clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Jak pobrać i korzystać LVBet aplikacja mobilna?

8.8/10

Aplikacja na Androida

Pobierz aplikację Android

Aplikacja na iOS

Pobierz aplikację iOS

Funkcje LVBET mobile

Aplikacja LVBET pomaga w korzystaniu z oferty tego bukmachera przez telefon lub tablet. LVBET apk to zakłady sportowe od legalnego operatora w Polsce. Na urządzeniach mobilnych działających na systemach iOS i Android możesz pobrać oraz zainstalować aplikację LVBET. Ułatwi ona dostęp do oferty i Twojego konta u tego bukmachera. LVBET mobilne aplikacje zakłady bukmacherskie, gdzie obstawia się mecze i korzysta z bonusów bukmacherskich.

 • Płatności online – wpłaty i wypłaty przez Rapid Pay, co 10 minut!
 • Zakłady przedmeczowe i "na żywo" – oferta na wszystkie sporty od bukmachera LVBET.
 • E-sport – typy na mecze CS:GO, StarCraft, World of Warcraft + livestreaming.
 • Match tracker – grafiki przebiegu meczów w zakładach "na żywo".
 • Cash out – wcześniejsze wypłacanie i rozliczenie kuponów.
 • Sporty wirtualne – oferta na obstawianie wirtualnych zdarzeń od LVBET.
 • Support online – czat na żywo i formularz kontaktowy w aplikacji.
 • Gry karciane – zakłady na poker, wojnę i bakarat w telefonie.
 • Szybkie logowanie za pośrednictwem linii papilarnych.

Jak pobrać aplikację LVBET?

W LVBET aplikacja na telefon możliwa jest instalacja na dwa systemy operacyjne: iOS oraz Android. Bukmacher przewidział download na oba te oprogramowania, więc z łatwością znajdziesz aplikację w App Store, iTunes i App Gallery. Niestety nie ma jej w Google Play, bo firma ta rezygnuje ze wszystkich aplikacji hazardowych, w tym tych do typowania zakładów bukmacherskich.

Aplikacja LVBET może być używana na smartfonach i tabletach. W tym przypadku nie ma znaczenia, z jakiego sprzętu mobilnego korzystasz. Oferta na iOS i Android sprawia, że aplikacja działa poprawnie na telefonach iPhone, Samsung, Oppo, Huawei, LG, Xiaomi oraz tabletach takich jak iPad.

Żeby zakłady bukmacherskie aplikacja działała bez zarzutów, LVBET wymaga odpowiednich parametrów urządzenia mobilnego. Dotyczą one ilości wolnego miejsca na dysku, a także aktualizacjisystemu operacyjnego.

Nie dokonasz downloadu aplikacji LVBET, jeśli brakuje ci wolnego miejsca w telefonie lub posiadasz urządzenia z innym systemem operacyjnym. W takiej sytuacji bukmacher oddaje do dyspozycji mobilną stronę lvbet.pl, gdzie działają podstawowe funkcje związane z zakładami online. Przeglądarka Safari lub Google Chrome otworzy serwis bukmachera, na który jako gracz możesz się zalogować, aby korzystać z oferty tworzenia kuponów lub dokonywania płatności.

 • LVBET na Android i iOS zajmuje 93 MB pamięci w telefonie lub na tablecie.
 • LVBET mobile do poprawnego działania wymaga systemu iOS zaktualizowanego do wersji co najmniej 11.0.
 • LVBET APK bez problemu sprawdza się na Androidzie 5.0.
 • LV BET aplikacja działa w języku polskim.
 • LVBET app na urządzenia iOS i Android jest darmowa.

LVBET aplikacja na Androida

Jak pobrać apkę LVBET na Android? W związku z tym, że mobilny program zakładów LVBET nie został umieszczony w Google Play, nie możesz tego zrobić za pośrednictwem tradycyjnego sklepu. LVBET na Android powinien być pobrany z oficjalnej strony lvbet.pl. Jeśli ze swojego telefonu/tabletu wejdziesz na stronę LVBET i przejdziesz do zakładki "mobilna aplikacja" – pojawi się tam przycisk "Fortuna aplikacja pobierz". Dzięki temu uruchomisz proces polegający na pobraniu oraz instalacji app LVBET.

W ustawieniach fabrycznych telefonu możesz mieć domyślnie zaznaczone pobieranie aplikacji tylko z Google Play. Jeśli tak jest, należy to zmienić przed instalacją LVBET mobile. Dopiero wtedy rozpocznie się pobierania apki na Twój telefon lub tablet.

Zobacz kilka kroków, które pozwolą ci pobrać LVBET na system Android:

 1. Upewnij się, że w Twoich ustawieniach telefonu jest możliwość instalacji aplikacji spoza Google Play.

  LVbet_android_1-e1637071697799-600x600sa
 2. Kliknij nasz przycisk na dole odnoszący się do pobierania aplikacji LVBET.

  LVbet_android_2-600x600sa
 3. Poczekaj chwilę, aż Twój telefon pobierze aplikację – szybkość downloadu zależy od Twojego łącza internetowego.

  LVbet_android_3-600x600sa
 4. Aplikacja zostanie pobrana i zapisana w telefonie, jeśli będziesz miał przynajmniej 93 MB wolnego miejsca na karcie pamięci.

  LVbet_android_4-600x600sa
 5. Wykonaj instalację, a po jej ukończeniu zaloguj się do LVBET przez telefon (jeśli posiadasz konto u tego bukmachera).

  LVbet_android_5-600x600sa

Aplikacja bukmachera LVBET zakłada sytuację, że jesteś nowym klientem, czyli graczem, który nie jest zarejestrowany. Wtedy możesz wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapisać się do klientów LVBET właśnie przy użyciu aplikacji na Androida.

bonus-green-dark

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

Odbierz bonus

LVBET aplikacja na iOS – jak zainstalować?

LV BET aplikacja mobilna zakłada obstawianie kuponów bukmacherskich na urządzeniach firmy Apple. A jeśli o nich mowa to wiadomo, że chodzi o popularne telefony iPhone oraz tablety iPad. W App Store i iTunes, czyli autoryzowanych sklepach online Apple znajdziesz bukmacherską aplikację od LVBET. W tych miejscach wystarczy dwa razy kliknąć "pobierz", a później potwierdzić wiek.Po chwili na Twoim urządzeniu mobilnym wyświetli się instalacja apki.

Aplikacja LVBET na iOS daje możliwość obstawiania wszystkich rodzajów zakładów – na sporty, dyscypliny wirtualne, gry karciane i e-sport.

Poznaj nasze porady, jak zainstalować aplikację na telefon Apple:

 1. LVBET do pobrania znajdziesz w iTunes lub App Store – możesz też skorzystać z naszego linku poniżej.

  LVbet_ios_1-600x600sa
 2. Przed instalacją potwierdź, że jesteś pełnoletni.

  LVbet_ios_2-600x600sa
 3. Kiedy download zostanie ukończony – zainstaluj aplikację na iPhone lub iPad.

  LVbet_ios_3-600x600sa
 4. Zaloguj się przy użyciu adresu e-mail i hasła lub otwórz konto gracza w aplikacji.

  LVbet_ios_4-600x600sa

Jeśli chcesz pobrać aplikację LVBET na system iOS to kliknij link poniżej już teraz i obstawiaj mobilne zakłady:

bonus-green-dark

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

Odbierz bonus

Czy w LVBET APK jest specjalny bonus?

Czy zakłady bukmacherskie za aplikację od LVBET oferują specjalny bonus? Bukmacher LVBET w mobilnej wersji pozwala korzystać z cash out, który może być kojarzony z bonusem cashback. W zakładach kombi przez telefon działają również podwyższone kursy BOOST. Co do bonusów mobilnych, to oferta LV BET przewiduje również Bezpieczny kupon 5+, Zbijanie podatku (zakłady bez podatku), zwrot stawki na e-sport i 20 złotych na sporty wirtualne. Wszystkie te promocje są dostępne dla stałych klientów po zainstalowaniu aplikacji.

Opinie o mobilnym LVBET podkreślają również możliwośćwykorzystania bonusu na start. Klienci, którzy instalując apkę, dopiero co rozpoczynają obstawianie zakładów LVBET,mogą w niej uzyskać bonusy powitalne – bez depozytu i od wpłaty. W akcji startowej dla nowych graczy bukmacher LVBET pozwala uzyskać aż cztery bonusy.Każda z tych ofert może działać także w aplikacji mobilnej.

Nasza recenzja aplikacji LVBET

W App Store na 109 opinii ocena LVBET to tylko 2,2. Według tych użytkowników aplikacja nie należy do najlepszych na polskim rynku. Porównując ją z innymi apkami widać, że zajmuje najwięcej miejsca, bo aż 93 MB. Z reguły aplikacje bukmacherskie STS i Fortuna potrzebują tylko 83-85 MB. Czasami taki szczegół sprawia, że aplikację jest trudno zainstalować na nasz telefon.

Na bonusowo.com LVBET alikacja, opinie są zrównoważone. Naszym zdaniem aplikacja powinna dostarczać częstszych aktualizacji, tak żeby nadążać za najnowszymi trendami. Na to LVBET decyduje się bardzo rzadko. Jako fani zakładów mobilnych chcielibyśmy też oglądać mecze "na żywo" przez telefon, a to w LVBET jest niemożliwe.

Aplikacja LVBET – alternatywy

Wybór aplikacji od polskich bukmacherów na systemy iOS oraz Android jest bardzo szeroki. Jeśli nie zadowala Cię apka od LVBET, możesz sprawdzić recenzje pozostałych aplikacji na bonusowo.com!

Najlepsi bukmacherzy

 • 7.7/10

  Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

 • 8.8/10

  Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

 • 7.3/10

  FREEBET POWITALNY DO 200 zł

FAQ

Na jakich systemach można zainstalować aplikację na zakłady LVBET?
Aplikacja działa na systemach iOS oraz Android.
Ile miejsca w telefonie zajmuje aplikacja od LVBET?
Apka LVBET potrzebuje do instalacji 93 MB wolnego miejsca na urządzeniu.
Czy aplikacja od LVBET jest darmowa?
Mobilna aplikacja bukmachera LVBET jest darmowa na telefony z systemem iOS, a także Android.
Co zrobić, aby aplikacja działała poprawnie?
Pobierz LVBET na telefon w najnowszej wersji i zaktualizuj swój system operacyjny do wersji iOS 11.0 i Android 5.0