Nasz kod promocyjny od LV BET pozwala zyskać nowym klientom cztery bonusy na zakłady. Ile można otrzymać? Łącznie: 3423 złotych. Na naszej stronie poznasz kod i zobaczysz, jak zamienić go na bonusowe środki.

Po kliknięciu w nasz odnośnik przejdziesz do strony lvbet.pl – kontynuuj rejestrację, a kod promocji automatycznie zostanie wpisany do formularza.

LV BET kod promocyjny 2021

Bonusy z kodem do LVbet to darmowe 20 PLN bez depozytu, zakład bez ryzyka 333 PLN i zupełnie unikalny bonus z mnożnikiem kursu całkowitego x100 do 2000 PLN. Dodatkowo za kod LV BET można otrzymać bonus dla posiadaczy karnetów i darmowy zakład na sporty wirtualne. To aktualna oferta dostępna na 2021 rok. Sprawdź – jak odebrać bonus i jaki kod promocji wprowadzić!

Poniżej prezentujemy kod promocyjny LVbet dla nowych graczy VIP – sposób odbioru, bonusy, regulamin i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne promocje dla zarejestrowanych klientów.

Co daje wpisanie kodu promocji?

 • Bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus z mnożnikiem x100 do 2000 PLN
 • Bonus z mnożnikiem x50 do 1000 PLN
 • Zakład bez ryzyka 333 PLN
 • Darmowy zakład dla kibiców za karnet 50 PLN
 • Bonus na sporty wirtualne 20 PLN

Jak widzisz kod bonusowy LVBET pozwoli ci zyskać aż trzy bonifikaty na start. Jeszcze się zastanawiasz, czy rejestracja z kodem się opłaca? Jeśli nie wpiszesz kodu promocji, to otrzymasz standardowe bonusy. Ominie cię np. darmowy zakład o wartości 20 złotych. Wśród naszych użytkowników LVbet kod należy do najczęściej wybieranych kodów spośród wszystkich legalnych “buków”.

Gdzie wpisać kod promocyjny LVBET?

Wypełniając formularz rejestracyjny LVBET trafisz na pole “kod promocji”. Chcąc odebrać wyższy bonus powitalny uzupełnij to pole wpisując: PROMO2021. Uwaga! Jeśli chcesz wpisać kod promocji – przejdź do rejestracji LVBET z naszego linku promocyjnego.

LVBET kod promocyjny

LV BET kod promocyjny 2021

Czy wiesz, że istnieje inny sposób na odbiór kodu bonusowego? Jeśli przejdziesz na stronę rejestracji LVBET bezpośrednio z naszej strony, to kod promocyjny zostanie automatycznie wpisany do formularza!

W trakcie rejestracji konta na lvbet.pl decydujesz, czy przechodzisz przez błyskawiczną procedurę bez dowodu osobistego, czy od razu weryfikujesz dane podając skany/zdjęcia i numer konta bankowego. Pierwszy proces jest znacznie krótszy, bo konto założysz raptem w 1-2 minuty, ale z drobnymi limitami jak ilość maksymalnych stawek do 5000 PLN. Jeśli zdecydujesz się na trzeci krok rejestracji, czyli pełne konto bukmacher poprosi cię o dodatkowe dane i załączenie skanu/zdjęcia dowodu osobistego. Dzięki temu od razu uzyskasz status zweryfikowanego konta i cały serwis LV BET będzie w pełni do twojej dyspozycji.

LVbet bonus bez depozytu 20 PLN

LV bet bonus bez depozytu 20 PLN to pierwsza oferta bukmachera, którą można wykorzystać rejestrując konto! Zupełnie za darmo otrzymasz 1 PLN i możliwość pomnożenia kursu całkowitego x20 (co daje 20 PLN).

Aby odebrać pierwszy z bonusów na start w LVBET należy założyć pełne konto, czyli przejść przez trzy kroki rejestracji. Bukmacher pozwala na tzw. błyskawiczną rejestrację, ale ona nie pozwoli ci zyskać darmowego zakładu. Chcąc od razu odebrać bonus bez depozytu – załóż zweryfikowane konto, czyli w trzecim kroku rejestracji prześlij dokumenty tożsamości (skan dowodu osobistego) i podaj numer konta.

lvbet bonus

Jak odebrać bonus bez depozytu?

 • Zarejestruj się w LV bet z naszym kodem
 • Wypełnij formularz rejestracyjny podając autentyczne dane, adres oraz kod promocyjny PROMO2020
 • Wyślij wiadomość na adres  [email protected] podając w tytule “bonus bez depozytu”
 • Otrzymasz na konto 1 PLN i mnożnik kursu całkowitego x20 do wykorzystania w zakładach LV bet

Po tym jak LVBET otrzyma twojego e-mail – przedstawiciel bukmachera dopisze do twojego konta darmowy bonus. Bonus z mnożnikiem należy wykorzystać w zakładzie “kombi” złożonym z minimum 3 selekcji po kursie minimalnym 2.50.

Jak przygotować darmowy zakład?

Kiedy zobaczysz na swoim koncie LVBET bonus o wartości 1 zł może pojawić się w twojej głowie lekka konsternacja. Pomyślisz: jak to? Przecież miałem zyskać darmowe 20 zł za kod promocyjny. Być może w takiej sytuacji wrócisz do nas na stronę, by na nas nabluzgać. Ale pamiętaj – wszystko gra i jest zgodne z warunkami oferty. Tak, będziesz miał 1 zł, ale dodatkowo mnożnik kursu x20, co w innej konfiguracji odpowiada kwocie 20 PLN. Prawda?

Bonus 1 zł i mnożnik x20 możesz wykorzystać podczas swojego pierwszego darmowego zakładu. Jak postawić zakład za free? Sprawdź typy LV bet i znajdź przynajmniej trzy interesujące zdarzenia, które chcesz umieścić na jednym kuponie “kombi”. Pamiętaj, że każde z pojedynczych zdarzeń musi mieć kurs minimalny 1.25. Gdy przygotujesz taki kupon złożony z minimum 3 selekcji, gdzie kurs łączny wyniesie przynajmniej 2.50, to będziesz mógł skorzystać z freebetu LV Bet. A więc – zagrać za 1 zł i użyć mnożnik x20, co oznaczać będzie stawkę zakładu 20 złotych.

Obrót bonusu

W przypadku, gdy twój darmowy zakład wygra, to w życie wchodzi regulamin bonusu LVBET dotyczący obrotu wygraną kwotą. Twoja wygrana podlegać będzie obrotowi x2 w zakładach z kursem min. 2.00 (jeśli będzie to pojedynczy kupon) lub 1.50 (w przypadku zakładu “kombi”). Co jeszcze? W ramach obrotu możesz typować zdarzenia z trzema możliwymi wynikami np. 1X2. Czas na obrót? Jest nieograniczony!

Przegrałeś darmowy zakład? To nie musisz się martwić o warunki obrotu, tylko możesz skorzystać z kolejnych bonusów!

Bonus z mnożnikiem kursu 3000 PLN w LVBET

LVbet bonus z mnożnikiem do 3000 PLN, to promocja, której żaden inny bukmacher w Polsce nie ma w swojej ofercie. W ten sposób gracz zawierając pierwszy zakład, po wpłacie środków na konto, może liczyć na bardzo wysoki kurs kuponu, a co za tym idzie wielkie wygrane! LV bet przyzna bonus w wysokości 1% od depozytu i mnożnik kursu całkowitego x100, którego wykorzystanie pozwoli osiągnąć nawet 3000 PLN ekstra.

Jak odebrać bonus z mnożnikiem?

 • Po skorzystaniu z bonusu bez depozytu zaloguj się na konto lvbet.pl
 • Wpłać pieniądze na konto, minimum 50 PLN wybierając bonus z mnożnikiem
 • Otrzymasz bonus stanowiący 1% od twojej pierwszej wpłaty z mnożnikiem kursu całkowitego x100
 • By skorzystać z bonusu należy postawić kupon “kombi” z minimum 3 zdarzeniami po kursie łącznym min. 2,50 i aktywować mnożnik kursu całkowitego x100
 • W ten sposób maksymalnie można zyskać nawet 1000 PLN przy wygranym kuponie

LVbet bonus z mnożnikiem został powiększony o dodatkowe 1000 PLN dla graczy, którzy złożą kolejny depozyt. Aby tak się stało trzeba dokonać wpłaty na konto (minimum 50 PLN). Wówczas zostanie przyznany bonus 1% od depozytu + mnożnik kursu x50. Realizacja bonusu odbywa się identycznie, co za pierwszym razem, czyli należy zagrać kupon z minimum 3 zdarzeniami po kursie łącznym 2,50. W tej promocji maksymalnie można otrzymać 1000 PLN bonusu.

Regulamin bonusu z mnożnikiem

Bonus z mnożnikiem od LV bet mogą odebrać tylko nowi gracze, którzy zarejestrują konto. Po tym jak gracz wpłaci pieniądze na konto zyska bonus, który może wykorzystać w przeciągu 30 kolejnych dni. Jeśli już nowy klient LV bet wykorzysta bonus bez depozytu 20 PLN i bonus z mnożnikiem x100 musi spełnić ostatni warunek promocji, czyli dokonać obrotu depozytem.

Najważniejsze warunki regulaminu

 1. Bonus dostępny tylko dla nowych graczy
 2. Z promocji należy skorzystać w przeciągu 30 dni od rejestracji konta
 3. Kwotę pierwszej wpłaty należy obrócić 2 razy w zakładach po kursie minimalnym 2,0 w zdarzeniach z co najmniej 3 możliwymi wynikami, a więc:

Jeśli wpłacisz 100 PLN, to będziesz łącznie musiał zagrać za 200 PLN, żeby spełnić warunki obrotu. Wynika to z działania: 100 PLN (bonus) * 2 (obrót) = 200 PLN.

Pełny regulamin bonusów LV bet dostępny jest na stronie lvbet.pl tutaj.

Bonus z mnożnikiem x10

Dla nowych graczy, którzy nie posiadają wielkich kwot na grę LV BET przygotował bonus z mnożnikiem x10 dla pierwszych wpłat w przedziale 10 – 49 zł.

Jeśli zdecydujesz się na mniejszy bonus, to po rejestracji konta napisz na adres [email protected] wiadomość w tytule podając “Bonus powitalny”. Dzięki temu otrzymasz bonus 10% od depozytu i mnożnik kursu x10. Jak wykorzystać taki bonus? Zasady są dokładnie takie same, jak w przypadku bonusu z mnożnikiem x100.

LVBET zakład bez ryzyka 333 PLN

Nasz kod promocyjny daje także bonus od trzeciej wpłaty, a w tym przypadku jest to bardzo atrakcyjny zakład bez ryzyka. Jeśli odebrałeś darmowe 20 PLN, a także bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, to możesz zrobić kolejny depozyt i zagrać bez ryzyka w LVBET. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki gotowy do wypłaty.

Jeśli odebrałeś darmowe 20 PLN, a także bonus od pierwszej i drugiej wpłaty, to możesz zrobić kolejny depozyt i zagrać bez ryzyka w LVBET. Jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki gotowy do wypłaty.

Jak wykorzystać zakład bez ryzyka od LVBET? Robiąc trzecią wpłatę nie zapomnij zaznaczyć opcji “zakład bez ryzyka”, a także pamiętaj, by wpłacić minimum 25 PLN (od tej kwoty przyznawany jest bonus). Maksymalnie możesz wpłacić 333 PLN i tyle wyniesie twój cashback. Dodatkowo kwota twojej wpłaty zostanie powiększona o 1%, który daje LVBET. Mając środki na koncie przygotuj kupon (pojedynczy lub kombi) z kursem minimalnym 1.75 i zagraj zakład bez ryzyka.

Jeśli nie uda ci się trafić otrzymasz na konto zwrot. Stawka nie będzie podlegać warunkom obrotu i będziesz mógł ją od razu wypłacić z konta.

LVbet kod promocyjny – podsumowanie

BonusWarunki
Kod promocyjny: PROMO2020Kod ważny do 31.12.2020
Bez depozytu 20 PLNDarmowy zakład 20 PLN za rejestracje
Bonus z mnożnikiem x100Bonus do 1000 PLN
Bonus z mnożnikiem x50Bonus do 500 PLN
Bonusy dla stałych graczy50 PLN dla posiadaczy karnetów klubów piłkarskich
Multikozak
Bezpieczny Kupon 5+
Program lojalnościowyLV Punkty
100 LV punktów = 5 PLN

FAQ

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie bonusów LVbet. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie promocji LV bet.

✅Jakie bonusy oferuje LV bet dla nowych graczy?

LV bet oferuje dla nowych graczy dwa bonusy: darmowy bonus z mnożnikiem kursu x20 (do 20 PLN), zakład bez ryzyka 333 PLN i bonus z mnożnikiem kursu x100 (do 3000 PLN).

🎁Jaki kod promocyjny wpisać na stronie lvbet.pl?

Aktualny kod umożliwiający zyskanie bonusów brzmi: PROMO2020. Bonusowy kod należy wprowadzić w formularzu przy rejestracji konta w LV bet.

🏆Co to jest bonus z mnożnikiem?

Bonus z mnożnikiem oznacza, że bukmacher w ramach oferty pomnoży kurs całkowity o ustaloną wartość, czyli x20 lub x100. To pozwala graczom osiągnąć dużo większy kurs kuponu, co przekłada się na znacznie wyższe wygrane.

Jak odebrać bonus bez depozytu 20 PLN?

By odebrać darmowe 20 PLN należy jedynie zarejestrować konto w LVbet z promocyjnego linku tutaj. Następnie postawić kupon wykorzystując mnożnik kursu x20.

Kto może odebrać bonus na start?

Z promocji dla nowych graczy mogą skorzystać tylko ci klienci, którzy do tej pory nie posiadają konta w LVbet.

Po rejestracji konta ile czasu posiadam na wykorzystanie bonusu?

Z bonusu LV bet należy skorzystać do 30 dni po rejestracji konta.

Jak zarejestrować konto w LV bet?

By założyć konto w LVbet należy przejść na stronę bukmachera i wypełnić formularz rejestracyjny podając dane osobowe, adres, numer konta bankowego oraz skany dowodu tożsamości (prawo jazdy, dowód osobisty lub paszport).

Jak wpłacić pieniądze na konto w LV bet?

Żeby odebrać bonus z mnożnikiem należy złożyć pierwszy depozyt. Pieniądze na konto w LV bet można wpłacić poprzez przelew bankowy (Dotpay, Tpay, Przelewy24) lub portfele elektroniczne Skrill i Paymenticon. By otrzymać bonus na start z mnożnikiem kursu x100 do 2000 PLN należy wpłacić minimum 50 PLN zaznaczając opcje “bonus z mnożnikiem”. Depozyt w LVbet zazwyczaj realizowany jest błyskawicznie i trwa dosłownie kilka minut.

Opinie o kodzie w LV bet

LVbet to bukmacher, który wśród legalnych polskich firm oferuje najwyższy bonus na start, a także charakteryzuje się największą ilością promocji dla stałych graczy. Bukmacher ten od momentu wejścia do Polski (2016 rok) regularnie poprawia swoją ofertę zakładów sportowych, ale także bonusów. Jeśli lubisz obstawiać piłkę nożną, tenis czy siatkówkę, a przy tym chcesz korzystać z konkursów i promocji, to LVbet jest idealnym bukmacherem, który regularnie oferuje nowe atrakcje.

LV bet bonus bez depozytu to możliwość zyskania darmowych środków bez konieczności wpłaty, a bonus z mnożnikiem pozwala znacznie powiększyć nasze wygrane.

Pozostałe promocje LV BET

Jakie bonusy możesz jeszcze wykorzystać w LV BET? To bukmacher oferujący promocje także dla zarejestrowanych klientów. Po tym jak odbierzesz kod promocji i bonusy powitalne – skorzystaj dodatkowo z promocji na konkretne kupony i wydarzenia sportowe. Zobacz, ile jeszcze wygrasz w LV bet:

Bezpieczny kupon 5+

Obstawiając kupon kombi z pięciu selekcji otrzymasz zwrot stawki, jeśli jeden typ okaże się przegrany.

W każdym tygodniu pierwszy kupon 5+ objęty jest ubezpieczeniem. Aby móc skorzystać z promocji minimalny kurs łączny zakładu wynieść musi 3.00. W sytuacji, gdy jeden typ ci nie wejdzie – otrzymasz zwrot stawki do 50 PLN. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w ofercie to 20 zł.

Promocje

To idealna promocja dla graczy obstawiających taśmy, którzy często mówią: ty, jeden mecz mi nie wszedł. Teraz w LVBet odzyskasz stawkę takiego kuponu.

Bonus 20 PLN na sporty wirtualne

Jeśli w ciągu tygodnia postawisz zakłady na sporty wirtualne na łączną kwotę 100 PLN, to w kolejnym tygodniu otrzymasz od LV bet bonus 20 PLN na wirtuale.

Jak odebrać darmowe dwie dychy? Od poniedziałku do niedzieli stawiaj zakłady na sporty wirtualne po min. kursie 1.50. Jeśli osiągniesz sumę stawek 100 PLN, to w następnych dniach zagrasz za darmowe 20 złotych.

Bonus zostanie dopisany do konta w poniedziałek do godziny 17:00. Otrzymany bonus trzeba obrócić x5 na wirtualach w ciągu 30 dni.

Multikozak

Grając zakłady kombi uzyskasz powiększone wygrane nawet do 25% od wygranej kwoty. Wszystko zależy od tego ile selekcji umieścisz na kuponie.

Bonus rozpoczyna się już od 4 typów i rośnie wraz z dodaniem kolejnych zdarzeń na kupon. Maksymalnie odebrać można 25% więcej, jeśli wytypujesz zakład z przynajmniej 8 typami.

→ Postaw kupon kombi składający się z 4 zakładów, a zyskasz +7,5%,
→ za kupon kombi z 5 zakładami zyskasz +10%,
→ za kupon kombi z 6 zakładami otrzymasz +15%,
→ za kupon kombi z 7 zakładami otrzymasz +20%,
→ za kupony kombi z 8 lub więcej selekcjami odbierzesz maksimum +25%!

Minimalna stawka kwalifikującego do promocji kuponu to 10 PLN, z kolei minimalny kurs łączny wynosi 3.00. Jeśli twój kupon spełnił warunki oferty, to podeślij go na adres [email protected], a we wtorek LV bet doda do twojego konta bonusowe środki max 1000 PLN.

Gruby Kupon

To oferta, gdzie możesz wytypować przygotowany przez bukmachera kupon z podwyższonymi kursami. W ramach grubego kuponu kursy są maksymalnie doładowane, a dzięki temu można sięgnąć po wyższe wygrane nawet o 20%. Jak sprawdzić mecze dostępne w ofercie “Gruby Kupon”? Kliknij w przycisk gruby kupon na stronie lvbet.pl a pojawią się mecze z doładowanymi kursami.

Tenisowy LVBET Tour

Typując w mobilnej aplikacji turnieje tenisa zyskujesz 14% więcej do wygranych.

Tenis bez podatku w aplikacji LV bet możliwy jest tylko na odgórnie wskazane turnieje przez bukmachera np. dotyczy imprez Australian Open, Indian Wells i Miami Open. Jak być na bieżąco, który turniej obstawiasz bez podatku? Sprawdzaj stronę promocji Tenisowy LVbet Tour.

Aby wziąć udział w tej promocji na tenisa wystarczy typować mecze przez telefon. Po prostu trzeba mieć na uwadze, czy konkretny turniej zalicza się do oferty.

NBA NHL Night Light

Grając nocne typy w godzinach 00:00 – 6:00 na mecze amerykańskich NBA i NHL będziesz zdobywał punkty, które w rankingu mogą pozwolić sięgnąć po atrakcyjne nagrody finansowe.

Każdego tygodnia gracze walczą o bonusy (1. miejsce 300 PLN), a łączna punktacja przekłada się na ranking generalny, gdzie główną nagrodą jest 8000 PLN.

LV BET zalicza punkty za zakłady wygrane i przegrane wg schematu:

 • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
 • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

Udział w promocji NBA NHL Night Light biorą zakłady (solo, kombi, przedmeczowe i live) po minimalnej stawce 10 PLN.

Varyfikacja

LVBET zwraca stawkę w meczach polskiej Ekstraklasy, w którym sędzie cofnął gola po skorzystaniu z systemu VAR, co przełożyło się na przegraną twojego kuponu. Jeśli przydarzyła ci się taka sytuacja zgłoś to do LV BET, a bukmacher przyzna ci zwrot za taki kupon do 100 PLN.

Bonusy za karnety

Bukmacher LV BET sponsorujący drużyny piłkarskie oferuje dla ich kibiców bonusy po 50 PLN. Wszystko co należy zrobić, by sięgnąć po darmowe środki, to przesłać do LVBET skan ważnego karnetu w aktualnym sezonie Ekstraklasy lub 1. ligi.

Bonusy za karnet

Bonus za karnet mogą odebrać kibice: Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa Łódź, Stali Mielec i Wisły Płock.

Super Kibic

Dodatkowo poza bonusami za karnety LV bet oferuje pulę nagród w ramach oferty Super Kibic. LVbet płaci za każdego kibica na stadionach: Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź. Każdy fan = 1 zł do puli nagród.

Jak rywalizować o pulę bonusów? Po prostu należy postawić kupon złożony z wyników 1X2 ośmiu meczów danej kolejki Ekstraklasy. Poza standardową wygraną, szczęśliwcy, którzy poprawnie wytypują kupon dodatkowo otrzymają bonusy z puli Super Kibic. Dla przykładu niedawno pula nagród wyniosła ponad 26 tysięcy PLN. Co ważne, nagrody się kumulują, jeśli danego tygodnia nie padnie wygrana, to przechodzi ona na kolejną kolejkę.

LV punkty

Program lojalnościowy LV bet pozwala inkasować punkty za każdy postawiony zakład. A będąc dokładniejszym – każde obstawione 25 zł równa się 1 LV punkt. Dla przykładu za 100 zł postawione na zakłady LVbet otrzymasz 4 punkty.

LV punkty klasyfikowane są na twoim koncie. Oczywiście im więcej grasz, tym więcej punktów gromadzisz. Co dalej? Punkty wymieniać można na prawdziwe pieniądze. Przelicznik jest następujący: 100 pkt = 5 PLN. Jak wymienić punkty? Po zalogowaniu się na konto LVBET wejdź w zakładkę “punkty”, a następnie “wymień punkty”. To tyle! Pieniądze powinny pojawić się na twoim saldzie.

Do programu lojalnościowego LV bet kwalifikuje się każdy klient – aby punkty odkładały się na twoim koncie nie musisz wypełniać dodatkowych formularzy, czy składać specjalnych oświadczeń.

LV Typer

LV bet przy współpracy z portalem laczynaspasja.pl organizuje type na łamach https://www.lvtyper.pl/. Gracze dołączając do zabawy mogą codziennie obstawiać wyniki meczów piłkarskich. Łączna pula nagród wynosi 250 tysięcy PLN.

Nagrodami w typerze są bonusy na konto w LVBET. Jak grać? Wystarczy zarejestrować się na stronie lvtyper.pl , a następnie wybierać swoje typy do wybranych meczów. Za poprawne typy będą przyznawane punkty do rankingu.

Konkurs trwa do 6.09.2021.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów – TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
210 PLN bez ryzyka
100% bonus 2000 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.12.2021
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.12.2021
Odbierz

O LV bet

LV bet to bukmacher, który w Polsce działa od 2016 roku. Oferuje zakłady bukmacherskie w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów, co czyni go w pełni legalnym bukmacherem. Swoją siedzibę LVBET posiada w Katowicach przy ulicy Melchiora Wańkowicza 3.

LV bet to jeden z tych bukmacherów na polskim rynku, który oferuje nie tylko bonusy powitalne, ale również cykliczne promocje na zakłady przy okazji różnych imprez sportowych jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, mecze Ligi Mistrzów czy konkursy w skokach narciarskich. Bez wątpienia zakłady bukmacherskie LV bet pozycjonują się na polskim rynku jako skarbnica bonusów i konkursów. Dość powiedzieć, że aktualnie w ofercie znajdują się trzy bonusy na start (z najwyższą wartością na rynku!) oraz liczne promocje dla stałych użytkowników strony lvbet.pl i mobilnej aplikacji bukmachera.

LV BET sponsoruje m.in. Wisłę Kraków, Arkę Gdynia i Wisłę Płock. Co więcej, bukmacher ten jako jedyny oferuje kursy na walki FAME MMA. Przed piłkarskimi Mistrzostwami Świata ambasadorem LVBET był Zdzisław Kręcina.

Rejestracja w LVBET

Rejestracja konta w LVbet składa się wypełnienia poszczególnych pól w formularzu rejestracyjnym. Podać należy dane osobowe, adres, skany dokumentu tożsamości i numer konta bankowego. W zależności od tego kto jak szybko wprowadzi dane – może to potrwać od paru do kilkunastu minut.

Dla bonusu powitalnego podstawowym warunkiem jest rejestracja konta z naszego linku, wprowadzenie LVBET kodu i wysłanie wiadomości na adres [email protected] w tytule wpisując “bonus bez depozytu”.

Zakłady na lvbet.pl

W LVBET obstawiasz zakłady przedmeczowe i live z ponad 30 dyscyplin sportowych. Minimalna stawka na pojedynczy kupon to 1 PLN. Maksymalna wygrana na pojedynczym kuponie w LVBET wynosi 300 tys. zł.

zakłady bukmacherskie lvbet

Poza najpopularniejszymi sportami LV BET oferuje zakłady na egzotyczne ligi, FAME MMA, e-sport i wydarzenia społeczne.

Rodzaje zakładów w LVBET:

 1. Singiel — kupon pojedynczy, który zawiera w sobie tylko jedno zdarzenie
 2. Kombi — kupon akumulowany, który zawiera co najmniej dwa niezależne od siebie zdarzenia, np. dwa różne mecze piłki nożnej
 3. System — zakłady systemowe zawierające różne kombinacje zakładów Singiel i Kombi połączonych w system

Najpopularniejszym sportem w LVBET są typy na piłkę nożną. Bukmacher oferuje na najlepsze mecze Ligi Mistrzów i lig europejskich (Premier League, La Liga) ponad 300 rynków! W ramach zakładów przedmeczowych i live na piłkę nożną obstawiać można wynik 1X2, podwójną szansę, handicapy i sumę goli under/over. Poza piłką nożną szczególną popularnością w LV BET cieszy się tenis ziemny, koszykówka i siatkówka.

Gracze z oferty zakładów LV bet wyróżniają liczne linie handicapów azjatyckich i europejskich

E-sport w LVBET

LV BET dostrzegł rosnące zainteresowanie zakładami na e-sport wśród swoich graczy i stworzył dedykowaną wersję strony esportowej ze specjalną szatą graficzną. Bukmacher ten oferuje zakłady na popularne gry e-sportowe: DOTA, LOL, Counter Strike: GO, FIFA i wiele innych.

Dodatkową atrakcją w LVBET e-sport są transmisje live z wydarzeń e-sportowych. Co ciekawe, mecze na lvbet.pl oglądać można bez rejestracji konta.

LV bet FAME MMA

LVBET jako jedyny bukmacher w Polsce oferuje kursy na zakłady FAME MMA. To popularne w Polsce galę Freak Fight, gdzie dochodzi do starć celebrytów, byłych sportowców i youtuberów w ramach formuły MMA. Federację założył znany z programu “Ekipa z Warszawy” Wojciech Gola i Michał “Boxdel” Baron.

W FAME MMA walczy m.in. Marcin Najman, Bonus BGC, Lord Kruszwil i siostry Godlewskie. Ostatnio do Fame MMA dołączył “Popek”, który przeszedł z KSW.

Jeśli chcesz typować galę Fame MMA, to LV BET jest jedynym bukmacherem w Polsce, u którego możesz to zrobić!

Najbliższa 7. gala Fame MMA odbędzie się 5 września 2020.

Early Cash Out

W LVBET do dyspozycji klientów jest popularna funkcja Cash Out, która pozwala wypłacić wygraną z kuponu przed zakończeniem wszystkich typowanych spotkań. Wystarczy wytypować kupon i na bieżąco śledzić wyniki meczów, jeśli uznasz, że nie chcesz czekać na rozstrzygnięcia – sprawdź czy przysługuje ci Cash Out i ile dzięki niemu możesz zyskać. Co ważne, kwota wypłaty zawsze musi być wyższa niż postawiona stawka.

Mobilna aplikacja LV BET

Bukmacher LVBET dostępny jest również na urządzeniach mobilnych za pośrednictwem aplikacji na systemy iOS i Android.

Za pośrednictwem mobilnej aplikacji LV BET zrobisz wszystko to, co mógłbyś przy użyciu komputera. Słowem, logując się do LVBET przez telefon masz pełny dostęp do swojego konta i oferty bukmachera. A co więcej – LV BET oferuje specjalne promocje dostępne tylko w mobilnej aplikacji!

Mobilna aplikacja LVBET

Mobilna aplikacja LVBET

Co masz w mobilnej aplikacji LV BET:

 • Zakłady przedmeczowe i „na żywo” – pełna oferta zakładów
 • Match tracker – graficzna wizualizacja wydarzeń sportowych
 • Błyskawiczne wpłaty i wypłaty – możliwość doładowania konta i wypłat w przeciągu kilku minut
 • Funkcja cash-out – szansa rozliczenia zakładu przed jego zakończeniem
 • Specjalne promocje – np. niższy podatek w zakładach mobilnych wynoszący 6%

W urządzeniach iPhone (system iOS) mobilną aplikację LV BET pobrać można z App Store. Posiadacze telefonów opartych na Android mogą pobrać “apkę” ze strony: http://lvbet.pl/mobile/lvbetpl.apk.

Metody płatności

Pieniądze na konto LVBET wpłacić można na kilka sposobów. Minimalna kwota, którą można zdeponować to 10 PLN.

Wpłaty realizuje się za pośrednictwem klasycznych przelewów, błyskawicznych transakcji elektronicznych i kart kredytowych. Zazwyczaj czas realizacji wpłaty to kilka minut – po tej chwili pieniądze lądują na koncie gracza, który może dowolnie nimi zarządzać.

Wpłaty:

 1. dotpay
 2. Skrill
 3. Przelewy24
 4. Paymenticon
 5. tpay
 6. BLIK
 7. VISA
 8. Mastercard
 9. Paysafecard

LV BET oferuje własny system wypłat Rapid Pay, który pozwala na podjęcie wygranej z konta w przeciągu kilku-kilkunastu minut! To najszybsza możliwość wypłat wśród legalnych bukmacherów. Minimalna wypłata w LVBET to 25 zł.

Wypłaty Rapid Pay obsługują banki: mBank, inteligo, iPKO, Credit Agricole, Alior Bank, Volkswagen Bank, nest Bank, Idea Bank.

Jeśli posiadasz konto w innym banku, to możesz zlecić standardową wypłatę, która realizowana jest w czasie 1-3 dni robocze. Bukmacher w regulaminie zastrzega, że w niektórych wyjątkowych przypadkach wypłata może być realizowana do 7 dni.

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (22 głosy, średnia: 4,41 z 5)
Loading…