Ostatnio aktualizowano:

Nasz kod promocyjny od Fortuny to aż trzy bonusy na zakłady. Ile zyskasz? Łącznie: 1135 złotych. U nas poznasz kod i dowiesz się, jak zamienić go na bonusowe pieniądze.

Jeśli przejdziesz do strony rejestracji w efortuna z naszej strony kod promocyjny zostanie automatycznie wpisany do formularza.

Fortuna kod promocyjny 2020

W Fortunie na nowych graczy online czeka kod promocyjny oraz bonus powitalny: zakład bez ryzyka 115 PLN,  bonus 100% od depozytu do 1000 PLN i bonus bez depozytu 20 PLN. Łącznie 1135 złotych na start! Sprawdź – jak odebrać bonusy i poznaj aktualny kod promocyjny!

Poniżej prezentujemy promocję dla nowych graczy – sposób odbioru vouchera, bonusy, regulamin serwisu i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne bonusy dla zarejestrowanych klientów.

Co daje wpisanie kodu promocyjnego VIP?

 • Wyższy zakład bez ryzyka: 100 zł 115 zł
 • Bonus bez depozytu: 10 zł 20 zł
 • Bonus od wpłaty: 400 zł 1000 zł

Jak widać użycie kodu promocyjnego w zakładach Fortuny niesie ze sobą same korzyści! Większy cashback, dodatkowy darmowy bonus i wyższy bonus od depozytu. Czy jeszcze masz wątpliwości, że użycie naszego kodu może ci się opłacić? Odkryj kod podczas rejestracji i wejdź do promocji VIP.

Gdzie wpisać kod bonusowy ?

Kod promocyjny Fortuna wprowadzić należy w trakcie rejestracji konta na stronie efortuna.pl. W polu “kod promocyjny” wpisz: XWIN.  Pamiętaj, jeśli przejdziesz na stronę bukmachera z naszego linku, kod zostanie wpisany  automatycznie.

kod promocyjny fortuna 2020

Po wpisaniu kodu rejestracyjnego dokończ proces zakładania konta uzupełniając pozostałe dane takie jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu i datę urodzenia. Fortuna online umożliwia rejestrację tzw. konta tymczasowego, która zajmuje tylko kilka minut. To oznacza, że nie musisz załączać dokumentu tożsamości w trakcie rejestracji. Weryfikację możesz odbyć w późniejszym terminie w ciągu 28 kolejnych dni. Aby zweryfikować konto załącz skany/zdjęcia dowodu osobistego i podaj numer konta bankowego w zakładce “moje konto”.
 

Bonusy powitalne w Fortunie

Dlaczego warto założyć internetowe konto w zakładach Fortuny? Dlatego, że na start możesz zyskać trzy bonusy na grę. W ramach powitalnego pakietu bukmacher Fortuna dopisze do twojego konta bonus bez depozytu, cashback 115 zł i 100% bonus od depozytu. W Polsce ze świecą szukać operatora zakładów sportowych, który tak hojnie wynagradza nowych klientów.
 
Wystarczy użyć jeden kod promocyjny podczas rejestracji, by załatwić sobie trzy bonusy powitalne.
 
Jesteś nowym graczem? Sprawdź, jakie bonusy wykorzystasz za kod promocyjny od bonusowo.com:

Zakład bez ryzyka 115 złotych

Pierwsze co nowy gracz może zyskać w tej promocji to zakład bez ryzyka 115 PLN (inaczej zwany: darmowy zakład). Oznacza to, że pierwszy zakład można obstawić bez żadnego ryzyka, ponieważ jeśli będzie on przegrany, Fortuna zwróci utraconą stawkę w formie tzw. bonusu cashback.

Jak odebrać bonus cashback?

 1. Zarejestruj się na efortuna.pl
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny na efortuna.pl podając kod promocyjny
 3. Dokonaj pierwszego depozytu na konto
 4. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka – chcąc otrzymać pełny zwrot 115 PLN, zagraj za 115 PLN
 5. Jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot stawki na konto (cashback 115 zł)

Regulamin zakładu bez ryzyka nie określa minimalnego kursu dla kuponu, a kwota zwrotu nie podlega warunkom obrotu. Jedyne o czym należy pamiętać to, że zakład bez ryzyka należy wykorzystać w przeciągu 10 dni od rejestracji konta.

Bonus 100% od depozytu 1000 PLN

Drugi z bonusów powitalnych (przy użyciu kodu promocyjnego), to 100% od depozytu do 1000 PLN. Gracz, który wykorzystał zakład bez ryzyka, może dzięki kodowi odebrać kolejny bonus. Koniecznym warunkiem tej promocji jest realizacja kolejnego depozytu.

Bonusy w Fortunie

3 bonusy, 1 kod

Jak odebrać 1000 PLN?

 1. Zaloguj się na konto w efortuna.pl
 2. Dokonaj depozytu na kwotę 400 złotych w przeciągu 10 dni od rejestracji
 3. W ciągu 30 dni zagraj za 4-krotność depozytu
 4. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90
 5. Po spełnieniu warunków obrotu otrzymasz bonus na start o wartości depozytu do 1000 złotych

Regulamin bonusu od depozytu

 • Bonus dostępny dla nowych graczy rejestrujących się z kodem promocyjnym bonusowo.com
 • Przy bonusie od depozytu wartość pierwszej wpłaty podlega 4-krotnemu obrotowi w zakładach po kursie min. 1,90 na kuponach z minimum 3 spotkaniami
 • Czas na obrót depozytem przy bonusie od wpłaty wynosi 30 dni
 • Spełniając warunki zakładu bez ryzyka, spełniane są wymogi bonusu od pierwszego depozytu

Pełny regulamin serwisu Fortuna znaleźć można na stronie efortuna.pl – tutaj.

Przykład obrotu bonusem

Jeśli wpłacisz 115 PLN, będziesz mógł postawić zakład bez ryzyka za 115 PLN, tak aby w razie porażki otrzymać maksymalny zwrot stawki 115 PLN.

Przy wpłacie 1000 PLN po dokonaniu obrotu depozytem, otrzymasz 100% bonus od wpłaty, czyli 1000 PLN. By obrócić depozyt należy łącznie zagrać za kwotę 4000 PLN, zakładając, że twoją pierwszą wpłatą będzie 1000 PLN.

Wynika to z działania: 1000 PLN (depozyt) * 4 (obrót) = 4000 PLN

Bonus bez depozytu 20 PLN

Bonus bez depozytu to najniższa gratyfikacja od Fortuny (jego kwota sięga 20 złotych), ale co atrakcyjne, to fakt, że jest zupełnie darmową premią.

Bonus 20 złotych zostanie przyznany jako punkty Fortuna Klub Plus (2800 pkt), które później mogą zostać wymienione na bonusy od wkładu lub zakłady bez ryzyka. Czynność, jaką trzeba wykonać, by zyskać bonus bez depozytu, to rejestracja konta używając kodu promocyjnego bonusowo.com. Darmowy bonus zostanie dopisany automatycznie po rejestracji konta.

Jak odebrać bonus bez depozytu?

 1. Zarejestruj się w Fortunie podając kod promocyjny
 2. Postępuj zgodnie z procesem rejestracji i zweryfikuj konto
 3. Zaloguj się danymi wybranymi podczas rejestracji
 4. Na twoim koncie w Fortuna Klub Plus pojawi się 2800 pkt
 5. Wymień punkty na bonus 20 złotych

Kod promocyjny w zakładach Fortuny – w skrócie

BonusWarunki
Kod promocyjny: XWINKod ważny przez cały 2020 rok
CashbackZakład bez ryzyka 115 PLN
Bonus od depozytuMaksymalnie 1000 PLN od pierwszej wpłaty
Bonus bez depozytu20 PLN w punktach FKP
Bonusy dla stałych graczyEkspert+
Happy Hours
Mistrzostwa Polski Typerów
Superoferta
Program LojalnościowyFortuna Klub Plus

FAQ

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie bonusów Fortuny. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie kodów promocyjnych i bonusów.

Jakie bonusy oferuje Fortuna na start dla nowych graczy?

W Fortunie nowy gracz może odebrać trzy bonusy: zakład bez ryzyka 115 PLN, 100% bonus od depozytu 1000 PLN i bonus bez depozytu 20 PLN.

Kto może odebrać Fortuna bonus powitalny?

Bonus powitalny przysługuje tylko nowym graczom, którzy do tej pory nie zarejestrowali konta. Aby odebrać powiększony bonus trzeba podać kod rejestracyjny

Czy potrzebuję kodu promocyjnego, by odebrać bonus od Fortuny?

Tak, przy rejestracji konta wprowadź kod bonusowy: XWIN.

Czy bonus od Fortuna dla nowych graczy jest wciąż aktualny?

Zgodnie z regulaminem promocji, bonusy dla nowych graczy w Fortunie są wciąż aktywne i klienci mogą z nich korzystać – zarówno z kodu promocyjnego, zakładu bez ryzyka, jak i bonusu od depozytu.

Ile czasu mam na skorzystanie z bonusu od Fortuny?

Po rejestracji konta w Fortunie, aby odebrać zakład bez ryzyka należy wpłacić pieniądze w przeciągu 10 dni.

Jak zarejestrować konto w eFortuna?

By zarejestrować konto w Fortunie należy przejść na stronę efortuna.pl i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać dane osobowe i kod bonusu.

Jak wpłacić pieniądze, żeby odebrać bonus?

Aby zyskać bonus od Fortuny należy dokonać wpłaty na konto. Depozyt można złożyć za pośrednictwem przelewu bankowego przez system PayU, bądź przy użyciu karty kredytowej/debetowej lub aplikacji Blik.

Bonusy dla stałych graczy

Powyżej przedstawiliśmy kod promocyjny i bonusy Fortuna dla nowych klientów. Warto dodać, że Fortuna oferuje promocje także dla stałych graczy, czyli takich, którzy wykorzystali już bonus powitalny i wciąż pozostają aktywnymi klientami zakładów bukmacherskich. Sprawdź, jakie bonusy czekają dla starych graczy Fortuny:

Ekspert+

W “Ekspercie” Fortuny należy wytypować wskazane przez bukmachera 10 meczów piłki nożnej (wyniki 1X2) za minimalną stawkę 5 PLN. W ramach promocji bukmacher dorzuca do puli 20 tysięcy PLN, która zostanie podzielona pomiędzy wszystkimi zwycięzcami.

Happy Hours

Mecze piłki nożnej, turniej skoków narciarskich czy inne wydarzenie, to dobra okazja na Happy Hours, czyli szczęśliwą godzinę. Dzięki tej ofercie stały gracz Fortuny może zagrać kupon, który w razie powodzenia zostanie powiększony o bonus kursowy 14% od wygranej. Kwalifikacyjny kupon należy postawić dokładnie w tym czasie, w którym będzie obowiązywać Happy Hours.

Happy Hours w Fortunie, to nic innego jak możliwość stawiania zakładów bez podatku. Bonus kursowy 14% niweluje podatek od stawki, dzięki czemu możesz więcej wygrywać!

Fortuna Klub Plus

Promocja Fortuna Klub Plus to program lojalnościowy, gdzie za aktywność w zakładach zdobywa się punkty, które następnie można wymienić na nagrody. Za każdy zakład postawiony w Fortunie za minimum 2 PLN stary gracz otrzymuje 1 punkt FKP – oczywiście im stawka wyższa np. 10 PLN, tym więcej punktów można zdobyć.  1 punkt = 2 PLN. W ciągu jednego dnia maksymalnie można skompletować aż 300 pkt. Zdobyte punkty można wymieniać na:

 • bonusy dostępne w katalogu
 • darmowe zakłady
 • bonusy kursowe

Np. zakład bez ryzyka do 100 PLN, to 8100 punktów FKP.

AKO bonusy

Stali gracze obstawiający zakłady akumulowane w Fortunie mogą odbierać wyższe wygrane – wszystko za sprawą promocji “AKO bonusy”. Typując przedmeczowy zakład akumulowany złożony z minimum 5 zdarzeń, gdzie dla każdego pojedynczego typu minimalny kurs wyniesie 1.15 – można dodać bonus AKO i liczyć na wyższą wygraną. W zależności od ilości typów na kuponie bonus może wynieść 7 a nawet 50%. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy bonus:

 • 5 zdarzeń = 7%
 • 6 zdarzeń = 10%
 • 7 zdarzeń = 15%
 • 8 zdarzeń = 20%
 • 9 zdarzeń = 25%
 • 10 zdarzeń = 30%
 • 11 zdarzeń = 35%
 • 12 zdarzeń = 40%
 • 13 zdarzeń = 45%
 • 14 i więcej zdarzeń = 50%

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów – TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.07.2020
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
115 PLN bez ryzyka
100% bonus 1000 PLN
Aktywna do 31.07.2020
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.07.2020
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.07.2020
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.07.2020
Odbierz

O Fortunie

Zakłady bukmacherskie Fortuna działają w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów (zezwolenie z dnia 23 stycznia 2012 r. nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565). To gwarantuje graczom respektowanie postanowień regulaminowych i wypłacalność firmy.

O sile i wiarygodności marki Fortuna świadczy fakt, że zakłady te są oficjalnym sponsorem Legii Warszawa, 1. ligi piłkarskiej i polskiej reprezentacji w skokach narciarskich. Z Fortuną na stałe współpracują znani dziennikarze sportowi tacy jak Żelisław Żyżyński (NC+), Marcin Feddek (Polsat Sport) i Przemysław Iwańczyk (Polsat Sport).

W czerwcu 2020 Fortuna nawiązała współpracę z federacją KSW. To jedna z największych organizacji MMA w Europie, która wcześniej była sponsorowana przez innego legalnego bukmachera, STS. Na galach KSW walczą uznani polscy sportowcy jak Michał Materla, Łukasz “Juras” Jurkowski, Mariusz Pudzianowski oraz Damian Janikowski.

Jak mówił na konferencji prasowej prezes Fortuny, Konrad Komarczuk w 2019 roku walki KSW obstawiało na stronach efortuna.pl 65 tysięcy graczy.

Fortuna - sponsor polskich skoczków

Fortuna – sponsor polskich skoczków

Na polskim rynku Fortuna posiada najwyższe limity wygranych sięgające 601 tysięcy złotych!

Szybka rejestracja konta

Fortuna oferuje dwa rodzaje rejestracji: tymczasową i stałą. Chodzi o to, aby zakładanie konta nie zajmowało zbyt dużo czasu, dlatego bukmacher pozwolił na błyskawiczną rejestracje, w której nie trzeba przechodzić weryfikacji danych osobowych. Odpowiednie dokumenty (skany dowodu osobistego) wystarczy podesłać w późniejszym terminie. Wówczas konto tymczasowe zostanie przekształcone w konto stałe. Dla gracza to oszczędność czasu – rejestracja trwa dosłownie 1-2 minuty!

O czym należy pamiętać podczas zakładania konta? O tym, aby w trakcie rejestracji na efortuna.pl wprowadzić kod promocyjny. Specjalny kod promocyjny pozwoli na uzyskanie wyższego bonusu (zakład bez ryzyka 115 złotych) i dodatkowej premii – bonusu bez depozytu 20 złotych (w formie punktów FKP)!

Fortuna zakłady bukmacherskie

Fortuna oferuje zakłady przedmeczowe i live. Obstawiać można kupony pojedyncze (SOLO), akumulowane (AKO) i systemowe. Minimalna stawka kuponu to 1 PLN.

W ofercie Fortuny znajduje się ponad 30 dyscyplin sportowych. Prym wiodą zakłady na piłkę nożną – typować można nie tylko podstawowe ligi, ale również rozgrywki niższej klasy np. 3. ligę polską.

Sporty, które obstawisz w Fortunie:

piłka nożna, siatkówka, hokej, koszykówka, tenis, piłka ręczna, a nawet MMA, żużel, baseball, wyścigi F1, florbal, snooker, dart, futbol australijski, futsal, krykiet i e-sport.

Klienci zakładów sportowych Fortuna najwięcej zakładów stawiają na mecze piłkarskiej Champions League, Premier League, Ekstraklasy i pozostałych lig zagranicznych. Najwięcej typów dotyczy wyników 1X2, podwójnej szansy i sumy goli under/over. Dodatkowo bardzo popularnym sportem w zakładach Fortuny jest tenis ziemny, koszykówka i siatkówka. Przy meczach Wielkiego Szlema Fortuna online udostępnia ponad 100 rynków na pojedynki Rafy Nadala i Novaka Djokovica, a w baskecie najwięcej rynków znaleźć można w NBA i Eurolidze. Jeśli chodzi o siatkówkę, to najwięcej kursów pojawia się na spotkania Plus Ligi, włoskiej Super Lega, rosyjskiej ligi oraz Ligi Mistrzów CEV.

Atrakcyjnymi dla gracza funkcjami w zakładach są Early Cash Out (wcześniejsze rozliczenie kuponu) i transmisje live. Dzięki technologicznym nowinką Fortuna nawiązuje do światowych liderów w zakładach sportowych. Zakłady można obstawiać na stronie efortuna.pl, w mobilnej aplikacji i punktach stacjonarnych.

Zakłady live – typowanie “na żywo”

Każdy z dostępnych sportów w Fortunie można obstawiać w zakładach live. Największą popularnością w livebettingu Fortuny cieszy się piłka nożna, tenis, siatkówka i koszykówka. W najważniejszych pojedynkach piłkarskich (Liga Mistrzów, Premier League) można składać typy na ponad 100 zakładów live.

Zakłady “na żywo” dostępne są w osobnej sekcji strony, a trafisz do nich klikając zakładkę “zakłady live” na stronie bukmachera. Dodatkowo typowanie “na żywo” w Fortunie wzbogacone jest graficzną animacją, statystykami i transmisjami live w ramach Fortuna TV.

zakłady live fortuna

W zakładach live Fortuny możesz postawić kupon na wynik 1X2, liczbę goli, setów, następny punkt i strzelców bramek. To jednak nie wszystko, bo dodatkowe rozstrzygnięcia w trybie live dotyczą: która z drużyn strzeli kolejnego gola lub kto będzie miał następny rzut wolny?

Kursy live w Fortunie ulegają błyskawicznym wahaniom zgodnie z tym, co dzieje się na boisku. Bukmacher wpadł jednak na dobry pomysł, bo każda zmiana kursu oznaczona jest kolorem, więc typer od razu widzi, na których rynkach doszło do przetasowań.

Wirtualne sporty

Gracze, którzy chcą jeszcze więcej zakładów sportowych mogą skierować swoją uwagę na sporty wirtualne w Fortunie. To forma rozrywki dostępna przez całą dobę, w której obstawia się wyniki wirtualnych konfrontacji w piłkę nożną, tenisa, koszykówkę i wyścigi.

Rezultat w sportach wirtualnych determinowany jest przez algorytm i jest w pełni losowy. Dla wielu sporty wirtualne (nie mylić z e-sportem) mogą stać się substytutem kasyna. Mecze trwają kilka minut, a co za tym idzie kupony są błyskawicznie rozliczane.

W ramach sportów wirtualnych obstawia się fikcyjne mecze, które odbywają się w oparciu o zaprogramowane ligi i puchary.

Early Cash Out

Stawiając zakład u tego bukmachera, wcale nie musisz czekać do rozstrzygnięcia wszystkich wytypowanych spotkań, by odebrać wygraną. Dzięki narzędziu Early Cash Out (z angielskiego Early – wcześniej, cash-out – wypłata) możesz zarządzać swoim kuponem w trakcie rozgrywania obstawionych meczów! Cash-out w Fortunie dostępny jest w zakładach internetowych i lokalach naziemnych. Na jakich kuponach możesz użyć Cash out:

 • LIVE AKO oraz AKO z oferty przedmeczowej
 • bez przegranego zdarzenia,
 • z przynajmniej jednym wygranym zdarzeniem,
 • z nierozstrzygniętymi zdarzeniami znajdującymi się w aktualnej ofercie Fortuny
Fortuna cashout

Fortuna cashout

Cash Out może być użyty w momencie, gdy wypłata będzie wyższa od postawionej stawki. To determinują zapisy ustawy hazardowej, które mówią, że wygrana musi być wyższa od stawki. Zatem, cash out nie może być wykorzystywane do redukcji strat.

Transmisje live

Fortuna TV to możliwość oglądania meczów “na żywo”. Te zakłady bukmacherskie posiadają prawa do transmisji wielu wydarzeń sportowych za pośrednictwem playera video dostępnego dla zarejestrowanych graczy. Dostęp do Fortuna TV jest darmowy, a wszystko co należy zrobić, to zarejestrować konto na stronie efortuna.pl Co można oglądać live:

 1. Primera Division
 2. Serie A
 3. Eredivisie
 4. Tenis – turnieje ITF, ATP, WTA
 5. NHL
 6. Piłka ręczna

Jak wpłacić i wypłacić pieniądze

Minimalna wpłata zaczyna się od 1 PLN. Bukmacher oferuje tylko sprawdzone i wiarygodne metody płatności znane wam z pozostałych aktywności w Internecie (np. zakupów, kupowania biletów itp.) Depozyty składać można za pośrednictwem:

 1. Tpay,
 2. BLIK,
 3. Skrill,
 4. PayU,
 5. przelewu bankowego
 6. kart kredytowych VISA, Mastercard.

Wypłaty zlecić można tylko na rachunek bankowy (odgórne prawo, które obowiązuje w pozostałych zakładach bukmacherskich).

Jak długo idzie przelew z Fortuny? Czas realizacji przelewu to 3 dni robocze. Każda wypłata wychodzi od bukmachera o godzinie 12:00. To oznacza, że jeśli zlecisz wypłatę o 13:00, to zostanie ona zrealizowana dnia następnego (pod warunkiem, że nie jest to piątek, bo wtedy przelew wyjdzie dopiero w poniedziałek).

Aplikacja mobilna

Fortuna oferuje dedykowaną aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS. Posiadacze innych telefonów mogą korzystać z usług bukmachera za pośrednictwem zwykłej strony mobile, dostosowanej do urządzenia.

Aplikacja na iOS i Android

Aplikacja na iOS i Android

Aplikacje Fortuny pobrać można z App Store i strony bukmachera. Dzięki mobilnej aplikacji masz dostęp do pełnej oferty zakładów (przedmeczowych i live), możesz realizować płatności, korzystać z funkcji (Early Cash-Out) i oglądać mecze (Fortuna TV). Za pośrednictwem telefonu możesz oczywiście odebrać kod promocyjny Fortuna i wykorzystać obowiązujące z nim bonusy powitalne.

Godziny otwarcia lokali

Gracze, którzy decydują się obstawiać nie online, a w punktach stacjonarnych Fortuny nie mogą wykorzystać kodu promocyjnego, a co więcej – muszą obstawiać tylko w godzinach przyjmowania zakładów. Lokale Fortuny, w przeciwieństwie do strony internetowej, nie działają całodobowo i mają jasno określone godziny otwarcia. Sprawdź, w jakich godzinach możesz typować w punktach naziemnych:

 1. poniedziałek 10:00 – 17:30
 2. wtorek 9:30 – 18:30
 3. środa 9:30 – 18:30
 4. czwartek 9:30 – 18:30
 5. piątek 9:00 – 19:00
 6. sobota 8:30 – 17:30
 7. niedziela 8:30 – 17:00

Oferta Fortuny na dziś/jutro

Jeśli decydujesz się na obstawianie w punktach stacjonarnych, to Fortuna daje dostęp do oferty kursowej (obowiązującej w lokalach) także w internetowym wydaniu. Na stronie bukmachera dostępna jest oferta na dziś i kolejne dni w formacie pliku pdf. Numery zdarzeń odpowiadają tym, które znajdują się na tablicach w lokalach zakładów bukmacherskich.

 1. Oferta na dziś dostępna jest pod tym linkiem w formacie pdf.
 2. Oferta na jutro i cały tydzień dostępna jest pod tym linkiem pdf.

Opinia o Fortunie

Fortuna to zakłady bukmacherskie, który na pewno oferuje najlepszą promocje na rynku dla nowych graczy. Jeśli jesteś początkującym typerem i zastanawiasz się, gdzie założyć konto, to dzięki bonusom możesz już na starcie otrzymać zakład bez ryzyka 115 PLN, a później dodatkowo bonus od depozytu 1000 złotych. Plusem oferty powitalnej jest też przejrzysty regulamin i stosunkowo proste do spełnienia warunki obrotu. Dzięki kodowi promocyjnemu nowi gracze zyskują wyższy zakład bez ryzyka o 15 zł i bonus bez depozytu 20 zł. Dlatego tak istotnym jest podanie go podczas rejestracji konta.

Obsługa klienta – dział pomocy

Fortuna umożliwia kilka sposobów kontaktu. Najszybszą opcją jest live chat dostępny na stronie zakładów bukmacherskich eFortuna. Wsparcie techniczne online obsługiwane jest codziennie (także w weekendy i święta). Dodatkowe formy kontaktu z działem obsługi klienta to wiadomość e-mail (poprzez formularz kontaktowy).

Co więcej, na stronie efortuna.pl funkcjonuje sekcja FAQ, w której można otrzymać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie zakładów, bonusów i aplikacji. Bukmacher przygotował także tutorial dotyczący pierwszego zakładu i kuponów systemowych.

bardzo słabosłabośredniodobrzerewelacja (15 głosy, średnia: 4,60 z 5)
Loading…