0
Tyle osób woli bonus od Fortuny niż TOTALbet

Bonus od TOTALbet to gratyfikacja o łącznej wartości 525 PLN. Bukmacher w powitalnej promocji oferuje darmowy zakład 25 PLN oraz bonus oda depozytu do 500 PLN. Sprawdź – jak odebrać bonus TOTALbet i aktualny kod promocyjny!

Aby odebrać bonus 525 PLN należy zarejestrować konto na stronie totalbet.pl. Do skorzystania z oferty nie jest wymagany kod promocyjny. Bonus może odebrać każdy nowy klient TOTALbet.

TOTALbet kod (styczeń 2019): niewymagany.

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (7 głosy, średnia: 3,57 z 5)

Loading…

Bonus TOTALbet – szczegóły

BonusWarunki
Kod promocyjnyNiepotrzebny
FreebetDarmowy zakład 25 PLN
Od depozytuBonus 500 PLN od pierwszej wpłaty
Stałe promocjeKasomania
Safe Bet
TOTAL bonus

Poniżej prezentujemy bonusy TOTALbet dla nowych graczy – sposób odbioru, regulamin i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne promocje dla zarejestrowanych klientów.

Rejestracja – kod promocyjny

TOTALbet nie wymaga podania kodu promocyjnego w celu uzyskania bonusu na start. Należy jednak pamiętać, że aby otrzymać pełny pakiet bonusów (darmowy zakład i bonus od depozytu) należy zarejestrować konto stałe, czyli przejść przez pełny proces weryfikacji danych osobowych. Gracze, którzy założą konto tymczasowe nie otrzymają bonusu freebet.

Rejestrując konto w TOTALbet w formularzu rejestracyjnym obligatoryjnie zaznaczone jest pole z informacją “chcę otrzymać bonus 100% od wpłaty” i “chcę przystąpić do loterii KASOMANIA”. To gwarant odebrania bonusów, bez wpisania kodu promocyjnego.

Totalbet kod promocyjny

Rejestracja w TOTALbet

Rejestracja w TOTALbet zajmuje kilka minut – następnie nowy gracz może przejść do odbioru bonusu powitalnego.

Darmowy zakład 25 PLN

Darmowy zakład, czyli inaczej bonus freebet zostanie przyznany każdemu nowego graczowi TOTALbet, który zarejestruje tzw. konto stałe przechodząc pełną weryfikacje. Darmowy bonus pojawi się automatycznie na koncie gracza – jedynym warunkiem jest rejestracja konta na stronie totalbet.pl!

TOTALbet freebet

Bonus Freebet

Jak odebrać freebet?

 1. Zarejestruj się na stronie totalbet.pl
 2. Zweryfikuj konto przesyłając skan dokumentu tożsamości
 3. Bukmacher doda do twojego konta freebet 25 PLN

Darmowe 25 PLN dostępne będzie na koncie w zakładce “Moje Konto” – – > “Freebety”. Bonus należy wykorzystać tj. zagrać za jego wartość kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2.00. Jeśli wygrasz – kwota wygranej nie będzie podlegać warunkom obrotu. To oznacza, że będziesz mógł nią dowolnie zarządzać – wypłacić lub obstawiać kolejnej zakłady.

Regulamin darmowego zakładu

 • Freebet dostępny tylko dla nowych graczy, którzy założą konto stałe
 • Do oferty nie jest wymagany kod promocyjny
 • Bonus należy wykorzystać na kuponie SOLO lub AKO po min. kursie 2.00
 • Do obrotu liczą się zakłady przedmeczowe i live
 • Freebet ważny jest na koncie gracza przez 30 dni
 • Do promocji nie jest wymagana wpłata własna

Bonus 100% od wpłaty

Po rejestracji konta i złożeniu pierwszej wpłaty nowy klient otrzyma od TOTALbet bonus 100% od depozytu! Maksymalna wartość bonifikaty to 500 PLN.

Czyniąc długą historię krótką – TOTALbet podwoi kwotę pierwszej wpłaty. Aby odebrać bonus wymagana jest rejestracja konta (wystarczy tymczasowe!) i realizacja depozytu. Do skorzystania z oferty nie jest potrzebny kod promocyjny.

Bonus od depozytu

Bonus od depozytu

Jak odebrać bonus od wpłaty?

 1. Zarejestruj konto na stronie totalbet.pl
 2. Złóż depozyt
 3. TOTALbet przyzna na twoje konto bonus 100% do maksymalnie 500 PLN

W kolejnych krokach należy aktywować bonus, a to wiąże się ze spełnieniem warunków obrotu depozytem. Aktywacja bonusowych środków odbywa się poprzez zagranie minimum 2 oddzielnych kuponów z kursem min. 2.00 za łączną wartość wpłaty. Po rozliczeniu tych kuponów – bonusowe saldo zostanie uwolnione.

Regulamin bonusu od wpłaty

 • Bonus od wpłaty przysługuje nowym graczom
 • Kod promocyjny nie jest wymagany
 • Maksymalna wartość bonusu to 500 PLN
 • Bonusowe środki należy obrócić 6 razy po kursie min. 2.00. Dla każdego kuponu wymagana ilość zdarzeń to przynajmniej 3 mecze z min. kursem 1.20
 • Czas na obrót bonusem to 60 dni

FAQ – najczęstsze pytania o bonusie TOTALbet

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie bonusów TOTALbet. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie promocji.

 • Czy potrzebuje kodu promocyjnego TOTALbet?

Bonus powitalny w TOTALbet dostępny jest bez kodu promocyjnego.

 • Kto może skorzystać z bonusów?

Powitalna promocja dostępna jest tylko dla nowych klientów TOTALbet, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego bukmachera.

 • Czy darmowy zakład jest dla wszystkich?

Darmowy zakład otrzymają tylko ci gracze, którzy zweryfikują konto tj. przejdą pełną weryfikacje dokumentów. Rejestracja konta tymczasowego nie daje możliwości na bonus freebet.

 • Jak wpłacić pieniądze, aby odebrać bonus od wpłaty?

Depozyt w TOTALbet zrealizować można za pośrednictwem: PayU, Przelewy24, Dotpay, BLIK, paysafecard, VISA i Mastercard.

 • Kiedy trzeba wykorzystać darmowy zakład?

Czas na zagranie za freebet to 30 dni.

 • Czy TOTALbet oferuje bonusy na poker i kasyno?

W TOTALbet dostępne są tylko bonusy na zakłady bukmacherskie.

Bonusy dla stałych graczy

Kasomania, TOTAL bonus i Safebet to atrakcyjne promocje, które dostępne są dla stałych klientów TOTALbet.

Kasomania

To loteria, w której udział zyskuje się poprzez zagranie kuponu za minimum 10 PLN. Im więcej wymaganych kuponów gracz postawi, tym więcej losów zyska, a co za tym idzie powiększy swoje szanse na sukces!

Codziennie losowane są nagrody pieniężne 10x po 100 PLN. W dni specjalne pula nagród sięga 7300 PLN.

TOTAL bonus

To promocja na zakłady akumulowane, w której można uzyskać nawet 30% więcej do wygranych.

Udział uzależniony jest od postawienia wymaganego kuponu (za minimalną stawkę 1 PLN) składającego się z minimum 5 zdarzeń po kursie min. 1.20. W zależności od ilości zdarzeń bukmacher powiększy wygrane: 5. zdarzeń – 5% 6. zdarzeń – 10% 7. zdarzeń – 15% 8. zdarzeń – 20% 9. zdarzeń – 25% 10. i więcej – 30%.

Safe Bet

To zabezpieczenie zakładu na wypadek jednej porażki. Obstawiając kupon akumulowany złożony z 10 zdarzeń gracz otrzyma zwrot stawki, jeśli jeden typ okaże się przegrany. Minimalna stawka kuponu to 10 PLN, a kurs dla poszczególnych zdarzeń to 1.20.

Bonusy bukmacherskie 2019

BukmacherKwota bonusuKod promocyjnyRodzaj bonusuWarunki obrotu
Fortuna1135 złXWINCashback
100% od depozytu
4x depozyt
Totolotek1020 złBONUSOWOFreebet
100% od depozytu
3x depozyt i bonus
LVBET1020 złPROMO2019Bez depozytu
Bonus z mnożnikiem kursu x100
2x depozyt
STS1000 złBONUSVIP100% od depozytu3x bonus
forBET600 złbrak100% od depozytu8x bonus
Milenium760 złbrak100% od depozytu3x depozyt
Etoto50 złbrakCashbackbrak
TOTALbet525 złbrakFreebet
100% od depozytu
6x bonus
PZBUK50 złPROMOVIPFreebetbrak

O TOTALbet

Zakłady bukmacherskie TOTALbet w Internecie działają od połowy 2018 roku (właścicielem jest grupa ZPR Media). Od tego czasu funkcjonuje również bonus powitalny sięgający łącznej wartości 525 PLN. Co jednak ważne, TOTALbet to bukmacher, który pozwala zyskać bonusy nie tylko nowym graczom, ale również stałym klientom. Zarejestrowani gracze mogą korzystać z loterii “Kasomania”, promocji TOTAL bonus i SAFEbet.

TOTALbet, tak jak pozostali bukmacherzy na bonusowo.com, to legalny podmiot posiadający zezwolenie Ministra Finansów. O sile marki świadczy fakt, że zakłady sportowe TOTALbet promowane są przez znanego komentatora piłkarskiego, Andrzeja Twarowskiego.

Na chwilę obecną zakłady TOTALbet obstawiać można na stronie internetowej totalbet.pl i w mobilnej aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android.