O Etoto

Etoto to legalny bukmacher w Polsce, który na rynku zakładów działa od 2011 roku. Co ważne, od niedawna Etoto zmienił szatę graficzną, poszerzył ofertę i zatrudnił do promocji znanych dziennikarzy w osobach Mateusza Borka, Romana Kołtonia i Tomasza Hajty. To pokazuje chęć rozwoju bukmachera, który nowym graczom oferuje bonus w formie zakładu bez ryzyka do 50 PLN!

Bonus powitalny Etoto zakład bez ryzyka 50 PLN

Nowi gracze Etoto mają szansę postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 50 PLN, ponieważ jeśli przegrają, bukmacher zwróci utraconą stawkę w ramach oferty "KASOZWROT".

To bardzo atrakcyjna promocja szczególnie dla początkujących graczy, którzy mają okazję postawić kupon bez ryzyka utraty pieniędzy. Co więcej, w ofercie udział biorą dowolne zakłady (brak minimalnego kursu), a kwota bonusu nie podlega warunkom obrotu. Dzięki bonusowi Etoto nowy gracz nic nie ryzykuje!

Promocje etoto.pl

Jak odebrać bonus od Etoto?

  1. Jeśli nie posiadasz konta w Etoto zarejestruj się
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie Etoto
  3. Dokonaj wpłaty na konto
  4. Postaw pierwszy zakład przedmeczowy lub live z oferty Etoto (pojedynczy/wielokrotny)
  5. Zakład należy postawić na wydarzenia z przynajmniej 3 możliwymi wynikami np. 1X2
  6. Jeżeli twój kupon wygra, otrzymasz wygraną. Natomiast, jeśli przegrasz Etoto zwróci na twoje konto utraconą stawkę do maksymalnie 50 PLN
  7. By otrzymać zwrot stawki napisz na adres [email protected] podając w tytule "KASOZWROT 50 PLN"

Warunki bonusu Etoto

  • Bonus dostępny tylko dla nowych graczy Etoto
  • Kwota bonusu nie podlega warunkom obrotu
  • Maksymalny zwrot stawki może wynieść 50 PLN

Przykład bonusu Etoto

Jeśli zarejestrujesz konto i wpłacisz 50 PLN będziesz mógł zyskać 50 PLN zwrotu stawki. By tak się stało wybierz z oferty Etoto zakład z minimum 3 możliwymi wynikami (np. mecz piłki nożnej, gdzie można obstawić 1X2), a następnie obstaw go za całość 50 PLN stawki.

Jeżeli przegrasz, otrzymasz zwrot 50 PLN. W przypadku wygranej, pieniądze normalnie trafią na twoje konto.

Nasza opinia o bonusie Etoto

Bonus Etoto jest banalnie prosty do wykorzystania, ponieważ w zasadzie należy tylko zarejestrować konto, wpłacić pieniądze i postawić zakład. Co ważne, bonus nie podlega warunkom obrotu, a to znacznie ułatwia skorzystanie z promocji. Otrzymując zwrot stawki od bukmachera pieniądze są w pełni wolne, a gracz może dowolnie nimi dysponować tj. wypłacić z konta, bądź stawiać kolejne zakłady. Dla szukających promocji i darmowych bonusów na rynku bukmacherskich, oferta Etoto należy do łakomych kąsków.

Informacje o Etoto

Etoto do 2017 roku był niszowym bukmacherem w Polsce. Po zmianie prawa bukmacher zaczął prężny rozwój. Rozbudował ofertę zakładów m.in. wprowadzając zakłady "na żywo" oraz zmodernizował stronę internetową. Dzięki tym zabiegom Etoto przypomina bukmacherów z najwyższej półki.

Dużym krokiem w rozwoju Etoto stała się współpraca z Mateuszem Borkiem, Romanem Kołtoniem i Tomaszem Hajto. Znani i lubiani komentatorzy piłkarscy nie tylko występują w materiałach promujących bukmachera, ale także dzielą się z graczami swoimi typami odnośnie wydarzeń piłkarskich.