clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

STS Aplikacja pobierz na telefon: Android & IOS

9.8/10

Aplikacja na Androida

Pobierz aplikację Android

Aplikacja na iOS

Pobierz aplikację iOS

STS Aplikacja Mobilna – Funkcje

Bukmacher STS zdecydowanie odrobił lekcję z zakresu oferowania swoich zakładów graczom mobilnym, bo STS Aplikacja Android i STS Aplikacja iOS działają naprawdę dobrze i zapewniają wygodne obstawianie z poziomu telefonów czy tabletów. Obok sprawnie działającej dedykowanej aplikacji mobilnej, w STS dostępna jest również wersja mobilna strony, która pozwala cieszyć się równie wygodną grą. STS zakłady bukmacherskie aplikacja z powodzeniem zachowała wszystkie funkcjonalności względem wersji desktopowej. Z poziomu STS Mobile, bez problemu obstawimy kupon czy wykorzystamy STS kod promocyjny.

Aplikacja STS na telefon zapewnia dostęp do takich funkcji jak:

 • Cash Out,
 • Szybki zakład,
 • Promocje,
 • Betbooster,
 • Statystyki,
 • Transmisje,
 • Powiadomienia,
 • Szybkie płatności,
 • Pomoc online.

Wymagania STS App

STS Aplikacja dostępna jest na urządzenia Android oraz iOS. Aplikacja STS skierowana do użytkowników Androida wymaga od nich posiadania wersji oprogramowania przynajmniej 5.0 lub wyższej. STS Android to dość lekka apka, bo instalka waży zaledwie 55 MB i dostępna jest obok języka polskiego, jeszcze w kilku innych językach – angielskim, rosyjskim i ukraińskim. STS aplikacja mobilna umożliwia swobodne korzystanie ze wszystkich funkcjonalności. Bez większego trudu z jej poziomu można wykonać STS rejestracja, czy skorzystać z bonusu lub obstawić kupon. STS na Android dostępny jest do pobrania wyłącznie na stronie bukmachera.

Chcąc pobrać aplikację STS iOS musimy mieć wersję systemu 12.1 lub wyższą. Aplikacja STS na iPhone’y i iPady waży 70 MB i podobnie jak STS Android obsługuje 4 języki. W STS App na iOS dostęp mamy do niezbędnych funkcjonalności, dzięki czemu w prosty sposób możemy obstawiać zakłady bukmacherskie piłka nożna, zakłady na żywo, a także przeglądać transmisje live. STS aplikacja mobilna na urządzenia iOS jest możliwa do pobrania na stronie bukmachera lub bezpośrednio w App Store.

 • Aplikacja STS wymaga Androida 5.0+ lub iOS 12.1+
 • Aplikacja STS na Androida dostępna jest tylko na stronie bukmachera
 • STS aplikacja pobierz na iOS bezpośrednio z App Store
 • Aplikacja po zainstalowaniu waży 82 MB i oferuje pełnię funkcjonalności, zatem bez problemu można z jej poziomu wykorzystać bonusy bukmacherów
 • STS aplikacja mobilna jest darmowa

STS Aplikacja na Android: Jak pobrać

W STS aplikacja na telefon daje opcje instalacji graczom, którzy mają smartfony obsługujące systemy iOS i Android. Aplikacja STS na telefon dostępna jest dla posiadaczy sprzętów mobilnych od Apple, czyli chodzi tutaj nam o urządzenia iPhone lub iPady. To właśnie urządzenia mobilne, które opierają się na systemie operacyjnym iOS. STS app sprawdza się też w instalacji na Androida, czyli np. urządzeniach Samsunga, Xiaomi, Huawei lub Oppo.

Jeśli masz telefon z innym systemem, STS oferuje mobilną stronę z zakładami bukmacherskimi. Do korzystania z nich nie jest potrzebna instalacja STS aplikacja Android, a wystarczy przejście do bukmachera z wyszukiwarki internetowej. Wpisz wtedy po prostu sts.pl a strona zostanie przekształcona w mobilny serwis STS.

 • STS na Android jest kompatybilny z systemem 5.0+.
 • STS na iOS działa sprawnie na systemie 12.1 lub nowszym.
 • Apka STS zajmuje 82.7 MB.
 • STS mobile działa w języku polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim.
 • Aplikacja na Android i iOS jest darmowa

STS aplikacja na Androida - jak zainstalować?

Aplikacja STS na urządzenia Android wymaga od gracza wykonania pewnych kroków do poprawnego jej pobrania i instalacji. Niestety aplikacja STS Mobile, podobnie jak i inne aplikacje bukmacherskie, z powodów prawnych nie jest dostępna bezpośrednio w sklepie Google Play, co trochę utrudnia cały proces. Aby pobrać apkę, należy udać się na stronę bukmachera i kliknąć pobierz – tylko tam znajdziemy niezbędny do instalacji plik.

Poznaj kilka kroków, które pozwolą ci pobrać STS na Androida:

 1. Na początek należy przejść do ustawień telefonu i zatwierdzić możliwość instalacji aplikacji z „nieznanych źródeł”.

  Zezwol-na-instalacje-600x600sa.png
 2. Następnie musimy wejść na stronę bukmachera i w sekcji aplikacja mobilna kliknąć „pobierz na Android”.

  STS_Android_01-600x600sa.png
 3. Po zakończonym pobieraniu STS apk wystarczy kliknąć pobrany plik, aby rozpocząć proces instalacji.

  STS_Android_02-600x600sa.png
 4. Po poprawnym zainstalowaniu można uruchomić STS Mobile na swoim urządzeniu Android.

  STS_Android_03-600x600sa.png

Kliknij w link poniżej i aplikacja STS pobierz już teraz.

bonus-green-dark

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

Odbierz bonus

STS Aplikacja na iOS: Jak pobrać?

Sytuacja z pobieraniem aplikacji mobilnej wygląda znacznie prościej w przypadku iOS, bo aplikacja STS jest dostępna bezpośrednio w App Store. Co prawda sekcja STS aplikacja pobierz na stronie bukmachera oferuje pobranie apki, ale klikając pobierz finalnie i tak zostaniemy przekierowani do sklepu App Store. Proces jest łatwy i nie zajmie dłużej niż minutę.

Sprawdź, jak zainstalować tego bukmachera:

 1. Przejdź do sklepu App Store i wyszukaj frazę STS Aplikacja.

  STS_iPhone_01-600x600sa.png
 2. Kliknij STS Mobile, a następnie pobierz.

  STS_iPhone_02-600x600sa.png
 3. Po zakończonej instalacji aplikacja STS jest gotowa do uruchomienia.

  STS_iPhone_03-600x600sa.png

Kliknij w link poniżej i aplikacja STS pobierz już teraz.

bonus-green-dark

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

Odbierz bonus

Aplikacja STS na telefon – bonus powitalny

Oferta powitalna w STS działa na takich samych zasadach zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej. STS Aplikacja nie oferuje zatem żadnych dodatkowych bonusów na start.

STS aplikacja – bonus bez depozytu

Darmowy zakład jest elementem bonusu powitalnego w STS. Jednak STS App nie oferuje specjalnego bonusu bez depozytu wyłącznie dla graczy mobilnych.

STS aplikacja na telefon – zakład bez ryzyka

Dla graczy mobilnych nie został przewidziany żaden dodatkowy cashback. Oferta wygląda tak samo, jak w wersji desktopowej.

Nasza opinia o aplikacji STS

Założeniem aplikacji STS było umożliwienie graczom stawiania zakładów z dowolnego miejsca, a przede wszystkim kontrolowanie zakładów live. Cel zdecydowanie został osiągnięty, bo aplikacja sprawdza się w tej kwestii znakomicie. Wykorzystanie najnowszych technologii do opracowania aplikacji mobilnej STS zagwarantowało, że działa płynnie zarówno na systemach Android, jak i iOS.

STS Aplikacja zdaje egzamin przede wszystkim pod względem dostępności funkcjonalności i oferty zakładów. Funkcjonalności w porównaniu do wersji desktopowej nie zostały w żaden sposób okrojone, a oferta zakładów jest dostępną w pełnej okazałości. To wszystko sprawia, że tak naprawdę wszystkie działania możemy wykonać w aplikacji STS, bez konieczności uruchamiania komputera.

Aplikacja STS – alternatywy

Dostępność aplikacji mobilnej to dziś raczej wymóg, a nie udogodnienia. Praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy online oferują dedykowane aplikacje mobilne, które gwarantują wygodę obstawiania. STS Aplikacja to zatem niejedyna aplikacja mobilna na rynku bukmacherskim, bo istnieje szereg innych apek, które cieszą się równie dużym zainteresowaniem.

Aplikacja mobilna bukmachera musi być perfekcyjnie dopasowana do typera. W tym celu polecamy sprawdzić aplikację STS we własnym zakresie, a w przypadku gdy okaże się, że to jednak nie to, zachęcamy do skorzystania z przygotowanych przez nas alternatyw.

Najlepsi bukmacherzy

 • 8.8/10

  Bonus powitalny 3754 zł

 • 8.3/10

  Zakład bez ryzyka do 500 zł

 • 8.8/10

  Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

FAQ

Czy STS aplikacja jest dostępna w Google Play?
Niestety nie, aplikację STS na urządzenia Android należ pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.
Czy STS oferuje specjalne bonusy w aplikacji mobilnej?
Oferta bonusowa i promocje są takie same jednakowo w aplikacji, jak i w wersji desktopowej.
Jakie są wymagania aplikacji STS?
W przypadku Androida musi to być wersja systemu 5.0+, a użytkownicy iPhone’ów potrzebują systemu iOS przynajmniej w wersji 12.1
Czy aplikacja STS jest darmowa?
Tak, aplikacja jest dostępna w pełni za darmo.
Jak zaktualizować aplikację STS na Androidzie?
Gdy bukmacher wypuści nową wersję, w aplikacji pojawi się komunikat o możliwości zainstalowania aktualizacji.