clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Fuksiarz kod promocyjny

8.3/10

 • advantages-plus

  Rozbudowana oferta Cashback

 • advantages-plus

  Fuksiarz kod promocyjny

 • advantages-plus

  Wypłaty już od 1 zł

 • advantages-plus

  Najpopularniejsze metody wpłat

 • advantages-plus

  Sprawna obsługa klienta i obszerny dział FAQ

 • advantages-minus

  Wypłaty wyłącznie na konta bankowe

 • advantages-minus

  Brak kontaktu telefonicznego

 • PayU
 • DotPay
 • tpay
 • VISA
 • Przelewy24
 • BLIK
bonus-green-dark

Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz bonus i graj teraz

Specyfikacje toggle-yellow-gray

Bonusy i Promocje

7 star-10

Mobilność

7 star-10

Wiarygodność

10 star-10

Metody Płatności

9 star-10

Wsparcie

9 star-10

Élő fogadás

8 star-10

Promocje: Fuksiarz kod promocyjny i inne oferty bonusowe

7/10

Bukmacher Fuksiarz dopiero od niedawna działa na polskim rynku, ale zdążył się już zadomowić i dołączył do grona najchętniej wybieranych. Stało się to efektem odpowiednio przemyślanej kampanii promocyjnej, obejmującej wszystkie najchętniej wybierane oferty promocyjne wśród fanów zakładów sportowych. Dlatego każdy gracz może liczyć na Fuksiarz kod promocyjny, czy niezwykle popularną w ostatnich czasach oferta Fuksiarz freebet.

Już przy pierwszej wizycie na stronie Fuksiarz pl pojawia się informacja o potencjalnie najlepszej promocji, czyli możliwości odebrania nawet 500 zł bez konieczności obrotu. Bonus ma bardzo dobre opinie i każdy użytkownik chętnie korzysta z tej oferty. Następnie można liczyć na dodatkowe atrakcje, z których większość skupia się na cashbacku i specjalnych mechanizmach dotyczących zakładów, jak „Early Payout”, czy „Mega Kursy Boost”. Jeśli ktoś liczył na spory Fuksiarz bonus bez depozytu, to może się zawieźć, ale doświadczonemu fanowi typowania to w zupełności wystarczy.

Jakie bonusy oferuje Fuksiarz?

Cashback bez limitu Zwrot przegranej z zakładu pojedynczego (7%), podwójnego (10%) lub większego (12%) ze zdarzeniami o kursach minimalnych 2.0, aż do 900 zł. Oferta jest wielokrotnego użytku, a pieniądze nie maja wymogu obrotu, co znaczy, że można je natychmiast wypłacać.
Zakład bez ryzyka na start Oferta dla nowych graczy. Wymaga postawienia zakładu na minimum dwa zdarzenia o kursie, wynoszącym przynajmniej 1,2 po stawce minimalnej 20 zł. W przypadku przegranej Fuksiarz bonus przyzna połowę postawionej kwoty (maksimum 500 zł), jako zwrot bez wymogu obrotu.
Cashback na wirtuale Specjalny Fuksiarz bonus z wyłącznością dla zakładów na sporty wirtualne. Użytkownik może liczyć na zwrot nawet do 14% stawki postawionego zakładu w przypadku przegranego kuponu.
Kod promocyjny Fuksiarz Po zarejestrowaniu konta na portalu Fuksiarz pl użytkownik otrzymuje oryginalny kod promocyjny Fuksiarz jednorazowego użytku na Cashback. Oferta obejmuje zwrot zakładu do 500 zł za zakład z minimalnymi kursami 1,2 do 20 zł.
Mega Kursy Boost Specjalny bonus, który zapewnia, że Fuksiarz opinie są w głównej mierze pozytywne. Wystarczy przejść w zakładkę BOOST, gdzie znajdują się wydarzenia o podwyższonych kursach i obstawiać wyniki.
Early Payout Kolejna ciekawa oferta, której Fuksiarz opinie użytkowników są bardzo dobre. Zasady są bardzo proste. To specjalna funkcja, która pozwala wygrać na zdarzeniu, które jeszcze nie dobiegło końca. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie. Do popularnej u bukmacherów opcji szybkie wypłaty (Cashout), tutaj gracz otrzymuje pełną kwotę wygranej

Bukmacher skupia się na swojej sztandarowej ofercie obejmującej indywidualny Fuksiarz kod promocyjny na start oraz dalsze zwroty i oferta zakład bez ryzyka. Aktualnie nie zdecydowano się na standardowe bonusy od depozytu, ale wszystko regularnie się zmienia i można mieć pewność, że od czasu do czasu zaczną pojawiać się także nowe stałe oraz tymczasowe promocje. Mimo wszystko oferty typu cashback zapewniają pozytywne Fuksiarz opinie.

bonus-green-dark

Cashback bez limitu

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Zakład bez ryzyka na start

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Cashback na wirtuale

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Kod promocyjny Fuksiarz

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Mega Kursy Boost

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Early Payout

Odbierz bonus

Zrzuty ekranu z portalu Fuksiarz

Jak zarejestrować konto i odebrać Fuksiarz bonus?

Otwieranie konta u bukmachera z zasady powinno być bardzo łatwe i tak też jest w przypadku portalu Fuksiarz zakłady bukmacherskie. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych kwestiach, jak Fuksiarz kod promocyjny i można rozpocząć kilkuetapowy proces zakładania konta.

Rejestracja konta i Fuksiarz logowanie – opis krok po kroku:

Fuksiarz rejestracja

 1. 1

  Rozpoczęcie rejestracji i podanie podstawowych danych logowania do konta: adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Potencjalny użytkownik konta Fuksiarz musi także zaznaczyć oświadczenie o osiągnięciu wieku dorosłości.

 2. 2

  Podanie szczegółowych danych osobowych, które pozwolą zidentyfikować użytkownika jako rzeczywistego obywatela danego kraju. Jeśli ktoś liczy na pełnię możliwości portalu – w tym bezproblemowe wypłaty, powinien wypełnić wszystko zgodnie ze stanem rzeczywistym.

 3. 3

  Potwierdzenie rejestracji i wybranie metody weryfikacji. Fuksiarz bukmacher zapewnia możliwość wyboru weryfikacji SMS lub e-mail. W pierwszym przypadku gracz otrzyma SMS na podany numer telefonu, zawierający kod do przepisania. W drugim przypadku na podany adres zostanie przesłana wiadomość z linkiem do kliknięcia.

 4. 4

  Fuksiarz logowanie do serwisu z wykorzystaniem danych podanych na początkowym etapie rejestracji. Użytkownik musi pamiętać, żeby bezzwłocznie wykorzystać swój Fuksiarz kod promocyjny.

Metody płatności: wpłaty i wypłaty na portalu Fuksiarz

9/10

Depozyty

Sekcja z wpłatami do portalu Fuksiarz pl oferuje wszystkie najchętniej wybierane opcje płatnicze w kraju. Trzeba przyznać, że udało się przeprowadzić odpowiednie badanie rynku i dostarczono odbiorcom wszystkich niezbędnych metod wpłaty, które zapewniają, że Fuksiarz opinie są w tej kwestii jednoznacznie pozytywne. Pomimo tego, ze z depozytami nie jest związany żaden Fuksiarz bonus, warto trzymać rękę na pulsie i przed każdą wpłatą sprawdzić, czy nie został udostępniony jakiś kod promocyjny Fuksiarz, czy inna ciekawa oferta. Wpłaty są błyskawiczne, wygodne i mają bardzo szeroko rozstawione limity.

Wypłaty

Wypłaty pieniędzy są dostępne wyłącznie dla użytkowników, którzy w pełni zweryfikowali swoje konto. Kiedy Fuksiarz bukmacher sprawdzi tożsamość danej osoby, odblokowuje opcje wypłaty pieniędzy na podane podczas rejestracji konto bankowe. Dlatego nie ma możliwości wypłacania pieniędzy na żadne zewnętrzne serwisy i do wyboru są wyłącznie popularne banki, co sprawia, że opinie graczy są mieszane.

Pieniądze zdeponowane

Pieniądze wypłacone

Kwota

Czas

Prowizja

Kwota

Czas

Prowizja

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

1 PLN – n/d

15 minut

0%

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

1 PLN – n/d

Natychmiast

0%

-

-

-

Aplikacje mobilne

7/10

Fuksiarz nowy bukmacher postarał się o odpowiednio dostosowaną do najnowszych rozwiązań aplikację mobilna na Androida. Niestety nie zdecydowano się na osobny program dla iOS, ale to nie powinno być dużym problemem, ponieważ, portal internetowy doskonale radzi sobie także na mobilnych przeglądarkach, gdzie z powodzeniem można odebrać kod promocyjny Fuksiarz czy przeprowadzać wypłaty.

Program na Androida jest bardzo intuicyjny oraz wygodny w użytkowaniu. Dlatego na urządzeniach wyposażonych w ten system warto zaopatrzyć się w aplikację, która ma wszystkie te same funkcje, co wersja przeglądarkowa, ale zaprojektowane w taki sposób, żeby odbiór kod promocyjny Fuksiarz, czy innego Fuksiarz bonus był tak samo łatwy, jak na komputerach.

fuksiarz-glowna-0x0

fuksiarz-promocje-0x0

fuksiarz-sport-0x0

Obsługa klienta

9/10

fuksiarz wsparcie 1

Jeśli zajdzie taka potrzeba, to każdy odwiedzający może skorzystać z działu pomocy. Na początku otrzyma sporą bazę najczęściej zadawanych pytań związanych przede wszystkim z rejestracją, ofertą Fuksiarz bonus bez depozytu, wpłatami i wypłatami oraz jak działają kody promocyjne. W przypadku, kiedy nie znajdzie się odpowiedzi na to, czego się oczekuje, można skontaktować się bezpośrednio z konsultantem. Fuksiarz nowy bukmacher postawił na czat na żywo, gdzie w kilka chwil można dowiedzieć się o dowolnej kwestii związanej z funkcjonowaniem serwisu. Dzięki temu Fuksiarz opinie o obsłudze klienta są w przeważającej liczbie pozytywne.

e-mail biuro@bukmacherska.pl
telefon brak
czat na żywo tak
FAQ tak

Wiarygodność i bezpieczeństwo – Fuksiarz opinie

10/10

Serwis działa zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi zakładów sportowych w Internecie. Ponadto spełnił wszystkie restrykcyjne wymogi polskiego Ministerstwa Finansów i od grudnia 2020 roku legalnie działa na terenie Polski. Dzięki temu wszystkie oferty na Fuksiarz freebet, czy kod promocyjny Fuksiarz są rzetelne i nie zawierają żadnych kruczków. Użytkownik po prostu wie, że pieniądze jego konta są bezpieczne i może je wypłacić, kiedy tylko zechce. Co więcej, cała witryna jest szyfrowana, więc dane logowania konta, wszelkie transakcje oraz inne działania przeprowadzane na tym portalu są całkowicie chronione przed osobami trzecimi. Fuksiarz opinie o działalności tego serwisu są w przeważającej liczbie pozytywne.

Zakłady na żywo

8/10

Możliwość obstawiania zakładów na żywo z pewnością należy zaliczyć na spory plus. Bukmacher praktycznie zawsze udostępnia jakieś interesujące wydarzenia i nie ma żadnych przeciwskazań, żeby wykorzystać na nich Fuksiarz bonus. Dlatego warto zwrócić uwagę na tę zakładkę już od pierwszych chwil, kiedy nie wykorzystało się jeszcze kody promocyjne Fuksiarz.

Obstawianie rozgrywek na żywo jest dostępne zarówno z poziomu aplikacji, jak i przeglądarki. Dzięki temu zawsze można jednocześnie obserwować jakieś spotkanie i podejmować szybkie decyzje, które mogą zapewnić znacznie większe potencjalne wygrane. Kursy na żywo z reguły mają wyższą wartość oraz są obarczone większym ryzykiem, ale opinie graczy są jednoznacznie pozytywne.

FAQ

Czy bukmacher działa legalnie w Polsce?
Fuksiarz uzyskał sześcioletnią licencję hazardową, wydaną przez Ministerstwo Finansów, co oznacza, że jest legalnie działającą firmą bukmacherską.
Jakie są wymagania w związku z wypłatą środków?
Pieniądze można wypłacać wyłącznie po pełnej weryfikacji tożsamości. Jest to jeden z warunków licencyjnych, który wymaga identyfikacji danej osoby i upewnienia się, że osiągnęła wiek dorosłości.
Skąd mogę wziąć kod promocyjny?
Kod promocyjny jest automatycznie wprowadzany do Twojego nowo utworzonego konta, więc nie musisz przejmować się tą kwestią.
Jaka jest najniższa stawka kuponu?
To jedna z kwestii, która zapewnia pozytywne opinie graczy. Żeby postawić zakład, wystarczy postawić 1 zł.
Na czym polega pełna weryfikacja tożsamości?
Bukmacher poprosi o przesłanie dokumentu tożsamości, który potwierdzi, że podane podczas rejestracji dane są poprawne. Przesłane skany muszą zostać zweryfikowane przez pracownika portalu Fuksiarz.

Informacje ogólne

Tytuł: Fuksiarz

Strona oficjalna:

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Płatności: PayU, DotPay, tpay, VISA, Przelewy24, BLIK, MasterCard

Oceń tę recenzję
4 oceny, średnia 5 z 5