Totolotek przygotował dla nowych graczy specjalny bonus powitalny o wartości 100% do 500 PLN. Daje to możliwość pozyskania dodatkowych środków na grę, co jest szczególnie przydatne dla wszystkich początkujących typerów. Jak skorzystać z bonusu Totolotka? Jakie warunki musisz spełnić, aby cieszyć się dodatkową gotówką? Już wyjaśniamy.

Trzeba podkreślić, że bonus powitalny Totolotka dostępny jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy jeszcze nie posiadali konta u tego bukmachera. Na pozostałych graczy czekają pozostałe promocje.

Co dostajesz od Totolotka za rejestrację?

Bonus powitalny 100% do 500 PLN

Bonus powitalny 100% do 500 PLN to świeża promocja w Totolotku, obowiązująca od 12.05.2021 roku. Dzięki niej nowi gracze mogą podwoić swoją pierwszą wpłatę, maksymalnie zyskując aż 500 zł. W pierwszym kroku należy założyć konto na totolotek.pl. Dodatkowo po zarejestrowaniu bukmacher oferuje promocję „20NASTART”. Wystarczy, że po zarejestrowaniu  w sekcji „WPŁATA” wybierzesz opcję „KOD BONUSOWY” i wpiszesz kod promocyjny Totolotka. Później w ciągu 14 od od momentu zaksięgowania obróć bonusem 2 razy po kursie min. 2.00, a dodatkowe 20 zł trafi na Twoje konto główne.

bonus powitalny totolotek

W Totolotku bonus to 500 PLN, a dla przykładu w STS bonus powitalny wynosi 1200 złotych.

Jak odebrać bonus powitalny?

 1. Zarejestruj konto w Totolotku
 2. Po pozytywnej weryfikacji Twojego konta wpłać pierwszy depozyt (masz na to 6 miesięcy).
 3. Aby otrzymać bonus, musisz wpłacić minimum 20 PLN.
 4. Na Twoim saldzie depozytowym pojawi się wpłacona kwota + kwota bonusowa.
 5. W ciągu 30 dni trzykrotnie obróć sumą depozytu i bonusu.
 6. Do obrotu zalicza się tylko kupony AKO złożone z min. 3 wydarzeń. Minimalny kurs pojedynczego wydarzenia musi wynosić 1.35.
 7. Po wykonaniu wymaganego obrotu otrzymasz 100% od wpłaty do 500 PLN.

Należy pamiętać, że Totolotek wymaga 3-krotnego obrotu sumą depozytu i bonusu, a nie samego depozytu. W odróżnieniu od pozostałych bukmacherów Totolotek wymaga obrotu kwotą dwa razy większą niż zazwyczaj.

Warunki obrotu i regulamin

Aby otrzymać bonus od Totolotka, należy spełnić warunki obrotu zarówno depozytem, jak i samą wysokością bonusu. O czym musisz pamiętać? Przede wszystkim:

 • Bonus 100% do 500 PLN zostanie przyznany po dokonaniu przez Ciebie pierwszej wpłaty.
 • Musisz trzykrotnie obrócić sumą depozytu oraz bonusu. Przykład: wpłacając 500 PLN, otrzymujesz kolejne 500 PLN bonusu. Kwota spełniająca warunki obrotu wynosi zatem 3000 PLN (1000 PLN x3).
 • Masz 30 dni na trzykrotny obrót sumą depozytu i bonusu.

regulamin totolotka

 • Warunki obrotu bonusem spełniają tylko kupony AKO składające się z minimum 3 wydarzeń. Pojedyncze wydarzenie na kuponie AKO może mieć minimalny kurs 1.35.
 • Warunków obrotu nie spełniają zakłady systemowe. Dodatkowo postawienie kilku zakładów na to samo wydarzenie może skutkować odebraniem prawa do bonusu

zasady totolotka

 • Pamiętaj, że jeśli nie wykorzystasz środków z bonusu w wyznaczonym terminie, po jego upływie bonus zostanie anulowany. Wiąże się to z utratą wszystkich niewykorzystanych kwot, a nawet wygranych ze stawek zasilanych bonusem.

Przykład obrotu

W przypadku Totolotka warunki wymaganego obrotu wyróżniają się tym, że należy obrócić sumą depozytu i bonusu. Powiedzmy, że celujesz w maksymalny bonus: wpłacasz 500 PLN i w tym samym momencie otrzymujesz bonusowe 500 PLN. Środki pieniężne i środki bonusowe traktowane są osobno (dwa oddzielne subkonta) – wyświetlane są jednak w postaci wspólnego salda.

W tym przypadku musisz obrócić kwotą depozytu 500 PLN + kwotą bonusu  500 PLN. Razem wychodzi 1000 PLN, które musisz obrócić trzykrotnie:

1000 PLN (pierwszy depozyt + kwota bonusu) x 3 (obrót) = 3000 PLN (kwota, która spełnia obrót).

Oczywiście musisz pamiętać o zawieraniu zakładów zgodnych z warunkami obrotu. Musisz też zadbać o to, aby wszystkie kupony zostały rozliczone w ciągu 30 dni.

Podsumowanie

 • Jeśli rejestrujesz się w Totolotku po raz pierwszy, to możesz odebrać bonus od pierwszego depozytu wynoszący maksymalnie 500 PLN.
 • Po dokonaniu pierwszej wpłaty bonus zostanie przyznany automatycznie.
 • Po przyznaniu bonusu masz 30 dni na trzykrotny obrót sumą pierwszego depozytu i wysokości bonusu.
 • Warunki obrotu bonusem spełniają tylko kupony AKO zawierające minimum 3 zdarzenia, przy czym kurs na pojedyncze wydarzenie nie może być niższy niż 1.35.

FAQ

⭐Jaki bonus powitalny oferuje Totolotek?

Totolotek dla swoich nowych graczy przygotował bonus wynoszący 100% od wpłaty pierwszego depozytu (minimum 20 zł, maksimum 500 PLN).

🏆Jak otrzymać bonus 500 PLN?

Wystarczy, że po założeniu konta wpłacisz na swoje konto 500 zł. Bonus zostanie przyznany automatycznie. Po dokonaniu 3-krotnego obrotu sumą pierwszej wpłaty i bonusu będziesz mógł cieszyć się dodatkowymi środkami na dowolne zakłady.

✌Jak sprawdzić kwotę pozostałą do spełnienia warunków obrotu?

Musisz zalogować się na stronie Totolotek.pl. Na niej znajdziesz zakładkę Bonusy/zestawienie – to tam znajdziesz informacje o wykonanym obrocie oraz obrocie, jaki musisz jeszcze spełnić, by wypłacić bonus.

⚖️Czy bonus powitalny Totolotka jest dla wszystkich?

Totolotek przygotował swój bonus powitalny wyłącznie dla nowych graczy. W regulaminie widnieją jasne zapisy mówiące, że każda próba oszustwa (np. poprzez założenie wielu kont u tego bukmachera) będzie skutkować anulowaniem bonusu.