O Milenium

Milenium to legalny polski bukmacher, który oprócz stacjonarnych punktów, swoje zakłady oferuje także online w formie przedmeczowej i LIVE.  Nowi gracze mogą liczyć na bardzo wysoki bonus powitalny sięgający 100% pierwszej wpłaty do 760 PLN.

Zarejestruj się i odbierz bonus od Milenium – 760 PLN

(163 votes, average: 4,20 out of 5)

Loading...Loading...

Bonus powitalny Milenium 100% do 760 PLN

Milenium oferuje nowym graczom, którzy dokonają rejestracji konta, bonus od depozytu o wartości 100% do 760 PLN. Oznacza to, że bukmacher na starcie podwoi kwotę pierwszej wpłaty, co przełoży się na dodatkowe pieniądze dla typera.

Bonus na START - Zakłady bukmacherskie Milenium.pl

Jak odebrać bonus Milenium?

 1. Zarejestruj się w Milenium z promocyjnego linku tutaj
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny
 3. Zaznacz pole w formularzu rejestracyjnym „Chcę otrzymać BONUS NA START”
 4. Dokonaj pierwszej wpłaty na konto w terminie 10 dni od weryfikacji konta
 5. W przeciągu 60 dni obróć wpłaconym depozytem 3 razy w zakładach z minimalną liczbą 3 zdarzeń na kuponie po kursie min. 2,00
 6. Po spełnieniu warunków obrotu w terminie do 3 dni do konta gracza zostanie przypisany bonus 100% do 760 PLN

Warunki bonusu

 • Bonus dostępny tylko dla nowych graczy Milenium
 • Maksymalnie można zyskać 760 PLN
 • By otrzymać bonus należy dokonać obrotu wpłaconym depozytem (3 razy w zakładach z minimalną liczbą 3 zdarzeń na kuponie po kursie min. 2,00)
 • Gracz ma 60 dni na spełnienie warunków obrotu depozytem
 • Kwota bonusu nie podlega warunkom obrotu

Przykład obrotu

Wpłacając 760 PLN gracz ubiega się o maksymalny bonus 760 PLN. By go otrzymać musi łącznie zagrać za 2280 PLN. Wynika to z działania:

760 PLN (wpłata) * 3 obrót = 2280 PLN.

Nasza opinia o bonusie Milenium

Bonus Milenium to najwyższa promocja na rynku wśród bonusów od depozytu. Rejestrując konto i dokonując pierwszej wpłaty nowy gracz ma szansę na zyskanie aż 760 PLN ekstra. Warunki obrotu, biorąc pod uwagę wysoką kwotę bonusu, są stosunkowo łatwe. Dla początkujących graczy, to świetna okazja na dodatkowe pieniądze na grę.

Informacje o Milenium

Milenium na polskim rynku działa od 2004 roku, a siedziba firmy znajduje się w Zielonej Górze. Bukmacher ten jest sponsorem piłkarskiego klubu Ekstraklasy Zagłębia Lubin. Milenium działa w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów, co daje gwarancje graczowi przestrzegania przez niego wszelkich postanowień regulaminu i wypłacalności.

W ofercie bukmachera poza bonusem powitalnym znajdują się stałe promocje jak totalizator sportowy czy 100 PLN w programie Liga Mistrzów Milenium.

Najnowsze bonusy od MILENIUM BONUSY

Legalni bukmacherzy – bonusy powitalne

Po nowelizacji ustawy hazardowej na polskim rynku pozostali tylko ci bukmacherzy, którzy posiadają licencje  Ministra Finansów. Spora część bukmacherów albo opuściła nasz kraj, albo została zablokowana przez internetowych  operatorów zgodnie z wytycznymi nowego prawa. Gracz, który chce obstawiać zakłady online zgodnie z prawem zdany  jest na legalnych bukmacherów, którzy za rejestracje konta oferują bardzo atrakcyjne bonusy powitalne!

Dzięki nowemu prawu bukmacherzy chcąc oferować swoje usługi na terenie Polski muszą zdobyć licencje od Ministra  Finansów. Nowelizacja ustawy pozwala firmom bukmacherskim na skuteczniejszą promocje, ponieważ legalna stała się  reklama zakładów sportowych. Co za tym idzie, aktualnie w Polsce legalnie można grać u siedmiu licencjonowanych  bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto.

Według informacji z Ministerstwa Finansów w procesie ubiegania się o polską licencje są inne firmy takie jak BwinUnibet czy Superbet, które niebawem pojawią się legalnie na rynku. Do tego czasu gracze muszą zadowolić się  obecnymi bukmacherami, w których to gra jest w pełni legalna. Bukmacherzy mają w zwyczaju to do siebie, że chcąc  pozyskać nowych klientów oferują bonusy powitalne, które można odebrać po rejestracji konta.

Na starcie warto zaznaczyć, że polscy bukmacherzy oferują wysokie bonifikaty na początek współpracy, bo są to kwoty  rzędu 500 PLN, 700 PLN, a nawet 1000 PLN. Część bukmacherów takich jak Fortuna i Totolotek dla nowych graczy mają  dwie powitalne promocje tzw. bonus od depozytu oraz darmowy zakład. W ten sposób gracz rejestrując konto może  zyskać dwa bonusy.

Jaki bonus wybrać?

Aktualnie polski rynek nie jest na tyle zróżnicowany, że jest spora część bukmacherów z bonusem od depozytu,  bonusem cashback czy bonusem freebet. Generalnie legalni bukmacherzy oferują tzw. bonus od depozytu plus dodatkowo  darmowy zakład o symbolicznej wartości.

Bonus od depozytu wiąże się z rejestracją konta i dokonaniem pierwszej wpłaty. Wtedy to na koncie gracza pojawiają  się dodatkowe pieniądze na grę w zależności od wartości depozytu (może wynosić 50%, 100% lub 200% od depozytu). By  móc wypłacić pieniądze z konta gracz jest zobligowany do spełnienia warunków obrotu bonusem.

LVbet – bonus od depozytu 100% do 1000 PLN + 20 PLN

Fortunazakład bez ryzyka 100 PLN + bonus od depozytu 100% do 400 PLN

Totolotek – bonus od depozytu 100% do 700 PLN + darmowy zakład 20 PLN

forBET – bonus od depozytu 100% do 600 PLN

STS – bonus od depozytu 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Milenium – bonus od depozytu 100% do 500 PLN

Jak odebrać bonus powitalny od bukmachera?

By odebrać bonus powitalny należy zarejestrować konto u któregoś z legalnych bukmacherów: Fortuna, forBET, Totolotek, LVbet, STS, Milenium, E-toto i dokonać pierwszej wpłaty na konto. Następnie spełnić warunki określone w regulaminie bonusu, bądź skorzystać z opisów bonusów na naszej stronie, gdzie dokładnie krok po kroku tłumaczymy jak odebrać bonus i jak go wykorzystać (obrócić).

Należy pamiętać, że bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta u danego bukmachera.

Co to jest obrót bonusem?

Tłumacząc najprościej obrót bonusem to postawienie zakładów za określoną kwotę finansową. Skąd wiemy jaka to kwota?  Tego dowiadujemy się w regulaminie promocji. Obrót to suma stawek, jaką trzeba postawić w zakładach. Co więcej? W  warunkach obrotu określony jest także kurs minimalny zakładów, rodzaj zakładów oraz czas na ich spełnienie.

Przykład obrotu bonusem

Bukmcher Totolotek oferuje nowym graczom bonus od depozytu 100% do 500 PLN. Oznacza to, że rejestrując konto w Totolotku  i wpłacając 500 PLN gracz otrzyma od bukmachera dodatkowo 500 PLN.

Bonusy bukmacherskie Totolotek S.A.

Według regulaminu bonusu Totolotka gracz kwotę bonusu i wpłaty musi obrócić 3 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,00. Oznacza to, że gracz przed wypłatą pieniędzy z konta będzie musiał łącznie zagrać za 3000 PLN.  Wynika to z działania:

500 PLN (wpłata) + 500 PLN (bonus) = 1000 PLN * 3 (obrót) = 3000 PLN (suma stawek)

Podsumowanie

Legalni bukmacherzy w Polsce oferują bardzo wysokie bonusy powitalne. Żeby je odebrać należy założyć konto i wpłacić pieniądze, a następnie zrealizować postanowienia regulaminu. Bonus dla gracza to szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy na grę, więc warto wykorzystać tę możliwość, jaką dają bukmacherzy!

Bonusy powitalne polskich bukmacherów

Aktualnie w Polsce przy nowelizacji prawa można grać tylko u bukmacherów, którzy posiadają licencje Ministra Finansów. To sprawiło, że z naszego rynku wycofała się spora część zagranicznych firm, u których dalsza gra byłaby łamaniem prawa. Chcąc dalej obstawiać zakłady sportowe online typerzy muszą wybrać któregoś z polskich bukmacherów. Ci zachęcają do siebie wysokimi bonusami powitalnymi.

Kto może odebrać bonus powitalny od bukmachera?

Tylko nowy gracz, który do tej pory nie założył konta w danej firmie. Bonus powitalny wiąże się z rejestracją konta oraz z dokonaniem pierwszej wpłaty.

Bonusy powitalne polskich bukmacherów

LVbet – darmowe 20 PLN + bonus od depozytu 100% do 1000 PLN

Fortuna – zakład bez ryzyka 100 PLN + bonus od depozytu 100% do 400 PLN

Totolotek – bonus od depozytu 100% do 700 PLN + darmowy zakład 20 PLN

forBET – bonus od depozytu 100% do 600 PLN

STS – bonus od depozytu 100% do 500 PLN + darmowy zakład 20 PLN

Milenium – bonus od depozytu 100% do 500 PLN

Rozróżniamy trzy typy bonusów:

 • bonus od depozytu – zależy od wysokości złożonej pierwszej wpłaty (może wynosić 50%, 100% lub 200% od depozytu)
 • bonus cashback (zakład bez ryzyka) – w przypadku przegrania zakładu bukmacher zwraca na konto utraconą stawkę
 • bonus freebet (darmowy zakład) – gracz otrzymuje za darmo kwotę finansową, za którą może postawić zakład

By odebrać bonus powitalny od bukmachera należy założyć u niego konto i spełnić wymagane warunki promocji, które dostępne są w regulaminie oferty na stronie firmy.

Regulamin bonusu określa:

 • wartość bonusu
 • typ bonusu
 • moment przyznania bonusu
 • kwalifikujący depozyt
 • warunki obrotu

Bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie posiadali konta u wybranego bukmachera.

Milenium – bonus 40 tysięcy PLN w totalizatorze sportowym

Wygrana do 40 tysięcy PLN w totalizatorze sportowym od Milenium.

Jak wziąć udział w totalizatorze Milenium?
 1. Jeśli nie posiadasz konta w Milenium zarejestruj się
 2. Na stronie bukmachera wejdź w ofertę totalizatora sportowego
 3. Wytypuj w ramach „ligowej13” wyniki podanych w konkursie spotkań
 4. Zakład postawiony w totalizatorze kosztuje 2 PLN
 5. Jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie wyniki otrzymasz 40 tysięcy PLN
 6. Gracze, którzy popełnią jeden błąd otrzymają 200 PLN, zaś za dwa błędy jest 50 PLN

 

Warunki konkursu

 • W totalizatorze Milenium mogą wziąć udział nowi i obecni gracze bukmachera