Fortuna bonus dla nowych graczy: 115 PLN + 400 PLN

W fortunie na nowego gracza, który zamierza dopiero co zarejestrować konto czekają dwa bonusy na start o łącznej kwocie 515 PLN.

Odbierz bonus dla nowych graczy: 515 zł

Chcesz założyć konto w Fortunie? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że dla każdego nowego gracza bukmacher przygotował dwie promocje powitalne. Pierwsza z nich to zakład bez ryzyka za 115 PLN, druga to bonus od depozytu do 400 PLN. Po rejestracji konta w Fortunie zyskać można 515 PLN na grę. To idealny początek przygody z bukmacherem.

Bonus dla nowych graczy od Fortuny przysługuje tylko nowym klientom, którzy do tej pory nie posiadali konta u tego bukmachera. Poniżej wyjaśniamy: jak skorzystać z bonusu na start od Fortuny?

Fortuna – legalny wybór dla graczy

Bukmacher Fortuna to legalna firma, która dzięki licencji od Ministerstwa Finansów może oferować zakłady online. Fortuna należy do wąskiego grona 10 bukmacherów z polską koncesją. To oznacza, że granie u tego bukmachera jest legalne, a podstawą działania firmy jest przestrzeganie regulaminów i pełna płynność finansowa.

Bonus dla nowych graczy w Fortunie, to nie tylko marketingowa zagrywka bukmachera. Legalne funkcjonowanie firmy obliguje ją, by nie wprowadzać w błąd odbiorcy. Bonus na start to realne pieniądze dla nowych klientów, które można zdobyć od Fortuny. Wszystko co trzeba zrobić, to zarejestrować konto i przestrzegać postanowień regulaminu bonusu dla nowych graczy.

Bonusy dla nowych graczy – porównanie

Fortuna to nie jedyny bukmacher, który oferuje bonusy nowym graczom. Ile można zyskać na start u pozostałych bukmacherów w Polsce?

Bonusy bukmacherskie 2019

BukmacherKwota bonusuKod promocyjnyRodzaj bonusuWarunki obrotu
Fortuna1135 złXWINCashback
100% od depozytu
4x depozyt
Totolotek1020 złBONUSOWOFreebet
100% od depozytu
3x depozyt i bonus
LVBET1020 złPROMO2019Bez depozytu
Bonus z mnożnikiem kursu x100
2x depozyt
STS1000 złBONUSVIP100% od depozytu3x bonus
forBET600 złbrak100% od depozytu8x bonus
Milenium760 złbrak100% od depozytu3x depozyt
Etoto50 złbrakCashbackbrak
TOTALbet525 złbrakFreebet
100% od depozytu
6x bonus
PZBUK50 złPROMOVIPFreebetbrak

Rejestracja i kod promocyjny dla nowych graczy

Bonus na start w Fortunie obowiązuje tylko dla klientów zakładów online. To oznacza, że konieczna jest rejestracja na stronie efortuna.pl. Zakładając konto w Fortunie należy wypełnić formularz rejestracyjny, w którym trzeba podać dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres i numer rachunku bankowego. Następnie trzeba pozytywnie przejść etap weryfikacji konta, który ogranicza się do przesłania skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego. Zazwyczaj cały proces rejestracji trwa od kilku do kilkunastu minut.

Na etapie rejestracji konta należy wprowadzić unikalny kod promocyjny, który pozwoli na skorzystanie z bonusu dla nowych graczy. Klient, który chce odebrać zakład bez ryzyka 115 PLN i bonus od wpłaty do 400 PLN powinien w polu “kod promocyjny” wpisać XWIN. Dla bukmachera będzie to sygnał, że gracz skorzystał z kodu bonusowego, czym wyraził chęć na powitalną promocje.

Fortuna bonus dla nowych graczy Kod promocyjny

Fortuna bonus dla nowych graczy: Kod promocyjny

Odbiór i wykorzystanie bonusu

Po rejestracji konta z kodem XWIN w Fortunie nowi gracze skorzystać mogą z dwóch bonusów na start:

 • Zakładu bez ryzyka 115 PLN
 • Bonusu 100% od depozytu do 400 PLN

To unikalna oferta, dzięki której nowi gracze mają szansę postawić pierwszy zakład bez ryzyka (ubezpieczenie do 115 PLN) oraz zyskać bonus od wpłaty do 400 PLN na grę. O czym należy pamiętać, to o kolejności – najpierw można wykorzystać zakład bez ryzyka, a później bonus od depozytu.

Aby odebrać bonusy dla nowych graczy należy dokonać pierwszej wpłaty na konto. Chcąc wykorzystać maksymalny zakład bez ryzyka – wpłać 115 PLN, a później 400 PLN, by odebrać maksymalną kwotę bonusu od depozytu.

Poniżej znajduje się schemat odbioru bonusów: zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu.

#1 Bonus: zakład bez ryzyka 115 PLN

Nowy gracz w Fortunie może skorzystać z nie lada przywileju. Chodzi o zakład bez ryzyka do 115 PLN. Któż z nas graczy nie marzy o pewnych zakładach? Dzięki bonusowi Fortuny gracz ma pewność, że nie przegra, ponieważ jeśli kupon nie wejdzie – bukmacher zwróci stawkę!

Jak odebrać zakład bez ryzyka?

 1. Jeśli zarejestrować konto, zaloguj się na stronie Fortuny
 2. Dokonaj depozytu o wartości 115 PLN
 3. Skorzystaj z oferty Fortuny i postaw dowolny zakład (przedmeczowy lub live) za 115 PLN
 4. Oczekuj na rozstrzygnięcie kuponu – jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki 115 PLN

Zakład bez ryzyka należy wykorzystać w terminie: 10 dni od złożenia pierwszej wpłaty.

#2 Bonus: 100% od depozytu 400 PLN

To bez znaczenia, czy wygrasz lub przegrasz przy użyciu zakładu bez ryzyka, ponieważ w Fortunie czekał będzie na ciebie kolejny bonus na start. Tym razem kwota bonusu zależeć będzie od twojej wpłaty na konto. Mianowicie, bukmacher przyzna ci 100% bonusu od depozytu do maksymalnej wartości 400 PLN.

By odebrać bonus trzeba nie tylko dokonać wpłaty na konto, ale również spełnić warunek obrotu depozytem.

Jak odebrać bonus 100% do 400 zł?

 1. Jesteś zarejestrowany i wykorzystałeś zakład bez ryzyka? W takim razie dokonaj kolejnej wpłaty na konto – 400 PLN
 2. W kolejnych 30 dniach zagraj kupony za czterokrotność wpłaty, a otrzymasz bonus 400 zł

Warunki i regulamin

Głównym warunkiem jest fakt, że z promocji dla nowych graczy skorzystać mogą tylko nowi i pełnoletni gracze. Co więcej, bonusy otrzymają tylko ci klienci, którzy podczas rejestracji wprowadzą kod bonusowy XWIN.
Przy bonusach ważnym aspektem jest czas, w którym można skorzystać z oferty. Zakład bez ryzyka należy wykorzystać w przeciągu 10 dni, a przy bonusie od depozytu kwotę pierwszej wpłaty trzeba obrócić na dystansie 30 dni.

W przeciwieństwie do zakładu bez ryzyka, bonus od depozytu podlega warunkom obrotu. Co to oznacza? To że aby otrzymać bonus najpierw trzeba dokonać wymaganego obrotu, o którym mówi regulamin bonusu:

Regulamin bonusu Fortuny dla nowych graczy

Regulamin bonusu dla nowych graczy

Pełny regulamin bonusu dla nowych graczy można znaleźć na stronie Fortuny w tym miejscu.

W przypadku bonusu od depozytu dla nowych graczy wymagany obrót to: zagranie za czterokrotność pierwszej wpłaty za pośrednictwem kuponów z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 1.90.

Bonus od Fortuny dla nowych graczy to 515 zł w kieszeni

Kilka umiejętnych kroków na początek gry w Fortunie może pozwolić na zyskanie 515 złotych. Bonus dla nowych graczy to przywilej, z którego warto skorzystać, bo dlaczego ktoś miałby odmawiać sobie szansy zyskania dodatkowej gotówki? Nowym graczem jest się tylko raz (zaraz po rejestracji) i nie wzięcie udziału w powitalnej ofercie bezpowrotnie przekreśla okazje na bonus na start.

Poniżej w pigułce przedstawiamy najważniejsze informacje o bonusie dla nowych graczy:

 • Kto może skorzystać z promocji? Tylko nowy gracz Fortuny.
 • Jaki kod promocyjny wpisać? Kod bonusowy brzmi: XWIN.
 • Co zyskam z kodem? Podwójny bonus dla nowych graczy: zakład bez ryzyka 115 PLN i 100% bonus od wpłaty do 400 PLN.
 • Przez jaki czas bonusy są ważne na moim koncie? Zakład bez ryzyka 10 dni, a bonus od depozytu 30 dni.
 • Który bonus najpierw trzeba wykorzystać? W kolejności otrzymujesz od Fortuny: zakład bez ryzyka, a później bonus od depozytu.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany