Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć

O nas

Ostatnia aktualizacja:

Jeśli lubisz zakłady sportowe, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest o wiarygodne źródło informacji o bukmacherach, ich legalności i innych istotnych danych. Po sieci krąży tak dużo nieprawdziwych faktów związanych z obstawianiem, że przeglądanie ich jest dość irytujące. Doskonale znamy to uczucie.

Dlatego Bonusowo jest Twoim niezawodnym źródłem informacji o bukmacherach. Nasz zespół ekspertów jest stale dostępny do Twojej dyspozycji. Zapewniamy rzetelne recenzje bukmacherów oraz ich aplikacji mobilnych, a także najnowsze informacje o bonusach i nowościach na polskim rynku.

Już od wielu lat specjalizujemy się w zakładach sportowych. A teraz przyszedł czas, żeby podzielić się tym wszystkim z Tobą na portalu Bonusowo.

Czym się zajmujemy

Recenzje bukmacherów i aplikacji mobilnych

Wszyscy bukmacherzy na naszej stronie internetowej są obiektywnie i dokładnie sprawdzani, opierając się na różnych obszarach i kryteriach. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, gdzie planuje ulokować swoje pieniądze.

Przegląd bonusów

W recenzjach bukmacherów znajdują się najistotniejsze informacje na temat bonusów i innych promocji, które są dostępne na danym portalu. Dzięki temu możesz podejmować jeszcze lepsze decyzje.

Przegląd metod płatności

Dostępne opcje płatności to bardzo ważna część każdego serwisu z zakładami. W naszych recenzjach opisujemy zawiłości najpopularniejszych systemów płatności i dostarczamy listę bukmacherów, którzy oferują je u siebie.

Nasz zespół

Jesteśmy ekspertami z dziedziny zakładów sportowych.

Gracze, projektanci, autorzy, menedżerowie treści, programiści i inni, którzy są zaangażowani w wyjątkowy projekt, jakim jest Bonusowo. Pochodzimy z różnych krajów, ale łączy nas pasja i chęć uczynienia zakładów sportowych bardziej dostępnymi dla osób dzielących naszą  pasję do typowania w sieci.

Nasi autorzy

Jesteśmy otwarci na krytykę i sugestie. Jeśli uważasz, że możesz w jakikolwiek sposób usprawnić nasze treści, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Amadej Walczak

Krystyn Kalinowski

Artur Rosiński

Ostatnie artykuły

Zakłady live

Rozwój internetu pozwolił bukmacherom rozszerzyć ofertę zakładów o livebetting. To forma typowania zdarzeń sportowych “na…

Bukmacher bez dowodu, czyli szybka rejestracja konta bukmacherskiego

Polscy bukmacherzy oferują możliwość rejestracji konta bez dowodu osobistego, co skraca cały proces raptem do…

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich dla jednych jest formą rozrywki, a dla innych sposobem na zarobienie dodatkowych…