Zakład bez ryzyka w Fortunie, to ubezpieczenie stawki pierwszego kuponu. Jeśli ci się nie uda trafić, to otrzymasz od bukmachera cashback, czyli zwrot stawki. Ubezpieczeniu podlegają zakłady do kwoty 210 PLN. Jak skorzystać z promocji? O tym poniższy artykuł.

Odbierz zakład bez ryzyka

Z oferty bonusu cashback w Fortunie skorzystać mogą nowi klienci, którzy wciąż nie założyli konta na efortuna.pl. Zakład bez ryzyka przyznawany jest po zrobieniu pierwszego depozytu, a żeby go wykorzystać wystarczy postawić dowolne zdarzenie przedmeczowe lub live. Zaraz wyjaśnimy, jak to zrobić.

Zakład bez ryzyka 210 PLN

W Fortunie zakład bez ryzyka stanowi część bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dodatkowo każdy z klientów, który podczas rejestracji wpisze kod promocyjny Fortuna otrzyma:

 • bonus 100% do 2000 PLN
 • bonus bez depozytu 20 PLN

bonusy z kodem fortuna

Po rejestracji konta w zakładach Fortuny masz 10 dni na aktywację bonusu bez ryzyka. W tym czasie trzeba zrobić wpłatę i zagrać pierwszy kupon.

W pigułce - zasady zakładu bez ryzyka Fortuna

Bonus bez ryzykaKwotaMoment przyznaniaObrótWarunki
Ubezpieczenie 1. zakładu210 PLN🔥Po przegraniu 1. zakładubrakCzas na zagranie bez ryzyka: 10 dni od rejestracji konta

Jak odebrać bonus bez ryzyka?

 1. Zarejestruj się w Fortunie
 2. Zaloguj się na konto i w ciągu 10 dni od rejestracji zrób pierwszy depozyt (minimum 20 zł)
 3. Zagraj pierwszy zakład w Fortunie (dowolne zdarzenia i kurs)
 4. Poczekaj na wyniki – jeśli przegrasz na twoje konto zostanie wypłacony zwrot 100% stawki
 5. Co jeśli wygrasz? W takiej sytuacji otrzymasz wygraną, która znajduje się na twoim kuponie

Bonus cashback możliwy jest tylko przy okazji typowania pierwszego kuponu. Jeśli wygrałeś, to zwrot nie przechodzi na kolejne przegrane kupony.

Warunki obrotu i regulamin

W promocjach bukmacherskich każdy zadaje pytanie: jak obrócić bonusem? A co jeśli bonus nie podlega obrotowi? Tak właśnie jest w przypadku zakładu bez ryzyka w Fortunie! Zwrot stawki nie jest obarczony warunkami obrotu, ale..nie można go wypłacić. Jak wynika z regulaminu Fortuny – kwota bonusu nie może zostać wypłacona. Więc co z nią zrobić? Po prostu można stawiać za nią kolejne zakłady, a wygrane pochodzące przy użyciu bonusu będą dostępne do wypłaty.

Skąd wiemy, że bonusu nie wypłacisz? Z regulaminu zakładu bez ryzyka dostępnego na stronie efortuna.pl. Punkt 7. i 8. jasno definiuje, że bonusowe pieniądze można przeznaczyć tylko na grę:

regulamin zakład bez ryzyka

Na co jeszcze zwrócić uwagę w bonusie bez ryzyka?

 • Czas – pamiętaj, że masz tylko 10 dni na skorzystanie z promocji
 • Zakład bez ryzyka nie może zostać wykorzystany na sporty wirtualne – czytamy w regulaminie:

sporty wirtualne regulamin

 • Kupon objęty ubezpieczeniem może być pojedynczy i akumulowany przedmeczowy lub live
 • Maksymalny zwrot stawki, jaki otrzymasz to 115 PLN

Przykład wykorzystania bonusu

Załóżmy, że po rejestracji w Fortunie chcesz postawić, jak najwięcej w pierwszym zakładzie bez ryzyka, a więc wpłacasz 210 PLN. W tym momencie otrzymujesz wolną rękę od bukmachera, bo zasady bonusu nie określają ile zdarzeń na kuponie musisz i obstawić i po jakim kursie. Słowem, umieszczasz na kuponie typy, które chcesz (ale nie na sporty wirtualne). Grasz za stawkę 210 PLN i czekasz…jak twój kupon nie wejdzie, to w ciągu 3 dni bukmacher Fortuna zwróci twoją stawkę.

Co dalej? Bonusu nie trzeba obracać, ale również nie można go wypłacić. A więc co robisz? Korzystasz z zakładów online i grasz za bonusowe pieniądze. Po ich wykorzystaniu możesz wypłacić wygrane, które dzięki bonusowi udało ci się skompletować.

Jakie bonusy otrzymasz dodatkowo od Fortuny?

Poza zakładem bez ryzyka, dzięki rejestracji z kodem promocyjnym Fortuna, otrzymasz także dwa pozostałe bonusy dla nowych graczy:

✅Bonus powitalny 100% do 2000 PLN – to promocja od depozytu, w której trzeba obrócić cztery razy kwotę wpłaty, co pozwoli odebrać bonus 100% do maksymalnie 2000 PLN. Sprawdź więcej szczegółów oferty: Fortuna bonus powitalny.

✅Bonus bez depozytu 20 PLN – to darmowy freebet, który otrzymasz po rejestracji i weryfikacji konta w Fortunie. Bonus zostanie przyznany jako 2800 punktów FKP, które wymienisz w sklepie gracza na bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

Podsumowanie

 • Po rejestracji na efortuna.pl masz 10 dni na aktywację bonusu bez ryzyka
 • Minimalna stawka zakładu, która pozwoli odebrać zwrot stawki to 20 PLN
 • Maksymalny bonus to 210 PLN
 • Bez ryzyka możesz zagrać korzystając z dowolnego kuponu przedmeczowe lub live
 • Cashback nie przysługuje w sportach wirtualnych
 • Bonusu (zwrotu) nie trzeba obracać

FAQ

🎁Jaki jest bonus bez ryzyka w Fortunie?

W standardzie zakład bez ryzyka to 200 PLN, ale z naszym kodem promocyjny bonus cashback wynosi aż 210 PLN!

✅Jak wykorzystać zakład bez ryzyka?

Po rejestracji w Fortunie i pierwszej wpłacie postaw dowolny kupon w zakładach online, a jeśli nie trafisz, bukmacher w przeciągu 3 dni zwróci utraconą stawkę.

⚖️Czy muszę obrócić zwrotem stawki?

Bonus bez ryzyka nie podlega obrotowi, ale niestety nie można go od razu wypłacić. Trzeba z niego skorzystać, czyli grać zakłady przy jego użyciu. Po wykorzystaniu bonusowych środków - wygrane można bezpiecznie wypłacić.