Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć
#1
clock

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

Jak pobrać i korzystać PZbuk aplikacja mobilna?

7.6 / 10

gift

Zwrot CASHBACK 500 zł + darmowy zakład FREEBET 20 zł

clock

31.12.2021

KODBONUSOWY20K

Odwiedź bukmachera PZBuk i użyj kodu promocyjnego

Funkcjonalność aplikacji Pzbuk mobile

Bukmacher internetowy stał się niezwykle przyjaznym miejscem dla każdego fana sportu i obstawiania wyników. Czasy, kiedy trzeba było wyjść do specjalnego lokalu, przeglądać tabelki z najciekawszymi wydarzeniami i obstawiać zakłady już dawno minęły. Dzisiaj królują aplikacje mobilne.

Pomimo tego, że operator serwisu Pzbuk udostępnia możliwość typowania mobilnego ze strony internetowej, to znakomita większość osób skorzysta z tego, co oferuje Pzbuk aplikacja na telefon.

Aplikacja umożliwia wygodne i intuicyjne przeglądanie wszystkich wydarzeń oraz daje możliwość korzystania ze wszystkich funkcji serwisu. Nie ma żadnych granic pomiędzy typowaniem z komputera, a urządzenia mobilnego. Ze względu na coraz większe zainteresowanie aplikacjami mobilnymi, bukmacherzy musieli upewnić się, że zapewniają one wszystko, czego użytkownicy mogą potrzebować.

Do największych zalet korzystania z Pzbuk app należą:

 • Stały dostęp do wszystkich wydarzeń w formie przedmeczowej i na żywo.
 • Możliwość korzystania z bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera.
 • Dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji strony bez konieczności logowania się na komputerze.
 • Szybkie wpłaty i wypłaty w formie mobilnej.
 • Ekskluzywne zakłady dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji.

Aplikacja wykorzystuje najnowsze rozwiązania. Twórcy zapewniają, że ich aplikacja mobilna nie ma żadnych ograniczeń i została stworzona w taki sposób, żeby móc całkowicie zastąpić portal internetowy. W rezultacie otrzymaliście kompletny, wygodny i intuicyjny program do typowania wyników, który przejął pełną funkcjonalność witryny.

Jak pobrać aplikację Pzbuk?

Bukmacher przygotował swoim odbiorcom dwie wersje programu.

Pzbuk aplikacja mobilna została stworzona dla dwóch najpopularniejszych systemów operacyjnych na urządzeniach mobilnych:

 • Android
 • iOS

Program zawsze jest aktualizowany do najnowszej wersji systemu. Dlatego nie ma większego znaczenia, czy ktoś ma starszy telefon działający na lekko przestarzałej wersji, czy najnowszy model obsługujący najświeższy system – Pzbuk mobile powinno zawsze działać bez najmniejszych problemów. ,

W razie jakichkolwiek niezgodności zawsze można skontaktować się z obsługą klienta lub poczekać, aż twórcy zaktualizują oprogramowanie. Jeśli chodzi o nowsze wersje systemów to dostosowanie pojawia się natychmiast lub z maksymalnie kilkudniowym opóźnieniem.

Pzbuk aplikacja na Androida – jak zainstalować?

Pobieranie aplikacji Pzbuk na Android spoza Sklepu Play wiąże się z nieco innym przebiegiem niż podczas instalacji programów oficjalnymi drogami. Proces wygląda podobnie do tego, jak instalowało się programy jeszcze przed erą smartfonów. Należy go pobrać ze strony i zainstalować własnoręcznie.

Warto zaznaczyć, że podczas uruchamiana instalatora wyświetli się informacja o potencjalnym zagrożeniu związanym z uruchamianiem programu spoza oficjalnego sklepu. Nie trzeba się tym jednak przejmować – to rutynowa wiadomość, a Pzbuk to oficjalny, licencjonowany w Polsce bukmacher, który dołożył wszelkich starań, żeby jego aplikacja nie stanowiła zagrożenia dla jej użytkowników.

Oto, jak pobrać apkę Pzbuk i zainstalować ją na swoim urządzeniu z systemem Android:

 1. Przejdź na stronę bukmachera Pzbuk, a następnie kliknij zakładkę „Aplikacja mobilna”.

 2. Wybierz program dostosowany na androida i pobierz Pzbuk na telefon.

 3. Pobieranie powinno rozpocząć się automatycznie.

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do downloadu aplikacji Pzbuk już teraz

Pzbuk aplikacja na iOS – jak zainstalować?

Urządzenia działające na systemie iOS zapewniają wygodny proces instalacji. Wystarczy wejść w sklep App Store i wyszukać Pzbuk APK. Sklep firmy Apple wszystkim zajmie się sam, a Ty możesz przygotować się do logowania na aplikacji.

Pobieranie ze sklepu App Store jest bardzo wygodne i łatwe.

Jeśli jednak ktoś chce mieć pewność, że pobrał prawidłowy program Pzbuk na iOS, to może skorzystać z poniższego schematu:

 1. Przejdź na stronę bukmachera Pzbuk, a następnie kliknij zakładkę „Aplikacja mobilna”.

 2. Wybierz program dostosowany do systemu iOS.

 3. Zostaniesz przekierowany do aplikacji w sklepie App Store. Po potwierdzeniu chęci instalacji aplikacja Pzbuk zainstaluje się automatycznie.

Kliknij przycisk poniżej i pobierz apkę Pzbuk na swoje urządzenie Apple już teraz.

Czy aplikacja Pzbuk oferuje dodatkowe bonusy?

Ze względu na zatarcie granic pomiędzy portalem internetowym, a tym, co zapewniają zakłady bukmacherskie za aplikację od Pzbuk, nie ma żadnej ekskluzywnej oferty dla użytkowników aplikacji. Na pierwszy rzut oka można by uznać to za minus, ale zamiast tego można korzystać z pełnej oferty promocyjnej portalu. Pzbuk mobilny pozwala na odbiór bonusu powitalnego w wysokości do 500 zł w formie zwrotu lub wielu innych ciekawych ofert, które są dostępne przez cały czas. Korzystając z wersji na urządzenia przenośne, to właśnie gracz decyduje, które promocje zamierza używać. To chyba lepsza oferta niż jedna konkretna promocja dostępna wyłącznie dla użytkowników aplikacji.

Nasza recenzja aplikacji Pzbuk

Operator portalu doskonale zdaje sobie sprawę, że typowanie wyników na urządzeniach mobilnych to przyszłość całego sektora zakładów bukmacherskich. Dlatego dołożono wszelkich starań, żeby każdy, kto tylko zdecyduje się na apkę tego bukmachera, otrzyma dokładnie to samo, co jest dostępne na stronie internetowej. Aplikacja Pzbuk działa szybko i jest przede wszystkim intuicyjna. Udało się opracować wygodny interfejs, który umożliwia dostanie się w dowolne miejsce, z wykorzystaniem zaledwie kilku kliknięć.

Ogólne opinie o mobilnym Pzbuk w sieci są bardzo pozytywne. Od czasu do czasu jednak można natrafić na opinię osoby, która ma problemy natury technicznej. Twórcy jednak regularnie aktualizują swoją aplikację, skutecznie eliminując wszelkie zgłaszane problemy. Dlatego warto poznać opinie innych użytkowników, ale także weryfikować je własnoręcznie.

Krystyn Kalinowski

Pzbuk APK - alternatywy

Aplikacja Pzbuk, opinie są głównie pozytywne i portal cieszy się sporą popularnością. Jednak każdy użytkownik ma jednak inne wymagania. Coś, co według eksperta lub innego użytkownika jest doskonałym rozwiązaniem, nie musi być wcale takie ważne dla konkretnego odbiorcy. Dlatego zawsze warto zapoznać się z ofertą innych dostawców.

Obecnie praktycznie wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce udostępniają swoje aplikacje mobilne. Na naszej stronie internetowej znajdują się szczegółowe i rzetelne recenzje innych aplikacji. Warto poświęcić kilka minut na każdą z nich, żeby wyrobić sobie własne zdanie i określić, które zalety najbardziej pasują do Twoich gustów. Następnie wystarczy skorzystać z krótkiego przewodnika instalacji i cieszyć się z możliwości typowania zakładów sportowych i obserwowania ich prosto z urządzenia przenośnego.

Inni bukmacherzy

2 oceny, średnia 5 z 5