forBET – bonus 25 PLN i 50 PLN na mecz Stoke – Manchester City [12 marzec 2018]

Bonusy 25 PLN i 50 PLN na mecz Premier League Stoke – Manchester City od forBET.

Jak odebrać bonus od forBET?
  1. Jeśli nie posiadasz konta w forBET zarejestruj się i odbierz bonus powitalny
  2. Na stronie forBET wytypuj w ramach promocji „Mecz Dnia” spotkanie Stoke – Man City za pośrednictwem komentarza
  3. W konkursie oddaj typ na wynik meczu oraz minutę, w której padnie pierwsza bramka. Np. Stoke – Man City 1:1 (15. minuta) [login]
  4. Jeśli trafisz otrzymasz bonus 25 PLN. Dodatkowo jeśli obstawisz ten mecz w zakładach forBET za minimum 10 PLN, w przypadku wygranej zdobędziesz większy bonus 50 PLN!