forBET kod promocyjny 2021

W forbet kod promocyjny daje nowym graczom bonusy o łącznej kwocie 2250 PLN! Na bieżąco sprawdzamy czy kod jest ważny, przeanalizowaliśmy także dokładnie jego warunki otrzymania oraz regulamin i wszystko wyjaśniamy na przykładach!

Aby odebrać bonusy 2250 PLN należy zarejestrować konto na stronie iforbet.pl. Powiększony bonus o 50 PLN możliwy jest tylko z naszym kodem promocyjnym, który należy wpisać podczas rejestracji w forBET.

forBET kod promocyjnyKASAVIP

🕛Kod promocyjny ważny jest przez cały rok 2021.

Odbierz kod promocyjny forBET

Poniżej prezentujemy kod promocyjny forBET dla nowych graczy – sposób odbioru, regulamin i najważniejsze zasady promocji. Natomiast na samym dole znajdziesz aktualne promocje dla zarejestrowanych klientów.

Co daje wpisanie kodu promocyjnego?

W standardzie bonus forBET to 2200 PLN. forBET kod promocyjny: KASAVIP  powiększa bonifikatę o 50 PLN!

 • Bonus powitalny 2000 PLN + 50 PLN (dostępne z naszym kodem forBET)
 • MaxiZysk 200 PLN
 • Gra bez podatku +14% więcej

Gdzie wpisać kod promocyjny?

W trakcie rejestracji konta na iforbet.pl poza standardowymi danym osobowymi typu imię, nazwisko, adres, numer PESEL należy wpisać forBET kod promocyjny. Aktualnie kod promocyjny dla bukmachera forBET to: KASAVIP. Aktywacja kodu promocyjnego pozwoli na zyskanie powiększone bonusu od depozytu.

Aby ukończyć rejestracje w forBET należy dołączyć do formularza skany (przedniej i tylnej strony) dokumentu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport), co pozwoli na weryfikacje gracza przez bukmachera. Konto założyć mogą tylko pełnoletnie osoby.

forBET rejestracja

forBET kod promocyjny

Formularz rejestracyjny składa się z 3 etapów – kod promocyjny uzupełnia się w ostatnim kroku na karcie z danymi konta.

Aby pozytywnie ukończyć rejestrację należy aktywować konto tj. przejść do skrzynki e-mail (podanej w formularzu), odszukać wiadomości od forBET z adresu [email protected] i kliknąć w link aktywacyjny. W ciągu kilku minut pracownicy bukmachera zweryfikują dane osobowe podane w formularzu, a to pozwoli dowolnie korzystać z oferty zakładów bukmacherskich.

Kod promocyjny można wykorzystać w internetowych zakładach (przez komputer) i aplikacji forBET.

Bonus bez depozytu 20 PLN w forBET

forBET bonus bez depozytu to darmowa oferta, dzięki której zdobyć można 20 PLN. Jedynym warunkiem jest rejestracja konta na stronie iforbet.pl!

Przypominamy, że do oferty powitalnej wymagany jest kod promocyjny: KASAVIP. Promocja dostępna jest dla każdego nowego gracza, który aktywuje bonusowy kod.

Jak odebrać bonus bez depozytu forBET?

 • Zarejestruj się w forBET
 • Wprowadź forBET kod bonusowy
 • Po przejściu procesu rejestracji konta otrzymasz bonus bez depozytu 20 PLN
 • Bonus należy wykorzystać na zakłady z kursem minimalnym 3.00 w przeciągu 7 dni

Aktualizacja (2021): Chwilowo bonus bez depozytu w forBET nie jest dostępny – sprawdź pozostałe promocje, czyli bonus od depozytu 1250 PLN z naszym kodem promocyjnym!

Szukasz bonusu bez depozytu? Sprawdź aktualne oferty.

forBET bonus powitalny 2000 PLN + 50 PLN

Nowi gracze forBET, rejestrujący konto z naszym kodem promocyjnym, zyskają od bukmachera bonus 100% od wpłaty do 2050 PLN. Normalnie oferta wynosi 2000 złotych – z naszym kodem o 50 PLN więcej.

forbet bonusy

Bonus 100% oznacza, że forBET podwoi kwotę pierwszego depozytu. Chcąc odebrać maksymalny bonus – należy wpłacić 2000 PLN. Ale jeśli nie posiadasz tak dużej kwoty, to bonus zostaje przyznany już od wpłaty 20 PLN. Jeśli polujesz na dodatkowe 50 PLN za nasz kod, to zdeponuj przynajmniej 100 zł.

Jak odebrać bonus?

 1. Załóż konto na stronie iforbet.pl i użyj nasz kod promocyjny
 2. Zrób pierwszą wpłatę – minimum 20 PLN
 3. Obróć jednokrotnie depozytem w zakładach z minimalnym kursem całkowitym 2.00
 4. To pozwoli odblokować na twoim koncie bonus 100% od wpłaty

Po tym jak bonus forBET zostanie przyznany na twoje konto – będziesz musiał spełnić kolejne warunki w celu wypłaty bonusowych pieniędzy. Zgodnie z regulaminem kwota bonusu podlega dwukrotnemu obrotowi w zakładach z minimum 3 zdarzeniami po kursie całkowitym min. 2.50.

Jak obrócić bonus?

Zasady obrotu bonusu forBET to:

 • obrót x2 kwotą bonusu
 • przy użyciu kuponów ako składających się z przynajmniej 3 typów z minimalnymi pojedynczymi kursami 1.30
 • czas na obrót to 14 dni

Zakładając, że otrzymasz maksymalny bonus 2050 PLN, to obrót wygląda następująco:

2050 PLN (bonus) * 2 (obrót) = 4100 PLN (kwota spełniająca obrót)

Przed wypłatą bonusu będziesz musiał zagrać łącznie za kwotę 4100 PLN – pamiętając, by obstawiać kupony zaliczane do obrotu.

Nie wiesz jak obrócić bonus? Zobacz nasz poradnik: jak obrócić bonus?

Mnożnik MaxiZysk 200 PLN

Po wykorzystaniu bonusu powitalnego od pierwszej wpłaty w forBET możesz otrzymać także od drugiego depozytu. W ramach promocji MaxiZysk bukmacher mnoży stawkę do 200 PLN, dzięki czemu maksymalnie możesz wygrać nawet 2279 PLN.

Chcąc skorzystać z mnożnika wystarczy zrobić drugą wpłatę (maksimum 200 PLN) i przed wytypowaniem zakładów wybrać opcje w edycji kuponu: MaxiZysk x2. Następnie trzeba zagrać kupon składający się z co najmniej 3 typów (przedmeczowych lub live), gdzie kurs minimalny dla pojedynczej selekcji wyniesie 1.40.

maxizysk

Stawka kuponu musi być równa kwocie depozytu. W razie powodzenia otrzymasz dwukrotnie wyższą wygraną. Kwota nie podlega obrotowi i można ją wypłacić.

Z oferty MaxiZysk należy skorzystać w ciągu 48 godzin od momentu zrobienia wpłaty.

Gra bez podatku

Nowym graczom forBET oferuje 14 dni gry bez podatku. To oznacza, że po rejestracji konta przez dwa tygodnie można obstawiać bez 12% podatku od stawki.

gra bez podatku

Gra bez podatku obowiązuje tylko nowych użytkowników serwisu forBET. Jeśli nie chcesz, by bukmacher pobrał 12% stawki obstawiaj zakłady zgodnie z warunkami promocji:

 • na kuponie muszą pojawić się minimum trzy zdarzenia – każde z kursem min. 1.30
 • w promocji nie biorą udziału zakłady na sporty wirtualne i gry karciane

Po upływie 14 dni bukmacher automatycznie wyłączy grę bez podatku na twoim koncie.

Zakład bez ryzyka

W chwili obecnej nasz kod promocyjny nie uruchamia zakładu bez ryzyka dla nowych graczy forBET. Z tego typu promocji można skorzystać m.in. w Fortunie, która daje cashback o wartości 115 PLN lub Betclic.

Gdy pojawi się zakład bez ryzyka w forBET – poinformujemy cię o tym!

forBET kod promocyjny - szczegóły

BonusWarunki
Kod promocyjny: KASAVIPWpisz podczas rejestracji na iforbet.pl
Bonus bez depozytuDarmowe 20 PLN
Bonus od depozytu100% do 2050 PLN
Bonus urodzinowyBonus 20 zł w dniu Twoich urodzin
14% do wygranychGra bez podatku przez 14 dni po rejestracji
Cashback5% zwrotu do 700 PLN
Cash-out w telefonieWcześniejsza wypłata z kuponu

FAQ

Przeglądając fora internetowe, a także wiadomości, które do nas przesyłacie zadajecie sporo pytań odnośnie bonusów forBET. Poniżej zebraliśmy odpowiedzi na najczęstsze pytania, które kierujecie odnośnie promocji forBET.

⭐Jakie bonusy oferuje forBET dla nowych graczy?

Nowi gracze forBET mogą odebrać bonus powitalny o łącznej wartości 2250 PLN.

🎁Jakie zakłady spełniają warunek obrotu bonusem??

Do obrotu kwalifikują się zakłady z kursem minimalnym 1.30 na kuponach z minimum 3 zdarzeniami.

🏆Kto może odebrać bonus powitalny od forBET?

Bonus powitalny forBET przysługuje tylko nowym graczom, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera.

Jak zarejestrować się w forBET?

Rejestracja konta w forBET to konieczność uzupełnienia formularza rejestracyjnego, który składa się z trzech etapów. Najpierw wybiera się login, hasło i adres e-mail. Następnie uzupełnia się dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres. Dopiero w trzecim kroku podaje się kod promocyjny, numer PESEL i numer konta bankowego. Wtedy wówczas należy załączyć dokumenty (skany/zdjęcia) potwierdzające naszą tożsamość.

Ile trwa weryfikacja konta w forBET?

Weryfikacja w forBET zajmuje raptem kilka minut, a dochodzi do niej już podczas rejestracji konta. Polega na załączeniu przez system forBET skanów/zdjęć (obustronnie) dokumentu tożsamości: dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport. Informacja o pozytywnej weryfikacji przychodzi na adres e-mail. Oczywiście, aby proces przebiegł dynamicznie i szybko najlepiej założyć konto w godzinach dziennych.

Czy forBET to legalny bukmacher?

forBET to w pełni legalny bukmacher korzystający z licencji polskiego Ministra Finansów na oferowanie zakładów w internecie oraz punktach stacjonarnych.

Czy forBET oferuje kod promocyjny?

Portal bonusowo.com wynegocjował specjalny forBET kod promocyjny, który powiększa bonus na start. Aktywny kod promocyjny forBET to: KASAVIP.

Czy forBET oferuje zakład bez ryzyka?

Bukmacher forBET nie posiada w ofercie zakładu bez ryzyka dla nowych graczy.

Jak można wpłacić pieniądze na konto forBET?

Aby otrzymać bonus od forBET należy dokonać wpłaty na konto. Depozyty można realizować za pośrednictwem Dotpay, Payu oraz kart Visa i MasterCard.

Jak wypłacić pieniądze od forBET?

Wypłaty w forBET realizowane są tylko na rachunek bankowy gracza, co sprawia, że cały proces może wydłużyć się do trzech dni roboczych. W zależności od banku pieniądze mogą trafić szybciej i wolniej. Zazwyczaj zlecona wypłata pojawia się kolejnego dnia.

Czy forBET posiada funkcję Cash-Out?

forBET posiada funkcję cash-out, która pozwala na wcześniejszą wypłatę wygranej bez konieczności czekania na wszystkie zdarzenia umieszczone na kuponie. To pozwala graczom na reagowanie względem swoich typów w trakcie rozgrywania wydarzeń sportowych.

Kody promocyjne u innych legalnych bukmacherów - TOP 5

#Kod promocyjnyBonusy bukmacherskieCzas trwania promocji🕛
Odbierz kod
#1sts29 PLN bez depozytu
30 PLN bez ryzyka
100% bonus 1200 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#2fortuna logo20 PLN bez depozytu
210 PLN bez ryzyka
100% bonus 2000 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#3betclic logo500 PLN zakład bez ryzykaAktywna do 31.12.2021
Odbierz
#4lvbet logo20 PLN bez depozytu
Bonus 1000 PLN
Bonus 500 PLN
Aktywna do 31.12.2021
Odbierz
#5pzbuk logo50 PLN bonus freebetAktywna do 31.12.2021
Odbierz

Pozostałe bonusy forBET

forBET oferuje nie tylko kod dla nowych klientów, ale także stałe promocje dla zarejestrowanych użytkowników. Poniżej prezentejemy specjalne oferty forBET:

Bonus urodzinowy

W dniu urodzin gracza forBET oferuje bonus 20 PLN – darmowe dołoadowanie konta. Aby tak się stało należy w ciągu trzech ostatnich miesięcy dokonać obrotu na koncie forBET na kwotę minimalną 100 PLN. Warunkiem wypłaty bonusu urodzinowego jest dwukrotny obrót po kursie min. 2.00.

#TyperJanusz

Masktoką bukmachera forBET jest szympans Janusz. Gracz, który zrobi sobie z nią zdjęcie i pochwali się w social media dodając hasztag #TyperJanusz otrzyma bonus 50 PLN.

Fantasy Premier League

forBET dla swoich klientów stworzył ligę w Fantasy Premier League, gdzie co miesiąc 15 graczy za najlepsze wyniki otrzymuje bonusy (1. miejsce = 300 PLN). Kod wejścia do ligi to: gz7yq8.

Lucky Winner

Im więcej wygranych kuponów postawisz we wrześniu – tym większy bonus otrzymasz. forBET dodatkowo nagradza graczy za wygrane zakłady. Aby kwalifikować się do oferty należy stawiać kupony złożone z minimum 3 zdarzeń, po minimalnej stawce 50 PLN z min. kursem 1.40. W zależności od tego ile kuponów trafisz – taki otrzymasz bonus:

10 – 15 wygranych kuponów = 50 PLN bonusu
16 – 20 wygranych kuponów = 200 PLN bonusu
21 – 25 wygranych kuponów = 500 PLN bonusu
26 – 30 wygranych kuponów = 1000 PLN bonusu
31 i więcej wygranych kuponów = 2000 PLN bonusu

o forBET

forBET na polskim rynku działa od 2016 roku. W tym krótkim okresie bukmacher odnotował dynamiczny rozwój, czym wszedł w świadomość graczy. Ciekawe promocje, bogata oferta i popularne funkcje w zakładach sportowych, to tylko część atutów forBET.

Zakłady bukmacherskie forBET działają w oparciu o licencje polskiego Ministra Finansów, co powoduje dbałość o regulaminowe zapisy i respektowanie prawa – tak jak pozostali legalni bukmacherzy.

forBET poza atrakcyjnym bonusem dla nowych graczy oferuje także liczne promocje dla stałych klientów jak 10% cashback do 700 PLN w zakładach akumulowanych, czy każdego 14 i 28 dnia miesiąca 5% zwrotu stawki z przegranych zakładów. Dodatkowe promocje to bonus urodzinowy 20 PLN, konkurs “Szczęśliwa 13” i “forBET nocą”.

O wysokiej marce forBET świadczy m.in. szeroko zakrojona współpraca marketingowa. Zakłady bukmacherskie forBET były sponsorem siatkarskiej Plus Ligi i mistrza Polski, Skra Bełchatów. Od lutego 2019 forBET jest głównym partnerem Polskiego Związku Tenisowego.

Zakłady forBET

forBET od momentu wejścia na polski rynek wciąż się rozwija. Ostatnio powiększył swoją ofertę zakładów live do 500 dziennie i wprowadził funkcje Betmarket, dzięki której gracze forBET mają podgląd co i za ile obstawiają pozostali typerzy bukmachera. Co dodatkowo uatrakcyjnia zakłady forBET? Funkcja “szybki kupon” i wirtualne sporty.

Co więcej, w ramach produktu #RegioBET można zgłaszać do forBET mecze niższych lig, a bukmacher po akceptacji spotkania wystawi na zdarzenie kursy. W ten sposób typować w forBET można mecze ligi okręgowej, A-klasy i B-klasy.

Zakłady w forBET obstawiać można na stronie iforbet.pl, mobilnej aplikacji i punktach stacjonarnych.

forBET aplikacja dostępna jest na systemy iOS i Android.

Twarzami bukmachera są Artur Boruc (piłkarz), Bożydar Iwanow (dziennikarz) i Karolina Kowalkiewicz (UFC). Ambasadorzy przy współpracy z forBET angażują się w mediach społecznościowych:

 

Szybki kupon

forBET dla graczy, którzy nie mają pomysłu na typy stworzył narzędzie zatytułowane “szybki kupon”. Po prostu użytkownik zaznacza ile chce wygrać, za jaką stawkę chce zagrać, a system dopasowuje zdarzenia do jego preferencji, tak by otrzymać określoną kwotę potencjalnej wygranej.

Gry karciane

forBET na wzór STS Betgames wprowadził zakłady na gry karciane. W ramach tej rozrywki można obstawiać wyniki rozdań takich gier jak poker, wojna i bakarat.

forbet gry karciane

Polskie prawo zabrania bukmacherom oferowania kasyna i pokera. Alternatywą są zakłady na gry karciane. W ramach tego typu rozrywki – nie grasz, a tylko obstawiasz wyniki poszczególnych rozdań. Np. że wygra gracz numer 3, a na stole zwycięskim układem będzie strit (poker).

Wyszukiwarka kursów

To funkcja, która pozwala filtrować ofertę zakładów względem określonego przedziału kursowego. Zaznaczając interesujące nas kursy system prezentuje tylko te zdarzenia, które mieszczą się w interesującym nas przedziale kursowym.

Betmarket

Betmarket to funkcja, dzięki której mamy podgląd w to, co obstawiają pozostali klienci forBET. Bukmacher prezentuje anonimowo kupony swoich klientów: stawkę, kursy, zdarzenia i możliwą wygraną. To okazja, by prześledzić jakie są tendencje typerów odnośnie określonych wydarzeń sportowych.

VIP Club

Będąc aktywnym typerem w forBET możesz oczekiwać zaproszenia od bukmachera do VIP Club, czyli ekskluzywnego grona graczy. Pod uwagę brana jest częstotliwość wpłat, aktywność w serwisie, obrót i wygrane. Dzięki ofercie VIP możesz liczyć na dedykowane bonusy, wyższe limity stawek, szybką autoryzację wysokich zakładów i zaproszenia na wydarzenia sportowe.

Gra bez podatku

forBET zadebiutował na polskim rynku w 2016 roku i przebił się do opinii graczy, jako bukmacher bez podatku. Wówczas zdecydował się on na pokrywanie 12% podatku od stawki, co powodowało, że granie u niego było bardzo opłacalne, ponieważ inni legalni bukmacherzy pobierali cały podatek od każdego zakłady. Z biegiem czasu promocja gry bez podatku w forBET się zmieniała i teraz występuje tylko incydentalnie przy okazji ważniejszych wydarzeń sportowych.

Zatem na chwilę obecną zakłady forBET pobierają taki sam podatek jak inni bukmacherzy w Polsce. Jeśli coś się zmieni – poinformujemy cię o tym!

Aplikacja forBET

Kod promocyjny forBET użyć można przez komputer, ale także mobilną aplikację. forBET oferuje dedykowaną aplikację na urządzenia z systemem iOS i Android.

Z poziomu mobilnej aplikacji forBET zarejestrujesz konto, użyjesz kod promocyjny, zrealizujesz wpłaty oraz w pełni skorzystasz z oferty zakładów bukmacherskich (oferta przedmeczowa i live).

Płatności w forBET

Wpłaty w forBET zrealizować można poprzez: PayU, dotpay, Tpay. W każdym z przypadków nie jest pobierana prowizja, a przelewy realizowane są całodobowo przez siedem dni w tygodniu.

Wypłaty można dokonać tylko na rachunek bankowy gracza. Czas oczekiwania to około 3 dni robocze.

Punkty naziemne

W 2018 roku forBET wystartował z punktami stacjonarnymi. Jak na razie nie ma ich tyle, co chociażby STS i Fortuna, ale krok po kroku liczba rośnie. Na ten moment punkty stacjonarne forBET znajdują się przede wszystkim w większych miastach. Łącznie jest ich około 50. W naziemnych placówkach obstawiać można zakłady przedmeczowe, zakłady live i sporty wirtualne.