clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Forbet kod promocyjny - wszystkie bonusy w 2023

8.8/10

 • advantages-plus

  Gra bez podatku na start

 • advantages-plus

  Strefa gracza

 • advantages-plus

  Betarchitekt

 • advantages-plus

  Wypłaty w godzinach 9:00-23:00

 • advantages-minus

  Brak Skrill i PayPal

 • PayU
 • DotPay
 • tpay
 • VISA
 • Paysafecard
 • BLIK

Specyfikacje toggle-yellow-gray

Zakłady na żywo

9 star-10

Bonusy i Promocje

8 star-10

Mobilność

10 star-10

Wiarygodność

10 star-10

Metody Płatności

7 star-10

Wsparcie

9 star-10

forBET kod promocyjny

8/10

Za forBET kod promocyjny otrzymasz bonus na konto gracza w portalu iforbet.pl i aplikacji na telefon. Kod bonusowy forBET to pasmo udogodnień, które polegają na obstawianiu za freebety, cashbacki, grze bez podatku i mnożeniu wygranych. To prosta droga do tego, żeby po rejestracji mieć więcej pieniędzy na obstawianie sportu i nie tylko! Kod promocyjny forBET to klucz do wszystkich bonusów tej firmy bukmacherskiej.

Kody promocyjne forBET możesz zdobyć już teraz, bo na bonusowo.com znajdują się wszystkie dane, jakich potrzebujesz, żeby na start otrzymać forBET bonus powitalny. Chcesz pozostałe oferty dla nowych graczy takie jak forBET zakład bez ryzyka i freebet? Jedyną okazją na pozyskanie takich bonusów bukmacherskich jest wpisanie naszego kodu bonusowego. ForBET kody promocyjne codziennie dostarczają nowych promocji w internetowych zakładach.

Jako nowi gracze poszukujący promocji pierwsze, co to chcielibyśmy forBET bonus bez depozytu. Tego oczekiwalibyśmy od naszego forBET kod promocyjny, aby właśnie wypłacił w tej formule bonus za rejestrację. Na iforbet.pl z kodem Bonusowo to jest możliwe – forBET bonus bez ryzyka oddaje stawkę o wartości 200 złotych. To forBET cashback, ale później można potraktować go jako forBET freebet.

Jakie bonusy oferuje forBET?

Bonus Warunki bonusu
Zakład bez ryzyka Zwrot stawki do 100 PLN
Obrót: x4
Kurs minimalny: 2.00
Bonus powitalny Bonus 100% do 2000 PLN
Obrót: x2
Kursy minimalny: 2.50
Zakłady AKO 2+
Maxizysk Bonus 200 PLN
Obrót: x1
AKO 3+
Kurs minimalny: 1.40
Gra bez podatku 14% więcej do wygranych
Czas: 14 dni od rejestracji
Bonus urodzinowy Freebet 20 PLN
Obrót: x2
Kursy minimalny: 2.00

Kod promocyjny w forBET

Kod promocyjny do forBET otwiera zakłady bukmacherskie, bonusy, płatności i wszystkie pozostałe narzędzia pozwalające lepiej typować mecze.

Bonus powitalny forBET z kodem czy bez kodu – jesteśmy łakomi na wszystkie promocje, więc zawsze wybieramy w forBET kod bonusowy! ForBET rejestracja, gdzie wpisany jest voucher oznacza bonifikaty finansowe.

Jaki jest bonus forBET w takiej sytuacji? Liczyć go można w setkach złotych w formie zakładów bez ryzyka i bonusów od depozytu.

forBET zrzuty ekranu

Rejestracja w forBET

Kiedy siadasz wygodnie w swoim fotelu, żeby odebrać forBET kod promocyjny, zabezpiecz się w dowód osobisty, bowiem jest wymagany dokument przy rejestracji.

Wiemy, jak odebrać bonus w forBET i znamy wszystkie kroki rejestracji u tego bukmachera - poniżej znajdziesz instrukcję:

forBET rejestracja

 1. 1

  Kliknij w nasz link i przejdź na stronę forBET

 2. 2

  Kliknij przycisk rejestracji

 3. 3

  Wprowadź dane potrzebne do założenia konta gracza: adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło

 4. 4

  Wprowadź dane osobowe

 5. 5

  Uzupełnij kolejne pola: datę urodzenia, dokument tożsamości, numer PESEL, numer konta bankowego i kod promocyjny forBET

Kliknij przycisk poniżej i rozpocznij rejestrację na bonusy w forBET!

Metody płatności

7/10

Wpłaty

W forBET dokonasz wpłaty za pomocą różnych metod, w tym portmonetek elektronicznych, a to wszystko już od 1 PLN!

Wypłaty

ForBET umożliwia wypłaty za pomocą wielu metod płatności, w wielu przypadkach nawet bez jakiegokolwiek limitu minimalnego oraz maksymalnego.

Pieniądze zdeponowane

Pieniądze wypłacone

Kwota

Czas

Prowizja

Kwota

Czas

Prowizja

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

0%

20 - 100 000 PLN

Do 30 minut

0%

forBET aplikacja mobilna

10/10

Na polskim rynku aplikacja mobilna forBET zebrała kilka nagród dotyczących tego, jak działają mobilne zakłady. ForBET aplikacja służy w płatnościach i obstawianiu meczów. Pobieranie tego oprogramowanie jest możliwe na telefony iOS i Android. Za aplikację nie trzeba dokonywać dodatkowej opłaty – to darmowa „apka” bukmacherska.

W aplikacji są bezpłatne transmisje video, wyszukiwarka kursów, szybkie zakłady i czat na żywo. W telefonie doładujesz konto w forBET przez BLIK, PayU, dotpay, tpay i pozostałe systemy płatnicze. W aplikacji na iOS oraz Android działa też Betmarket – jedna z funkcjonalności forBET.

forbet_1-0x0.png

forbet_2-0x0.png

forbet_3-0x0.png

Dział obsługi klienta

9/10

Pisząc forBET recenzja sprawdziliśmy support i testowo wykonaliśmy połączenie z tym bukmacherem. Z forBET kontakt był możliwy przez live chat i adres e-mail: pomoc@iforbet.pl. Dowiedzieliśmy się również, że sztab pracowników forBET w obsłudze klienta odpowiada codziennie (poniedziałek – niedziela) w godzinach 8:00 – 24:00.

Kiedy support jest nieczynny, to można zostawić bukmacherowi wiadomość w zakładce „livechat”. Kiedy praca zostanie wznowiona, to dział obsługi skontaktuje się z graczem.

Dział obsługi klienta forbet

forBET zakłady bukmacherskie - bezpieczeństwo

10/10

Czy zakłady bukmacherskie forBET są wiarygodne i bezpieczne? O to dbają odpowiednie instytucje państwa polskiego, bo to one wydają licencję firmom bukmacherskim na działalność.

ForBET bukmacher może przedstawić pełną dokumentację z procesu licencyjnego, który zakończył się wydaniem dwóch pozytywnych decyzji przez Ministerstwa Finansów. ForBET zakłady sportowe posiadają koncesje na ofertę bukmacherską online i jako lokale stacjonarne.

ForBET opinie, jakich szukaliśmy w internecie nie miały negatywnego wydźwięku, jeśli idzie o wypłacalność i rozliczanie kuponów. Dla nas to ważne kwestie, które świadczą o wiarygodności bukmachera. ForBET zdał ten egzamin. W Polsce to bukmacher, który stał się sponsorem wielu drużyn sportowych. W piłce nożnej sponsoruje Raków Częstochowa, ŁKS Łódź i Arkę Gdynia.

bezpieczeństwo forbet

Zakłady na żywo

9/10

ForBET oferta w zakładach „na żywo” przewiduje typowanie singli i akumulatorów. Wydarzenia są przedstawiane jako lista spotkań, ale można je grupować w oparciu o poszczególne dyscypliny sportowe. Kalendarz spotkań uwzględnia też filtr na pokazywanie tylko tych meczów, do których jest przypisana transmisja video.

W forBET bonusy mogą mieć zastosowanie w zakładach live, bo regulamin tego bukmachera pozwala na obstawianie bonusowej gotówki w kuponach „na żywo”.

W ofercie live wyświetlane są forBET zakłady bukmacherskie i kursy, ale też statystyki rywalizacji. ForBET obsługuje sportowe wydarzenia z całego świata, więc zakłady live są przyjmowane przez całą dobę.

forBET opinie - recenzja Bonusowo

8.81/10

Przygotowując forBET opinie zbadaliśmy silne i słabe strony tego bukmachera. Jakie są nasze wnioski? W recenzji na korzyść zakładów forBET przemawiają dodatkowe możliwości, które znajdujemy w ofercie Betarchitekt i Betmarket. Oko typera cieszą takie funkcje, ponieważ pozwalają na jeszcze lepsze wykorzystanie oferty bukmachera.

W forBET jeden mecz może oznaczać kilka typów za sprawą kreowania kuponu przez Betarchitekt! Takie nowości w zakładach bukmacherskich warto wyróżniać.

Nasza forBET recenzja po stronie minusów klasyfikuje to, że w forBET promocje dostępne są tylko po okazaniu dowodu osobistego. Na niższą ocenę wpływa też brak powszechnie stosowanego PayPal i Skrill jako form dokonywania wpłaty.

FAQ

Jaki jest forBET kod promocyjny?
Wejdź na bonusowo.com i odkryj ważny kod promocyjny forBET.
Jakie są bonusy w forBET?
Forbet bonus na start obejmuje grę bez podatku, bonus od wpłaty oraz Maxizysk.
Jak można wpłacić pieniądze do forBET?
Depozyty w forBET na bonusy zrobisz za pośrednictwem: PayU, BLIK, tpay, dotpay, Paysafecard, Sky Cash, Mastercard, VISA.
Na jakie systemy jest aplikacja forBET?
Mobilna aplikacja forBET jest na urządzenia iOS i Android.
Czy forBET jest legalny w Polsce?
Bukmacher ten jest wiarygodny i zgodnie z prawem działa na terenie Polski, firma forBET zakłady bukmacherskie posiada odpowiednią licencję na organizowanie gier na terenie Polski.

Informacje ogólne

Tytuł: forBET

Strona oficjalna:

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Płatności: PayU, DotPay, tpay, VISA, Paysafecard, BLIK, Przelew bankowy, MasterCard

Oceń tę recenzję
5 oceny, średnia 4.6 z 5

Amadej Walczak