Legalni bukmacherzy z Trustly

Ranking – najlepszy bukmacher Trustly pomoże wyłonić przedstawicieli tej grupy, którzy mają najszybsze przelewy, najniższe prowizje oraz obsługują najwięcej banków. Poznajcie zalety, jakie pojawiają się, gdy Twój bukmacher akceptuje Trustly.

Bukmacherzy Trustly- lista:

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Ranking bukmacherów z Trustly

Nowoczesna technologia, z której korzystają bukmacherzy Trustly ułatwia użytkownikom dokonywanie płatności. Pozwala użytkownikom w prosty i łatwy sposób dokonywać płatności. Trustly zostało założone przez szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego w 2008 r. Bukmacherzy Trustly przez prawie 13 lat zdobyło zaufanie odbiorców. Trustly jest pośrednikiem, którego porównać można do Przelewy24.

Korzystanie z niego nie wymaga założenia osobnego konta. Wystarczy wybrać tę opcję spośród tych, które oferują bukmacherzy Trustly. Bukmacher z Trustly pozwala na płatność w zasadzie przez wszystkie banki. Co ciekawe, Trustly po angielsku znaczy ufnie. Jest to godny zaufania pośrednik, który umożliwia szybkie wpłaty. Z jego usług korzysta niejeden polski bukmacher z Trustly.

Czy Trustly jest bezpieczny?

Bukmacher Trustly to w pełni bezpieczny pośrednik w transakcjach bankowych. Realizuje przelewy na zasadzie przedpłaty. Trustly bukmacher gwarantuje najwyższej klasy zabezpieczenia. Sprawia, że użytkownicy mogą być spokojni o swoje środki finansowe oraz transakcje.

Chronione są także dane wrażliwe użytkowników. Według szczegółowych informacji bukmacher Trustly jest licencjonowaną instytucją płatniczą, która jest autoryzowana i nadzorowana przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego. Ponadto bukmacherzy Trustly chwalą sobie usługi tego pośrednika.

Trustly posiada licencję europejskiego dostawcy usług płatniczych, która jest zgodna z dyrektywą o usługach płatniczych 2007/64/WE oraz (UE) 2015/2366 o usługach płatniczych (PSD2).

Bardzo ważny jest proces realizacji transakcji. Użytkownik obstawiający zakłady bukmacherskie Trustly nie musi dokonywać rejestracji ani podawać żadnych danych. Dzięki czemu nikt niepowołany nie dostanie się do jegokonta bankowego. Pośrednik ten korzysta z najbardziej zaawansowanego standardów szyfrowania na rynku. Całość dopełnia najlepszy system zabezpieczeń, który jest stosowany w bankach. Płatności dokonywane są natychmiastowo. Ponadto bukmacherzy Trustly umożliwiają dokonywanie wpłat z wykorzystaniem zagranicznych kont.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z Trustly
🏙️ Działa od 2008 rok
💻 Pokrycie Europa i Ameryka Północna
💳 Typ System płatności online
🗺️ Region działania Polska, Kanada, Szwecja, Brazylia, Norwegia
📱 Ma aplikację mobilną Tak (iOS, Android)
💯 Prowizja 0%
Prędkość transakcji Natychmiast

Alternatywne metody płatności

Trustly bukmacher to metoda płatności, która porównywana jest do Przelewy24. Jest to pośrednik pomiędzy użytkownikiem a bukmacherem. Obsługuje większość banków, a przelewy do prawie wszystkich odbiorców przychodzą natychmiastowo. To samo tyczy się wpłat i wypłat. Do alternatywnych metod płatności dla Trustly: zakłady bukmacherskie na piłkę nożną bez depozytu określana jest każda firma, która pośredniczy w transakcjach bankowych. Może to być zarówno MasterCard, Przelewy24, PayPal, BLIK, jak i tradycyjny przelew bankowy. Warto wybrać tę metodę, która będzie najbardziej zadowalająca.

Wpłata do bukmachera przez Trustly odbywa się bez konieczności logowania na konto. Ponadto jest bardzo dobrze zabezpieczona. Minimalne kwoty, które można przesyłać pomiędzy bukmacherami działającymi w Polsce, jak i za granicą określane są indywidualnie przez każdego z nich.

Zanim wybierzemy odpowiednią metodę płatności, dobrze jest poznać odpowiedź na kilka elementarnych pytań:

  • Jaka jest minimalna kwota wpłaty?
  • Czy Trustly pobiera prowizje za poszczególne transakcje?
  • Ile czasu trwa przesyłanie środków z banku do bukmachera?

Każde z nich jest równie ważne. Trustly od 2008 r. aktywnie działa na polskim rynku. W tym czasie zaskarbił sobie zaufanie i sympatię wielu użytkowników oraz bukmacherów. Jest godny zaufania i w pełni bezpieczny dla każdej ze stron.

Bukmacher Trustly Visa i MasterCard Przelewy24 BLIK
LVBet Min: 60 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Betclic Min: 80 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Noblebet Min: 80 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najwięksi bukmacherzy

Najlepszy bukmacher z Trustly w Polsce pozwoli wyłonić miejsce, gdzie opłaty dokonywane przez tego pośrednika, będą najkorzystniejsze. Na wybór wpływ miała zależność – bukmacherzy a wpłata przez Trustly. Ponadto liczył się także czas wpłaty.

Nie wszyscy nowi bukmacherzy w Polsce korzystają ze wparcia tego pośrednika. Jednak można zaobserwować tendencję wzrostową. Coraz więcej osób poszukuje alternatywnych metod płatności dla Przelewy24, BLIK i kart kredytowych – VISA i Mastercard.

Najlepszy bukmacher akceptujący Trustly

Najlepszym bukmacherem, który akceptuje Trustly jest LVBet. Jest to jeden z niewielu bukmacherów, który honoruje tę formę płatności. Wpłata Trustly u bukmachera LVBet jest najjkorzystniejsza. Bukmacher pozwala na dokonywanie płatności przez Trustly z najniższą możliwą kwotą. Przelewy dokonywane są natychmiastowo. W zależności od banku wypłaty mogą być dokonywane natychmiast lub następnego dnia. Jeśli chodzi o bukmacher wpłata Trustly, to sytuacja wygląda podobnie. Ponadto bukmacher ten pozwala na wykonywanie płatności przez zagraniczne konta.

Najlepszy bukmacher Trustly

LVBET jest jednym z najlepszych bukmacherów, pod wieloma względami. Jest wyjątkowo godny zaufania, a poza tym proponuje dobre stawki przy zakładach. Do tego idzie z duchem czasu i zapewnia metody płatności, które nie są wszędzie dostępne. Dodatkowo ma lojalnych odbiorców, którzy stawiają przede wszystkim na jakość. LVBET ma przejrzyste zasady działania, co tyczy się również metod płatności. Kolaboracja między LVBET, a Trusty świadczy o tej transparentności i bezpieczeństwie na najwyższym poziomie.

Trustly zachowuje wszelkie zasady zabezpieczeń stosowanych przy tradycyjnych przelewach, a do tego najbardziej zaawansowane metody szyfrowania.

„W LVBET przelew możesz wykonać jedynie na swój osobisty rachunek bankowy. Wypłaty dostępne są dla posiadaczy stałych kont gracza – po pełnej weryfikacji tożsamości (skanami dowodu osobistego lub paszportu)”

lvbet strona glowna

Możesz się zarejestrować, naciskając przycisk poniżej:

Do zarejestrowania się na każdej stronie bukmacherskiej wymagane jest wybranie opcji, „zarejestruj” i naciśnięcie odpowiedniego przycisku „ałóż” konto lub „zarejestruj się”. Konta, które oferują możliwością wejścia do świata legalnych zakładów, działają w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Polscy i zagraniczni bukmacherzy nie wymagają podawania zbyt dużej ilości danych, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa swoim użytkownikom. Trustly to bardzo prosty i sprawny sposób płatności, który znacząco ułatwia korzystanie z tej formy legalnego hazardu.

Co musisz wiedzieć o Trustly?

Trustly to pośrednik w płatnościach pomiędzy bukmacherem a użytkownikiem. Przy jego pomocy dokonywać można całkowicie bezpiecznych transakcji, w bardzo krótkimczasie. Jest niezwykle intuicyjny i nie wymaga logowania się na konto bankowe. Nie trzeba również zakładać osobnego konta na Trustly. Z usług tego szwedzkiego pośrednika korzystają miliony użytkowników na całym świecie. Swoją historię buduje od 2008 roku. Tyle lat na rynku daje Trustly ogromną przewagę nad konkurencją.

Jest niezawodny i umożliwia dokonywanie wpłat i wypłat również u zagranicznych bukmacherów. Dla zabezpieczenia swoich użytkowników założyciele Trustly, czyli szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego zainwestował w najwyżej klasy zabezpieczenia oraz zaawansowane pod względem technologicznym szyfrowanie, które stosowane są w bankach.

Obstawiaj online z Trustly!

„Trustly umożliwia przyjmowanie płatności, realizowanie wypłat i uzyskiwanie dostępu do cennych danych szczegółowych o użytkownikach. Łatwa aktywacja i funkcje wielowalutowe pozwoliły rozszerzyć działalność na obszar międzynarodowy i dotrzeć do ponad 525 milionów klientów w Europie, Ameryce i Australii”

glowna strona trustly

Trustly wyróżnia się nowoczesnością. Zabezpiecza swojego użytkownika oraz wychodzi naprzeciw jego potrzebom. Aktywnie współpracuje z prężnie rozwijającą się branżą gier online oraz legalnych bukmacherów. Korzystanie z Trustly zapewnia, że nasze środki są bezpieczne i możemy mieć pewność, że natychmiast dotrą do naszego odbiorcy. W przypadku bukmacherów często liczy się każda sekunda. Kto szybciej obstawia ten może liczyć na większe wygrane.

„Deponowanie środków na LVBet odbywa się za pomocą portfeli elektronicznych, kart płatniczych oraz bankowości internetowej. Chcesz dowiedzieć się, jakie opcje są dostępne? Wejdź na stronę”

Każdy bukmacher oferuje masę korzystnych bonusów. Znaleźć można także sporo promocji. Oferta dedykowana jest nowym oraz stałym użytkownikom. Często otrzymać można bonus za rejestrację tzw. bonus na start, a później nawet bonusy bez depozytu oraz bonusy dla stałych klientów. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera, wybrać najkorzystniejszą formę płatności i zakład. Najlepiej postawić na sport, na którym najlepiej się znamy.

Oceń tę recenzję
3 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy bukmacher z Trustly jest w pełni bezpieczny?
Tak, wszystkie transakcje są szyfrowane z wykorzystaniem zaawansowanej technologii. Ponadto użytkownik nie musi zakładać konta na Trustly, a co za tym idzie, nie podaje swoich wrażliwych danych.
Jak dokonywać płatności przez Trustly?
Legalni bukmacherzy online, którzy współpracują z Trustly znajdują się opcje wyboru metody płatności. Po wybraniu Trustly system przekierowuje nas bezpośrednio do tego pośrednika. Następnie pozostaje weryfikacja i zatwierdzenie wpłaty.
Jak można wypłacać środki z Trustly?
Trustly oferuje metodę wypłaty środków przez określone banki. Jest to pośrednik nie bank, zatem środki przesłane z jednego banku do drugiego można wypłacić bezpośrednio w bankomacie.
Czy przez bukmacher wpłata Trustly można płacić u zagranicznych bukmacherów?
Tak, pod warunkiem, że zalogujemy się do swojego konta bankowego i dokonamy dodatkowego uwierzytelnienia.
Do jakich banków dokonywać można płatności, przy wsparciu Trustly?
Trustly współpracuje z większością banków. Porównywany jest do Przelewy24 i działa na podobnej zasadzie.