clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

STS rejestracja

9.8 / 10

bonus-green-dark

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

Zarejestruj się i odbierz bonus

Dlaczego powinieneś dołączyć do STS?

Pewnie większość z Was ma obawy, czy STS rejestracja będzie dla nas korzystna i bezpieczna. Jest to normalne zjawisko u osób, które są o krok od założenia konta u jakiegokolwiek bukmachera.

Założenie konta na kod promocyjny STS rejestracja powinno być jednak dla wszystkich gwarancją spokoju i bezpieczeństwa. Dlaczego? STS to legalna oraz największa firma bukmacherska w Polsce mająca swoje placówki w całym kraju. Wobec tego nie powinieneś mieć obaw o to czy rejestracja w STS jest bezpieczna.

Każdy, kto chociaż raz oglądał mecz piłki nożnej na pewno słyszał o firmie STS. Spółka bukmacherska wspiera liczne polskie kluby występujące na co dzień w najlepszych rozgrywkach w Polsce. O wysokiej pozycji tego bukmachera w kraju świadczy ich współpraca z reprezentacją piłki nożnej mężczyzn. STS to z pewnością bukmacher najwyższej jakości, a jego klienci cieszą się z rozbudowanej oferty zakładów bukmacherskich, a także wielu promocji.

STS logowanie działa bardzo sprawnie dzięki aplikacji iOS/Android oraz stronie internetowej sts.pl. Co więcej, możesz ustawić na aplikacji mobilnej blokadę do konta kodem PIN.

W ten sposób wpisując jedynie cztery cyfry masz dostęp do swojego profilu. Jest to z pewnością duże udogodnienie dla klientów, którzy ekspresowo o każdej porze dnia i nocy mogą uzyskać dostęp do zakładów i cieszyć się ofertą bukmachera.

Możliwa jest także STS rejestracja w punkcie stacjonarnym, jednak przy dzisiejszej technologii rejestracja online jest znacznie wygodniejsza dla użytkowników, szczególnie dla młodego pokolenia.

Zalety STS:

 • Aplikacja mobilna iOS/Android
 • Duża sieć lokali stacjonarnych STS w Polsce
 • Szybkie wypłaty na konto
 • Oferta zakładów Betgames oraz sportów wirtualnych
 • Możliwość rejestracji bez dowodu
 • Powitalny STS bonus za rejestrację
 • Liczne transmisje LIVE

Weryfikacja konta w STS zakłady bukmacherskie

Jedną z metod utworzenia konta w zakładach bukmacherskich jest STS rejestracja bez dowodu. Taka rejestracja jest całkowicie legalna i pozwala graczom na szybsze korzystanie z usług bukmachera.

Nie oznacza to jednak, że całkowicie unikniesz tradycyjnej weryfikacji, która występuje u każdego legalnego bukmachera w Polsce. Aby cieszyć się i w pełni korzystać z ofert bukmachera, prędzej czy później będziesz musiał przejść procedurę w celu potwierdzenia autentyczności swoich danych osobowych. Jednakże opcja rejestracji bez dowodu znacznie przyspiesza możliwość otwierania zakładów zanim zostaną potwierdzone Twoje dane oraz dokument tożsamości.

Rejestracja STS jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich użytkowników. Z kolei rejestracja bez dowodu pozwala Ci na utworzenie konta tymczasowego. Takie konto umożliwia odebranie bonusu powitalnego, otwieranie zakładów (z limitem do 5000 PLN) oraz dokonywanie wpłat.

Chcąc wypłacić wygrane pieniądze lub zawierać zakłady bez limitów będziesz musiał przejść proces STS weryfikacja konta, która polega na przesłaniu skanu dowodu tożsamości oraz uzupełnieniu reszty danych osobowych. To wymóg, który muszą spełnić wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce.

Zweryfikowane konto otrzymasz wtedy, kiedy dokonasz pełnej rejestracji. Można to zrobić logując się z poziomu aplikacji lub wchodząc na stronę internetową sts.pl. Będziesz tam mógł uzupełnić brakujące dane dotyczące rachunku bankowego oraz dowodu tożsamości. Na końcu zostaniesz poproszony o przesłanie zdjęcia dowodu z dwóch stron.

Takiej weryfikacji online możesz uniknąć rejestrując się w punkcie stacjonarnym, gdzieobsługa placówki bukmachera poprowadzi całą weryfikację konta.

STS jak założyć konto stałe (zweryfikowane):

 • Wykonaj STS logowanie w aplikacji mobilnej lub stronie internetowej
 • Zrób skany lub zdjęcia dowodu osobistego z dwóch stron
 • Wejdź do zakładki “dane osobowe” w sekcji “moje konto”
 • Uzupełnij brakujące dane, prześlij zdjęcia dowodu oraz zapisz zmiany
 • Po krótkiej weryfikacji Twoje konto będzie w pełni aktywne, o czym zostaniesz poinformowany wiadomością e-mail

Rejestracja w STS – Instrukcja krok po kroku

STS rejestracja dokonać mogą wszystkie pełnoletnie osoby. Nowi użytkownicy STS mają kilka przywilejów. Osoba rejestrująca się na nasz kod promocyjny otrzyma kilka bonusów powitalnych. Zarejestrowani użytkownicy mogą odebrać wpłatę na konto bonusowe od pierwszego depozytu, cashback oraz zakład bez ryzyka.

STS z pewnością gwarantuje nowym graczom dobry start! Rejestracji konta w STS możesz dokonać w bardzo łatwy sposób dzięki aplikacji mobilnej oraz stronie internetowej sts.pl. Jest to duże ułatwienie dla użytkowników, gdyż niezależnie od pory dnia i nocy mogą utworzyć własne konto u bukmachera. Formularz rejestracyjny wypełniasz nie wychodząc z domu, a po weryfikacji jesteś już stałym użytkownikiem STS z pełnymi uprawnieniami.

Dzięki takiemu systemowi rejestracyjnemu można stwierdzić, że w STS problem z rejestracją nie istnieje. Dodatkowo, według opcji rejestracja STS opinie możemy dowiedzieć się od użytkowników, że chwalą system rejestracji w STS. Na duży plus oceniają możliwość tworzenia konta tymczasowego, gdzie nie zachodzi potrzeba natychmiastowej weryfikacji dowodu tożsamości. Rejestracja STS jest bardzo błyskawiczna, o czym przekonasz się w naszej instrukcji krok po kroku!

Jak zarejestrować się w STS w 4 krótkich krokach?

 1. Wejdź na stronę internetową sts.pl

  Wejdz-na-strone-internetowa-sts-600x600sa
 2. W prawym górnym rogu kliknij “załóż konto” (obok przycisku STS zaloguj)

  kliknij-zaloz-konto-600x600sa
 3. Uzupełnij wszystkie dane: e-mail, hasło, STS kod promocyjny, numer telefonu, imię i nazwisko, narodowość, PESEL oraz oświadcz o legalnych źródłach dochodu.

  Uzupelnij-wszystkie-dane-600x600sa
 4. Wprowadź dane dotyczące dowodu tożsamości i prześlij jego zdjęcia. To wszystko!

  Wprowadz-dane-dotyczace-dowodu-tozsamosci-i-przeslij-jego-zdjecia-600x600sa

Uzupełniając formularz rejestracyjny na pewno masz zagwozdkę czy chcesz podawać szczegółowe dane dotyczące Twojej osobowości oraz Twoich danych kontaktowych. Takie zachowanie jest naturalne, gdyż martwimy się o własne bezpieczeństwo. STS natomiast jest gwarancję bezpieczeństwa, co wynika z licencji Ministerstwa Finansów.

Przede wszystkim jest legalną firmą, która dba o wszelkie ustawy dotyczące RODO i posiada wiele klientów w całym kraju. Wobec tego nie musisz się martwić o przeciek swoich danych do niewłaściwych osób. Twoje konto jest zabezpieczone loginem i hasłem, tak więc dostęp do konta mają tylko i wyłącznie sami użytkownicy. Strona www jest zabezpieczona szyfrowaniem SSL, co podwyższa jej poziom wiarygodności.

Kliknij przycisk poniżej, jeśli interesuje Cię rejestracja STS.

STS logowanie

Jeśli już masz założone konto to od dostępu do niego dzieli nas jedynie proces logowania. Na szczęście nie jest już to skomplikowana procedura i na pewno przebiega ona znacznie szybciej niż rejestracja. Logowanie STS to szybka i łatwa czynność dla każdego typera.

Czego potrzebujesz aby zalogować się w STS? Do logowania na swoje konto STS potrzebujesz jedynie e-maila (wykorzystywanego jako login) oraz hasła.

Jak założyć konto na STS w 4 krótkich krokach?

 1. Wejdź na stronę sts.pl i w prawym górnym rogu ekranu kliknij przycisk “zaloguj się”

  zaloguj-sie-600x600sa
 2. Wpisz poprawnie swój e-mail i hasło, a następnie kliknij “zaloguj i graj!”

  zaloguj-i-graj-600x600sa

Jeżeli login i hasło zostało wpisane poprawnie zostaniesz przekierowany na stronę główną STS. Jako zalogowany użytkownik możesz już korzystać z oferty bukmachera!

STS zaloguj - kliknij przycisk poniżej i zacznij grać już teraz.

STS bonus powitalny

Nowi gracze STS mogą liczyć na benefity od strony bukmachera na start. STS obdarowywuje zarejestrowanych klientów na kod promocyjny zakładem bez ryzyka oraz wpłatą na konto bonusowe w wysokości 100% od pierwszego depozytu. Jest to całkiem spore ułatwienie dla początkujących graczy, którzy otrzymują darmowy los na powiększenie wygranej.

W bonusie powitalnym STS możesz zgarnąć zakład bez ryzyka w wysokości 200 PLN. Zakład bez ryzyka polega na tym, że jeżeli Twój kupon okaże się przegrany to bukmacher zwróci Ci postawioną stawkę. Zatem grając zakład bez ryzyka możesz jedynie zyskać, gdyż w razie porażki bukmacher rekompensuje postawioną stawkę. Jeśli zaś uda Ci się wygrać to oczywiście cała wygrana trafi na Twoje konto.

Drugą opcją bonusu powitalnego jest otrzymanie dodatkowych środków od pierwszego depozytu. Działa to w ten sposób, że jeżeli wpłacisz 1 200 PLN to otrzymasz dodatkowe 1 200 PLN na konto zupełnie za darmo. Tak więc STS przygotował dla swoich nowych użytkowników całkiem kuszącą i opłacalną ofertę. Nowi użytkownicy będą usatysfakcjonowani również bonusem bez depozytu, która za pierwsze logowanie wypłaca za darmo 25 PLN.

Kod promocyjny STS

Już teraz możecie skorzystać z naszego kodu i odebrać wspomniane wyżej bonusy bukmacherów. Rejestrując się na nasz kod BONUSVIP możecie zgarnąć takowe benefity, a dodatkowo odebrać freebet w wysokości 25 PLN.

Bonus za kod promocyjny to darmowy zakład, który otrzymujesz już przed pierwszym depozytem!

Metody płatności w STS i wypłaty w STS

Użytkownicy STS z pewnością nie mogą narzekać na metody płatności. Bukmacher przygotował całkiem szeroki wachlarz możliwości wpłaty środków na konto STS.

Oto wszystkie możliwości płatności:

Wszystkie opcje są dla was dostępne 24 godziny na dobę. Wyjątkiem są jedynie wpłaty gotówkowe w lokalach, które są uzależnione od godzin otwarcia placówki. Zwykle jednak gracze wolą dokonywać depozytu nie wychodząc z domu. Dlatego do najczęstszych rozwiązań należy BLIK.

Dzięki tej funkcji użytkownicy za pomocą aplikacji bankowej są w stanie w ciągu kilku sekund przelać pieniądze i błyskawicznie zawierać zakłady u bukmachera!

Wypłaty w STS na pewno należą do mocnych stron tego bukmachera. Nie musisz się martwić o swoje pieniądze. Jeśli zlecisz wypłatę to na pewno otrzymasz żądaną kwotę na konto bankowe. W STS funkcjonuje system wypłat całodobowy. Dzięki temu niezależnie od pory dnia jesteś w stanie odebrać swoje środki z konta STS.

STS może pochwalić się ekspresowymi wypłatami do kilkunastu banków w Polsce. Jeśli posiadasz konto z grona podmiotów bankowych bukmachera, to pieniądze na konto bankowe powinny do Ciebie dotrzeć w zaledwie 15 minut!

Jeżeli jednak STS nie współpracuje z Twoim bankiem to musisz poczekać nieco dłużej na wypłatę (do 1-2 dni roboczych).

STS rejestracja – opinie

W STS rejestracja opinie na bonusowo.com oceniają na bardzo wysoką notę. Wpływa na to wiele czynników.

Nowi użytkownicy w zaledwie kilka chwil mogą korzystać z oferty bukmachera, dzięki możliwości utworzenia konta tymczasowego. Takie konto założysz błyskawicznie bez dowodu. Na kciuk w górę zasługuje także rozbudowana telewizja STS. Dzięki temu możesz śledzić wiele wydarzeń na żywo za pośrednictwem transmisji LIVE bukmachera. Rejestracja konta w STS brzmi także zachęcająco ze względu na bonusy powitalne, które czekają na nowych graczy. Poprzez takie przywileje nowym graczom jest znacznie łatwiej zaczynać przygodę bukmacherską.

Już na starcie z naszym kodem promocyjnym nowi gracze otrzymują freebet o kwocie 25 PLN. Pozwala to na otworzenie zakładu zanim zainwestujesz pierwsze pieniądze! Prawdziwe prezenty pojawiają się jednak przy pierwszym depozycie. Masz wówczas szansę na odebranie zakładu bez ryzyka oraz darmowej wpłaty na konto w wysokości 100% od pierwszego depozytu. Warto także wspomnieć o metodach płatności w STS oraz szybkich wypłatach.

Możesz transferować środki z konta bankowego na konto STS i odwrotnie nie wychodząc z domu. Sam proces przelewania środków trwa bardzo krótko, co umożliwia płynne gospodarowanie naszymi pieniędzmi.

FAQ

Czym jest konto tymczasowe STS?
Konto tymczasowe to takie, które zostało utworzone wskutek uproszczonej rejestracji bez weryfikacji dowodu tożsamości. Takie konto pozwala Ci na korzystanie z usługi bukmachera, jednak z pewnymi ograniczeniami.
Dlaczego przy rejestracji muszę podać numer telefonu?
Numer telefonu podajesz wyłącznie ze względu bezpieczeństwa. W przyszłości zmieniając hasło lub rachunek bankowy będziesz musiał podać kod SMS przesłany na wpisany numer telefonu.
Jaka jest minimalna kwota wpłaty na konto STS?
Minimalna kwota wpłaty jest uzależniona od wybranej opcji płatności. Szczegółowe informacje dostępne są w sekcji “Wpłata”.
Jaką minimalną kwotę trzeba postawić aby zawrzeć kupon w STS?
Minimalną stawką dla każdego kuponu w STS jest 2 PLN.
Czy mogę dokonać rejestracji STS za pomocą telefonu?
Tak. Dzięki STS app na iOS/Android rejestracja jest dostępna na każdym telefonie.