Co to jest kod promocyjny STS?

STS kod promocyjny, to kod dzięki któremu każdy nowy gracz otrzymuje 4 bonusy  na zakłady sportowe o łącznej wartości 1279 PLN!

Gdzie wpisać kod promocyjny?

STS kod promocyjny 2021

Kod promocyjny STS zapewnia udział w specjalnej, powitalnej ofercie, dzięki której zdobędziesz bonus freebet 29 PLN na start, zakład bez ryzyka 30 PLN, 100% bonus od depozytu do 1200 PLN i darmowe 20 PLN na Betgames! Sprawdź – jak odebrać kod promocyjny, aby zdobyć bonusy STS.

Poniżej prezentujemy kod na bonusy STS – sposób odbioru, bonusy, regulamin i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne promocje dla zarejestrowanych klientów.

Spis treści

Co daje kod promocyjny ?

STS kod promocyjny VIP pozwoli ci na więcej niż standardowa oferta. Sama nazwa kodu, czyli BONUSVIP sugeruje ekskluzywną promocję. Wystarczy jedno hasło bonusowe, a zyskasz aż cztery bonifikaty finansowe. Otrzymasz dwa darmowe zakłady, cashback i solidne doładowanie pierwszej wpłaty do 1200 PLN. Łącznie zyskasz na start w STS 1279 złotych!

Jak wpisać kod promocyjny STS ?

Aktywacja kodu promocyjnego odbywa się już w pierwszym kroku rejestracji konta na stronie sts.pl. Przechodząc na stronę formularza rejestracyjnego należy wpisać adres e-mail, hasło do logowania, numer telefonu i kod promocyjny. Dodatkowo trzeba zaznaczyć oświadczenie o pełnoletności.

Zobacz gdzie wpisać kod promocyjny w STS

Dla klientów bonusowo.com mam udogodnienie, bo jeśli przejdziesz do rejestracji STS z naszego linku, to kod zostanie wprowadzony automatycznie w formularz bukmachera. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie popełnisz literówki wpisując kod! Pamiętaj – kod promocyjny działa na stronie internetowej i mobilnej aplikacji.

Uzupełniając kolejną część formularza będziesz musiał podać imię, nazwisko oraz numer PESEL. Masz wątpliwości czy twoje dane osobowe będą bezpieczne? Nie masz powodu! STS zakłady bukmacherskie to renomowana marka, która posiadają licencję Ministra Finansów. To obliguje firmę do zachowania poufności danych i nie rozpowszechniania ich osobom trzecim.

Założyłeś konto w STS przy użyciu kodu promocyjnego? To koniec formalności na ten moment – teraz możesz cieszyć się grą wraz z bonusami dla nowych klientów!

STS bonus bez depozytu 29 PLN

Pierwszy z bonusów, jaki zyskasz po zalogowaniu na konto STS, to freebet o wartości 29 złotych. Normalnie STS bonus freebet to 25 PLN – za nasz STS kod otrzymujesz +4 PLN ekstra.

Darmowy zakład przysługuje tylko tym graczom, którzy podczas rejestracji użyją nasz STS kod promocyjny: BONUSVIP. To wyjątkowa oferta, z której nie skorzystają klienci nie posiadający kodu bonusowego. Dlatego tak istotnym jest korzystanie ze specjalnych promocji.

Bonus bez depozytu STS oznacza, że aby skorzystać z promocji i postawić pierwszy zakład nie musisz inwestować własnych środków finansowych! Po prostu rejestrujesz konto – wpisujesz kod bonusowy, a pieniądze pojawiają się na twoim koncie.

Jak odebrać freebet STS?

 1. Zarejestruj się w STS podając kod promocyjny
 2. Dokończ proces rejestracji i zaloguj się do STS
 3. Darmowy zakład 29 PLN pojawi się na twoim koncie (w ciągu godziny)

Warunki bonusu freebetu

Bonus freebet należy wykorzystać na dystansie 120 dni. Jedynym ograniczeniem co do zakładów nie jest kurs minimalny, a oferta Hit Dnia i MAXIKOMBI, które nie kwalifikują się do gry za darmowy zakład.

Po tym jak wykorzystasz darmowy zakład, zgodnie z regulaminem bonusu – freebet podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie min. 1.91. To oznacza, że bez względu ile wygrasz korzystając z freebetu obrotowi podlega tylko kwota bonusu, czyli:

29 PLN (bonus) * 3 (obrót) = 87 PLN (za tyle musisz zagrać po tym jak wykorzystasz freebet, by spełnić warunek obrotu).

Zakład bez ryzyka 30 PLN

Z kodem promocyjnym STS poza darmowym zakładem otrzymujemy także zakład bez ryzyka po wykonaniu wpłaty na konto. To drugi z bonusów, jaki otrzymasz korzystając z naszego kodu.

Sytuacja jest prosta: po wykorzystaniu freebetu nowy klient STS, który chce odebrać kolejny bonus musi dokonać depozytu. Kod promocyjny w STS daje możliwość postawienia pierwszego zakładu bez ryzyka, ponieważ jeśli kupon okaże się przegrany bukmacher zwróci stawkę do maksymalnej kwoty 30 PLN.

Jak zagrać bez ryzyka w STS?

 1. Aktywuj nasz STS kod promocyjny
 2. Dokonaj wpłaty na konto (minimum 20 PLN)
 3. Postaw dowolny pierwszy zakład z oferty STS
 4. Jeśli przegrasz – otrzymasz 100% zwrot stawki do 30 PLN

Kwota bonusu nie podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że nie musisz głowić czy wygrana lub zwrot stawki należy obrócić. Odpowiadamy – nic nie trzeba robić. Cashback nie jest obwarowany obrotem.

Bonus powitalny 100% do 1200 PLN

Trzeci z bonusów przypisany do naszego STS kodu promocyjnego, to bonifikata, która może wynieść ponad tysiąc złotych. Dokładnie można zyskać nawet 100% bonus od wpłaty do 1200 PLN. To jeden z najwyższych bonusów powitalnych dla nowych graczy na polskim rynku.

Każdy nowy gracz STS rejestrując konto z kodem promocyjnym może ubiegać się o bonus od depozytu w wysokości 100% do 1200 PLN. Sprawia to, że bukmacher podwoi kwotę depozytu do maksymalnie 1200 PLN. Gracz zatem już na start gry, poza darmowymi bonusami, otrzyma dodatkowe pieniądze na grę od wpłaty.

Bonus 1200 PLN
Bonus 1200 PLN

Jak odebrać bonus 1200 zł?

 1. Zarejestruj się w STS i podaj bonusowy voucher: BONUSVIP
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny w oparciu o autentyczne dane i adres
 3. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto
 4. Na twoim koncie pojawi się depozyt oraz bonusowe środki – 100% od wartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Regulamin bonusu 100% do 1200 PLN

 • STS bonus dostępny jest dla nowych graczy
 • Kod promocyjny dzięki któremu zyskasz bonus to BONUSVIP
 • Maksymalny bonus od depozytu wynosi 1200 PLN
 • Bonus nie może zostać wykorzystany w zakładach specjalnych
 • Kwota bonusu podlega 3-krotnemu obrotowi w wygranych zakładach po kursie wyższym niż 1,90 w przeciągu 120 dni

Pełny regulamin promocji STS bonus znajdziesz na stronie bukmachera – tutaj.

Przykład obrotu bonusem

Jeśli gracz wpłaci 1200 PLN otrzyma maksymalny bonus 1200 PLN. Oznacza to, że aby dokonać skutecznego obrotu bonusem będzie musiał łącznie zagrać za 3600 PLN. Wynika to z działania:

1200 PLN (depozyt) = 1200 PLN (bonus) * 3 (obrót) = 3600 PLN

Kłopotliwy obrót, czyli o co chodzi w bonusie STS?

Co wyjątkowego w bonusie STS (od depozytu), to konieczność obrotu w wygranych zakładach. To jedyny bukmacher w Polsce, który zdecydował się na taki warunek. Z punktu widzenia graczy, ten wymóg nie działa w ich interesie. Wręcz przeciwnie – warunki obrotu już działają na korzyść bukmachera, a dodatkowy zapis o tym, że pod uwagę brane są tylko wygrane zakłady znacząco utrudnia sprawę.

Chodzi po prostu o to, że zazwyczaj do obrotu liczone są wszystkie zakłady (wygrane i przegrane). Obracając bonus STS na poczet obrotu idą stawki tylko wygranych kuponów. Np. jeśli gracz wytypował kupon za 200 PLN (zgodnie z wymogami obrotu), ale przegrał – to stawka nie jest zaliczana do obrotu.

Gracze nauczeni doświadczeniem od innych bukmacherów mogą się dziwić, że stawiając wymaganą do obrotu stawkę – warunki nie są spełnione. Wszystko to wynika z zapisu regulaminu bonusu STS, który mówi, że do obrotu kwalifikują się tylko wygrane kupony.

Bonus 20 PLN w Betgames

Czwarty z bonusów STS możliwy jest dla każdego klienta – aby go zdobyć nie jest konieczna rejestracja z kodem, ale lepiej go wpisać, bo dzięki temu otrzymasz pozostałe promocje.

Zakłady na gry karciane to nowa usługa w STS. W ramach Betgames możesz typować pokera, Blackjacka czy bakarata. Rozrywka dostępna jest przez 24/h na stronie internetowej STS.

Bonus na Betgames
Betgames STS

Nowi klienci STS i obecni gracze, którzy do tej pory nie zagrali w Betgames – mogą odebrać darmowy bonus cashback o wartości 20 PLN. Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść do lobby Betgames (na stronie sts.pl) i postawić zakład solo lub ako. Bukmacher Star Typ Sport przyzna zwrot stawki do kwoty 20 PLN, jeśli twój kupon okaże się przegrany.

Bonusem przed wypłatą należy obrócić trzy razy w zakładach z kursem min. 1.91.

Kod promocyjny w STS – podsumowanie

BonusWarunki
Kod promocyjny: BONUSVIPWpisz podczas rejestracji konta
Bonus freebetDarmowy zakład 29 PLN (tylko u nas!)
Bonus cashbackZakład bez ryzyka 30 PLN
Bonus od depozytu1200 PLN od pierwszej wpłaty
Bonus na BetgamesFreebet 20 PLN
Bonus mobile100 PLN w zakładach przez telefon
Stałe promocjePoniedziałkowy bonus 100 PLN
30 PLN na sporty wirtualne
Pucharowe Emocje Rządzą
Ligowe Emocje Rządzą
Program LojalnościowyTwoja Gra Pewna Kasa – 100 PLN każdego miesiąca

FAQ

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie STS kodu promocyjnego. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie promocji STS.

Jakie bonusy powitalne oferuje STS?

Powitalna promocja STS to freebet 29 PLN, cashback 30 PLN, darmowe 20 PLN na Betgames i bonus 100% od depozytu do 1200 PLN.

Jaki kod promocyjny wpisać na stronie STS?

Specjalny bonus powitalny, czyli możliwość odbioru freebetu, cashbacku i bonusu od wpłaty wymaga wpisania kodu rejestracyjnego: BONUSVIP.

Do kiedy kod bonusowy jest ważny?

Kod rejestracyjny w STS obowiązuje do 30 wrzesień 2021 roku!

Czy STS oferuje darmowy zakład?

Tak, w STS odbierzesz darmowy zakład, ale pod jednym warunkiem. Musisz zarejestrować swoje konto używając hasło promocyjne: BONUSVIP.

Kiedy otrzymam bonus 100% od depozytu?

Bonus od wpłaty zostanie przyznany po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty na koncie.

Czy bonusowe środki mogę od razu wypłacić?

Nie, kwotę bonusu należy obrócić 3 razy w wygranych zakładach przed możliwością zlecenia wypłaty.

Jakie zakłady liczą się do obrotu bonusem od depozytu?

Do obrotu liczą się tylko wygrane zakłady przedmeczowe i “na żywo” z kursem minimalnym 1.91.

Jak dokonać depozytu w STS?

W STS pieniądze wpłacić można za pośrednictwem PayU, dotpay, tpay, Skrill, Neteller i kart VISA/Mastercard.

Opinie

Kod promocyjny w STS pozwala zyskać bonusy o łącznej wartości 1279 PLN! Dla początkujących graczy, nie inwestujących dużych kwot, idealny wydaje się bonus bez depozytu, czyli freebet 29 PLN! To darmowy zakład, który otrzymujemy za rejestracje konta. W ten sposób mamy środki na grę i wypróbowanie oferty bukmachera nie ryzykując utraty swoich pieniędzy.

Z kolei STS bonus od depozytu charakteryzuje się dużą wartością (aż 1200 PLN) oraz prostymi warunkami obrotu. Gracz przed wypłatą pieniędzy z konta musi obrócić tylko kwotę bonusu, a nie jak to zazwyczaj bywa bonus + depozyt. Co ważne, kurs minimalny przy obrocie wynoszący powyżej 1,90 także nie należy do bardzo wymagających. Jednym z utrudnień jest fakt, że do obrotu kwalifikują się tylko wygrane kupony.

Bonusy dla stałych graczy

STS kod promocyjny daje nowym graczom cztery bonusy na kwotę 1279 PLN. Natomiast stali klienci mogą zyskać bonusy na zakłady bukmacherskie STS, które co jakiś czas trafią do oferty tego bukmachera:

Pucharowe emocje rządzą

STS daje 50 tysięcy PLN dla graczy, którzy poprawnie wytypują wyniki meczów piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

Pucharowe emocje rządzą

Aby wziąć udział w podziale puli należy postawić kupon SOLO za minimum 10 PLN na dokładny wynik wybranego spotkania Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Jeśli trafisz – poza wygraną z kuponu otrzymasz także bonus z puli 50 tysięcy PLN!

Ligowe emocje rządzą

Kolejne 50 tysięcy PLN do podziału! Obstawiając w STS zagraniczne lub polskie ligi możesz zgarnąć dodatkowe nagrody. Jak tego dokonać?

Wytypuj za minimum 10 PLN poprawnie wyniki 4 meczów w Bundesliga lub Ekstraklasa lub 5 spotkań w La Liga, Ligue 1 albo Serie A. Jeśli trafisz dodatkowo weźmiesz udział w podziale puli 50 tysięcy PLN!

Co poniedziałek bonusy 20-100 PLN

Każdego tygodnia bukmacher STS nagradza bonusami 1000 najaktywniejszych graczy, którzy zanotowali największy obrót na koncie depozytowym w minionym tygodniu (obstawili najwięcej zakładów)

Sporty wirtualne - bonus 30 PLN

STS ubezpiecza 3 pierwsze zakłady w sportach wirtualnych, jeśli któryś z nich okaże się przegrany zwróci stawkę 10 PLN na każdy pojedynczy kupon (łącznie 30 PLN)

Bonus mobile 100 PLN

Codziennie zawierając zakłady przez mobilną aplikację STS można zyskać bonus (maksymalnie 100 PLN). Kwota bonusu uzależniona jest od sumy stawek postawionej w danym dniu przez telefon. Dzienna stawka powyżej 500 PLN = bonus 100 PLN!

Bonus mobile chwilowo jest niedostępny.

Bonus urodzinowy

STS aktualnie nie oferuje bonusu z okazji urodzin swoich graczy. Taką ofertę proponuje inny legalny bukmacher – forBET, u którego z okazji urodzin można odebrać 10 PLN.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów – TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
210 PLN bez ryzyka
100% bonus 2000 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.12.2021
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.12.2021
Odbierz

O STS

STS to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów, który działa zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. STS zakłady bukmacherskie wyróżniają się szeroką ofertą, dobrymi kursami i licznymi transmisjami “na żywo”. Według wielu szacunków STS posiada około 50% polskiego rynku. To oznacza, że co drugi klient zakładów bukmacherskich wybiera firmę Star-Typ Sport.

Zakłady bukmacherskie STS to oficjalny sponsor piłkarskiej reprezentacji, co stanowi o sile marki w naszym kraju. Dodatkowo STS wspiera takie drużyny jak Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Resovia Rzeszów, czy Vive Kielce. Działa w pełni legalnie w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów.

Bukmacher STS od 2019 roku związany jest z byłym bramkarzem reprezentacji Danii i Manchesteru United, Peterem Schmeichelem i znanym niemieckim skoczkiem, Martinem Schmittem.

Rejestracja

STS oferuje dwa rodzaje rejestracji – tymczasową i stałą. W pierwszej opcji (która zajmuje mniej czasu), aby zagrać u bukmachera i odebrać STS bonus należy podać podstawowe dane osobowe oraz STS kod. Resztę danych należy uzupełnić później, czyli m.in. przesłać skan dokumentu tożsamości w celu weryfikacji gracza. Decydując się od razu na stałą rejestracje (co zajmuje nieco więcej czasu) przygotuj dowód osobisty, bo będziesz musiał podać PESEL, numer konta bankowego, na które wypłacisz wygrane i wspomniany wcześniej skan (obu stron) dokumentu tożsamości np. dowód osobisty, ale może być również prawo jazdy lub paszport.

Zakłady bukmacherskie

Bukmacher STS oferuje zarówno zakłady przedmeczowe i live dostępne na stronie sts.pl, mobilnej aplikacji i w punktach stacjonarnych.

W STS obstawisz piłkę nożną, tenis, koszykówkę, siatkówkę, esport  i wiele innych dyscyplin sportowych (w tym sporty wirtualne). Co więcej, do dyspozycji będziesz miał nie tylko popularne ligi i rozgrywki, ale także niższe klasy jak 4. liga angielska. Jeśli chcesz postawić kupon na swoim koncie lub w kieszeni potrzebujesz tylko 2 PLN – tyle wynosi minimalna stawka.

Najczęściej obstawianymi dyscyplinami w STS jest piłka nożna, tenis, koszykówka i siatkówka. W ramach oferty na piłkę nożną typerzy najwięcej zakładów stawiają na wynik 1X2 w meczach Ligi Mistrzów, Premier League i Ekstraklasy.

sts zakłady bukmacherskie

Coraz większe znaczenie w STS odgrywają zakłady na e-sport. Niedawno prezes Star Typ Sport, Mateusz Juroszek stwierdził, że e-sport wskoczył do TOP 10 typowanych zakładów. Typy na e-sport w STS mogą dotyczyć takich gier jak LOL, CS:GO, Star Craft czy FIFA.

Dla wymagających graczy STS przygotował aż trzy formaty kuponów: SOLO, AKO i MAXIKOMBI.

Zakłady live - typowanie "na żywo"

Oferta zakładów live STS jest szeroko rozbudowana na każdą dyscyplinę sportu. Oczywiście największym zainteresowaniem w livebettingu cieszą się mecze piłkarskie i tenisowe, które dostępne są na ponad 100 rynkach np. obstawiasz: kto strzeli kolejnego gola lub kto wygra następny gem? Dodatkowo w zakładach live STS wytypujesz siatkówkę, koszykówkę (mecze NBA i Euroligi) oraz pozostałe konfrontacje w hokeja (NHL), piłce ręcznej czy snookerze.

zakłady live sts

Korzystającym z zakładów live bukmacher udostępnia live tracker, czyli statystyki, dzięki którym podczas typowania “na żywo” widzisz wynik i pozostałe istotne informacje: kartki, gemy, posiadanie piłki, rzuty rożne itp. Dodatkowo sporo meczów można oglądać w transmisjach live.

Cash Out

W STS funkcjonuje Cash Out, czyli jedno z najważniejszych narzędzi dla zaawansowanych graczy. Dzięki Cash Out zyskujesz możliwość wypłaty wygranej bez konieczności czekania na ostatni gwizdek sędziego w każdym wytypowanym meczu.

Funkcja Cash Out obowiązuje w zakładach przez Internet i punktach stacjonarnych STS. Aby móc wcześniej wypłacić wygraną żadne ze zdarzeń na kuponie nie może zostać rozliczone jako przegrane. Opcja “zamknij zakład” w STS możliwa jest na kuponach solo i ako.

Cash out STS daje ci pewną wygraną.

Mobile

Mobilna aplikacja STS dostępna jest na urządzeniach z systemem:

 • iOS
 • Android
STS mobile

STS mobile daje takie same możliwość, co korzystanie z oferty bukmachera przy użyciu komputera. Za pośrednictwem mobilnej aplikacji zarejestrujesz konto, użyjesz kod promocyjny, dokonasz wpłaty, postawisz zakład i wypłacisz wygraną. Co więcej, aplikacja STS udostępnia transmisje live.

Płatności

STS nie pobiera prowizji od dokonywanych wpłat i wypłat. Pieniądze można transferować za pośrednictwem wielu znanych i bezpiecznych metod płatności. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN.

Dostępne metody wpłaty: VISA, Mastercard, PayU, dotpay, Skrill, Neteller, tpay, PayPal, punkty stacjonarne STS.

Od 1 lipca wśród opcji płatniczych STS pojawił się Pay Palo czym za pośrednictwem Twittera poinformował CEO bukmachera, Mateusz Juroszek. Na chwilę obecną STS to jedyny bukmacher, który oferuje tego typu metodę wpłaty.

Wypłaty wygranych STS realizuje tylko na wskazany rachunek bankowy. Czas oczekiwania na przelew to zwykle 1-2 dni robocze.

W ostatnim czasie STS nawiązał bliską współpracę z dziewięcioma bankami: PKO, mBank, ING, BZWBK, Alior Bank, Milenium, Inteligo, Orange i T-Mobile. Jeśli posiadasz konto w którymś z tych banków, to bardzo prawdopodobne, że wypłatę otrzymasz błyskawicznie tj. w ciągu pół godziny. Warunkiem otrzymania szybkiej płatności jest zlecenie przelewu w godzinach 10:00 – 24:00.  Funkcja szybkiej wypłaty działa przez cały tydzień (także w weekendy).

Oferta na dziś/jutro

Szukasz oferty kursowej STS na dziś, jutro i kolejne dni? Wszystkie możliwe zakłady dostępne są na stronie bukmachera (sts.pl), ale jeśli jesteś klientem punktów stacjonarnych, to poniżej znajdziesz aktualne oferty STS na poszczególne dni tygodnia:

   • Oferta STS na dziś w formacie pdf. dostępna jest pod tym linkiem.
   • Oferta STS na jutro w formacie pdf. dostępna jest pod tym linkiem.
   • Oferta STS na cały tydzień w formacie pdf. dostępna jest pod tym linkiem.

STS TV

Model transmisji bukmacherskich staje się coraz bardziej popularny nie tylko wśród graczy, ale również zwykłych widzów. Na stronach bukmacherów dostępne są relacje live z wielu wydarzeń sportowych rozgrywanych w tym samym czasie. Portfolio STS TV wygląda tak imponująco, że nie jeden operator telewizyjny chciałby mieć prawa do transmisji live.

STS podpisując umowy z renomowanymi dystrybutorami przekazów sportowych, czyli platformami Perform, Sportsman i IMG uzyskał dostęp do pakietu premium, na który składają się transmisje z takich wydarzeń jak:

   • Mecze piłki nożnej Primera Division, Serie A, Bundesligi i Ligue 1
   • NBA i NHL
   • Tenisowe turnieje: Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open
   • Liga Mistrzów w piłce ręcznej
   • Siatkarska Liga Światowa i Grand Prix

Powyższa lista to tylko część transmisji, które oferuje STS TV.

Oferta transmisji live STS dostępna jest dla zarejestrowanych graczy.

STS nie tylko w Polsce, czyli STSbet

W lutym 2019 roku, prezes STS, Mateusz Juroszek w obecności byłego piłkarza reprezentacji Niemiec, Michaela Ballacka poinformował o ekspansji grupy Star-Typ Sport na zagraniczne rynki. STS już teraz dostępny jest m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech, a to nie koniec rozwoju bukmachera. W Europie STS działa pod szyldem STSbet, który także umożliwia odbiór kodu bonusowego.

STS w Europie

Jak tłumaczy prezes, po tym jak STS podbił Polski rynek – teraz naturalną koleją rzeczy jest otwarcie się na nowe wyzwania. Poza granicami naszego kraju STS będzie oferował nie tylko zakłady sportowe, ale także poker, kasyno i gry.

Gdzie obstawisz w STSbet będąc zagranicą?

Lista państw, gdzie STS przyjmuje zakłady:

   • Wielka Brytania
   • Niemcy
   • Norwegia
   • Islandia
   • Łotwa
   • Słowacja
   • Słowenia
   • Luksemburg
   • Andora
   • San Marino
   • Gibraltar
   • Malta

O ile polskie prawo zabrania oferowania kasyna i pokera o tyle zagranicą STSbet na swoich stronach pozwala korzystać z tego typu rozrywki. Klient z Wielkiej Brytanii ma do dyspozycji zakłady, ale także kasyno, kasyno live, pokera i pozostałe gry.

Godziny otwarcia

Choć zakłady internetowe wypierają punkty stacjonarne, to wciąż tradycyjnych klientów nie brakuje. STS w Polsce oferuje około 400 placówek naziemnych, gdzie przyjmowane są zakłady bukmacherskie. Ci którzy nie obstawiają w sieci, mogą typować stacjonarnie, ale tam kod promocyjny jest niedostępny. Pytanie: w jakich godzinach lokale STS są otwarte?

Poniedziałek 10:00 -18:00
Wtorek 10:00 – 20:00
Środa 10:00 – 20:00
Czwartek 10:00 – 20:00
Piątek 10:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 20:00
Niedziela 9:00 – 18:00

Powyższe godziny otwarcia to ogólnie narzucone normy przez bukmachera. W rzeczywistości w wielu miastach lokale są otwarte dłużej. Dla przykładu warszawski STS na ulicy Solidarności 66 czynny jest od Poniedziałku  do Niedzieli w godzinach 8:00 – 22:45.

Przez pandemię koronawirusa STS na kilka tygodni zamknął swoje placówki stacjonarne. W marcu i kwietniu bukmacher odnotował spore straty z powodu lockdownu w sporcie, o czym powiedział prezes firmy STS, Mateusz Juroszek. Ile stracił STS? Zdaniem Juroszka kilkadziesiąt milionów euro.

Wyniki

Gracze, którzy obstawiają stacjonarnie mogą sprawdzić wyniki obstawionych meczów korzystając z zakładki “wyniki” na stronie sts.pl. Tam pojawiają się wszystkie rezultaty, czyli typy, które wygrywają przy konkretnym zdarzeniu sportowym. Dzięki temu gracz nie musi udawać się bezpośrednio do lokalu STS, by poznać wyniki swojego kuponu.

Kontakt i pomoc

W razie problemów z zakładem, bonusem lub inną funkcją STS zawsze możesz skontaktować się z przedstawicielem bukmachera. STS świadczy pomoc za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego 24/7. Przed wysłaniem zgłoszenia należy wybrać temat rozmowy np. reklamacja wyniku, a następnie uzupełnić imię, nazwisko, adres e-mail i telefon. Na końcu trzeba opisać problem i wysłać zgłoszenie.

Poza kontaktem e-mailowym w dziale pomocy STS znaleźć można rozbudowane FAQ, czyli odpowiedzi na najczęstsze kłopoty klientów. Z samouczka STS można się sporo dowiedzieć odnośnie bonusów, rozliczenia zakładów i typowania na stronach sts.pl. Niekiedy nie potrzeba kontaktu z bukmacherem, by rozwiązać swój problem!

Jak widzisz STS kod daje bonus na zakłady bukmacherskie, a także umożliwia dostęp do innych ofert tego bukmachera takich jak: zakłady sportowe, transmisje “na żywo”, cash out, Betgames oraz sporty wirtualne.

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (18 głosy, średnia: 4,44 z 5)
Loading…