Legalni bukmacherzy – bonusy powitalne

Po nowelizacji ustawy hazardowej na polskim rynku pozostali tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencje  Ministra Finansów. Spora część bukmacherów albo opuściła nasz kraj, albo została zablokowana przez internetowych  operatorów zgodnie z wytycznymi nowego prawa. Gracz, który chce obstawiać zakłady online zgodnie z prawem zdany  jest na legalnych bukmacherów, którzy za rejestracje konta oferują bardzo atrakcyjne bonusy powitalne!

Dzięki nowemu prawu bukmacherzy chcąc oferować swoje usługi na terenie Polski muszą zdobyć licencje od Ministra  Finansów. Nowelizacja ustawy pozwala firmom bukmacherskim na skuteczniejszą promocje, ponieważ legalna stała się  reklama zakładów sportowych. Co za tym idzie, aktualnie w Polsce legalnie można grać u siedmiu licencjonowanych  bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto.

Według informacji z Ministerstwa Finansów w procesie ubiegania się o polską licencje są inne firmy takie jak BwinUnibet czy Superbet, które niebawem pojawią się legalnie na rynku. Do tego czasu gracze muszą zadowolić się  obecnymi bukmacherami, w których to gra jest w pełni legalna. Bukmacherzy mają w zwyczaju to do siebie, że chcąc  pozyskać nowych klientów oferują bonusy powitalne, które można odebrać po rejestracji konta.

Na starcie warto zaznaczyć, że polscy bukmacherzy oferują wysokie bonifikaty na początek współpracy, bo są to kwoty  rzędu 500 PLN, 700 PLN, a nawet 1000 PLN. Część bukmacherów takich jak Fortuna i Totolotek dla nowych graczy mają  dwie powitalne promocje tzw. bonus od depozytu oraz darmowy zakład. W ten sposób gracz rejestrując konto może  zyskać dwa bonusy.

Jaki bonus wybrać?

Aktualnie polski rynek nie jest na tyle zróżnicowany, że jest spora część bukmacherów z bonusem od depozytu,  bonusem cashback czy bonusem freebet. Generalnie legalni bukmacherzy oferują tzw. bonus od depozytu plus dodatkowo  darmowy zakład o symbolicznej wartości.

Bonus od depozytu wiąże się z rejestracją konta i dokonaniem pierwszej wpłaty. Wtedy to na koncie gracza pojawiają  się dodatkowe pieniądze na grę w zależności od wartości depozytu (może wynosić 50%, 100% lub 200% od depozytu). By  móc wypłacić pieniądze z konta gracz jest zobligowany do spełnienia warunków obrotu bonusem.

LVbet – bonus od depozytu 100% do 1000 PLN + 20 PLN

Fortunazakład bez ryzyka 100 PLN + bonus od depozytu 100% do 400 PLN

Totolotek – bonus od depozytu 100% do 700 PLN + darmowy zakład 20 PLN

forBET – bonus od depozytu 100% do 600 PLN

STS – bonus od depozytu 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Milenium – bonus od depozytu 100% do 500 PLN

Jak odebrać bonus powitalny od bukmachera?

By odebrać bonus powitalny należy zarejestrować konto u któregoś z legalnych bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Następnie spełnić warunki określone w regulaminie bonusu, bądź skorzystać z opisów bonusów na naszej stronie, gdzie dokładnie krok po kroku tłumaczymy jak odebrać bonus i jak go wykorzystać (obrócić).

Należy pamiętać, że bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta u danego bukmachera.

Co to jest obrót bonusem?

Tłumacząc najprościej obrót bonusem to postawienie zakładów za określoną kwotę finansową. Skąd wiemy jaka to kwota?  Tego dowiadujemy się w regulaminie promocji. Obrót to suma stawek, jaką trzeba postawić w zakładach. Co więcej? W  warunkach obrotu określony jest także kurs minimalny zakładów, rodzaj zakładów oraz czas na ich spełnienie.

Przykład obrotu bonusem

Bukmcher Totolotek oferuje nowym graczom bonus od depozytu 100% do 500 PLN. Oznacza to, że rejestrując konto w Totolotku  i wpłacając 500 PLN gracz otrzyma od bukmachera dodatkowo 500 PLN.

Bonusy bukmacherskie Totolotek S.A.

Według regulaminu bonusu Totolotka gracz kwotę bonusu i wpłaty musi obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,00. Oznacza to, że gracz przed wypłatą pieniędzy z konta będzie musiał łącznie zagrać za 3000 PLN.  Wynika to z działania:

500 PLN (wpłata) + 500 PLN (bonus) = 1000 PLN * 3 (obrót) = 3000 PLN (suma stawek)

Podsumowanie

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują bardzo wysokie bonusy powitalne. Żeby je odebrać należy założyć konto i wpłacić pieniądze, a następnie zrealizować postanowienia regulaminu. Bonus dla gracza to szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy na grę, więc warto wykorzystać tę możliwość, jaką dają bukmacherzy!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.