Bonus powitalny do 110 zł

Odbierz bonus
clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

PZBuk rejestracja

7.6 / 10

bonus-green-dark

Zwrot CASHBACK 1000 zł + darmowy zakład FREEBET 50 zł

Zarejestruj się i odbierz bonus

Dlaczego warto zarejestrować się w witrynie PZBuk?

Rejestracja nowego konta na stronie bukmachera PZBuk pozwala rozpocząć przygodę ze stawianiem zakładów na popularne dyscypliny sportowe, odbieranie bonusów i promocji oraz korzystanie ze wszystkich przydatnych narzędzi hazardowych, w tym szybkich płatności.

Wystarczy dosłownie kilka chwil, aby założyć nowe konto użytkownika na stronie PZBuk i postawić swoje pierwsze zakłady. Rejestracja i późniejsze logowanie na swoje konto w PZBuk zajmują chwilę. Swoje nowe konto w serwisie PZBuk możesz też zarejestrować w aplikacji mobilnej na iOS lub Android.

Przeczytaj dalej, żeby dowiedzieć się, jak przebiega rejestracja oraz logowanie w PZBuk, poznać szczegóły weryfikacji konta oraz oferta bonusu powitalnego i płatności w PZBuk.

Zalety bukmachera PZBuk

 • Bukmacher PZBuk oferuje rozbudowaną ofertę bonusów i promocji.
 • Strona główna jest przejrzysta i wygodna w użyciu.
 • Szybka aplikacja mobilna na iOS i Android.
 • Rozpoznawalna, renomowana i legalna marka bukmacherska w Polsce.
 • Ekspresowe wypłaty, nawet do 30 minut.

Weryfikacja konta PZBuk

Rejestracja nowego konta gracza to pierwszy krok, jaki powinieneś wykonać, żeby móc przetestować ofertę PZBuk. Podobnie, jak robią to inni najlepsce bukmacherzy online w Polsce, aby legalnie korzystać z usług operatora, powinna zostać przeprowadzona weryfikacja tożsamości.

Weryfikacji tożsamości należy dokonać jeszcze przed pierwszą wypłatą środków z konta. Twoim zadaniem będzie przesłanie do obsługi kasyna skanu (w kolorze) paszportu lub dowodu osobistego, na którym będą widoczne wszystkie dane. Ma to na celu potwierdzenie, że podczas rejestracji podałeś prawidłowe dane, takie jak data urodzenia. Jeśli podczas rejestracji nowego konta, wybrałeś opcję weryfikacji danych przez narzędzie mojeID, nie będziesz musiał przesyłać do operatora dodatkowych dokumentów.

Celem weryfikacji tożsamości jest także upewnienie się, że podane dane rachunku bankowego są prawidłowe.

Aby zweryfikować swoje dane bankowe, należy przejść do działu „Płatności” i wybrać odnośnik „Weryfikacja”. Następnie wybrać opcję „Wyciąg z konta” i załączyć dokument potwierdzający, że jesteś właścicielem danego konta bankowego – może być to wyciąg bankowy lub potwierdzenie transakcji bankowej. Wyciąg powinien zawierać imię i nazwisko właściciela, 26-cyfrowy numer rachunku, posiadać datę nie starszą niż 3 miesiące.

Weryfikacja przesłanych dokumentów przez pracowników bukmachera PZBuk może potrwać maksymalnie do 24 godzin, jednak najczęściej wszystko odbywa się znacznie szybciej.

📧 Wymagany e-mail: ✔️
📲 Wymagany numer telefonu: ✔️
🤳 Wymagany skan dowodu: ✔️
🧾 Wymagany skan rachunku za media:
ℹ️ Wsparcie klienta: czat na żywo / e-mail
🎁 Bonus powitalny: darmowy zakład + cashback

PZBuk rejestracja – przewodnik krok po kroku

Dla wielu nowych graczy pierwsza rejestracja, jak i późniejsze logowanie na konto użytkownika mogą być skomplikowane i czasochłonne. Na szczęście doskonale rozumiemy te obawy, dlatego przygotowaliśmy szczegółowy poradnik, który wyjaśni wszystkim początkującym typerom, jak wygląda PZBuk rejestracja, a następnie logowanie do konta gracza.

Przekonasz się, że rejestracja nowego konta na stronie tego bukmachera nie wymaga żadnych specjalnych narzędzi, ani zdolności. Do założenia nowego konta doskonale nada się także stworzone przez PZBuk aplikacja, dzięki której można przejść przez cały proces bezpośrednio na telefonie. Po założeniu konta otworzą się przed Tobą szerokie możliwości zabawy i będziesz mógł korzystać z bonusów bukmacherskich, stawiać zakłady przedmeczowe i na żywo oraz dokonywać błyskawicznych płatności.

Jak wygląda rejestracja PZBuk w 4 prostych krokach?

 1. Wejdź stronę główną bukmachera PZBuk i wybierz zielony przycisk PZBuk rejestracja w prawym górnym rogu ekranu.

  rejestracja-pzbuk-krok-1-600x600sa
 2. Dokonaj szybkiej rejestracji, podając swój adres e-mail, numer telefonu oraz hasło.

  rejestracja-pzbuk-krok-2-600x600sa
 3. W drugim kroku zostaniesz przekierowany do narzędzia mojeID, które pomoże Ci od razu zweryfikować Twoją tożsamość.

 4. Możesz pominąć ten krok i ręcznie wpisać takie dane jak PESEL czy numer dowodu osobistego. Szybka rejestracja PZBuk zostanie zakończona.

Na koniec możesz także wybrać własne limity gry, zgodnie z zasadami kwestii odpowiedzialnego podejścia do hazardu. Aby zarejestrować nowe konto w PZBuk, musisz jeszcze kliknąć link przesłany na podany przez Ciebie adres e-mail. Następnie niezbędna będzie dodatkowa weryfikacja (jeśli nie skorzystałeś z opcji moje ID). Jeśli masz ochotę odebrać przygotowane przez PZBuk bukmacherzy bonusy, niezbędne będzie potwierdzenie Twojej tożsamości.

Kliknij przycisk poniżej, jeśli interesuje Cię rejestracja PZBuk.

Jak wygląda w PZBuk logowanie?

W PZBuk logowanie jest jeszcze szybsze niż rejestracja nowego konta. Za każdym razem, gdy wejdziesz na stronę bukmachera, wykonaj następujące kroki.

 1. Kliknij napis „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony głównej.

  pzbuk-logowanie-krok-1-600x600sa
 2. Podaj swój e-mail i hasło.

  pzbuk-logowanie-krok-2-600x600sa
 3. Potwierdź logowanie, wybierając przycisk „Zaloguj się”.

Jeśli nie możesz przypomnieć sobie swojego hasła, wybierz link „Zapomniałeś hasła?”.

PZBuk zaloguj - kliknij przycisk poniżej i zacznij grać już teraz.

Bonus powitalny PZBuk

W PZBuk rejestracja nowego konta i wpłacenie pierwszego depozytu otworzy przed Tobą szansę odebrania specjalnej oferty powitalnej, w której skład wchodzi darmowy zakład bez ryzyka oraz zwrot gotówki cashback.

Aby otrzymać bonus powitalny, wymagana jest PZBuk rejestracja. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt i rozegrać zakład wielokrotny, po kursie łącznym minimum 2.0 za co najmniej 50 złotych. Darmowy zakład zostanie od razu aktywowany na koncie (nie jest wymagany żaden PZBuk kod promocyjny). Wygrane środki ze zwycięskiego kuponu są od razu gotowe do wypłaty. Nie posiadają żadnych wymagań dotyczących obrotu.

Kolejnym bonusem powitalnym jest zwrot gotówki Cashback do 1000 złotych. Jeśli postawiony zakład nie okaże się trafiony, operator odda Ci środki od 100 do maksymalnie 1000 zł w formie freebeta. Wymagane jest jednak postawienie zakładu wielokrotnego, z kursem co najmniej 1.4 na każde wydarzenie. Otrzymany darmowy zakład jest od razu gotowy do gry. Do jego aktywacji nie jest potrzebny żaden kod promocyjny.

Metody płatności: depozyty i wypłaty w PZBuk

Gdy zakończysz swoje w PZBuk logowanie i zechcesz postawić zakłady na prawdziwe pieniądze, możesz od razu skierować się do działu „Płatności”. PZBuk to legalny bukmacher, dlatego nie musisz obawiać się, że Twoje środki znajdą się w niebezpieczeństwie.

Do wyboru masz następujące metody płatności:

 • płatności online imoje (w tym BLIK i szybki transfer)
 • Dotpay (w tym BLIK, płatności kartami, Paysafecard, GPay)
 • Przelewy24 (przelewy bankowe i BLIK)

Minimalny depozyt wynosi jedynie 5 zł, a środki od razu pojawią się na Twoim koncie i nie jest od nich pobierana żadna prowizja.

PZBuk oferuje błyskawiczne wypłaty – wybierając Przelewy24, jako sposób przesłania wygranych na Twoje konto, możesz oczekiwać swojej nagrody już w 30 minut. Są to wypłaty ekspresowe, dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli wybierzesz do wypłaty DotPay, Twoje środki pojawią się koncie do 2 dni roboczych. Na stronie PZBuk można wypłacić dowolną kwotę powyżej 5 PLN. Wypłaty nie są objęte żadną prowizją. Nie ma również górnego limitu wypłat.

Rejestracja w PZBuk: nasza ocena

Naszym zdaniem dostępna w PZBuk rejestracja jest jeszcze wygodniejsza i szybsza niż w przypadku konkurencyjnych serwisów bukmacherskich. Wszystko dzięki dodaniu opcji szybkiej rejestracji, połączonej z weryfikacją przez narzędzie mojeID. Dzięki temu można od razu zakończyć proces weryfikacji tożsamości i nie martwić się nią w przyszłości.

Aby działać legalnie i zgodnie z prawem, bukmacher musi spełnić obowiązujące w Polsce normy prawne, do których zaliczana jest weryfikacja konta bankowego użytkownika.

Wszystko po to, żeby zapewnić wszystkim użytkownikom bezpieczne doświadczenie hazardowe w chronionym środowisku. Polecamy serwis PZBuk wszystkim typerom, którzy szukają nowoczesnej oferty z mnóstwem promocji i szerokim wyborem dyscyplin sportowych.

FAQ

Jak założyć konto w PZBuk?
Przejdź na stronę główną bukmachera i kliknij przycisk PZBuk rejestracja. Wypełnij formularz szybka rejestracja PZBuk i opcjonalnie skorzystaj z dodatkowej automatycznej weryfikacji przez mojeID.
Jak wygląda w PZBuk logowanie na konto?
Wystarczy, że wejdziesz na stronę główną bukmachera PZBuk i klikniesz „Zaloguj się”. Następnie podasz swój e-mail i wybrane wcześniej hasło. PZBuk logowanie zostanie zakończone.
Czy mogę zarejestrować się przez aplikację PZBuk?
Tak, możesz bez problemu dokonać szybkiej rejestracji nowego konta i jego weryfikacji przez aplikację mobilną.