O nas

Ostatnia aktualizacja:

clock-gray-white

Jeśli lubisz zakłady sportowe, z pewnością zdajesz sobie sprawę, jak trudno jest o wiarygodne źródło informacji o bukmacherach, ich legalności i innych istotnych danych. Po sieci krąży tak dużo nieprawdziwych faktów związanych z obstawianiem, że przeglądanie ich jest dość irytujące. Doskonale znamy to uczucie.

Dlatego Bonusowo jest Twoim niezawodnym źródłem informacji o bukmacherach. Nasz zespół ekspertów jest stale dostępny do Twojej dyspozycji. Zapewniamy rzetelne recenzje bukmacherów oraz ich aplikacji mobilnych, a także najnowsze informacje o bonusach i nowościach na polskim rynku.

Już od wielu lat specjalizujemy się w zakładach sportowych. A teraz przyszedł czas, żeby podzielić się tym wszystkim z Tobą na portalu Bonusowo.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

list icon

RECENZJE BUKMACHERÓW I APLIKACJI MOBILNYCH

Wszyscy bukmacherzy na naszej stronie internetowej są obiektywnie i dokładnie sprawdzani, opierając się na różnych obszarach i kryteriach. Wierzymy, że każdy ma prawo dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, gdzie planuje ulokować swoje pieniądze.

gift box icon

PRZEGLĄD BONUSÓW

W recenzjach bukmacherów znajdują się najistotniejsze informacje na temat bonusów i innych promocji, które są dostępne na danym portalu. Dzięki temu możesz podejmować jeszcze lepsze decyzje.

wallet icon

PRZEGLĄD METOD PŁATNOŚCI

Dostępne opcje płatności to bardzo ważna część każdego serwisu z zakładami. W naszych recenzjach opisujemy zawiłości najpopularniejszych systemów płatności i dostarczamy listę bukmacherów, którzy oferują je u siebie.

Nasz zespół

Jesteśmy ekspertami z dziedziny zakładów sportowych.

Gracze, projektanci, autorzy, menedżerowie treści, programiści i inni, którzy są zaangażowani w wyjątkowy projekt, jakim jest Bonusowo. Pochodzimy z różnych krajów, ale łączy nas pasja i chęć uczynienia zakładów sportowych bardziej dostępnymi dla osób dzielących naszą  pasję do typowania w sieci.

Nasi autorzy

Jesteśmy otwarci na krytykę i sugestie. Jeśli uważasz, że możesz w jakikolwiek sposób usprawnić nasze treści, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Krystyn Kalinowski

Amadej Walczak

Artur Rosiński

OSTATNIE ARTYKUŁY

Handicap

Handicap

...

Krecz w Tenisie

Krecz w Tenisie

...

Zakład bez Remisu

Zakład bez Remisu

...