Traf zakłady wzajemne to bukmacher przyjmujący zakłady na wyścigi konno. Od lipca 2019 roku Traf działa nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także przez Internet. Czy w związku z tym oferuje bonus powitalny i kod promocyjny? Sprawdźmy!

Traf rejestruje nowych graczy na swojej stronie trafonline.pl, ale do tej pory nie wprowadził oferty powitalnej dla nowych graczy. W formularzu rejestracyjnym nie ma również możliwości wprowadzenia kodu promocyjnego, który aktywuje dodatkowy bonus.

Traf kod promocyjny (rok 2021): niedostępny

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (8 głosy, średnia: 3,75 z 5)
Loading...

Traf – legalny bukmacher na wyścigi konne

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego (podobnie jak Total Casino). Od 2010 roku bukmacher ten działał w formie stacjonarnej przyjmując zakłady na gonitwy na polskich torach: Hipodrom (Sopot), Partynice (Wrocław) i Służewiec (Warszawa). Od 27 lipca 2019 roku Traf oferuje legalnie zakłady online na wyścigi konne nie tylko polskich gonitw, ale także francuskich.

Traf posiada licencję polskiego Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.3.2018.

Traf – rejestracja konta

Aby założyć konto w Traf należy zrealizować trzy kroki, bowiem z tylu etapów składa się formularz rejestracyjny. Najpierw wymagane jest podanie danych osobowych: imię, nazwisko, adres, PESEL, źródło dochodów, numer rachunku bankowego itp. Jak widać w Traf nie można założyć konta bez dowodu osobistego, co udostępniają inni legalni bukmacherzy m.in. Fortuna.

Traf rejestracja

Traf rejestracja

Kolejne pozycje, czyli druga i trzecia dotyczy zaznaczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, regulaminu i potwierdzenia pełnoletności. De facto najwięcej pracy i czasu zajmuje pierwszy etap rejestracji.

Traf kod promocyjny 2021

Polscy gracze są przyzwyczajeni, że kiedy bukmacher wchodzi na rynek to z miejsca oferuje bonus i kod promocyjny. Tak wyglądała sytuacja z Betclic, Betfan czy LVBETniestety nie ma tego w Traf. Nowi klienci tego bukmachera chcący obstawiać wyścigi konne, przynajmniej teraz, muszą obejść się smakiem. Traf nie oferuje kodu promocyjnego, ani bonusu powitalnego. W przyszłości bukmacher być może zmieni swoją politykę i wprowadzi unikalny kod promocyjny dla swoich graczy – będziemy informować o tym na bieżąco!

Traf bonus powitalny

Tak jak brakuje kodu promocyjnego Traf, tak i brakuje bonusu na start. Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują bonus powitalny, ale Traf jest wyjątkiem. Na chwilę obecną w Traf nie otrzymasz żadnego z bonusu: bez depozytu, cashback i od depozytu. Chcąc odebrać bonus – wybierz innego bukmachera lub poczekaj z rejestracją w Traf aż ten zaoferuje promocję dla nowych klientów.

Traf pozostałe promocje

Gracze zakładów na wyścigi konne w Traf nie odbiorą bonusu powitalnego, ani nie skorzystają z innych lojalnościowych promocji. Na stronie Traf próżno szukać specjalnych ofert dla aktywnych klientów lub okazjonalnych konkursów.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów - TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
210 PLN bez ryzyka
100% bonus 2000 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.12.2021
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.12.2021
Odbierz

Traf – oferta na zakłady

Traf to bukmacher zajmujący się jedną dyscypliną – wyścigami konno. To firma rodem z torów wyścigowych i nie myśli ona poszerzać oferty o pozostałe sporty. W Traf obstawiać można gonitwy z torów: Służewiec, Partynice i Hipodrom. Co więcej, w ofercie tego bukmachera znajdują się również zakłady na francuskie gonitwy.

Zakłady na wyścigi znajdują się w zakładce “dla gracza” na stronie trafonline.pl. Tam klient jak na dłoni ma plany gonitw, program wydarzeń, ofertę zakładów, typy, statystyki, informację o wypłatach, cedułę wypłat i transmisje live. Co atrakcyjne – każda oferowana gonitwa do obstawiania dostępne jest w transmisjach live Traf. To oznacza, że klient ma podgląd na obstawiane zdarzenie.

Traf online live

Traf online live

W Traf typować można zakłady jednogonitwowe i wielogonitwowe. Broszury przygotowane są w języku polskim i angielskim. Co ważne, polskie gonitwy typować można tylko w zakładach Traf. U innych legalnych bukmacherów typować można tylko zagraniczne gonitwy konne.

Traf mobilna aplikacja

Traf posiada tylko responsywną stronę internetową, co oznacza, że typować zakłady konno można także przez telefon. Niestety brakuje mobilnej aplikacji na systemy iOS i Android.

Traf płatności

W Traf można obstawiać tylko przy użyciu polskiej waluty. Na ten moment bukmacher obsługuje dwie formy płatności: szybki przelew bankowy i BLIK.