W LVBET jedną z promocji dla nowych graczy jest bonus bez depozytu 20 PLN. To oferta, która pozwala zyskać darmowy zakład bez konieczności własne wpłaty. Jak otrzymać freebet? Wyjaśniamy w tym artykule.

Odbierz bonus od LVBET

Darmowe 20 PLN w LV BET dostępne jest dla klientów, którzy do tej pory nie zarejestrowali konta u tego bukmachera. Jesteś nowy? W takim razie możesz skorzystać z promocji i odebrać bonus bez depozytu w LVBET.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Aby zyskać freebet najpierw trzeba założyć konto na stronie lvbet.pl. O czym trzeba pamiętać? By w trakcie rejestracji użyć kod promocyjny LVBET, który aktywuje bonus powitalny, a w ramach tej oferty poza bonusem bez depozytu otrzymasz również:

 • bonusy 100% do 1500 PLN
LVbet bonus 20 + 1500 PLN

LVbet bonus 20 + 1500 PLN

Bonus 20 PLN bez depozytu nie wymaga wpłacania własnych środków finansowych, ale co należy zrobić to po rejestracji od razu zweryfikować konto. Darmowa bonifikata przyznawana jest tylko tym graczom, którzy założą konto stałe LV BET.

Główne zasady bonusu

Bonus bez depozytuSzczegóły
1 PLN i mnożnik kursu x20Łącznie: 20 PLN🔥
Moment przyznaniaPo weryfikacji konta
Jak wykorzystać bonusKupon "kombi"
min. 3 selekcje
min. kurs łączny 2.50
Obrótx2 wygrana
kurs min. 2.00
WarunkiCzas na wykorzystanie bonusu: 30 dni

Jak odebrać bonus bez depozytu?

 1. Zarejestruj konto w LV BET korzystając z naszego linku, a kod promocyjny zostanie wpisany automatycznie w formularz
 2. Po pierwszym logowaniu na stronie lvbet.pl kliknij “pełna rejestracja” i zaznacz komunikat “Potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”
 3. Uzupełnij dodatkowe dane m.in. podaj numer rachunku bankowego i załącz skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 4. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje twoją tożsamość – to otrzymasz na konto darmowy bonus

Przyznany bonus będzie wyglądał w następujący sposób: 1 PLN (bonus) oraz mnożnik kursu całkowitego x20 (do aktywacji na kuponie). Łącznie to daje 20 PLN, ponieważ 1 x 20 = 20. A więc korzystając z bonusowej stawki (1 PLN) i włączając mnożnik kursu – grasz zakład za freebet 20 PLN.

Warunki obrotu i regulamin

Po tym jak otrzymałeś bonus, należy spełnić warunki obrotu, czyli zagrać zakład za darmowy freebet. Jak to zrobić? Z pomocą śpieszy nam regulamin promocji LVBET, który określa, jaki kupon pozwoli wykorzystać bonus bez depozytu.

W punkcie 11. regulaminu czytamy:

Użycie bonusu z mnożnikiem „x20” będzie możliwe tylko w zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.

A więc, żeby zagrać za darmowe 20 PLN trzeba przygotować kupon:

 • na którym znajdą się przynajmniej 3 typy, gdzie każde ze zdarzeń będzie po kursie minimalnym 1.25 – to pozwoli spełnić kolejny warunek, by kurs łączny wyniósł minimum 2.50

Co więcej? Składając zakład za bonusowe pieniądze musimy sami zadbać o to, by bukmacher o tym wiedział. W jaki sposób? Zgodnie z regulaminem trzeba zaznaczyć opcję na kuponie “wykorzystaj bonus”, a następnie aktywować poprzez kliknięcie w “aktywuj” – wówczas zostanie użyty mnożnik kursu x20.

regulamin bonusu lvbet

Na co zwrócić uwagę w regulaminie?

 • Z bonusu można skorzystać w ciągu 30 dni od chwili jego otrzymania
 • W zakładzie za bonus nie może być wykorzystana funkcja cash-out

Dodatkowo, jeśli twój kupon przy użyciu bonusu wygra – to wtedy będziesz musiał spełnić kolejny obrót. Jak wynika z zasad bonusu, które czytamy na stronie lvbet.pl – wygrana podlega obrotowi x2 po kursie min. 2.00 w zakładach z co najmniej trzema wynikami np. 1X2. Natomiast, jeśli jest to kupon “kombi” to przynajmniej jedna selekcja musi być na wynik trzydrogowy (1X2) z kursem minimalnym 1.50.

obrót wygranej lvbet

Dopiero po dwukrotnym obrocie wygranej – bonus i pieniądze zdobyte przy obrocie będą mogły zostać wypłacone.

Zauważ, że:

 • do obrotu wygraną nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne

Przykład wykorzystania darmowego zakładu

Posiadając na koncie bonus 1 PLN i mnożnik kursu x20 przygotuj kupon w LV BET, w którym umieścisz trzy typy. Pamiętaj, aby znaleźć zdarzenia po kursie minimalnym 1.25. Jeśli kurs łączny twojego kuponu wyniesie min. 2.50 to zaznacz “wykorzystaj bonus”, a następnie potwierdź aktywację mnożnika kursu x20. Twoja ewentualna wygrana na kuponie zostanie zwiększona, a ty czekaj na rozstrzygnięcia typów.

Jeśli wygrasz – obróć wygraną kwotą x2 (zgodnie z wyżej wymienionymi warunkami). W przypadku przegranej jesteś zwolniony z dalszych warunków i możesz dowolnie korzystać z oferty LV BET.

Jakie bonusy zyskasz dodatkowo?

Bonus bez depozytu to nie jedyne co otrzymasz za rejestracje z kodem promocyjnym LV BET. Na każego nowego gracza czeka również:

Bonus powitalny 100% do 1500 PLN – czyli bonusy z mnożnikiem x100 i x50 od pierwszego i drugiego depozytu. Sprawdź szczegóły bonusu powitalnego w LV BET.

Podsumowanie

 • Bonus bez depozytu otrzyma każdy gracz LV BET, który założy konto i zweryfikuje dane osobowe
 • Bonus będzie aktywny na koncie przez 30 dni
 • Aby zagrać za bonus trzeba obstawić kupon “kombi” składający się z trzech zdarzeń po kursach minimalnych 1.25
 • Wygrana podlega obrotowi x2 w zakładach po kursie minimalnym 2.00

FAQ

🎁Jaki bonus otrzymasz w LV BET?

W LV BET bonus bez depozytu to 1 PLN i mnożnik kursu x20, co łącznie daje kwotę 20 PLN.

🏆Jak odebrać darmowe 20 PLN?

Po prostu zarejestruj konto z naszym kodem promocji i po zalogowaniu się zweryfikuj dane osobowe, a dzięki temu twoje saldo bonusowe zostanie doładowane darmowym zakładem.

✌Jak zagrać za darmowy bonus?

Typując kupon z trzema selekcjami po kursie łącznym wynoszącym przynajmniej 2.50.

⚖️Czy darmowy bonus trzeba obracać?

Jeśli wygrasz za bonus bez depozytu, to obrotowi podlega kwota wygranej. Warunki obrotu to: x2 wygrana po kursie min. 2.00.