W zakładach bukmacherskich Fortuna na nowych graczy czeka bonus powitalny o wartości 100% do 2000 PLN. Dzięki promocji na start można zyskać dodatkowe pieniądze, ale żeby tak się stało trzeba stosować się do regulaminu oferty. Jak skorzystać z bonusu? Szczegóły wyjaśniamy w dalszej części artykułu.

Odbierz bonus powitalny Fortuna

Bonus powitalny w Fortunie dostępny jest tylko dla nowych klientów, którzy do tej pory nie zarejestrowali się na stronie efortuna.pl. Jeśli masz już konto w zakładach Fortuna online, to możesz skorzystać z promocji dla stałych graczy. Niestety, aktualny bonus na start już cię nie obowiązuje.

Co dostaniesz za rejestrację w Fortunie?

Bonus powitalny 100% do 2000 PLN

Bonus dla nowych graczy 100% do 2000 PLN, to najważniejsza promocja w Fortunie. Dzięki tej ofercie możesz zyskać najwięcej, bo aż okrągły tysiąc złotych. Aby zakwalifikować się do promocji powitalnej należy założyć konto na efortuna.pl korzystając z naszego kodu promocyjnego. Dodatkowo za nasz kod bonusowy otrzymasz dwie pozostałe bonifikaty:

 • bonus bez depozytu 20 PLN
 • zakład bez ryzyka 210 PLN

bonusy z kodem fortuna

Wysokość bonusu 100% uwarunkowana jest od wartości twojej pierwszej wpłaty. Bukmacher przyzna na twoje konto równowartość depozytu z zastrzeżeniem, że minimalna kwota to 20 zł, a maksymalna 2000 zł. Co gdy wpłacisz więcej? Wówczas otrzymasz i tak max 2000 zł.

W pigułce - główne zasady bonusu Fortuna

Bonus powitalnyKwotaMoment przyznaniaObrótWarunki obrotu
100% od depozytu2000 PLN🔥Po obrocie wpłatąx4 depozytKurs min. 1.60
Kupony ako: min. 3 typy
Czas: 30 dni

Jak odebrać bonus powitalny?

 1. Zarejestruj konto w Fortunie – zrób to na stronie internetowej lub w mobilnej aplikacji
 2. Po tym jak udanie założysz konto – w ciągu 10 dni dokonaj pierwszej wpłaty na konto
 3. Pamiętaj: aby otrzymać bonus od depozytu wpłać minimum 20 PLN
 4. Na twoim saldzie depozytowym pojawi się kwota wpłaty
 5. Obróć depozytem cztery razy w ciągu następnych 30 dni
 6. Robiąc obrót typuj kupony ako złożone z minimum 3 typów z kursem minimalnym 1.90
 7. Po zrobieniu wymaganego obrotu – otrzymasz bonus 100% od wpłaty do 2000 PLN

Bonus otrzymasz dopiero po spełnieniu warunków obrotu depozytem, ale co najlepsze otrzymane pieniądze od bukmachera będą już zwolnione z obrotu. Inaczej mówiąc – przyznany bonus to czysta gotówka, którą możesz przeznaczyć na dowolne zakłady.

Warunki obrotu i regulamin

Jak zauważyłeś w Fortunie obrotowi podlega kwota wpłaty. Na co zwrócić uwagę realizując obrót depozytem? Dokładnie sprawdziliśmy regulamin i wiemy na co uważać:

 • Po pierwsze: kwotę wpłaty należy obrócić cztery razy, czyli trzeba zastosować działanie: depozyt * 4 = suma stawek potrzebny do obrotu. Np. przy wpłacie 1000 PLN – kwota spełniająca obrót to 4000 PLN
 • Po drugie: czas na obrót to 30 dni od chwili zaksięgowania twojej wpłaty. Co jeśli nie zdążysz? Wówczas tracisz prawo do otrzymania bonusu, co wynika z zapisu w regulaminie w punkcie “d” w załączniku numer 1:

regulamin fortuny

 • Po trzecie: Do obrotu Fortuna zaliczy tylko te zakłady spełniające warunki: kupony ako składające się z przynajmniej 3 selekcji, gdzie minimalny kurs łączny wyniesie 1.90
 • Po czwarte: na poczet obrotu nie kwalifikują się zakłady zagrane na sporty wirtualne i zamknięte przy użyciu narzędzia cash-out – co wynika z punktu “f” i 6 pozycji w regulaminie Fortuny”

screen regulamin bonusu

zakaz cash out

Po piąte: bonusu nie można wypłacić – jego kwotę można przeznaczyć tylko na dalszą grę, a wypłacie podlegać będą ewentualne wygrane zdobyte przy jego użyciu, co wynika z 9 i 10 punktu regulaminu:

bonus brak wypłaty

Przykład obrotu

Załóżmy sytuację, że chcesz odebrać maksymalny bonus powitalny. W takiej sytuacji wpłacasz 2000 PLN (lub więcej). Jak pamiętasz, wymagany obrót to x4 depozyt, a więc suma stawek spełniająca obrót to:

2000 PLN (wpłata) * 4 (obrót) = 8000 PLN (kwota, która spełnia obrót)

Obracając depozyt oczywiście pamiętaj, aby robić to przy użyciu zakładów spełniających postanowienia obrotu – chodzi o rodzaj kuponów i kurs minimalny. Jeśli w ciągu 30 dni zagrasz za czterokrotność wpłaty, to twoje konto zostanie doładowane bonusem 100% o wartości 2000 PLN.

Co więcej otrzymasz od Fortuny?

Poza bonusem powitalnym, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna, otrzymasz także dwie pozostałe bonifikaty:

Zakład bez ryzyka 210 PLN – to ubezpieczenie pierwszego kuponu w Fortunie. Na czym polega? W razie porażki otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 115 PLN. Zobacz więcej informacji o zakładzie bez ryzyka.

Bonus bez depozytu 20 PLN – to darmowy zakład. Aby go zdobyć wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto w Fortunie. Bonus zostanie przyznany jako 2800 punktów FKP, które wymienisz w sklepie gracza na freebet bez depozytu o wartości 20 PLN.

Podsumowanie

 • Jako nowy gracz możesz odebrać od Fortuny bonus od pierwszego depozytu w kwocie 2000 PLN
 • Aby bonus pojawił się na twoim koncie – zarejestruj się, dokonaj pierwszej wpłaty i obróć depozytem x4 w przeciągu 30 dni
 • Bonus odbierzesz na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji bukmachera
 • Przy obrocie nie typuj sportów wirtualnych i nie korzystaj z narzędzia cash-out, bo obie te funkcje nie spełniają warunków obrotu

FAQ

⭐Jaki jest bonus powitalny w zakładach Fortuny?

Fortuna oferuje za rejestrację konta i pierwszą wpłatę bonus 100% do 2000 PLN. Dodatkowo użycie kodu promocyjnego pozwala zyskać bonus bez ryzyka 210 PLN i bez depozytu 20 PLN.

🏆Jak otrzymać bonus 2000 PLN?

Załóż konto w Fortunie i wpłać 2000 zł, a następnie obróć depozyt cztery razy korzystając z zakładów ako (minimum 3 typy) z minimalnym kursem całkowitym 1.90.

⚖️Czy bonus trzeba obrócić?

W Fortunie obracasz tylko kwotę wpłaty. Po otrzymaniu bonusu możesz stawiać dowolne zakłady za bonusowe pieniądze, nie oglądając się na warunki obrotu.

✌Czy bonus na start jest dla wszystkich?

Bonus powitalny w Fortunie obowiązuje tylko z naszym kodem promocyjnym, który trzeba wpisać podczas rejestracji konta. A więc - bonus jest dla nowych klientów posiadających aktywny kod.