clock-white

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana

Etoto aplikacja mobilna Czerwiec 2023

7.7/10

Aplikacja na Androida

Pobierz aplikację Android

Aplikacja na iOS

Pobierz aplikację iOS

Funkcje Etoto mobile

Etoto aplikacja mobilna służy do obstawiania legalnych zakładów bukmacherskich. Etoto nowa aplikacja obsługuje system Andoid i iOS. To specjalne oprogramowanie, które po instalacji ułatwia korzystanie z oferty bukmachera na telefonie lub tablecie. Aplikacja Etoto może mieć zastosowanie w systemach operacyjnych, które znajdziesz w iPhone, Huawei lub Samsungu, Oppo i Xiaomi. Etoto mobile zostało zaprojektowane w ten sposób, żeby oferować wszystkie usługi, jakie można znaleźć na zwykłej stronie etoto.pl. Instalując Etoto nie będziesz już musiał typować na komputerze, bo pełną ofertę uzyskasz w swoim telefonie!

Bukmacher Etoto liczy, że jego aplikacja będzie równie chętnie pobierana i wykorzystywana, co pozostałe znane oprogramowania mobile. Po wykonaniu downloadu aplikacji Etoto sam możesz przekonać się, co za jej pośrednictwem zyskujesz! Instalacja wraz z pobraniem zajmuje dosłownie jedną minutę.

Najważniejsze korzyści, jakie uzyskasz dzięki aplikacji Etoto:

 • Program Etotomania - bonusy w telefonie dla stałych klientów w programie lojalnościowym
 • Mobilne płatności online - szybkie depozyty przez aplikacje w BLIK, Przelewy24 i kartach płatniczych VISA/MasterCard
 • Statystyki i wyniki live - informacje o zmianach rezultatów i statystyki przedmeczowe do obstawiania mobilnych zakładów
 • Zakłady sportowe i zakłady live - wszystkie sporty Etoto dostępne w aplikacji mobile na iOS/Android
 • Wirtualne sporty - zakłady na virtuale 24/7 w telefonie i tablecie
 • Dział obsługi klienta - czat "na żywo" w telefonie z pracownikiem Etoto w celu rozwiązania problemu
 • Cashout - zarządzenia kuponem w telefonie, dzięki narzędziu cash out
 • Fast Bet - szybki zakład przez aplikację

Jak pobrać aplikację Etoto?

Etoto aplikacja na telefon w sposobie instalacji i pobierania nie odbiega niczym od najpopularniejszych aplikacji takich jak Messenger, Skype, Instagram czy Facebook. Etoto app jest podobnie skonstruowana, choć oczywiście ma inne funkcje. W przypadku aplikacji bukmacherskie przede wszystkim chodzi o ofertę zakładów i opcje zarządzania kontem gracza. Aplikacja Etoto daje wszystkie te możliwości, ale żeby z nich w pełni korzystać - najpierw trzeba pobrać apkę Etoto na swoje urządzenie mobile. Pliki instalacyjne do Etoto app znajdziesz na stronie bukmachera lub portalu App Store.

Aplikacja bukmachera Etoto ma podobny wachlarz możliwości po instalacji na telefon od firmy Apple lub urządzenie z Androidem. Przygotowując recenzję aplikacji pobraliśmy ją na systemy operacyjne iOS i Android. Tak naprawdę w obu tych przypadkach apk Etoto oferuje te same udogodnienia.

Jeśli chodzi o rozmiar i pojemność na karcie pamięci, to na iOS i Androida posiadają zbliżone parametry. Aby bukmacher Etoto mobilny śmigał bez przeszkód powinieneś posiadać na urządzeniu przynajmniej 87 MB wolnego miejsca. Krótko mówiąc, aplikacja Etoto android działa tak samo sprawnie jak w wersji na iOS.

Urządzenia Apple, czyli iPhone, iPod i iPad obsługiwane są przez taką samą aplikację Etoto, którą znajdziecie w App Store. Na telefony oparte o system Android, a więc Samsung, Oppo lub Huawei apk Etoto można pobrać i zainstalować bezpośrednio strony bukmachera. Wystarczy, że w adres strony wpiszesz “Etoto aplikacja pobierz”. Istnieje też trzecia możliwość korzystania z Etoto mobile. To strona internetowa, która nie uwzględnia instalacji aplikacji. Jest to jednak znacznie mniej komfortowy sposób obstawiania w telefonie.

 • Etoto na iOS działa przy systemie 10.0 lub nowszym
 • Do poprawnego działania na Androidzie aplikacja potrzebuje aktualizacji systemy do minimum wersji 5.0
 • Aplikacja Etoto do pobrania jest możliwa, jeśli na urządzeniu mobile masz przynajmniej 87 MB wolnego miejsca
 • Apk działa w języku polskim
 • Aplikacja na zakłady bukmacherskie Etoto jest darmowa
 • Mobilna oferta bukmachera przeznaczona jest na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS lub Android
 • Pliki instalacyjne do Etoto aplikacja android dostępne są na stronie internetowej etoto.pl

Etoto aplikacja na Androida - jak zainstalować?

Android i aplikacje bukmacherskie to nie jest najlepsza para. Typerzy często narzekają, że mają kłopoty z instalacją aplikacji na ten rodzaj systemu operacyjnego w telefonie lub tablecie. A jak to wygląda w przypadku pobierania Etoto mobile? Od razu na początku uprzedzamy, że mogą zdarzyć się kłopoty, ale wiemy, jak je szybko rozwiązać! Wystarczy zastosować naszą poradę, a mobilna aplikacja pojawi się na twoim smartfonie.

Użytkownicy z Xiaomi, Oppo lub LG przywykli, że wszystkie aplikacje, jakie chcą pobrać znajdują w Google Play. To odpowiednik App Store, jaki posiadają użytkownicy iPhone. Google Play nie jest jednak przyjazny dla aplikacji od bukmacherów, bo po prostu je blokuje.

W ofercie tego sklepu nie znajdziesz app od Etoto ani od innego bukmachera online. Co robić?

Etoto na Androida może być zainstalowany, ale z innego źródła niż Google Play. Do tego możesz skorzystać z naszego linku poniżej lub z przycisku "pobierz Etoto na telefon" na stronie etoto.pl. Najpierw musisz wykonać ważny krok - zmodyfikować ustawienia w telefonie/tablecie. Co trzeba zmienić? Ustawienia dotyczące akceptowania pozostałych aplikacji spoza Google Play. Najczęściej w tym przypadku trzeba w telefonie zaznaczyć opcję: pozwól na instalację oprogramowania z niezaufanych źródeł.

Jeśli twój telefon z Androidem jest gotowy do pobrania apk Etoto, to zobacz, co zrobić, żeby wszystko przebiegło bez zakłóceń:

 1. Kliknij w nasz przycisk i przejdź do strony Etoto – naciśnij

  nacisnij-pobierz-Etoto-na-Android-600x600sa.png
 2. Na Twoim urządzeniu pojawi się aplikacja - pobieranie zazwyczaj zajmuje kilkanaście/kilkadziesiąt sekund.

  aplikacja-Etoto-na-Android-600x600sa.png
 3. Pozwól na to, aby twój telefon zainstalował Etoto mobile. Zaloguj się na konto lub wykonaj rejestrację w aplikacji mobilnej.

  aplikacja-Etoto-600x600sa.png

Skorzystaj z naszego przycisku poniżej i przejdź do strony bukmachera, gdzie znajdziesz darmową aplikację Etoto:

bonus-green-dark

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

Odbierz bonus

Etoto aplikacja na iOS – jak zainstalować?

Jeśli mamy porównywać system iOS i Android, to w przypadku aplikacji bukmacherskich - lepiej wypada ten od firmy Apple. Etoto na urządzenia Apple można zainstalować bez żadnych modyfikacji i zmiany ustawień, tak jak trzeba to zrobić w Androidzie. Użytkownicy, którzy posiadają iPod, iPad lub iPhone mogą normalnie podejść do instalacji Etoto. Wszystko przebiega naturalnie, tak jakby instalowali kolejną zwykłą aplikację.

Etoto apk znajduje się za darmo w App Store oraz iTunes. W tych sklepach online możesz trafić też na pozostałe aplikacje od polskich bukmacherów. Korzystając z pobierania apki na urządzenie z iOS możesz zostać poproszony o potwierdzenie wieku. Wszystko dlatego, że aplikacje bukmacherskie są przeznaczone dla osób pełnoletnich. Poza tym - apka Etoto zostanie pobrana automatycznie.

Darmowa aplikacja na iOS może być zainstalowana w mniej niż minutę - sprawdź, jak to zrobić:

 1. Wyszukaj aplikację Etoto w App Store/iTunes. Wejdź na profil apki i kliknij

  Wyszukaj-aplikacje-Etoto-600x600sa.png
 2. Zaloguj się do Etoto na iOSs lub załóż konto

  Zaloguj-sie-do-Etoto-na-iOSs-600x600sa.png
 3. Posiadacze iPhone oraz innych urządzeń Apple mogą od razu zapoznać się z recenzjami aplikacji tego bukmachera. W App Store aplikacja bukmachera posiada ocenę 2.0 na 37 oddanych głosów.

  App-Store-aplikacja-bukmachera-600x600sa.png

Nie jest to najlepsza recenzja tego oprogramowania, ale jeśli chcesz skorzystać z niego w swoim telefonie - to kliknij w link poniżej:

bonus-green-dark

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

Odbierz bonus

Czy Etoto APK oferuje specjalny bonus?

Czy zakłady bukmacherskie za aplikację od Etoto oferują bonusy? Pamiętamy, że w przeszłości po zainstalowaniu aplikacji można było zagrać za darmowy zakład w telefonie. Jak to wygląda obecnie? Bukmacher Etoto odszedł od praktyki oferowania specjalnego bonusu w aplikacji. Ale wyjątkowe oferty czekają dla nowych klientów, którzy nie mają konta u tego bukmachera ani zainstalowanej aplikacji. Rejestracja przez apk uprawnia do odbioru bonusu na start, który wynosi 100% od pierwszej wpłaty do 1500 PLN.

Nie ma dedykowanej oferty promocyjnej mobile, ale jest za to standardowy bonus powitalny. W apk Etoto można wykonać pełny obrót bonusu na start i odblokować zamrożone środki bonusowe.

Nasza recenzja aplikacji Etoto

Zakłady bukmacherskie w Etoto doskonale znamy, a przygotowując opinie o aplikacji sprawdziliśmy je również pod kątem oferty mobile. Jeśli chcesz pobrać i korzystać z Etoto aplikacja, opinie o tym oprogramowaniu znajdziesz na bonusowo.com. Co nam się podoba? Oczywiście to, że aplikacja jest przeznaczona na dwa systemy, czyli iOS i Android. Nie będzie w tej sytuacji kłopotu, że jeśli zmieni się telefon, to straci się połączenie z aplikacją. Można przebierać w smartfonach iPhone, Samsung i Oppo, a aplikacja wciąż będzie do naszej dyspozycji.

W App Store widać mało przychylne opinie względem Etoto. Użytkownicy narzekali na opieszałość systemu - przedstawiciele bukmachera zapewniają, że problem ten został rozwiązany w aktualizacji apki. Faktycznie, na chwilę obecną app działa znacznie sprawniej niż jakiś czas temu. Aplikacja mobilna Etoto cały czas się rozwija i udoskonala, zatem mamy nadzieje, że niedługo doścignie konkurencję w tym aspekcie. Opinie o mobilnym Etoto w naszym wydaniu są umiarkowane - jesteśmy dalecy od zachwytu, ale też nie krytykujemy wszystkiego.

Aplikacja Etoto - alternatywy

Na bonusowo.com przygotowując recenzję pozostałych aplikacji, kilku bukmacherów uzyskało znacznie lepszą ocenę niż Etoto. Jeśli nie przekonują cię opinie o mobilnej aplikacji Etoto, to zachęcamy cię do sprawdzenia naszych pozostałych opisów. Zobacz, które aplikacje na iOS i Android polecamy!

Najlepsi bukmacherzy

 • 8.8/10

  Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

 • 7.7/10

  GET 2023 PLN TO START

 • 8.3/10

  Zakład bez ryzyka do 500 zł

FAQ

Na jakich urządzeniach działa oprogramowanie Etoto?
Mobilna aplikacja może być zainstalowana na telefony i tablety z systemami iOS oraz Android.
Ile czasu potrzebuję, aby pobrać apk Etoto?
Pobieranie i instalacja aplikacji zajmuje kilkadziesiąt sekund.
Jakie są wymagania techniczne dla aplikacji na iOS i Android?
Użytkownik powinien posiadać około 87 MB wolnego miejsca na karcie pamięci, a także korzystać z aktualizacji systemu iOS 10.0 (lub nowszej) i Androida 5.0 (lub nowszej).
Czy aplikacja jest darmowa?
Aplikacja od Etoto nie wymaga uiszczenia opłaty za pobranie oraz instalację.
Co znajdę w aplikacji?
W apce otrzymasz dostęp do wszystkich zakładów sportowych i live oraz sportów wirtualnych.