Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć
#1

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

Ewinner kod promocyjny - wszystkie bonusy w wrzesień 2021

9.2 / 10

 • plus

  Narzędzie Custom Bet

 • plus

  Zakłady na żużel

 • plus

  Wypłaty w kilka minut

 • plus

  Loża VIP

 • minus

  Brak Skrill i PayPal jako metod płatności

 • BLIK
 • Przelewy24
 • MasterCard
 • VISA
 • Cash Out
 • DotPay
gift

Bonus powitalny do 110 zł

clock

31.12.2021

BONUSOWO610

Odwiedź bukmachera eWinner i użyj kodu promocyjnego

Specyfikacja toggle

Bonusy i promocje

9 star

Metody płatności

8 star

Aplikacja mobilna

9 star

Wsparcie klienta

10 star

Wiarygodność

10 star

Zakłady na żywo

9 star

eWinner kod promocyjny

9 / 10

Kod promocyjny eWinner na 2021 rok to zestaw bonusów, specjalnych zakładów i darmowa aplikacja mobilna do typowania meczów. Wpisane w eWinner kody promocyjne za każdym razem będą wiązały się z wyjątkowym bonusem. Co to może być? Chociażby eWinner freebet bez depozytu, a innym razem zakład bez ryzyka. Oferta bukmachera eWinner może też oznaczać cashback i bonus od wpłaty.

Ewinner kod bonusowy pozwala korzystać z bonusów, ale też z custom bet, loży VIP, cash out i promocji na wysokie kursy. Nie tylko eWinner bonus na start kryje się pod kodem promocyjnym w zakładach online na stronie ewinner.pl.

Jakie bonusy oferuje eWinner?

Bonus Warunki bonusu
eWinner zakład bez ryzyka Bonus cashback do 100 PLN
Zwrot stawki bez obrotu
Bonus eWinner od depozytu 50% od drugiej wpłaty
Maksymalny bonus 500 PLN
Obrót: x6
Minimalny kurs: 2.50
eWinner freebet Darmowy zakład 100 PLN
Promocja na zakłady z oferty żużlowej
Esport bez podatku Zakłady na e-sport bez podatku
Zakłady AKO 3+
Kursy minimalny: 1.20
Sporty wirtualne bez podatku Zakłady na virtuale bez podatku
Oferta ważna w poniedziałki

Kod promocyjny w eWinner

Ewinner kod promocyjny jest realną wartością, którą możesz dodać do obstawiania zakładów u tego bukmachera. Wpisanie go nic nie kosztuje, a odkrywając kod bonusowy eWinner na bonusowo.com otrzymasz za to eWinner bonus bez depozytu i pozostałe promocje.

Dodane podczas rejestracji kody promocyjne eWinner w zakładach bukmacherskich eWinner oznaczają więcej środków finansowych w bonusie i specjalny status gracza VIP. Ewinner zakłady sportowe mogą być wówczas obstawiane za pomocą eWinner bonus bez ryzyka lub nawet za darmo.

gift

eWinner zakład bez ryzyka

Odbierz bonus
gift

Bonus eWinner od depozytu

Odbierz bonus
gift

eWinner freebet

Odbierz bonus
gift

Esport bez podatku

Odbierz bonus
gift

Sporty wirtualne bez podatku

Odbierz bonus

Ewinner zrzuty ekranu

Rejestracja w eWinner

Bonus w eWinner otrzymasz po rejestracji, do której nie potrzebujesz dowodu osobistego.

Skorzystaj z naszych podpowiedzi dotyczących tego jak zarejestrować konto w eWinner:

eWinner rejestracja

 1. 1

  Przejdź na stronę i kliknij przycisk rejestracji

 2. 2

  Wpisz e-mail, hasło, numer telefonu i eWinner kod promocyjny

 3. 3

  Wprowadź imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulicę, numer domu i kod SMS

Metody płatności

8 / 10

Wpłać środki

Wypłać środki

Kwota

Czas realizacji

Opłaty

Kwota

Czas realizacji

Opłaty

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

brak

20 - 100 000 PLN

Do 10 minut

brak

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

brak

20 - 100 000 PLN

Do 10 minut

brak

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

brak

20 - 100 000 PLN

Do 10 minut

brak

brak

brak

brak

brak

brak

brak

1 - 100 000 PLN

Natychmiast

brak

20 - 100 000 PLN

24 godziny

brak

eWinner aplikacja

9 / 10

Aplikacja mobilna eWinner pozwala przeglądać wszystkie kursy bukmachera. Na telefonie działają zakłady przedmeczowe i na żywo ze strony eWinner. Dzięki temu oprogramowaniu możesz skorzystać z opcji custom bet, dołączyć do loży VIP, a nawet uruchomić transmisję na żywo meczu eWinner 2. ligi piłki nożnej w Polsce.

Aplikacja na telefon od eWinner jest dostępna za darmo do pobrania na stronie online ewinner.pl oraz w App Store dla urządzeń marki Apple. eWinner zakłady bukmacherskie mogą być użyte w systemach Android oraz iOS. Działają też eWinner promocje takie jak Freebety na piłkę nożną i tenis ziemny.

Dział pomocy

10 / 10

Przygotowując eWinner recenzja próbowaliśmy się skontaktować z operatorem, żeby sprawdzić to, w jaki sposób pomaga swoim klientom. Na początku mogliśmy skorzystać z takich form kontaktu jak live czat, adres e-mail i specjalny formularz.

Dział wsparcia i eWinner kontakt dostępny jest przez cały tydzień. Możesz skontaktować się z nimi 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 23:00. W przypadku chęci kontaktu poza tymi godzinami zawsze możesz zostawić bukmacherowi wiadomość, a obsługa klienta skontaktuje się z Tobą z samego rana.

Dział pomocy ewinner

eWinner zakłady bukmacherskie - bezpieczeństwo

10 / 10

Zakłady bukmacherskie eWinner otrzymały wszystkie wymagane zgody Ministerstwa Finansów do tego, żeby oferować klientom możliwość typowania wyników na pieniądze. Licencja dla eWinner online ma numer PS4.6831.29.2017. To najważniejszy dokument, który mówi o tym, że eWinner bukmacher jest bezpiecznym serwisem, działający zgodnie z polskim prawem.

Ewinner opinie nie poddają kwestii wypłacalności pod żadne wątpliwości. Nie ma tu komentarzy czy opinii użytkowników, którzy krytykowaliby działanie tego bukmachera. Wygrane są przelewane na czas, a pieniądze zawsze trafiają na konto klientów. Ewinner ma dużą wiarygodność, co widać po zawieranych umowach tego bukmachera z Marcinem Gortatem, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Speedway Ekstraligą i innymi organizacjami sportowymi w Polsce.

Bezpieczeństwo ewinner

Zakłady na żywo

9 / 10

Zakłady „na żywo” eWinner mogą pomóc Ci w obróceniu bonusu na start lub zagraniu za bonus freebet. Oferta eWinner w typach „na żywo” jest złożona z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Kiedy wejdziesz na podstronę „live” wyświetlą Ci się wszystkie mecze oraz ikony poszczególnych sportów. Kliknięcie wybranej dyscypliny spowoduje, że eWinner pokaże Ci dokładnie te te zakłady, które są związane ze wskazanym sportem.

Zakłady live w eWinner mogą mieć kilka rynków, ale też kilkadziesiąt typów „na żywo”. Jest to związane z dyscypliną sportową, której dotyczą kursy „na żywo”. Najszersze możliwości zakłady live eWinner dają w piłce nożnej, koszykówce, tenisie i siatkówce.

W zakładach na żywo często na kuponach obstawia się wynik meczu, ilość goli, typy na „obie drużyny strzelą”, „remis–nie ma zakładu” i handicapy. Sprawdź jednak też pozostałe rynki, bo oferta eWinner zawiera znacznie więcej!

eWinner informacje ogólne

Tytuł: eWinner

Oficjalna strona internetowa: www.ewinner.pl

Założony w roku: 2018

Telefon: brak

Krystyn Kalinowski

eWinner opinie - recenzja Bonusowo

Znajdująca się na bonusowo.com eWinner recenzja odkrywa mocnei słabe strony tego bukmachera. Wśród zalet firmy eWinner zakłady bukmacherskie znalazły się takie funkcjonalności jak wysokie kursy, czyli podwyższone kursy na hity każdego dnia–mecze mogą być związane z piłką nożną, ale też innymi sportami. Do mocnej strony eWinner można zaliczyć również Custom Bet z propozycją własnych typów do bukmachera. Ewinner opinie podkreślają też kod promocyjny, który przyznaje bonus cashback, daje szansę pobrania darmowej aplikacji i typowania zakładów przez całą dobę, a także eWinner bonus powitalny przeznaczony dla nowych graczy.

Jakie są wady tego bukmachera? Szkoda, że nie ma opcji płatniczych takich jak PayPal, Skrill i Paysafecard. Tego rodzaju wpłaty posiadają za to pozostali bukmacherzy, których opinie możesz sprawdzić na bonusowo.com.

Inni bukmacherzy

3 oceny, średnia 5 z 5