Bukmacher STS w bonusie powitalnym oferuje 100% doładowanie nowego konta do kwoty 1200 PLN. W ramach powitalnej promocji nowi gracze mogą odebrać dodatkowe pieniądze na zakłady bukmacherskie. Jak skorzystać z bonusu? Wyjaśniamy regulamin i zasady specjalnej oferty STS.

Odbierz bonus powitalny STS

Bonus powitalny w zakładach STS online przysługuje tylko tym graczom, którzy do tej pory nie posiadają konta na stronie sts.pl. Co jeśli jesteś zarejestrowany w STS? W takim razie bonus na start nie jest dla ciebie, a jedyne z czego możesz skorzystać to ze stałych promocji bukmachera.

Co dostaniesz za rejestrację w STS?

Bonus powitalny 100% do 1200 PLN

Nowi gracze w promocji powitalnej STS otrzymają 100% bonus od pierwszej wpłaty do maksymalnie 1200 PLN. To oznacza, że bukmacher wypłaci tyle w bonusie, ile wpłacisz na konto. Bonus 1200 PLN możliwy jest do odebrania po rejestracji z kodem promocyjnym, który umożliwia zyskanie dodatkowych środków:

 • Bonusu bez depozytu 29 PLN
 • Zakładu bez ryzyka 30 PLN
 • Bonus cashback na Betgames 20 PLN
Bonus 1200 PLN

Bonus 1200 PLN

Kwota twojego bonusu STS zależy od wartości pierwszego depozytu. Minimalna wpłata pozwalająca odebrać bonus to 20 PLN, ale jeśli liczysz na maksymalną bonifikatę, to zdeponować trzeba 1200 PLN (lub więcej).

W pigułce - główne zasady bonusu

Bonus powitalnyKwotaMoment przyznaniaObrótWarunki obrotu
100% od depozytu1200 PLN🔥Po 1. wpłaciex3 depozytKurs min. 1.91
Wygrane kupony
Czas: 120 dni

Jak odebrać bonus powitalny?

 1. Zarejestruj konto w STS z kodem promocyjnym
 2. Po tym jak założysz konto – zrób pierwszą wpłatę
 3. Aby otrzymać bonus od depozytu wpłać minimum 20 PLN (maksymalnie 1200 PLN)
 4. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto bonusowe otrzymasz  dodatkowe pieniądze – 100% od depozytu
 5. Spełnij warunki obrotu, czyli obróć bonusem trzy razy w wygranych kuponach z kursem minimalnym 1.91
 6. Jeśli obrócisz bonus – to pieniądze będą gotowe do wypłaty lub dalszej gry

Warunki obrotu i regulamin

W bonusie STS obrotowi podlega tylko bonusowa kwota, a więc 1200 PLN. W przeciwieństwie do innych promocji bukmacherskich w STS na poczet obrotu zaliczają się tylko wygrane kupony. To stanowi duże utrudnienie, bo stawki z przegranych zakładów nie będą brane pod uwagę przy obliczanie obrotu. Jak widzisz na poniższym screenie taką informacje można znaleźć w regulaminie bonusu:

regulamin bonusu sts

Warto też pamiętać, jakie typy zakładów nie są brane pod uwagę przy obrocie bonusem. Spełniając warunki obrotu bonusem STS nie korzystaj z Cash-out, oferty Maxikombi, Zakładu bezpiecznego oraz Hitu dni:

jakie zakłady liczą się do obrotu

Zwróć uwagę, że jeśli chcesz robić obrót bonusem, to postawione przez ciebie zakłady muszą być zagrane za bonus, czyli z odpowiedniego salda. Jak zagrać za bonus? Przed wytypowaniem kuponu kliknij okienko “bonus”, a następnie postaw zakład:

jak zagrać za bonus sts

Obracając bonus pamiętaj, żeby stawiać zakłady z kursem minimalnym 1.91 – tylko takie typy spełniają zasady obrotu:

minimalny kurs bonusu sts

Wiesz już, co zrobić, żeby obrócić i wypłacić bonus. A co, gdy chcesz wypłacić pieniądze z konta depozytowego (po pierwszej wpłacie)? Będziesz to mógł zrobić wtedy, gdy zagrasz za wpłatę przynajmniej raz (jednokrotny obrót) korzystając z kuponów z kursem min. 1.80. W przypadku obrotu depozytem – do obrotu zaliczane są wygrane i przegrane zakłady:

obrót depozytem sts

Przykład obrotu

Załóżmy, że zdecydujesz się na maksymalny bonus powitalny, a więc w pierwszej wpłacie deponujesz 1200 PLN. W takiej sytuacji twój bonus wyniesie 1200 złotych. Zgodnie z regulaminem promocji – kwota będzie musiała zostać obrócona x3. Za ile łącznie będziesz musiał zagrać, by spełnić 100% obortu?

1200 PLN (bonus) * 3 (obrót) = 2600 PLN (suma stawek potrzebnych do pełnego obrotu)

Robiąc obrót pamiętaj, aby stosować się do zasad bonusu – czyli obracać po odpowiednim kursie korzystając z kwalifikujących zakładów. Jak sprawdzić ile potrzebujesz jeszcze obrócić? Po zalogowaniu się do STS, wejdź w zakładkę “moje konto” i kliknij „Obrót pozostały do transferu środków bonusowych na konto depozytowe” – tam wyświetli się kwota, którą potrzebujesz, by zrealizować całkowity obrót.

Co więcej otrzymasz od STS?

Poza bonusem powitalnym, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym STS, otrzymasz także trzy pozostałe bonusy:

Darmowe 29 PLN – bonus bez depozytu, który zostanie dopisany do konta zaraz po pierwszym logowaniu. Więcej o bonusie bez depozytu w STS piszemy tutaj.

Zakład bez ryzyka 30 PLN – jeśli przegrasz pierwszy kupon zagrany z konta depozytowego, to STS wypłaci cashback do 30 PLN. Sprawdź jak odebrać zakład bez ryzyka od STS.

Darmowy zakład 20 PLN w Betgames – jako nowy klient gier karcianych Betgames możesz zagrać kupony do 20 PLN bez ryzyka – w razie porażki otrzymasz zwrot stawki.

Podsumowanie

 • Po rejestracji konta w STS możesz odebrać bonus od pierwszego depozytu w kwocie 1200 PLN
 • Aby bonus pojawił się na twoim koncie – zarejestruj się i dokonaj pierwszej wpłaty
 • Bonus odbierzesz na stronie sts.pl i mobilnej aplikacji bukmachera
 • Obracając bonus graj zakłady z kursem min. 1.91
 • Grając za bonusowe środki nie korzystaj z narzędzia cash-out
 • Dodatkowo w STS możesz zyskać: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus freebet

FAQ

⭐Jaki jest bonus powitalny w STS?

Najlepszy bonus powitalny w STS to 100% od depozytu do 1200 PLN. Dodatkowo użycie kodu promocyjnego pozwala sięgnąć po trzy kolejne promocje: freebet, cashback i darmowy zakład w Betgames.

🏆Jak otrzymać bonus 1200 PLN?

Załóż konto w STS z kodem promocyjny bonusowo.com i wpłać 1200 PLN na konto. Po zaksięgowaniu depozytu twoje saldo bonusowe zostanie doładowane bonusem 100%.

⚖️Czy bonus trzeba obrócić?

Bonus STS trzeba obrócić trzy razy typując wygrane kupony z kursem minimalnym 1.91. Czas na obrót to 120 dni.

✌Czy bonus na start jest dla wszystkich?

Bonus jest dla nowych klientów, którzy zarejestrują konto w sts.pl wpisując nasz kod promocyjny.