Kod promocyjny w Totolotku, dzięki któremu zyskasz 520 PLN

Rejestrując konto w Totolotku możesz skorzystać ze specjalnej oferty bukmachera dla nowych graczy. Łącznie możesz zyskać 520 PLN, ale musisz pamiętać o wprowadzeniu kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Jaki to kod?

Specjalnie dla użytkowników strony bonusowo.com Totolotek przygotował kod rejestracyjny, który pozwala na odbiór dwóch bonusów:

  • Darmowego zakładu 20 PLN
  • Bonusu 100% od wpłaty 500 PLN

 

Aby mieć możliwość skorzystania z tych promocji należy podać kod rejestracyjny, który w tym przypadku brzmi: BONUSOWO.

Przejdź na stronę Totolotka zarejestruj się i wprowadź kod BONUSOWO

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

Kod BONUSOWO należy wprowadzić w chwili rejestracji konta w Totolotku. Po przejściu na stronę bukmachera w celu dokonania rejestracji konta każdy z nowych klientów zobligowany jest do wypełnienia formularza rejestracyjnego, w którym musi podać dane osobowe, adres itp. Tam również należy wprowadzić kod promocyjny BONUSOWO.

Na poniższym obrazku przedstawiamy formularz rejestracyjny Totolotka i miejsce, w którym należy wprowadzić kod.

totolotek kod promocyjny

Co zyskam z kodem promocyjnym BONUSOWO?

Kod promocyjny umożliwia dostęp do specjalnej oferty Totolotka dla nowych graczy, czyli dwóch bonusów: 20 PLN i 500 PLN.

Po rejestracji konta z użyciem kodu promocyjnego na twoim koncie pojawi się darmowy zakład 20 PLN, który będziesz mógł dowolnie wykorzystać w zakładach Totolotka. Natomiast, jeśli dokonasz pierwszej wpłaty na konto otrzymasz bonus 100% od depozytu do 500 PLN. To wszystko dzięki rejestracji z kodem BONUSOWO.

Jak długo ważny jest kod promocyjny?

Kod promocyjny BONUSOWO wciąż jest aktualny i dostępny dla każdego nowego gracza Totolotka.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany