiednio rozbudowane hokej obstawianie, ale także zapewniał odpowiedni wybór opcji płatności, oraz atrakcyjną ofertę promocyjną. Aktualnie przy rejestracji można odebrać nawet 100 zł bonusu jako potrojenie wpłaty i to bez wymogu obrotu – to praktycznie darmowe pieniądze.

bukmacher etoto - strona główna

NHL zakłady i inne popularne ligi hokeja, które warto typować

Hokej na lodzie to oczywiście nie tylko rozgrywki zza oceanu. Ten sport znacząco rozwinął się również w wielu innych krajach półkuli północnej – zwłaszcza w tych, gdzie w okresie zimowym następują długotrwałe okresy mrozu. Dlatego nie należy skupiać się wyłącznie na jednych rozgrywkach, bo te mniej popularne również mogą dostarczyć emocji na odpowiednio wysokim poziomie.

National Hockey League (NHL)

Tej ligi z pewnością nie trzeba przedstawiać żadnej osobie, która ma chociażby niewielkie pojęcie o tej grze. NHL zakłady bukmacherskie zawsze cieszą się największą popularnością, bo to tam trafiają najlepsi zawodnicy świata, tam są największe pieniądze i to tam stosuje się najatrakcyjniejsze przepisy dotyczące przebiegu meczów. Liga dzieli się na dywizje określające regiony, z których pochodzą drużyny. Udział w rozgrywkach biorą zespoły USA oraz Kanady.

Kontynentalna Hokejowa Liga (KHL)

Założona w 2008 roku najwyższa liga rozgrywek hokejowych w kontynentalnej Rosji. Została opracowana na wzór amerykańskiego NHL i jest podzielona na dywizje. Dopuszcza się udział jlubów z innych krajów – większość drużyn pochodzi z Rosji, ale w rozgrywkach biorą także udział zespoły z Kazachstanu, czy Chin.

Szwedzka Hokejowa Liga (SHL)

Najwyższa klasa hokejowa w Szwecji i całej Skandynawii. Statystycznie najchętniej oglądane rozgrywki hokejowe w Europie. Uważa się, że SHL ma najwyższy i najbardziej wyrównany poziom na Starym Kontynencie, co przekłada się na zainteresowanie samymi meczami, jak i zakładami sportowymi.

Polska Hokej Liga (PHL)

Pomimo że w kraju nad Wisłą mocno niedoceniona, PHL ma naprawdę wysoki poziom. Dlatego, jeżeli ktoś interesuje się hokejem, to powinien obowiązkowo zwrócić uwagę na te rozgrywki. Liga jest relatywnie młoda, bo w obecnej formie działa od 2013 roku, więc można mieć nadzieje na regularny rozwój.

Największe portale z zakładami sportowymi na hokeja

Rejestrując konto w celach przewidywania wyników w rozgrywkach sportowych, każdy liczy na możliwie najbardziej rozbudowane możliwości. NHL zakłady bukmacherskie to obowiązek, ale za tym w parze powinny iść inne popularne dyscypliny sportowe oraz odpowiednie zaplecze techniczne – jak rozbudowany system płatności, sekcja promocji.

#1 największy portal z zakładami na hokej – STS

To bezapelacyjnie największy polski bukmacher, który działa na rynku już od 1997 roku. Setki lokali do stacjonarnego obstawiania, ogromny portal internetowy, oferujący zakłady na wszystkie interesujące wydarzenia to zapewnienie nieograniczonych możliwości. Oprócz hokej obstawianie najistotniejszych lig można tutaj także realizować płatności z wykorzystaniem popularnych metod (m.in. BLIK, PayU, Przelewy24). Rejestrując konto, otrzymuje się dostęp do bonusu powitalnego, z którego można zdobyć nawet 1560 zł.

sts nowy bukmacher - strona promocyjna

Zawsze wyszukuj bukmacherów oferujących zakłady na hokej z najlepszymi kursami

O ile nigdy nie można w stu procentach przewidzieć, że dane wydarzenie się sprawdzi, to można w inny sposób zwiększyć swoje potencjalne wygrane. Każdy hokej bukmacher samodzielnie wyznacza kursy zdarzeń, wykorzystując do tego własną interpretację szans. Dlatego niekiedy te same mecze mogą mieć znacznie różniące się od siebie kursy. Zasada jest prosta – im wyższy kurs, tym lepiej dla obstawiającego. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia, który bukmacher zapewnia najwyższe kursy zakłady na hokej.

Średnie kursy dla najpopularniejszych lig hokeja

NHL PHL Liga Mistrzów Australia - 1.Liga Szwecja - 1.liga
Betfan 4.51% 5.23% 5.24% 6.25% 7.12%
Superbet 4.23% 5.15% 5.45% 6.18% 7.2%
ETOTO 4.38% 5.3% 5.18% 6.0% 7.32%
Oceń tę recenzję
3 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Gdzie najlepiej obstawiać hokej online?
Polecamy sprawdzić nasze rankingi z najlepszymi aplikacjami oraz nowymi i największymi bukmacherami, aby następnie dokonać odpowiedniego wyboru. Ostatecznie zawsze należy się upewnić, że zakłady na hokej są przedstawione w takiej formie, jaka nam odpowiada.
Polecamy sprawdzić nasze rankingi z najlepszymi aplikacjami oraz nowymi i największymi bukmacherami, aby następnie dokonać odpowiedniego wyboru. Ostatecznie zawsze należy się upewnić, że zakłady na hokej są przedstawione w takiej formie, jaka nam odpowiada.
Każdy ma inne wymagania w tej kwestii, dlatego trudno wskazać jednego najlepszego operatora oferującego NHL zakłady bukmacherskie. Dlatego zalecamy zapoznać się z naszymi rankingami, odnoszącymi się do operatorów, zapewniających wysokiej jakości usługi z zakresu zakładów na hokeja.
U którego bukmachera dostępny jest streaming hokeja online?
STS, Fortuna i kilku innych większych polskich bukmacherów oferują możliwość oglądania transmisji na żywo. Jeżeli po przejściu do sekcji na żywo przy danym zdarzeniu widnieje podświetlona ikona „TV”, to znaczy, że wybrani bukmacherzy hokej oferują taką możliwość.
Jak obstawiać hokej na lodzie online?
Jeśli nie wiesz, jak obstawiać hokej na lodzie, to polecamy najpierw zapoznać się z powyższą sekcją, w której dokładnie to opisujemy. Wystarczy wybrać zakład, dodać do kuponu i zatwierdzić go.
Jakie są dostępne rynki hokejowe?
Hokej obstawianie to bardzo rozbudowany proces, który obejmuje nawet kilkanaście do kilkudziesięciu różnych rynków. Najpopularniejsze to: zwycięzca/remis/przegrana, handicap, liczba goli, zakład bez remisu, podwójna szansa.

Najlepsze bonusy