Bonus powitalny do 110 zł

Odbierz bonus
clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Etoto rejestracja

7.7 / 10

bonus-green-dark

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

Zarejestruj się i odbierz bonus

Dlaczego powinieneś dołączyć do Etoto?

Użytkownicy, którzy poszukują nowego bukmachera zastanawiają się, czy Etoto rejestracja ma sens i jest godna ich uwagi.

Patrząc z perspektywy początkującego klienta, jesteśmy w stanie to zrozumieć, bo taka obawa często towarzyszy przed założeniem konta u firmy bukmacherskiej. Utworzenie konta z opcją na kod promocyjny Etoto rejestracja przez nowych graczy będzie korzystna i z pewnością może okazać się dla nich opłacalnym biznesem.

Bukmacher dla swoich nowych użytkowników przygotował powitalny bonus na lepszy start, a także ma do zaoferowania sprawnie działającą stronę internetową, aplikację mobilną oraz szeroki wachlarz możliwości typowania, w tym stałe bonusy bukmacherów.

Etoto jest firmą, która w ostatnim czasie zyskała na popularności w Polsce. O tym, że Etoto to bukmacher najwyższych lotów może świadczyć ich współpraca z Kanałem Sportowym, czyli najpopularniejszymi dziennikarzami sportowymi w Polsce.

Do najbardziej rozpoznawalnych twarzy reklamujących Etoto należą min Mateusz Borek, Roman Kołtoń oraz Tomasz Smokowski. Fakt, iż takie nazwiska współpracują z bukmacherem jest gwarancją jakości firmy dla nowych graczy, a także rozwiewa ich wątpliwości o tym, czy rejestracja w Etoto jest bezpieczna.

Etoto udostępnia swoim graczom aplikację mobilną iOS/Android oraz stronę internetowa etoto.pl. Wobec tego dla ich użytkowników Etoto logowanie zawsze będzie łatwe i szybkie. Etoto rejestracja w punkcie stacjonarnym jest także możliwa, jednak ze względu na małą liczbę lokali w Polsce zdecydowanie bardziej polecamy rozwiązania online. W Etoto nie wychodząc z domu możemy korzystać z zakładów sportowych, cash out, promocji, wpłat oraz wypłat o każdej porze dnia i nocy.

Zalety Etoto:

 • Centrum statystyk Etoto
 • Aplikacja mobilna iOS/Android
 • Zakłady na sporty wirtualne oraz zakłady na żywo
 • Powszechnie znane metody płatności
 • Szybka wypłata na konto
 • Bonus powitalny dla nowych użytkowników

Weryfikacja konta w Etoto

W Etoto rejestracja bez dowodu jest przez bukmachera respektowana i w pełni legalna. Bukmacher daje możliwość utworzenia konta tymczasowego dla nowych graczy. Dzięki temu wypełniając formularz rejestracyjny możemy korzystać z usług zakładów sportowych. Nie oznacza to jednak braku konieczności tradycyjnej weryfikacji, którą na pewno zna każdy odbiorca ofert usług, jakie zapewniają legalni bukmacherzy online.

Podanie swoich danych osobowych jest u każdego bukmachera obowiązkowe ze względu na ustawę o grach hazardowych zatwierdzoną przez Ministra Finansów. Przesłanie skanu dowodu odbywa się w celu potwierdzenia naszego wieku oraz tożsamości. Dzięki temu w Etoto bonus za rejestrację jest bezpieczny i legalny.

Mimo możliwości tworzenia konta bez dowodu nie ma możliwości założenia takowego konta przez osoby nieletnie lub takie które już takie konto u bukmachera posiadają. W pierwszej fazie rejestracji poprosi nas o adres e-mail, ustawiamy hasło oraz wpisujemy kod bonusowy, a następnie podajemy dalsze informacje: imię i nazwisko, pesel oraz numer telefonu.

Posiadając konto tymczasowe możemy otwierać zakłady, lecz z limitem stawek do 4 000 PLN oraz nie jesteśmy w stanie wypłacać środków na rachunek bankowy. Aby móc bez ograniczeń korzystać z konta Etoto będziemy musieli zweryfikować swoje konto. Pełna Etoto rejestracja polega na uzupełnieniu reszty danych oraz przesłaniu skanu dowodu tożsamości.

Po weryfikacji dowodu jesteśmy już stałymi graczami Etoto, czyli możemy zawierać zakłady na nielimitowane stawki, a także wypłacać środki. Chcąc uniknąć weryfikacji internetowej możemy udać się do lokalu stacjonarnego Etoto. Tam pracownicy placówki dokonają weryfikacji naszej tożsamości, a gracze logując się później online będą mieli weryfikację z głowy. W Etoto weryfikacja może zajmować kilkanaście minut lub kilka godzin.

Etoto jak założyć konto stałe (zweryfikowane):

 • Wykonaj Etoto logowanie na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej
 • Przygotuj skany dowodu tożsamości w swoim urządzeniu mobile lub komputerze
 • Wpisz brakujące dane osobowe i kontaktowe
 • Uzupełnij formularz rejestracyjny skanami dowodu osobistego/paszportu
 • Po weryfikacji Twoje konto powinno być w pełni aktywne o czym zostaniesz poinformowany wiadomością na wskazany adres e-mail!

Rejestracja w Etoto – Instrukcja krok po kroku

Etoto rejestracja jest dostępna dla wszystkich pełnoletnich osób. Dla nowych użytkowników bukmacher przygotował benefit.

Osoby, które zarejestrują się na nasz Etoto kod promocyjny otrzymają bonus powitalny. Przywilej polega na tym, że bukmacher potraja kwotę pierwszego depozytu. Jeżeli wpłacimy 100 PLN to na nasze konto powędruje dodatkowo 200 PLN. Łącznie możemy cieszyć się z 300 PLN na obstawianie zakładów sportowych.

Rejestracji konta możemy dokonać za pomocą aplikacji mobilnej oraz strony internetowej. Formularz rejestracyjny jest dla nas dostępny o każdej porze dnia i nocy. Dla użytkowników, w szczególności tych młodszych jest to spora zaleta, gdyż nie wychodząc z domu mogą zostać pełnymi uczestnikami Etoto zakłady bukmacherskie.

Konto Etoto możemy założyć na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich dotyczy konta tymczasowego, którego proces rejestracyjny jest bardzo szybki i nie wymaga weryfikacji dowodu tożsamości. W pełni zweryfikowane konto posiadają zaś gracze, którzy przeszli przez wszystkie etapy rejestracji, a na końcu przysłali skany dowodu w celu potwierdzenia swojej tożsamości.

Czy w Etoto problem z rejestracją istnieje? W ocenach Etoto rejestracja opinie jasno twierdzą, że nie ma kłopotów z utworzeniem profilu typera.

Rozwiązanie online za pośrednictwem formularza rejestracyjnego jest dla użytkowników bardzo wygodne. W szczególności gracze Etoto chwalą sobie możliwość zakładania konta tymczasowego. Dzięki temu w dosłownie jedną minutę każdy jest w stanie stworzyć własne konto u bukmachera. O tym, że rejestracja Etoto jest naprawdę ekspresowa przekonasz się korzystając z naszej instrukcji krok po kroku! To dokładne wyjaśnienie, jak uzyskać w Etoto bonus za rejestrację!

Jak zarejestrować się w Etoto w czterech krótkich krokach?

 1. Wejdź na stronę internetową lub aplikację mobilną Etoto i kliknij “załóż konto” w prawym górnym rogu(obok Etoto zaloguj)

  Wejdz-na-strone-internetowa-Etoto-600x600sa
 2. Uzupełnij wszystkie niezbędne dane: e-mail, hasło, numer telefonu, PESEL, kod bonusowy oraz oświadcz legalne źródła dochodów

  Uzupelnij-wszystkie-niezbedne-dane-600x600sa
 3. Uzupełnij dane dotyczące dowodu tożsamości i prześlij skany

  Uzupelnij-dane-dotyczace-dowodu-tozsamosci-i-przeslij-skany-600x600sa

Uzupełniając formularz rejestracyjny, choć przez chwilę, możesz poczuć się niepewnie. Jest to całkowicie zrozumiałe, gdyż chyba każdy podając swoje dane w internecie odczuwa dyskomfort. Etoto jest jednak całkowicie legalną firmą, posiadającą licencję Ministerstwa Finansów. Etoto szanuje i przestrzega politykę prywatności RODO. Nasze konto jest dodatkowo zabezpieczone e-mailem oraz hasłem. Wobec tego możemy być spokojni i pewni, że nasze dane nigdzie nie zostaną ujawnione, a dostęp do konta mamy tylko my. W zakładach bukmacherskich Etoto weryfikacja również odbywa się w oparciu o najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Rejestracja w Etoto - kliknij przycisk poniżej, aby założyć konto już teraz

Etoto logowanie

Posiadający konto Etoto chcąc uzyskać dostęp do niego muszą przejść przez proces logowania. Jest to jednak czynność całkowicie normalna i znana każdemu użytkownikowi mediów społecznościowych.

Czego potrzebujesz aby uzyskać dostęp do konta? Wszystko co jest Ci potrzebne do opcji Etoto zaloguj to jedynie e-mail (pełniący funkcję loginu) oraz hasło.

Jak zalogować się do Etoto?

 1. Wejdź na stronę etoto.pl lub Etoto app

  Wejdz-na-strone-etoto.pl_-600x600sa
 2. Wpisz swój e-mail oraz hasło i kliknij w portalu Etoto zaloguj się”

  Wpisz-swoj-e-mail-oraz-haslo-i-kliknij-zaloguj-sie-600x600sa

Jeżeli Twój login i hasło zostało wpisane bezbłędnie, automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę główną bukmachera. Logowanie Etoto jest błyskawiczne, a jako zalogowany typer możesz korzystać z oferty bukmachera! Na przyszłość możesz skorzystać z opcji zapamiętania danych, co jeszcze bardziej przyspieszy cały proces logowania!

Zalogu w Etotoj - kliknij przycisk poniżej, aby zalogować się do bukmachera Etoto

Etoto bonus powitalny

Dla nowych typerów Etoto przygotował bonus powitalny. Choć nie jest to promocja bez depozytu lub zakład bez ryzyka - to i tak wywiera duże wrażenie na początkujących użytkownikach. Klienci zarejestrowani na kod promocyjny Etoto mogą odebrać bonus polegający na potrojeniu ich pierwszego depozytu do 200 PLN. Zatem jeśli wpłacimy 100 PLN to otrzymamy w sumie 300 PLN.

Bonus w Etoto to ciekawa alternatywa ze względu na proste reguły i warunki, które są zrozumiałe dla każdego typera.

Potrojony depozyt ułatwia nam start i początek przygody w typowania u nowego bukmachera. Aby bonus trafił na nasze konto główne należy obrócić otrzymaną kwotę bonusu grając zakład pojedynczy po kursie minimalnym 2,2 lub AKO po kursie łącznym 2,2 (gdzie minimalny kurs pojedynczego zdarzenia wynosi 1,3). Zatem aby faktycznie otrzymać korzyść z bonusu powitalnego wystarczy otrzymaną kwotę obrócić tylko raz!

Dla użytkowników Etoto istnieje także jeszcze jedna opcja promocji. Polega ona na zapraszaniu znajomych do Etoto rejestracja. W sumie możemy zaprosić do 10 osób. Za każdego poleconego użytkownika otrzymujemy 50 PLN na konto Etoto.

Aby zaprosić znajomego do rejestracja w Etoto, należy mu wysłać zaproszenie na jego e-mail poprzez stronę internetową etoto.pl. Jeżeli zaproszona przez nas osoba takie konto utworzy, nasze konto zasili darmowy bonus 50 PLN! Dzięki takiej promocji możemy uzyskać aż do 500 PLN! Jest to również bardzo korzystna i nieskomplikowana opcja na pozyskanie dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie.

Metody płatności w Etoto i wypłaty w Etoto

Etoto nie może poszczycić się szerokim wyborem metod płatności. Nie ma tu np. portfeli elektronicznych takich jak PayPal czy Skrill. Mimo to, na pewno każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie, gdyż opcje płatności należą do najbardziej powszechnych. Pewnie nieraz płaciłeś nimi w sklepach online lub portalach aukcyjnych.

Oto wszystkie metody płatności w Etoto:

 • Przelewy24
 • Dotpay
 • Blik
 • Karty płatnicze VISA/Mastercard

Jak widać, opcji nie ma zbyt wiele, ale i tak można wykonać szybki przelew online. Dotpay, Przelewy24 i BLIK należą do najpopularniejszych opcji płatniczych. To sprawia, że z pewnością każdy typer Etoto wykona szybką wpłatę pieniędzy na konto. Wszystkie formy płatności w Etoto są dostępne całą dobę. Minimalna kwota jaką musimy wpłacić to 1 PLN. Depozyt w Etoto nie podlega żadnej prowizji ani opodatkowaniu: tyle ile wpłacimy, tyle otrzymamy na konto.

Środki z Etoto wypłacać możemy na podany podczas rejestracji rachunek bankowy. Dzięki funkcji Przelewy24 w zaledwie kilka minut pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie bankowym. Wybierając zaś przelew tradycyjny musimy dłużej poczekać na środki (do 1-2 dni roboczych). Minimalna kwota wypłaty w Etoto wynosi 1 PLN.

Etoto rejestracja – opinie

Rejestracja Etoto opinie na bonusowo.com oceniliśmy na wysokim poziomie. Na kciuk w górę zasługuje obsługa klienta. Każdy typer mający pytania lub wątpliwości dotyczące Etoto może skontaktować się z obsługą klienta, która natychmiastowo takiej odpowiedzi udzieli.

Doceniamy także prosty regulamin bonusu powitalnego. Warunki spełnienia bonusu startowego są zdecydowanie zrozumiałe dla każdego użytkownika Etoto. Warto także wspomnieć o możliwości zapraszania znajomych do serwisu Etoto. Jest to ciekawa i oryginalna promocja dla typerów, która daje szanse zasilenia ich konta darmowymi środkami działającymi de facto jako freebet, bo przecież środki były bonusowe.

Na pochwałę zasługuje także sprawna aplikacja mobilna oraz strona internetowa. Dzięki niej gracze płynnie mogą korzystać z wszystkich usług bukmachera. Granie w Etoto jest po prostu szybkie, łatwe i przyjemne. Wielu typerów zwraca uwagę także na komentarz Mateusza Borka sportów wirtualnych. Taka drobna rzecz dodaje emocji, a także pozwala posłuchać typerom ich ulubionego komentatora piłki nożnej.

Do minusów Etoto należy wąski szereg oferty zakładów na żywo. Zdaniem graczy kursy są wysokie, lecz same zakłady są zbyt mało urozmaicone. Typerzy domagają się rozszerzenia oferty piłki nożnej oraz koszykówki. Na gorszą opinię wpływa brak transmisji na żywo z wydarzeń sportowych, które znajdują się na pozostałych legalnych stronach bukmacherskich.

FAQ

Czy mogę zarejestrować więcej niż jedno konto w Etoto?
Nie. Regulamin zezwala na posiadanie tylko jednego konta u pojedynczego bukmachera.
Co to jest konto tymczasowe?
Konto tymczasowe to konto bez zweryfikowanego dowodu tożsamości. Konto tymczasowe pozwoli Ci na zawieranie zakładów oraz wpłaty z pewnymi limitami. W celu grania bez ograniczeń i możliwości wypłaty środków jesteśmy zmuszeni do pełnej weryfikacji konta polegającej na przesłaniu skanu dowodu tożsamości.
Jaka jest minimalna kwota wpłaty i wypłaty?
Minimalna kwota zarówno wpłaty, jak i wypłaty wynosi 1 PLN.
Jak i gdzie wykorzystać kod bonusowy?
Kod bonusowy możesz wykorzystać w formularzu rejestracyjnym oraz podczas pierwszego depozytu. Po dokonanej wpłacie dodatkowe środki powinny zasilić Twoje saldo bonusowe.
Jaki bonus za rejestrację oferuje Etoto?
Rejestracyjny bonus 100% do 1500 zł na pierwszy depozyt.