clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Fuksiarz Kod Promocyjny: Opinie Bonus Powitalny 500 PLN

8.3/10

 • advantages-plus

  Bardzo dobre oferty na cashback,

 • advantages-plus

  Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

 • advantages-plus

  Bardzo wygodna strona internetowa,

 • advantages-plus

  Błyskawiczne i wygodne wpłaty oraz wypłaty,

 • advantages-plus

  Program Fuks VIP.

 • advantages-minus

  Aplikacja mobilna na razie wyłącznie na Androida,

 • advantages-minus

  Wypłaty wyłącznie na konto bankowe.

 • PayU
 • DotPay
 • tpay
 • VISA
 • Przelewy24
 • BLIK
bonus-green-dark

Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz bonus i graj teraz

Specyfikacje toggle-yellow-gray

Zakłady na żywo

8 star-10

Bonusy i Promocje

7 star-10

Kursy

8 star-10

Mobilność

7 star-10

Użyteczność

8 star-10

Typy zakładów

9 star-10

Wiarygodność

10 star-10

Metody Płatności

9 star-10

Wsparcie

9 star-10

Zakłady na żywo na portalu Fuksiarz

8/10

Jednym z głównych działów zakładów, jakie oferuje Fuksiarz nowy bukmacher, jest sekcja na żywo. To bardzo intuicyjnie zaprojektowana zakładka, przedstawiająca wszystkie wydarzenia, które są aktualnie rozgrywane i jednocześnie można je obstawiać. Liczba zakładów zależy od tego, co aktualnie dzieje się w świecie sportu i najwięcej jest ich dostępnych wieczorami oraz w weekendy, ale całość została zorganizowana w taki sposób, żeby zawsze dało się znaleźć coś interesującego.

Tutejsze zakłady na żywo zostały podzielone na dyscypliny sportowe oraz wydarzenia z regularnie aktualizowanymi kursami. Po przejściu na dowolny mecz/rozgrywki sportowe wyświetla się relacja dotycząca sytuacji w wydarzeniu lub (jeśli jest dostępna) transmisja, aby typujący miał pełną świadomość możliwości typowania.

Fuksiarz promocje i bonusy

7/10

Promocje to jedna z najistotniejszych sekcji każdego bukmachera, a Fuksiarz jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych operatorów po prostu wykonał kawał dobrej roboty, żeby dostarczyć swoim odbiorcom odpowiednie środki. To oczywiście różnego rodzaju freebety, zakłady bez ryzyka oraz cashback. Poniżej przedstawiamy dokładny opis każdej oferty promocyjnej.

Zakład bez ryzyka do 500 zł bez obrotu po zarejestrowaniu

Każdy nowo zarejestrowany użytkownik może odebrać swój Fuksiarz zaklad bez ryzyka dla pierwszego obstawionego zakładu. Wystarczy postawić kupon, a jeżeli Ci się nie powiedzie, to bukmacher zwróci połowę stawki, aż do 500 zł.

Cashback bez limitu do 200 zł

Nawet 50% zwrotu z każdego zakładu do 200 zł. Warunkiem jest postawienie kuponu z 3 wydarzeniami wskazanymi w zakładce kupon o kursie minimalnym 1,6. Promocja nie ma limitu użyć, więc z cashbacku można korzystać do woli.

Fuks Bumerang – nawet 500 zł freebet

Ten Fuksiarz freebet wymaga od użytkownika zrealizowania wpłaty za minimum 50 zł i postawienia kuponu AKO z minimum 5 zdarzeniami, przy czym zakład musi zostać pokryty wyłącznie wpłaconymi środkami. Jeśli tylko jedno zdarzenie się nie powiedzie, to Fuksiarz przyzna freebet wynoszący 100% stawki.

Fuksomania – loteria bukmachera

Loteria, w której udział może wziąć każdy zainteresowany użytkownik bukmachera. Wystarczy postawić kupon AKO z minimalnym kursem ogólnym, wynoszącym 3,0 za kwotę co najmniej 20 zł i bukmacher przyzna jeden los na loterii. Do wygrania jest 100 000 zł jako nagroda główna oraz 50 X 1000 zł.

Fuksiarz kod promocyjny na Cashback do 500 zł

Odbierz kod promocyjny Fuksiarz na zwrot połowy stawki w przypadku przegranego zakładu do maksymalnej stawki 500 zł.

Fuks VIP

Każdy użytkownik typujący dowolne Fuksiarz sporty może korzystać z zalet programu lojalnościowego. Wystarczy regularnie obstawiać zakłady i czekać na zaproszenie. Do największych zalet tego ekskluzywnego klubu należą: priorytetowe wypłaty, ekskluzywne promocje bukmacherów (np. Fuksiarz kod bonusowy), zaproszenia na wydarzenia specjalne oraz dedykowana obsługa klienta.

bonus-green-dark

Cashback bez limitu

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Zakład bez ryzyka na start

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Cashback na wirtuale

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Kod promocyjny Fuksiarz

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Mega Kursy Boost

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Early Payout

Odbierz bonus

Zrzuty ekranu z portalu Fuksiarz

Marża oraz kursy oferowane przez Bukmachera Fuksiarz

8/10

Fuksiarz uchodzi za bukmachera, który oferuje przeciętne kursy na wszystkie wydarzenia sportowe. W tym przypadku nie wyróżnia się żadna dyscyplina sportowa, więc jeśli ktoś nie ma ściśle określonych preferencji, to ten bukmacher z pewnością spełni jego oczekiwania.

Marża na najpopularniejsze piłkarskie ligi europejskie wynosi tutaj 6%, a w przypadku tych mniej popularnych sportów, dochodzi do około 10%. Tenis ziemny oferuje marżę na poziomie około 7%, co jest względnie dobrym wynikiem i zapewnia relatywnie wysokie kursy na wszystkie najważniejsze wydarzenia.

Aplikacje mobilne

7/10

Twórcy, startując na polskim rynku już od pierwszych dni zaoferowali bardzo dobrze działającą i zgodną ze wszystkimi standardami aplikacje mobilną. Program pozwala aktywować dowolny Fuksiarz bonus, tworzyć szybkie kupony i daje dostęp do wszystkich funkcji zakładów oraz pozwala na realizowanie płatności.

W ostatnim czasie Fuksiarz zdecydował się wydać odświeżoną wersję oprogramowania, do której zachęca specjalnym bonusem. Każda osoba, która zdecyduje się na skorzystanie z nowej aplikacji może odebrać specjalny Fuksiarz freebet bez depozytu na 10 zł. Minusem tego rozwiązania jest to, że na razie program jest dostępny wyłącznie na Androidzie.

fuksiarz-glowna-0x0.png

fuksiarz-promocje-0x0.png

fuksiarz-sport-0x0.png

Funkcjonalność i możliwości bukmachera Fuksiarz

8/10

Portal internetowy przy pierwszym uruchomieniu nie wywołuje szczególnych emocji. To prosta witryna wykonana w biało czerwonej szacie graficznej, która po prostu ma wszystkie niezbędne zakładki. Bukmacher Fuksiarz jest odpowiednio podzielony na główne sekcje, jak zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, promocje; a z lewej strony znajdują się wszystkie zakładki związane z dyscyplinami sportowymi i specjalnymi rodzajami zakładów.

Użytkownik może wygodnie przeglądać zakłady dla oferty „Cashback”, „Boost” oraz rozwijać wszystkie ligi związane z najpopularniejszymi dyscyplinami. Całość działa bardzo dobrze i wyszukanie jednego, konkretnego zdarzenia, z dwóch tysięcy opcji, to kwestia zaledwie kilku kliknięć.

Do największych zalet strony internetowej można zaliczyć:

 • zakłady na żywo,
 • relacje oraz transmisje na żywo,
 • gry karciane,
 • sporty wirtualne.

Wady dotyczące funkcjonalności portalu Fuksiarz:

 • stale rozwinięta sekcja „popularne” wymaga przewinięcie do dyscyplin,
 • czcionka niektórych elementów mogłaby być większa.

Fuksiarz: dyscypliny, które można obstawiać

9/10

Zestaw dostępnych dyscyplin sportowych powinien usatysfakcjonować każdego fana zakładów wzajemnych. Praktycznie zawsze dostępnych jest około 2000 wydarzeń sportowych z około 30 różnych sportów. Fuksiarz oferta obejmuje klasyczne zakłady na najpopularniejsze sporty, ale także te nowoczesne, jak e-sport. Ponadto, jeżeli w świecie dzieje się coś interesującego, to bukmacher zawsze pokusi się o zaklady na polityke czy wyniki Eurowizji.

Znaczna większość dostępnych wydarzeń to zaklady na pilke nozna. Sekcja zawiera kilkadziesiąt najważniejszych lig ze wszystkimi najważniejszymi spotkaniami. Oczywiście nie mogło zabraknąć takich rozgrywek, jak Premier League, La Liga czy Serie A, ale zainteresowany może obstawiać także wyniki z liki ZEA, Wenezueli, czy nawet Zambii.

Pozostałe najpopularniejsze dyscypliny to: tenis ziemny, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, hokej na lodzie, czy F1. Jeżeli w świecie sportu dzieje się coś interesującego, to Fuksiarz Poland z pewnością to udostępni.

Warto tutaj także wspomnieć, że Fuksiarz zgodnie z najpopularniejszymi możliwościami, które zapewniają zagraniczni bukmacherzy, udostępnia także możliwość typowania sportów wirtualnych oraz gier karcianych.

Popularne typy zakładów na portalu Fuksiarz

Bukmacher z pewnością zadowoli swoich użytkowników pod względem liczby dostępnych typów zakładów. Dzięki temu, że działa głównie w sieci, o wiele łatwiej jest mu organizować niestandardowe wydarzenia i typy zakładów. Dlatego oprócz klasycznych typów na zwycięstwo danej drużyny sportowej, mogą pojawić się także inne, całkowicie niestandardowe zdarzenia.

Zakłady na zwycięstwo w wyborach prezydenckich, która partia wejdzie do Sejmu, czy wyniki konkursu Eurowizji. Jeżeli coś cieszy się dużą popularnością to z pewnością znajdzie swoje miejsce u tego bukmachera. Niekiedy z takiej okazji może się nawet pojawić jakaś specjalna Fuksiarz promocja. Dlatego warto obserwować takie niestandardowe typy zakładów, ponieważ można na nich sporo zyskać.

Wiarygodność oraz Fuksiarz opinie

10/10

Portal internetowy działa na polskim rynku od niedawna, bo wystartował w 2021 roku, ale zdążył wyrobić sobie pozytywne recenzje ekspertów i fanów. Ze względu na dostosowanie się do wytycznych Ministerstwa Finansów, nie ma mowy o żadnych nadużyciach. O wymogach lokalnej licencji można powiedzieć sporo, ale jeżeli bukmacher ją ma, to można mieć pewność, że wszystko działa, jak trzeba.

Nie ważne czy to Fuksiarz zakład bez ryzyka, czy wypłacalność oraz warunki korzystania z serwisu – wszystko działa zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty na portalu Fuksiarz

9/10

Sekcja wpłat i wypłat jest ogólnie dostępna dla każdego gościa, więc potencjalny użytkownik zawsze może sobie sprawdzić, którzy operatorzy są dostępni i jakie są warunki transakcji. Poniżej przedstawiamy, jak szczegółowo prezentuje się sekcja bankowości tego bukmachera.

Wpłaty

Sekcja depozytów zapewnia, że Fuksiarz bukmacher opinie są głównie pozytywne. Operator postarał się o praktycznie wszystkie najwygodniejsze metody w Polsce:

 • Dotpay,
 • PayU,
 • Tpay,
 • Przelewy24,

Od transakcji nie jest pobierana żadna prowizja i można je realizować już od 1 zł w dowolnej porze doby. Niestety nie zdecydowano się na popularne e-portfele jak plix, PayPal lub Revolut.

Wypłaty

Fuksiarz zakłady bukmacherskie oferuje błyskawiczne wypłaty dla większości polskich banków. W tym przypadku czas realizacji transakcji zależy od zasad księgowania w danym banku, ale w większości przypadków transakcje można realizować już od 5 złotych przez cały tydzień.

Pieniądze zdeponowane

Pieniądze wypłacone

Kwota

Czas

Prowizja

Kwota

Czas

Prowizja

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

1 PLN – n/d

15 minut

0%

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

Obsługa klienta

9/10

Standardem dla wszystkich portal bukmacherskich jest łatwy dostęp do obsługi klienta. W tym przypadku użytkownik otrzymuje całodobowy dostęp do czatu na żywo oraz rozbudowaną sekcje FAQ. W ten sposób większość problemów można rozwiązać jeszcze przed skontaktowaniem ze specjalistą.

Jeśli jednak nie znajdzie się satysfakcjonującej odpowiedzi, to bez względu na to, czy ktoś chce się dowiedzieć, jak użyć kod promocyjny Fuksiarz, czy cokolwiek innego, to zawsze może skorzystać z dymku czatu na żywo, gdzie w kilka chwil otrzyma odpowiedź od profesjonalnego konsultanta.

Weryfikacja konta

7/10

Zgodnie z wytycznymi licencji Ministerstwa Finansów obowiązkiem bukmachera jest upewnienie się, że jego użytkownicy rzeczywiście mogą korzystać z zakładów wzajemnych. Dlatego bez względu na wszystko, po zakończeniu procesu Fuksiarz rejestracja należy w końcu zweryfikować swoje konto.

Weryfikacja w tym przypadku ma dwa główne etapy. Pierwszy do doskonale wszystkim znane potwierdzenie e-mail oraz numeru telefonu, polegające na przesłaniu linku na skrzyknę odbiorczą oraz SMS z kodem do przepisania.

Druga weryfikacja polega na potwierdzeniu tożsamości.

 1. Przejdź do ustawień konta.
 2. Wybierz zakładkę weryfikacji.
 3. Skorzystaj z formularza i prześlij skan oficjalnego dokumentu, który potwierdzi, że podane dane osobowe są prawdziwe.
 4. Poczekaj 48 godzin na rozpatrzenie wniosku.

Weryfikację można przeprowadzić także, wysyłając wiadomość na adres weryfikacja@fuksiarz.pl.

Rynki zakładów u bukmachera Fuksiarz: krótki przewodnik

8/10

Wszystkie dostępne wydarzenia sportowe (i nie tylko), można rozwinąć i wybierać rożne rynki, oferujące większe i mniejsze Fuksiarz kursy. W ten sposób, nawet jeśli interesujące wydarzenie ma główne kursy tak niskie, że praktycznie nieopłacalne, to po przejściu do szczegółów zawsze uda się znaleźć jakiś interesujący rynek.

Powyżej/poniżej

Popularny rynek określający, jakie będzie ogólny wynik spotkania. Zakład określa np., ile goli padnie w danym spotkaniu. Jeśli typujący określi, że ogólna liczba goli wyniesie  poniżej 2,5. To dowolny wynik, w którym suma wyniku nie przekroczy dwa, zostanie uznany za pozytywny.

Azjatycki handicap

Specjalny rodzaj handicapu, w którym z założenia eliminuje się remis, co w niektórych przypadkach znacząco ułatwia typowanie. Gracz obstawia wynik z założoną przewagą dla danej drużyny i jeżeli ostatecznie mu się powiedzie, to może liczyć na znacznie większą wygraną w stosunku do zwykłych zakładów.

Zakład akumulator

Zakład łączony z kilku innych. Kursy się ze sobą mnożą i dają potencjalnie znacznie wyższą wygraną. To popularny zakład wykorzystywany podczas realizacji warunków wymaganych przez Fuksiarz promocje.

Liczba punktów

Określenie, ile punktów/goli zdobędzie dana strona wydarzenia. Zakład ma znacznie wyższe ryzyko powodzenia, ale poprawne wytypowanie zapewnia bardzo wysokie wygrane.

Zakład na zwycięzcę

Standardowe określenie, kto zostanie zwycięzcą w danym spotkaniu. Warto tutaj zaznaczyć, że zakład w zależności od wybranej dyscypliny może zostać rozszerzony o remis.

Zakłady różne

To wszelkiego rodzaju zakłady niestandardowe, które najczęściej pojawiają się przy najpopularniejszych wydarzeniach, gdzie typujący może się zainteresować czymś oryginalnym. Może to być faul konkretnego piłkarza, czy strzelenie gola z rzutu karnego przez Lionela Messiego. Wszystko zależy od kreatywności bukmachera.

Licencja i regulacje prawne portal Fuksiarz

9/10

Fuksiarz bukmacher to jeden z najmłodszych bukmacherów działających na polskim rynku. Firma zadebiutowała w 2021 roku, z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów, która została przyznana jeszcze w grudniu 2020 roku. Dzięki temu serwis działa w pełni legalnie, a jego użytkownicy zawsze mają pewność, że wszystko działa zgodnie ze standardami bezpiecznego typowania w sieci.

Jak mogę obstawiać zakłady u bukmachera Fuksiarz?

8/10

Obstawianie zakładów jest bardzo proste i to bez względu na to, czy ma się aktywowany Fuksiarz bonus na start, czy korzysta się z własnych środków. Proces zawsze wygląda tak samo.

Obstawiania zakładów Fuksiarz sports:

 1. wybierz wydarzenie,
 2. kliknij kurs na interesujące cię wydarzenie,
 3. strona internetowa otworzy okno z kuponem,
 4. wybierz kwotę stawki
 5. zatwierdź zakład.

Kliknięcie kilku kursów spowoduje dodanie do kuponu kolejnych mnożników i utworzy zakład AKO, gdzie potencjalna wygrana jest wynikiem mnożenia wszystkich kursów oraz kwoty zakładu.

Jak zarejestrować konto na stronie Fuksiarz?

9/10

Żeby móc postawić zakład, odebrać Fuksiarz bonus powitalny i zrealizować dowolną wpłatę, najpierw należy zarejestrować konto. Proces jest standardowy, ale to tak ważna kwestia, że lepiej wszystko przedstawić krok po kroku.

 1. 1

  Kliknij przycisk „Rejestracja”

 2. 2

  Wypełnij formularz niezbędnymi danymi

 3. 3

  Zweryfikuj swoje konto

 4. 4

  Możesz stawiać pierwszy zakład

Czy Fuksiarz to wiarygodny bukmacher? Podsumowanie

8.31/10

Fuksiarz to pomimo swojego krótkiego stażu jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w kraju. Na pozytywne wrażenia składa się całokształt. U tego bukmachera nie ma szczególnie wyróżniających się cech. To bardzo dobra oferta zakładów, hojne Fuksiarz promocje, możliwość korzystania z aplikacji mobilnej i wszelkie inne funkcje, które są standardem o wysokiej jakości bukmacherów.

Czy trzeba czegoś więcej, żeby cieszyć się niczym nieskrępowanym obstawianiem? Każdy powinien zdecydować zgodnie z własnymi oczekiwaniami.

My jednak możemy z całą pewnością stwierdzić, że Fuksiarz nie zawiedzie na żadnym z głównych frontów. Tutaj wszystko po prostu dobrze działa. Dlatego, jeżeli nie masz żadnych wygórowanych wymagań, to po prostu odbierz swój Fuksiarz bonus bez depozytu i sprawdź, czy ta oferta Ci odpowiada.

Zalety bukmachera:

 • rozbudowana oferta bonus Fuksiarz,
 • prosty i intuicyjny projekt strony,
 • cashback bez limitu,
 • szybkie i wygodne płatności.

Wady bukmachera:

 • niektóre elementy interfejsu są za małe,
 • przydałyby się płatności z e-portfeli – np. Plix,
 • aplikacja tylko na system Android.

FAQ

Jak założyć konto u bukmachera Fuksiarz?
To bardzo proste. Wystarczy przejść kilkuminutowy proces rejestracyjny, który polega na wypełnieniu prostego formularza i dopełnić proces weryfikacji.
Jak wpłacić i wypłacić pieniądze z mojego konta?
Wystarczy, że masz na koncie 5 zł prawdziwych (niebonusowych) środków i przejdziesz do sekcji płatności. W miejscu docelowym możesz wybrać bank i podać szczegóły dotyczące transakcji.
Jak skorzystać z bonusów i promocji oferowanych przez bukmachera Fuksiarz?
Każda promocja ma określony regulamin, z którym gracz musi się zgodzić, zanim będzie mógł z niej skorzystać. Dlatego zawsze należy się zalogować i zatwierdzić udział w promocji. Niekiedy wystarczy po prostu podać kod bonusowy Fuksiarz.
Jak obstawiać zakłady na żywo?
Typowanie zakładów na żywo praktycznie nie różni się od standardowych typów bukmacherskich. Wystarczy przejść do zakładki „Zakłady na żywo”, wypatrzyć optymalny moment zakładu i zrealizować kupon.
Jak tworzyć własne zakłady za pomocą kreatorów?
Wystarczy kliknąć interesujące kursy, a wydarzenia zostaną automatyczne dodane do kuponu. Następnie pozostaje już tylko wybrać stawkę, dostosować typy, które ostatecznie mają znaleźć się na kuponie i zatwierdzić go.
Jak sprawdzić wyniki i statystyki meczów?
Wyniki i (ewentualne) statystyki u bukmachera Fuksiarz są dostępne wyłącznie w sekcji zakładów na żywo.
Jakie są najpopularniejsze dyscypliny i rodzaje zakładów?
To piłka nożna, tenis ziemny, koszykówka, siatkówka oraz hokej na lodzie. Z tych dyscyplin zawsze znajdzie się od kilkudziesięciu do kilkuset dostępnych wydarzeń w formie przedmeczowej.
Jak korzystać z aplikacji mobilnej Fuksiarz?
Żeby móc obstawiać zakłady z aplikacji, należy pobrać ją bezpośrednio ze strony bukmachera. Program jest dostępny wyłącznie na Androida, więc należy przejść do zakładki „Aplikacja mobilna” i postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie.
Jak skontaktować się z obsługą klienta bukmachera?
Należy przejść do zakładki „Pomoc” i kliknąć ikonę dymka w prawym dolnym rogu ekranu. Następnie pozostaje już tylko wypełnić formularz logowania i można rozmawiać z konsultantem.
Jak grać odpowiedzialnie i unikać uzależnienia od hazardu?
Fuksiarz udostępnia specjalną sekcję „Odpowiedzialna gra”, gdzie można dowiedzieć się wszystkiego o problemach z hazardem oraz sprawdzić namiary na organizacje pomagające z uzależnieniami.

Informacje ogólne

Tytuł: Fuksiarz

Strona oficjalna: www.fuksiarz.pl

Rok założenia: 2021

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Płatności: PayU, DotPay, tpay, VISA, Przelewy24, BLIK, MasterCard

Oceń tę recenzję
4 oceny, średnia 5 z 5

Artur Rosiński