clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Ewinner kod promocyjny - wszystkie bonusy w 2023

9.3/10

 • advantages-plus

  Wypłaty w kilka minut

 • advantages-plus

  Narzędzie Custom Bet

 • advantages-plus

  Zakłady na żużel

 • advantages-plus

  Loża VIP

 • advantages-minus

  Brak wsparcia dla Skrill i PayPal

 • Cash Out
 • DotPay
 • VISA
 • Przelewy24
 • BLIK
 • PayPal
bonus-green-dark

Bonus powitalny do 110 zł

clock

27.01.2023

BONUSOWO610

Odbierz bonus i graj teraz

Specyfikacje toggle-yellow-gray

Bonusy i Promocje

9 star-10

Mobilność

9 star-10

Wiarygodność

10 star-10

Metody Płatności

9 star-10

Wsparcie

10 star-10

Élő fogadás

9 star-10

eWinner kod promocyjny

9/10

Kod promocyjny eWinner na 2023 rok to zestaw bonusów, specjalnych zakładów i darmowa aplikacja mobilna do typowania meczów. Wpisane w eWinner kody promocyjne za każdym razem będą wiązały się z wyjątkowym bonusem. Co to może być? Chociażby eWinner freebet bez depozytu, a innym razem zakład bez ryzyka. Oferta bukmachera eWinner może też oznaczać cashback i bonus od wpłaty.

Ewinner kod bonusowy pozwala korzystać z bonusów, ale też z custom bet, loży VIP, cash out i promocji na wysokie kursy. Nie tylko eWinner bonus na start kryje się pod kodem promocyjnym w zakładach online na stronie ewinner.pl.

Jakie bonusy oferuje eWinner?

Bonus Warunki bonusu
eWinner zakład bez ryzyka Bonus cashback do 100 PLN
Zwrot stawki bez obrotu
Bonus eWinner od depozytu 50% od drugiej wpłaty
Maksymalny bonus 500 PLN
Obrót: x6
Minimalny kurs: 2.50
eWinner freebet Darmowy zakład 100 PLN
Promocja na zakłady z oferty żużlowej
Esport bez podatku Zakłady na e-sport bez podatku
Zakłady AKO 3+
Kursy minimalny: 1.20
Sporty wirtualne bez podatku Zakłady na virtuale bez podatku
Oferta ważna w poniedziałki

Kod promocyjny w eWinner

Ewinner kod promocyjny jest realną wartością, którą możesz dodać do obstawiania zakładów u tego bukmachera. Wpisanie go nic nie kosztuje, a odkrywając kod bonusowy eWinner na bonusowo.com otrzymasz za to eWinner bonus bez depozytu i pozostałe bonusy stalych klientow.

Dodane podczas rejestracji kody promocyjne eWinner w zakładach bukmacherskich eWinner oznaczają więcej środków finansowych w bonusie i specjalny status gracza VIP. Ewinner zakłady sportowe mogą być wówczas obstawiane za pomocą eWinner bonus bez ryzyka lub nawet za darmo.

bonus-green-dark

eWinner zakład bez ryzyka

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Bonus eWinner od depozytu

Odbierz bonus
bonus-green-dark

eWinner freebet

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Esport bez podatku

Odbierz bonus
bonus-green-dark

Sporty wirtualne bez podatku

Odbierz bonus

Ewinner zrzuty ekranu

Rejestracja w eWinner

Bonus w eWinner otrzymasz po rejestracji, do której nie potrzebujesz dowodu osobistego.

Skorzystaj z naszych podpowiedzi dotyczących tego jak zarejestrować konto w eWinner:

eWinner rejestracja

 1. 1

  Przejdź na stronę i kliknij przycisk rejestracji

 2. 2

  Wpisz e-mail, hasło, numer telefonu i eWinner kod promocyjny

 3. 3

  Wprowadź imię, nazwisko, obywatelstwo, państwo urodzenia, PESEL, miasto, kod pocztowy, ulicę, numer domu i kod SMS

Rejestracja zajmie tylko kilka minut, a po tym eWinner oferta będzie dostępna – kliknij przycisk znajdujący się poniżej i załóż konto gracza już teraz!

Metody płatności

9/10

Pieniądze zdeponowane

Pieniądze wypłacone

Kwota

Czas

Prowizja

Kwota

Czas

Prowizja

1PLN – n/d

Natychmiast

0%

20 PLN – n/d

Do 10 minut

0%

1PLN – n/d

Natychmiast

0%

20 PLN – n/d

Do 10 minut

0%

1PLN – n/d

Natychmiast

0%

20 PLN – n/d

Do 10 minut

0%

1PLN – n/d

Natychmiast

0%

20 PLN – n/d

24 godziny

0%

1PLN – n/d

Natychmiast

0%

20 PLN – n/d

24 godziny

0%

eWinner aplikacja

9/10

Aplikacja mobilna eWinner pozwala przeglądać wszystkie kursy bukmachera. Na telefonie działają zakłady przedmeczowe i na żywo ze strony eWinner. Dzięki temu oprogramowaniu możesz skorzystać z opcji custom bet, dołączyć do loży VIP, a nawet uruchomić transmisję na żywo meczu eWinner 2. ligi piłki nożnej w Polsce.

Ewinner aplikacja jest dostępna za darmo do pobrania na stronie online ewinner.pl oraz w App Store dla urządzeń marki Apple. eWinner zakłady bukmacherskie mogą być użyte w systemach Android oraz iOS. Działają też eWinner promocje takie jak bonusy powitalne, Freebet eWinner na piłkę nożną i tenis ziemny.

Ewinner_1-0x0

Ewinner_2-0x0

Ewinner_3-0x0

Dział pomocy

10/10

Przygotowując eWinner recenzja próbowaliśmy się skontaktować z operatorem, żeby sprawdzić to, w jaki sposób pomaga swoim klientom oraz żeby dowiedzieć się, jak działa eWinner kod promocyjny freebet Na początku mogliśmy skorzystać z takich form kontaktu jak live czat, adres e-mail i specjalny formularz.

Dział wsparcia i eWinner kontakt dostępny jest przez cały tydzień. Możesz skontaktować się z nimi 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 23:00. W przypadku chęci kontaktu poza tymi godzinami zawsze możesz zostawić bukmacherowi wiadomość, a obsługa klienta skontaktuje się z Tobą z samego rana.

Dział pomocy ewinner

eWinner zakłady bukmacherskie - bezpieczeństwo

10/10

Zakłady bukmacherskie eWinner otrzymały wszystkie wymagane zgody Ministerstwa Finansów do tego, żeby oferować klientom możliwość typowania wyników na pieniądze. Licencja dla eWinner online ma numer PS4.6831.29.2017. To najważniejszy dokument, który mówi o tym, że eWinner bukmacher jest bezpiecznym serwisem, działający zgodnie z polskim prawem.

Ewinner opinie nie poddają kwestii wypłacalności pod żadne wątpliwości. Nie ma tu komentarzy czy opinii użytkowników, którzy krytykowaliby działanie tego bukmachera. Wygrane są przelewane na czas, a pieniądze zawsze trafiają na konto klientów. Ewinner ma dużą wiarygodność, co widać po zawieranych umowach tego bukmachera z Marcinem Gortatem, Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Speedway Ekstraligą i innymi organizacjami sportowymi w Polsce.

Bezpieczeństwo ewinner

Zakłady na żywo

9/10

Zakłady „na żywo” eWinner mogą pomóc Ci w obróceniu bonusu na start lub zagraniu za bonus eWinner kod promocyjny freebet. Oferta eWinner w typach „na żywo” jest złożona z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Kiedy wejdziesz na podstronę „live” wyświetlą Ci się wszystkie mecze oraz ikony poszczególnych sportów. Kliknięcie wybranej dyscypliny spowoduje, że eWinner pokaże Ci dokładnie te zaklady u bukmacherzy pilke nozna, które są związane ze wskazanym sportem.

Zakłady live w eWinner mogą mieć kilka rynków, ale też kilkadziesiąt typów „na żywo”. Jest to związane z dyscypliną sportową, której dotyczą kursy „na żywo”. Najszersze możliwości na zaklady bez ryzyka live eWinner dają w piłce nożnej, koszykówce, tenisie i siatkówce.

W zakładach na żywo często na kuponach obstawia się wynik meczu, ilość goli, typy na „obie drużyny strzelą”, „remis–nie ma zakładu” i handicapy. Sprawdź jednak też pozostałe rynki, bo oferta eWinner zawiera znacznie więcej!

eWinner opinie - recenzja Bonusowo

9.31/10

Znajdująca się na bonusowo.com eWinner recenzja odkrywa mocnei słabe strony tego bukmachera. Wśród zalet firmy eWinner zakłady bukmacherskie znalazły się takie funkcjonalności jak wysokie kursy, czyli podwyższone kursy na hity każdego dnia–mecze mogą być związane z piłką nożną, ale też innymi sportami. Do mocnej strony eWinner można zaliczyć również Custom Bet z propozycją własnych typów do bukmachera. Ewinner opinie podkreślają też kod promocyjny, który przyznaje bonus cashback, daje szansę pobrania darmowej aplikacji i typowania zakładów przez całą dobę, a także eWinner bonus powitalny przeznaczony dla nowych graczy.

Jakie są wady tego bukmachera? Szkoda, że nie ma opcji płatniczych takich jak PayPal, Skrill i Paysafecard. Tego rodzaju wpłaty posiadają za to pozostali legalni bukmacherzy, których opinie możesz sprawdzić na bonusowo.com.

Wideorecenzja legalnego portalu z zakładami sportowymi eWinner

FAQ

Czy kod promocyjny eWinner znajduje się w ofercie?
Ewinner kod promocyjny znajdziesz i skopiujesz na stronie bonusowo.com.
Gdzie wpisać eWinner kod?
Wpisanie kodu promocyjnego eWinner zakłady bez ryzyka odbywa się w momencie rejestracji na tej stronie bukmacherskiej lub po zalogowaniu i przejściu w odpowienią zakładkę profilu.
Jaki jest eWinner bonus?
W eWinner cashback to 100 PLN. Otrzymasz też 50% od wpłaty do 500 złotych.
Jakie są eWinner promocje dla stałych graczy?
Stali gracze bukmachera eWinner mają możliwość obstawiania e-sportu bez podatku, odbierania freebetów na żużel i piłkę nożną. Oferta eWinner uwzględnia też program lojalnościowy Loża VIP, gdzie czekają w eWinner bonusy bez depozytu i inne atrakcje.
Jak wpłacić pieniądze do eWinner, żeby odebrać bonus?
Do bonusu eWinner można wpłacić pieniądze poprzez BLIK, Mastercard, VISA, Przelewy24 i Blue Media.

Informacje ogólne

Tytuł: eWinner

Strona oficjalna:

Telefon: Brak

Adres e-mail: Brak

Płatności: Cash Out, DotPay, VISA, Przelewy24, BLIK, PayPal, MasterCard

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5

Amadej Walczak