Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć

Promocje bukmacherskie: najlepsze bonusy i darmowe zakłady

Ostatnia aktualizacja:

W internetowych zakładach sportowych od lat najważniejszą rolę odgrywają promocje bukmacherskie. To one w głównej mierze odpowiadają za to, że użytkownik wybierze tego operatora, a nie innego. Fani zakładów sportowych najpierw patrzą na ofertę powitalną oraz dalsze opcje bonusów, a dopiero później na wszystkie inne istotne aspekty korzystania z zakładów sportowych.

Nie ma się tu czemu dziwić – w końcu w wielu przypadkach mowa o całkiem sporych dodatkach pieniężnych, znacząco zwiększających możliwości typowania wyników. Dlatego warto sprawdzić, kto aktualnie zapewnia najlepsze oferty na rynku polskich legalnych zakładów sportowych.

„Warto pamiętać, że większe znaczenie od wysokości kwoty mają zapisy znajdujące się w regulaminie oferty”

Promocje bukmacherskie u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce

Scena bukmacherska w Polsce nieustannie się rozwija i wszyscy operatorzy tworzą promocje zakłady bukmacherskie, żeby to właśnie oni byli wybierani przez fanów zakładów sportowych.

Dlatego zawsze przed podjęciem decyzji o założeniu konta u konkretnego bukmachera warto dowiedzieć się, jakie są aktualnie najlepsze promocje bukmacherskie start i wybrać tę, która najbardziej będzie odpowiadać wymaganiom danego użytkownika.

Warto zaznaczyć, że wybór najlepszej oferty to kwestia indywidualna, a poniższe zestawienia przedstawiają najlepsze bonusy, wybierane na podstawie ogólnych warunków.

3 najlepsze zakłady bukmacherskie promocje na start

Dla większości użytkowników najważniejsze będą zakłady bukmacherskie promocje na start, które z reguły zapewniają najlepsze możliwości i najwyższe kwoty bonusów. Oto trzy aktualnie najlepsze promocje bukmacherskie 2022 dostępne u polskich bukmacherów.

Oferty mają różną wartość, ale dla wielu graczy bardziej wartościowe mogą być promocje bukmacherskie od depozytu zapewniające niższą maksymalną kwotę, ale lepsze warunki użytkowania.

 1. Betclic – Cashback do 550 zł.
 2. NobleBet – bonus 100% od depozytu aż do 2500 zł.
 3. STS – pierwszy zakład bez ryzyka.

TOP 3 Zakłady bukmacherskie promocje od depozytu

Najczęściej występujące oferty bonusowe na zakłady sportowe w Polsce to te, które wymagają od użytkowników uiszczenia wpłaty. Promocje bukmacherskie od depozytu najczęściej zapewniają o wiele większe korzyści niż te, które są rozdawane jako darmowe. Jako że każdy fan zakładów sportowych w końcu wpłaca pieniądze, żeby dalej obstawiać wyniki interesujących go rozgrywek sportowych, to są to oferty, które powinny zainteresować każdego.

Należy tutaj zaznaczyć, że bonusy tego typu zazębiają się z tym, co oferują zakłady bukmacherskie promocje na start, które najczęściej wymagają od użytkowników wpłaty pieniędzy.

 1. Noblebet – bonus od depozytu, wynoszący 100% aż do 2500 zł
 2. STS – podwojenie pierwszego depozytu do 1200 zł
 3. Etoto – bonus od depozytu, wynoszący 100% aż do 1500 zł.

3 promocje bukmacherskie bez depozytu 2022 w Polsce

Oferty promocyjne bez wpłaty to coś, co najbardziej elektryzuje wszystkich fanów zakładów sportowych. Promocje bukmacherskie bez depozytu 2022, nie zapewniają tak dużych kwot, jak oferty związane z wymogiem depozytu, ale są darmowe. Najczęściej wystarczy po prostu zarejestrować konto i uzyskać taki bonus, żeby rozpocząć typowanie.

Oczywiście promocje bukmacherskie bez depozytu są obłożone warunkami użytkowania, więc nie ma co liczyć na łatwe pieniądze. Bonus służy łatwemu wejściu w zakłady sportowe, a trudno wyobrazić sobie przystępniejszy sposób niż darmowe pieniądze promocyjne.

 1. Etoto – potrojona wpłata do 200 zł
 2. Noblebet – bonus 400 zł do depozytu w weekend.
 3. STS – dodatkowe 25 zł na start.

3 promocje bukmacherskie cashback

Cashback to niezwykle interesująca oferta, która pozwala ci pójść na całość. Bukmacherzy pozwalają na zawarcie zakładu, który w przypadku niepowodzenia zostanie zwrócony w formie bonusu.

Oferty najczęściej występują jako promocje bukmacherskie od depozytu. Po realizacji płatności warto dokładnie zapoznać się z zasadami ewentualnego zwrotu pieniędzy i można postawić zakład bez ryzyka. Wygrać można bardzo dużo, a jeśli powinie się noga to nie traci się praktycznie nic.

 1. Betclic – zwrot do 550 zł.
 2. STS – zwrot do 20 zł na gry wirtualne.
 3. Noblebet –  zwrot do 25% za player bets.

Najlepsze promocje bukmacherskie z kodem promocyjnym

Bardzo popularny rodzaj promocji, za którym gracze szczególnie przepadają. W oferty na kody promocyjne wchodzi praktycznie każdy rodzaj bonusu.

Mogą to być jednakowo zakłady bukmacherskie promocje na start, jak i oferty bez depozytu, czy cashback. Największą zaletą tych bonusów jest to, że operator może oferować ekskluzywne oferty skierowane wyłącznie dla użytkowników danej strony internetowej, czy społeczności.

Promocje bukmacherskie bez depozytu 2022 dla polskich zakładów sportowych stają się coraz powszechniej stosowane, a najlepsze z nich to:

 1. STS – dodatkowe 25 zł na start z kodem BONUSVIP
 2. Noblebet – bonus 100% aż do kwoty 2500 zł z kodem BONUSOWO2500
 3. Betclic – Cashback do 550 zł z kodem BONUSOWO550

Jak odbierać promocje bukmacherskie na start?

Wszystkie promocje bukmacherskie 2022 odbiera się w bardzo podobny sposób. Bez względu na operatora i stronę internetową, jeśli ktoś raz korzystał z bonusów u bukmacherów, to powinien sobie dać radę.

Co więcej, wszyscy operatorzy zakładów najczęściej prowadzą użytkownika krok po kroku. Dlatego nie ma możliwości, żeby ktoś zrobił coś nie tak. Wystarczy po prostu realizować kolejne kroki i już nawet po kwadransie można cieszyć się z dodatkowych pieniędzy lub zakładu bez ryzyka.

Przejście na stronę bukmachera i wyszukanie promocje przy rejestracji czy z kodem bonusowym

Zapoznanie się z regulaminem, który jest zawsze dołączony do pierwszej wpłaty czyli bonusu lub oferty na kody promocyjne.

Realizacja depozytu lub wpisanie kodu bonusowego na start.

Po zaksięgowaniu płatności lub aktywacji kodu bonus automatycznie pojawi się na koncie gracza, o czym zostanie poinformowany w serwisie lub drogą e-mailową. Niektóre oferty są dostępne dopiero po weryfikacji rejestracji konta lub numeru telefonu, więc zawsze podczas rejestracji konta warto wpisywać poprawne dane.

Oprócz standardowych ofert, których odbiór został opisany wyżej, legalni polscy bukmacherzy zapewniają również inne korzyści.

Niezwykle popularnym rozwiązaniem są programy lojalnościowe, które naliczają punkty za obstawianie zakładów, które później można wymieniać na różne usługi. Dodatkowo można liczyć na różne wydarzenia specjalne związane z imprezami sportowymi lub świętami w Polsce, które oferują promocje bukmacherskie bez depozytu 2022 i inne.

Dzięki temu zawsze można liczyć na oryginalne oferty, które jeszcze bardziej urozmaicą typowanie wyników na stronach oferujących zakłady online.

Krystyn Kalinowski

Jak wybierać najlepsze aktualne promocje bukmacherskie w 3 krokach?

 1. Sprawdzenie wszystkich wymagań

  Sprawdzenie wszystkich wymagań dotyczących odbioru, aktywacji i wykorzystania oferty (obrót, czas na wykonanie obrotu, kurs zakładów dla obrotu bonusem, warunki odbioru zwrotu itd.).

 2. Przejście na stronę bukmachera

  Przejście na stronę bukmachera i przekonanie się, czy oferuje on pożądane możliwości (odpowiednia kwota minimalnych wpłat dla zakłady bukmacherskie promocje na start, dostępne metody płatności, limity związane z wpłatami i wypłatami pieniędzy).

 3. Rejestrujesz i odbierasz bonus

  Jeśli wszystko się zgadza, rejestrujesz konto i odbierasz bonus.

Oceń tę recenzję
8 oceny, średnia 5 z 5