Fortuna – bonus 100 PLN + 400 PLN dla nowych graczy

Fortuna to legalny bukmacher, który oferuje nowym graczom na start dwa bonusy: 100 PLN bez ryzyka na pierwszy zakład oraz 100% od wpłaty do 400 PLN. Łącznie na początek gry w Fortunie można zyskać aż 500 PLN!

W artykule dowiesz się:

  • Jak odebrać zakład bez ryzyka 100 PLN od Fortuny?
  • Jak odebrać bonus 100% do 400 PLN od Fortuny?

 

Chcesz założyć konto w Fortunie? Jeśli tak, to musisz wiedzieć, że dla każdego nowego gracza bukmacher przygotował dwie promocje powitalne. Pierwsza z nich to zakład bez ryzyka za 100 PLN, druga to bonus od depozytu do 400 PLN. Po rejestracji konta w Fortunie zyskać można 500 PLN na grę. To idealny początek przygody z bukmacherem.

Zatem zaczynajmy…

By odebrać bonusy od Fortuny należy zarejestrować konto i dokonać wpłaty na konto. Jak to zrobić? W dwóch krokach:

fortuna bonusy
 

Kiedy staniesz się graczem Fortuny z depozytem na koncie, wówczas masz prawo do skorzystania z bonusów powitalnych. Najpierw należy wykorzystać zakład bez ryzyka, a następnie bonus od depozytu.

Jak odebrać zakład bez ryzyka 100 PLN od Fortuny?

Jeśli zarejestrowałeś już konto w Fortunie i wpłaciłeś pieniądze, to aby skorzystać z promocji zakładu bez ryzyka należy TYLKO postawić DOWOLNY PIERWSZY KUPON. W przypadku porażkiFortuna zwróci na konto utraconą stawkę, czyli maksymalnie 100 PLN.

Uwaga! By odebrać maksymalny zakład bez ryzyka 100 PLN należy wpłacić i zagrać za 114 PLN.

Po wykorzystaniu zakładu bez ryzyka nowy gracz może skorzystać z kolejnego bonusu – 100% od depozytu do 400 PLN.

Jak odebrać bonus 100% do 400 PLN od Fortuny?

By odebrać drugi z bonusów Fortuny – 100% od depozytu do 400 PLN, należy w przeciągu 10 dni od rejestracji konta wpłacić pieniądze. Następnie w kolejnych 60 dniach zagrać za czterokrotność wpłaty, czyli dokonać obrotu depozytem. Po spełnieniu tego warunku, Fortuna przyzna na konto bonus w wysokości 100% wpłaty do maksymalnie 400 PLN.

Korzystając z bonusu od depozytu należy zwrócić uwagę na warunki regulaminu:

  • Przy obrocie liczą się tylko zakłady postawione po kursie minimalnym 1,90
  • Przy obrocie liczą się kupony z minimum 3 zdarzeniami
  • Czas na obrót to 60 dni

 

Bonusy Fortuny 500 PLN – podsumowanie

Jeśli chcesz założyć konto w Fortunie i obstawiać mecze, to grzechem byłoby nie skorzystać z promocji dla nowych graczy, dzięki którym zyskać można 500 PLN. To bardzo przejrzysta, bez haczyków oferta. Stosując się do naszych porad krok po kroku najpierw wykorzystasz zakład bez ryzyka, a później bonus od depozytu.

Bonus dla gracza to szansa zdobycia dodatkowych pieniędzy. Po co ją marnować? Jeśli i tak zdecydowałeś się założyć konto u bukmachera…

Źródło: 

Artykuł powstał w oparciu o własne doświadczenie, kontakt z działem obsługi klienta Fortuny oraz regulaminem promocji.

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany