clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Fortuna rejestracja

8.8 / 10

bonus-green-dark

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

Zarejestruj się i odbierz bonus

Dlaczego powinieneś dołączyć do Fortuna zakłady bukmacherskie?

Rozumiemy to, że możesz się zastanawiać, czy Fortuna rejestracja ma sens? Takie myśli towarzyszą każdemu użytkownikowi, który waha się nad rejestracją konta u bukmachera. Kiedy to dotyczy bukmachera Fortuna wątpliwości powinny być mniejsze niż zwykle. Dlaczego? Nie mamy wątpliwości, że większość polskich graczy posiada konto w Fortunie. Ta statystyka pokazuje, że rejestracja u tego bukmachera jest znana i często wykorzystywana przez użytkowników. Wiele zasług związanych jest z tym, że na kod promocyjny Fortuna rejestracja może odbywać się bez dokumentu tożsamości.

Fortuna jak wszyscy legalni bukmacherzy online jest zarejestrowana w Polsce, gdzie stanowi ważny element sportu w tym kraju. Z firmą tą związany jest klub piłkarski, Legia Warszawa, rozgrywki 1. Ligi i Pucharu Polski. O wysokim statusie tego bukmachera w Polsce świadczy też współpraca z federacją KSW. To bukmacher najwyższych lotów, gdzie użytkownicy nie mają kłopotów z doborem najciekawszych typów oraz metod płatności.

Na zakłady Fortuna logowanie może być przyjęte w aplikacji mobilnej iOS/Android oraz stronie internetowej efortuna.pl. Rejestracja może być wykonana też w punkcie stacjonarnym, ale użytkownicy, zwłaszcza ci młodsi, zdecydowanie preferują kanały online. Fortuna w ten sposób dla zarejestrowanych graczy udostępnia zakłady sportowe, wirtualne sporty i Bet On Games.

Zalety Fortuny:

 • Rejestracja bez dowodu osobistego
 • Bonusy powitalne za rejestrację konta
 • Mobilna aplikacja iOS/Android
 • Płatności poprzez VISA, Mastercard, PayU, Paysafecard
 • Zakłady na gry karciane Bet On Games
 • Live stream z meczów w Fortuna TV

Weryfikacja konta w Fortuna

W zakładach bukmacherskich Fortuna rejestracja bez dowodu nie jest złamaniem żadnych warunków, ponieważ firma ta legalnie oferują taką metodę tworzenia konta. To jednak nie wpływa na dalsze postępowania dotyczące weryfikacji. O tej czynności słyszał pewnie każdy uczestników zakładów sportowych online. Weryfikacji konta dokonuje się u wszystkich bukmacherów na świecie. To, że jest to Fortunie nie może nikogo dziwić. To konieczna procedura, która określa to, czy konto zostało zarejestrowane w prawidłowy sposób na poprawne dane osobowe.

Wiemy, że rejestracja Fortuna może sugerować, że konto mogłoby być utworzone przez każdego.

Tak się dzieje, ponieważ na początku bukmacher nie wymaga od użytkownika dowodu osobistego. Taki dokument będzie konieczny, bo w zakładach Fortuny każdy z klientów otrzymuje 28 dni na zweryfikowanie konta. Jeśli nie wyrobisz się w tym czasie, to kolejne logowanie Fortuna może być już dla Ciebie niedostępne - po prostu stracisz prawa do tego konta bukmacherskiego.

Dlatego decydując się na Fortuna rejestracja - powinieneś przestrzegać wszystkich wytycznych.

Zweryfikowaniem konta Fortuny nazywamy sytuację, w której użytkownik dokonuje pełnej rejestracji. To jest możliwe po tym, kiedy zaloguje się na efortuna.pl i uzupełni dodatkowe sekcje na swoim koncie. Dotyczą one adresu zamieszkania i dokumentu tożsamości. W wybranych polach uzupełnia się te informacje i dołącza z własnego urządzenia obustronne kopie dokumentu tożsamości: paszportu lub dowodu osobistego.

Niektórzy gracze mogą uniknąć weryfikacji, jeśli przechodzą Fortuna rejestracja w punkcie. W takiej sytuacji bukmacher automatycznie potwierdza tożsamość swojego klienta.

Fortuna jak założyć konto stałe (zweryfikowane):

 • Wykonaj Fortuna logowanie na stronie online lub aplikacji mobilnej
 • Zrób skan dowodu osobistego z dwóch stron
 • Wejdź do ustawień konta i dokończ rejestrację
 • Wpisz adres zamieszkania, numer konta bankowego i numer dokumentu tożsamości
 • Wyślij do bukmachera skany dowodu osobistego lub paszportu
 • W ciągu doby Twoje konto powinno zostać zweryfikowane

Rejestracja w Fortuna - Instrukcja krok po kroku

Fortuna rejestracja na zakłady bukmacherskie jest możliwa dla pełnoletnich użytkowników. Z tym procesem związanych jest kilka benefitów. Jednym z głównych są bonusy powitalne po rejestracji na stronie Fortuny. Użytkownik, który zastosuje się do naszych porad, otrzyma Fortuna kod promocyjny z wypłatą bonusów startowych. W Fortunie za rejestrację można odebrać zakład bez ryzyka, bonus od wpłaty i darmowy zakład – pre match lub na żywo. Nowi użytkownicy mają z czego się cieszyć, wybierając bukmachera Fortuna.

Rejestrację konta gracza można przechodzić na stronie internetowej Fortuny lub aplikacji mobilnej. Dzięki rozbudowanym usługom online założysz konto u tego bukmachera bez wychodzenia z domu. W Fortuna problem z rejestracją raczej nie istnieje, ponieważ procedura ta otwarta jest 24 godziny na dobę. Formularz rejestracyjny czeka na Ciebie rano, w południe, wieczorem i w nocy. O każdej porze bukmacher przyjmie twój wniosek i pozwoli na logowanie Fortuna na konto gracza.

Działanie funkcji rejestracja Fortuna opinie stawiają po stronie atutów tego operatora. Wynika to z tego, że firma nie wymaga dowodu osobistego, co rodzi błyskawiczną metodę tworzenia profilu typera. W naszej instrukcji krok po kroku przekonasz się, jak szybko można to zrobić!

Jak zarejestrować się w Fortunie w czterech krótkich krokach?

 1. Przejdź na stronę efortuna.pl korzystając z naszego linku

  krok-1-600x600sa
 2. Naciśnij przycisk Fortuna zaloguj w prawym rogu strony i wejdź w rejestrację. Wpisz wszystkie informacje w formularzu: pseudonim, hasło, PIN kod, adres e-mail, imię, nazwisko, telefon komórkowy, PESEL.

  krok-2-600x600sa
 3. Wpisz kod promocyjny i zakończ rejestrację.

  krok-3-600x600sa

Czy rejestracja w Fortuna jest bezpieczna?

Zadajesz to pytanie, bo zauważyłeś, że w formularzu trzeba podać dane osobowe i możesz czuć w związku z tym pewien dyskomfort. Fortuna jednak stosuje szyfrowanie połączenia, a także wszystkie klauzule informacyjne RODO. Działanie zgodnie z prawem sprawia, że nie ma ryzyka, które narazi Twoje dane osobowe na wyciek do osób trzecich. Korzystając z rejestracji u tego bukmachera zabezpieczasz swoje konto loginem i hasłem. To informacje, które sprawiają, że dostęp do twoich danych posiadają osoby, które znają loginy konta. Jeśli ich nikomu nie ujawnisz, to tylko Ty będziesz mógł logować się na swoje konto w Fortunie.

Kliknij przycisk poniżej, aby przejść do Fortuny i założyć konto już teraz.

Fortuna logowanie

Na Fortuna konto logowanie przeprowadzane jest po rejestracji konta. Zdecydowanie logowanie jest mniej czasochłonnym procesem, bo to dotyczy codziennej czynności obstawiania. Konto rejestruje się raz, a później chcąc z niego korzystać trzeba zawsze wykonać logowanie.

Czego potrzebujesz do prawidłowego zalogowania się na konto? W Fortunie to pseudonim, używany jako login i hasło. Opcjonalnie bukmacher umożliwia logowanie za pośrednictwem adresu e-mail. W obu przypadkach hasło pozostaje bez zmian.

Jak zalogować się do Fortuny?

 1. Wejdź na stronę efortuna.pl i kliknij przycisk

  krok-1-600x600sa
 2. Podaj pseudonim/e-mail i hasło

  krok-logowanie-600x600sa

Poprawne wpisanie loginu i hasła pozwala na prawidłowe uwierzytelnienie, a to wiąże się z przeładowaniem strony, gdzie będziesz już zalogowanym użytkownikiem.

Fortuna zaloguj - kliknij przycisk poniżej i zaloguj się już teraz.

Fortuna bonus powitalny

Użytkownicy Fortuny na start na pewno nie stracą, a zyskają dodatkowe bonusy bukmacherów na start. Wiemy, co zrobić, żeby już za pierwsze logowanie uzyskać darmowy zakład 20 złotych. W tym celu można po prostu zweryfikować konto w ten sposób, który opisaliśmy powyżej, za co Fortuna przyzna freebet 20 PLN. To bonus bez depozytu – po prostu nagroda za pełną rejestrację.

Powitalny bonus Fortuna kryje w sobie coś znacznie lepszego niż tylko freebet 20 PLN. Oferty tego legalnego bukmachera po rejestracji jest rozbudowana o zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. Do przyznania tych bonusów Fortuna oczekuje nie tylko rejestracji, ale również pierwszego depozytu. O wybranych metodach wpłaty na bonusy Fortuny piszemy w kolejnym akapicie. Szybko jednak zdradzimy, że można użyć PayU, kart płatniczych, BLIK i Paysafecard.

Za pierwszy depozyt w Fortunie odbierzesz zakład bez ryzyka 600 PLN, za drugie zlecenie wpłaty bonus 100% do 2000 PLN. To dwie wyjątkowe możliwości, które pozwalają na obstawianie zakładów za środki odebrane od bukmachera. Zastosowanie się do rejestracji przy pomocy naszego linka jest więcej niż opłacalnym rozwiązaniem.

Metody płatności w Fortuna i Wypłaty w Fortuna

W rozpisce Fortuna metody płatności można znaleźć wiele firm, które świadczą swoje usługi dla pozostałych bukmacherów lub serwisów aukcyjnych. W końcu za pośrednictwem PayU lub BLIK wykonujemy wpłaty nie tylko do bukmacherów, ale też za zakupy online i wiele innych usług.

Fortuna jest legalnym bukmacherem, który współpracuje z większością banków w Polsce. To daje spokój klientowi, że przelewem elektronicznym doładuje swoje saldo w zakładach online Fortuna. W tej kwestii może skorzystać z płatności poprzez PayU, tpay i aplikację BLIK. W każdym z tych serwisów depozyt realizowany jest natychmiast, a za przelew nie jest potrącana dodatkowo opłata.

Klienci banków posiadają też karty płatnicze - debetowe i kredytowe. Fortuna obsługuje płatności z kart VISA, VISA Electron, Mastercard i Maestro. W tym zestawieniu również wszystkie transakcje są bez prowizji, a pieniądze wysyłane są natychmiast.

Bukmacher Fortuna przewidział możliwość wpłat w stacjonarnych lokalach. Ważne jest to, że bez względu na to, która opcja wyda Ci się najkorzystniejsza, minimalna kwota depozytu to 1 PLN, a maksymalna 100 000 PLN.

Wypłaty są zintegrowane z systemem bankowym i mogą być odbierane tylko na rachunek klienta. Minimalnym limitem wypłaty jest 2 PLN, a czas oczekiwania może wynosić 1-2 dni.

Fortuna rejestracja - opinie

Jak można ocenić rejestrację w Fortunie? Nasza opinia na bonusowo.com jest wysoka, bo doceniamy to, że za rejestrację nasi czytelnicy mogą uzyskać bardzo dobre bonusy. Nasze linki rejestracyjne do Fortuny sprawiają, że nowi gracze logując się do zakładów bukmacherskich uzyskają trzy bonusy na grę. Bezpośrednio za weryfikacje konta stałego Fortuna przyzna darmowy zakład 20 PLN, a od dwóch depozytów kolejne prezenty: bonus bez ryzyka i bonus 100%.

Umożliwienie utworzenia nowego konta na stronie online i aplikacji mobilnej jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom użytkowników. Mobilne rejestracje i zakłady sportowe są na tyle popularne, że przewyższają te wykonywane przez komputer. W telefonie zarejestrujesz się bez dowodu, więc na tym polu Fortuna również stanowi świetną alternatywę - zwłaszcza dla osób w podróży lub poza domem.

Oceniamy rejestrację w Fortunie na 10/10. Sprawny moduł formularza internetowego pozwala założyć konto w kilka minut na efortuna.pl i aplikacji mobile. Weryfikacja jednostopniowa dba też w pełni o nasze dane i środki finansowe na koncie. W takiej sytuacji warunki bezpieczeństwa również spełniają najwyższe standardy.

FAQ

Jaki kod promocyjny wpisać przy rejestracji w Fortunie?
Zachęcamy do użycia kodu promocyjnego FORTUNAVIP, który wyświetla się w naszym portalu. To promocja, która oferuje bonusy po rejestracji dla nowych graczy.
Czy w aplikacji Fortuny założysz konto gracza?
Tak, mobilna Fortuna app na iOS oraz Android przewiduje możliwość utworzenia nowego konta.
Jakie są bonusy po rejestracji w Fortunie?
W rejestracyjnej ofercie bukmachera Fortuna odebrać można freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 600 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.
Jak logować się do Fortuny?
Do Fortuny online zalogujesz się wpisując pseudonim i hasło w sekcji
Czy dowód osobisty jest wymagany przy rejestracji?
Fortuna w trybie internetowym pozwala na rejestrację konta bez dowodu osobistego lub paszportu.