Zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Bukmacherzy zagraniczni, oferujący piłka nożna zakłady oraz inne popularne dyscypliny, coraz częściej starają się o polską licencję i z roku na rok Polska przyjmuje ich więcej. Wielu graczy ma jednak wątpliwości czy oferta zagranicznego dostawcy jest bezpieczna i boją się ryzyka. W niniejszym artykule postaramy się rozwiać te wątpliwości. Zaangażowaliśmy grupę ekspertów, którzy sprawdzili najnowsze zakłady bukmacherskie, ich oferty i stworzyli ranking, na którym można polegać przy podejmowaniu decyzji, gdzie warto typować.

Zagraniczni bukmacherzy legalni w Polsce

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#8
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Najlepsi zagraniczni bukmacherzy – nasz przewodnik

Zagraniczni bukmacherzy cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a ich liczba w Polsce ponownie wzrasta. Po niedawnej nowelizacji ustawy hazardowej, prawo w Polsce stało się trochę bardziej rygorystyczne dla usługodawców międzynarodowych. Obecnie zagraniczni bukmacherzy legalni w Polsce to ci, którym Ministerstwo Finansów przyznało oficjalną licencję

W związku z tą zmianą w prawie bukmacherzy zagraniczni zmniejszyli swoją liczbę z kilkudziesięciu do zaledwie kilku. Jednak w ostatnim czasie zagraniczni bukmacherzy coraz częściej składają wnioski o licencję i ich liczba na nowo wzrasta. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić ich usługi.

Stworzyliśmy nasz autorski przewodnik, w którym informujemy którzy bukmacherzy Polska są godni uwagi, posiadają licencję, zapewniają dostęp do aplikacji mobilnej. Stworzyliśmy opis najlepszych funkcjonalności poszczególnych serwisów. Nasz kompletny przewodnik ma na celu rozwiać wątpliwości wszystkich, których ciekawią zagraniczni bukmacherzy, ale boją się spróbować.

Bukmacherzy zagraniczni bonusy – czy są jakieś różnice względem polskich operatorów?

Rynek bukmacherski przez ostatnie kilkanaście lat zdążył się na tyle uregulować, że nie ma już znacznych rozbieżności, co do jakości oferowanych promocji. Początkowo duże zagraniczne firmy znacząco wyróżniały się na tle lokalnych, ale obecnie zagraniczni bukmacherzy bez depozytu to nic nadzwyczajnego dla kogoś, kto do tej pory korzystał wyłącznie z oferty polskich dostawców. Dlatego zawsze warto zajrzeć w sekcję promocji, ale nie należy oczekiwać, że zagraniczny bukmacher będzie miał znacznie lepszą propozycję niż rodzimi.

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce: Ranking graczy

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
1 głosy
+

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#2
0 głosy
+

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#3
0 głosy
+

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#4
0 głosy
+

GET 2023 PLN TO START

#5
0 głosy
+

Bonus powitalny 3754 zł

#6
0 głosy
+

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#7
0 głosy
+

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#8
0 głosy
+

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce z oficjalną licencją

Bukmacherzy polecani w naszym rankingu są w pełni legalni w Polsce. Co to oznacza w praktyce? Bezpieczeństwo i uczciwość to podstawa w każdej dziedzinie, zakłady bukmacherskie nie są tu żadnym wyjątkiem. Samo obstawianie dostarcza wystarczającej dawki adrenaliny i emocji – niepewność, czy dane zakłady są bezpieczne, czy są legalne, to tylko niepotrzebny dodatkowy stres.

Zagraniczni bukmacherzy z naszego rankingu wszyscy posiadają licencję, która daje im prawo do legalnego prowadzenia działalności w Polsce.

Co trzeba zrobić, żeby taką licencję uzyskać? Oto krótki opis:

 • Posiadać oficjalną siedzibę w Polsce.
 • Płacić podatki w Polsce na rzecz Skarbu Państwa.
 • Postępować zgodnie z polskim prawem.
 • Nie widnieć w Rejestrze Domen Zakazanych.

Jak widać, wymaga to pewnych starań, a bukmacherzy, którzy postarali się o licencję, mogą zostać uznani za wiarygodnych. Przed skorzystaniem z usług zakładu, warto sprawdzić, czy posiada licencję, bukmacherzy zagraniczni najczęściej udostępniają informację o jej posiadaniu na swojej stronie.

Polacy, którzy na stałe mieszkają za granicą, mogą korzystać z usług zagranicznych bukmacherów, którzy udostępniają obywatelom Polski możliwość legalnej gry.

Bukmacher Licencja Kraj pochodzenia
STS SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 Polska
Betcris PS4. 6831.1.2019 Dominikana
Lvbet PS4.6831.9.2016.EQK Cypr
Superbet PS4.6831.4.2017 Rumunia

Najlepsi zagraniczni bukmacherzy w Polsce pod względem aplikacji

Bukmacherzy idą z duchem czasu i inwestują w aplikacje mobilne. Zakłady coraz częściej oferują tę usługę, prawdopodobnie inspirując się najnowszymi trendami i chcąc umożliwić typerom obstawianie w dowolnym miejscu i czasie. Liczba zakładów dokonywanych z urządzeń mobilnych z każdym rokiem wzrasta, co tylko motywuje bukmacherów do ulepszania tego kanału komunikacji z klientem.

Większość aplikacji posiada pełną funkcjonalność – od rejestracji i weryfikacji konta, po wszelkie dostępne na portalu zakłady. Również dostępna w aplikacji oferta jest najczęściej taka sama jak ta na stronie, co oznacza, że mamy z poziomu aplikacji dostęp do pełnego wachlarza zakładów, wgląd do statystyk, a nawet możliwość oglądania rozgrywek na żywo.


 1. bonus-green

  Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!


 2. bonus-green

  Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną


 3. bonus-green

  Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

BETCRIS – najlepszy ze względu na funkcję "edytuj zakład"

Ten młody bukmacher wyróżnia się na tle konkurencji dość nietypową funkcją edycji zakładu. To rozwiązanie wręcz niespotykane u zagranicznych bukmacherów, które zdecydowanie zasługuje na uwagę.

Strona glowna Betcris

Jak wygląda opis tej funkcji?

Możemy dzięki niej z nierozliczonych kuponów AKO (zarówno w opcji na żywo, jak i tych sprzed meczu) usunąć, dodać lub zmienić wybraną selekcję.

Kiedy można skorzystać z funkcji "edytuj zakład"?

 • Przed rozstrzygnięciem końcowego wyniku zakładu.
 • Jeśli Cashout jest dostępny dla wszystkich nierozliczonych selekcji twojego zakładu.

STS – najlepszy w Betgames i sporty wirtualne

STS to jeden z najbardziej znanych i cenionych bukmacherów. Można śmiało nazwać go jednym z liderów rynku bukmacherskiego w Polsce, ale wyróżnia go nie tylko jego silna pozycja.

STS glowna strona

STS ma w swojej ofercie coś, czego nie ma konkurencja, a mianowicie Betgames, czyli wirtualne kasyno – to świetna rozrywka dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego niż zakłady sportowe i poczuć dreszczyk nowych emocji. Można obstawiać rozgrywki w pokera, wojny czy bakarata. Betgames cieszą się sporym zainteresowaniem wśród użytkowników. Na uwagę zasługuje także oferta zakładów na sporty wirtualne, choć te posiadają także inne zakłady.

LVbet – najlepszy, jeśli chodzi o konkurencyjne kursy

LVbet to relatywnie młody bukmacher na polskim rynku, ale dzięki sponsorowaniu sportu stał się rozpoznawalny i lubiany przez typerów. Ma naprawdę nowoczesną ofertę i wiele bonusów czy darmowych kuponów typu freebet, ale tym, co szczególnie przyciąga nowych użytkowników i wyróżnia go na tle konkurencji, to wyjątkowo korzystne kursy na poszczególne rozgrywki sportowe.

Lvbet strona glowna

To szczególnie atrakcyjny aspekt dla typerów, którzy są regularnymi graczami i chcą na stałe grać u tego bukmachera i realizować kolejne depozyty.

Superbet – najlepsza aplikacja

Ten rumuński bukmacher działa na naszym rynku od 2018 roku. Polska przyjęła go pozytywnie i jest dziś uznawany za wiarygodny oraz skuteczny, podobnie jak inni zagraniczni bukmacherzy w Polsce, którzy posiadają oficjalną licencję Być może to właśnie dzięki krótkiej obecności na rynku i świeżemu spojrzeniu, Superbet ma jedną z najatrakcyjniejszych aplikacji na rynku.

Superbet glowna strona

Jest niezwykle przejrzysta i intuicyjna. Możemy obstawić zakład za pomocą zaledwie trzech kliknięć. Istnieje także opcja typowania rozgrywek na żywo i ich oglądania. Mobilna wersja w formie aplikacji działa naprawdę szybko i udostępnia nam pełną wersję serwisu. Możemy korzystać z usług Superbet niezależnie od tego, gdzie jesteśmy i to w świetnej jakości.

Zagraniczni bukmacherzy bonus bez depozytu i inne promocje – porównanie

Bukmacher bonus na start czy kupony typu freebet to dla bukmacherów świetna przynęta na złowienie nowych użytkowników, którzy być może zmienią się potem w stałych klientów i doświadczonych typerów. Zagraniczni bukmacherzy bonus bez depozytu oferują chętnie, bo wiedzą, że dla wielu osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę lub chcą wypróbować serwis, to świetna opcja. Ciekawym rozwiązaniem jest również oferta zagraniczni bukmacherzy freebet, która znacząco ułatwi rozpoczęcie przygody z danym serwisem.

Tak naprawdę to jeden z elementów konkurencji, prawie każda oferta bukmacherska zawiera informację o bonusie powitalnym i innych promocjach, w których legalni polscy bukmacherzy próbują się prześcignąć.

Przy realizacji bonusów, warto sprawdzić ich warunki, czyli:

 • kwotę bonusu,
 • jaki mamy czas na obrót,
 • jaka jest liczba wymaganych obrotów,
 • jaka jest liczba zdarzeń na kuponie,
 • minimalny kurs.

Zagraniczni bukmacherzy z naszych list bonusow bez depozytu zapewniają korzystniejsze bonusy, jeśli dokonamy rejestracji. Mamy wtedy szansę na freebet i inne atrakcyjne promocje. Z kolei bonusy dla stałych klientów mają nieco mniejszą wartość, ale może je odbierać wielokrotnie.

Bukmacher Bonus powitalny Inne bonusy
Lvbet Klasyczny pakiet powitalny, czyli 3333 zł • 1500 zł klasyczny bonus przy pierwszym depozycie
• + 1500 zł klasyczny bonus przy drugim depozycie
• + 333 zł obstawiasz bez ryzyka!
Superbet 1300 zł na zakład bez ryzyka (cashback) • 200 zł bonusu za wpłatę (100% od depozytu)
STS 1200 zł bonusu od depozytu • 25 zł na darmowy zakład
• 200 zł na zakład bez ryzyka
• 20 zł na zakład bez ryzyka na sporty wirtualne
• 20 zł na zakład bez ryzyka BetGames
Betcris 200 zł  Freebet • 50 zł na zakład bez ryzyka
• 50 zł freebet za kod promocyjny

Zagraniczni bukmacherzy – bonusy

Oceń tę recenzję
4 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy mogę obstawiać legalnie u zagranicznych bukmacherów?
Tak. Bukmacherzy zagraniczni, którzy mają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów, działają legalnie i można u nich obstawiać. Upewnij się, czy Polska wystawiła taki dokument bukmacherowi, który Cię zainteresował.
Czy mogę obstawiać na żywo przez aplikację?
Tak. Większość aplikacji nie tylko umożliwia obstawianie na żywo, ale także udostępnia transmisję rozgrywek.
Jakie metody płatności udostępniają zagraniczni bukmacherzy?
Większość bukmacherów udostępnia dużo różnych form płatności – od kart kredytowych, po popularne portfele elektroniczne, żeby ułatwić typerom przepływ środków. Pamiętaj, żeby sprawdzić, czy do płatności nie są dopisane interesujące bonusy.
Czy zagraniczni bukmacherzy freebet to standardowa oferta bonusowa w sieci?
Freebet to popularny rodzaj promocji, więc zagraniczni bukmacherzy dla Polaków bardzo często i chętnie sięgają po tę ofertę. Dlatego raczej nikt nie powinien mieć problemu z wyszukaniem tego rodzaju bonusu u legalnych bukmacherów spoza Polski.
Czy zagraniczni bukmacherzy bez depozytu to często pojawiająca się oferta? @
Bonusy bez depozytu to te najbardziej rozchwytywane przez typujących. Jednak w sektorze zakładów sportowych pojawiają się relatywnie często i nie ma tutaj większego znaczenia, czy chodzi o zagranicznych, czy lokalnych operatorów.
Czy zagraniczni bukmacherzy dostępni w Polsce odprowadzają podatek od moich wygranych?
Wszyscy zagraniczni bukmacherzy z licencją otrzymaną od Ministerstwa Finansów opłacają wszelkie podatki od zakładów, więc nie musisz martwić się tą kwestią.