W Fortunie nowy gracz może odebrać darmowe 20 PLN w bonusie bez depozytu. Jak to zrobić? Wystarczy zarejestrować i zweryfikować konto online. W tym artykule wyjaśnimy, jak to zrobić.

Odbierz bonus bez depozytu Fortuna

Bonus bez depozytu na zakłady Fortuny możliwy jest do odbioru tylko przez nowych klientów. Gracze posiadający już konto w Fortunie mogą skorzystać ze stałych promocji. Nie jesteś graczem Fortuny? To sprawdź – jak zyskać darmowe środki na grę.

Bonus bez depozytu 20 PLN

Darmowe 20 zł to jeden z bonusów powitalnych, jakie oferuje Fortuna nowym graczom. Wykorzystanie kodu promocyjnego przy rejestracji pozwoli zyskać nie tylko bonus bez depozytu, ale także dwie pozostałe bonifikaty:

 • Zakład bez ryzyka 115 PLN
 • Bonus 100% do 1000 PLN

Bonusy Fortuny

Łącznie w bonusach od Fortuny można zgarnąć 1135 złotych. Drobną część tej kwoty stanowi oferta bez depozytu o wartości 20 PLN. Co należy wiedzieć? To że bonus zostanie przyznany jako 2800 punktów Fortuna Klub Plus (FKP), co jest odpowiednikiem darmowego zakładu 20 PLN.

W pigułce - główne zasady bonusu

Bonus bez depozytuKwotaMoment przyznaniaObrótWarunki
2800 punktów Fortuna Klub Plus20 PLN🔥Po rejestracji i weryfikacji kontabrakCzas na wykorzystanie bonusu: do końca roku kalendarzowego

Jak odebrać bonus bez depozytu?

 1. Załóż konto na efortuna.pl
 2. Zweryfikuj swoje dane osobowe uzupełniając formularz rejestracyjny w zakładce “moje konto”
 3. Załącz w edycji swojego konta skany/zdjęcia dokumentu tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 4. Jeśli bukmacher pozytywnie zweryfikuje twoje dane – jako prezent otrzymasz 2800 punktów FKP
 5. Wymień punkty na darmowy zakład w “sklepie gracza”

Warunki obrotu i regulamin

Bonus bez depozytu nie będzie podlegał warunkom obrotu. Ale nie będzie go można wypłacić. W regulaminie promocji “prezent na start” znaleźć można zapisy:

5. Otrzymany Bonus Klient może przeznaczyć jedynie na zawarcie zakładów wzajemnych u Organizatora.
6. Bonus nie może zostać wypłacony przez Klienta, co oznacza, iż po przeznaczeniu bonusu na grę wypłaconamoże zostać dopiero wygrana w przypadku jej uzyskania.

To wskazuje, że po wymianie punktów FKP na darmowy bonus – należy grać za bonusowe pieniądze w zakładach Fortuny. W takiej sytuacji wypłacić będzie można wygrane, które zyskasz korzystając z bonusu bez depozytu.

Co więcej w regulaminie bonusu od Fortuny?

 • Bonus zostanie dopisany do ikonta w ciągu 3 dni od spełnienia warunków, czyli od weryfikacji danych osobowych
 • Bonusowe pieniądze można wykorzystać do końca roku kalendarzowego, ponieważ wraz z nowym rokiem zerowany są punkty Fortuna Klub Plus – o tym mówi punkt 7. promocji:

regulamin fkp

 • Obstawiając za bonus nie można typować zdarzeń ze sportów wirtualnych

Przykład wykorzystania darmowych 20 PLN

Nie musisz robić wiele, by otrzymać darmowy bonus od Fortuny. Wystarczy zarejestrować konto i je zweryfikować przesyłając skany dokumentów tożsamości. Do trzech dni otrzymasz bonus (zwykle dopisywany jest natychmiastowo). Na twoim koncie pojawi się 2800 punktów FKP.

Aby zrealizować bonus – wejdź w zakładkę e-shop i wymień punkty na bonus. Twoje saldo bonusowe zostanie doładowane bonusem 20 zł. Dodatkowe pieniądze możesz dowolnie stawiać w zakładach online, a jeśli ci się poszczęści to wygrane od razu będą gotowe do wypłaty.

Jakie bonusy zyskasz dodatkowo?

Bonus bez depozytu to nie jedyna atrakcja, którą otrzymasz za rejestracje z kodem promocyjnym Fortuna. Dodatkowo czekają na ciebie dwie pozostałe oferty:

✅Bonus powitalny 100% do 1000 PLN – bonus od pierwszego depozytu, gdzie robiąc obrót w wysokości x4 wpłaty – otrzymasz równowartość depozytu w bonusie. Sprawdź szczegóły bonusu powitalnego w Fortunie.

✅Bonus bez ryzyka 115 PLN – czyli ubezpieczenie pierwszego kuponu w Fortunie. Na czym polega? W razie porażki otrzymasz zwrot stawki do maksymalnie 115 PLN. Zobacz: zakład bez ryzyka w Fortunie.

Podsumowanie

 • Bonus bez depozytu otrzymasz za darmo za rejestrację i weryfikacje konta online w Fortunie
 • Bonus wyrażony jest jako 2800 punktów FKP, co oznacza darmowy zakład o wartości 20 zł w sklepie Fortuny
 • Bonusowych pieniędzy nie można wypłacić – trzeba je wykorzystać w zakładach sportowych
 • Wygrane z kuponów postawionych przy pomocy bonusu możesz w dowolnej chwili wypłacić
 • Punkty FKP będą ważne na twoim koncie do końca roku kalendarzowego i w tym czasie należy wykorzystać bonus

FAQ

🎁Jaki bonus bez depozytu otrzymasz w Fortunie?

Dla nowych graczy Fortuna oferuje 2800 punktów FKP, co daje bonus bez depozytu o wartości 20 PLN.

🏆Jak wykorzystać bonus bez depozytu?

Wymień punkty na bonus wchodząc na stronie efortuna.pl w zakładkę e-shop. Za otrzymany bonus stawiaj dowolne zakłady z wyłączeniem kuponów na sporty wirtualne.

✌Czy darmowy bonus trzeba obracać?

Nie! Dodatkowe pieniądze od Fortuny są do twojej dyspozycji i nie musisz spełniać warunków obrotu związanego z kursem minimalnym i rodzajem kuponów. Za bonus możesz grać dowolne zakłady!