Legalni bukmacherzy z przelew bankowy

Bukmacherzy przelew bankowy to coś, czego nie może zabraknąć. Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, należy przejrzeć strony bukmacherów i zapoznać się z sekcją poświęconą płatnościom. To podstawowa forma dokonywania transakcji, która sprawdza się też w zakładach sportowych online.

Lista bukmacherów z przelewem bankowym

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Szybkie wypłaty w 15 minut

  • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
  • Ciekawa oferta powitalna

  • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
  • Duży wybór esports w ofercie

  • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
  • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

  • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Ranking bukmacherów z przelew bankowy

Transfer pieniędzy może odbywać się na różne sposoby, ale pewne jest to, że każdy bukmacher akceptuje przelew bankowy. Legalni bukmacherzy zdają sobie sprawę z tego, że nie wszyscy nadążają za najnowszymi sposobami, które pozwalają na dokonanie wpłaty (czy ewentualnej wypłaty). Bukmacher wpłata przelew bankowy to rozwiązanie, które jest znane wszystkim. Musimy też pamiętać o tym, że bukmacherzy korzystają ze wsparcia operatorów płatności internetowych.

Pomoc PayU czy Dotpay sprawia, że wpłaty realizowane są natychmiastowo – wystarczy podać kwotę, wybrać operatora, zalogować się na konto i potwierdzić przelew. Przy wypłatach jest nieco inaczej, aczkolwiek standardem są tzw. szybkie przelewy. Szybki przelew oznacza, że pieniądze trafią na konto błyskawicznie lub w naprawdę krótkim czasie. O szczegółach trudno mówić, bo to już zależy od konkretnego bukmachera. Na pewno przy wypłacie przekazem bankowym – trzeba posiadać zweryfikowane konto gracza.

Czy przelew bankowy jest bezpieczny?

Jeżeli obawiasz się o bezpieczeństwo, musisz wiedzieć, że bukmacherzy przelew bankowy to nie jest coś, co powinno wywoływać niepewność. Możemy mówić o metodzie, która jest sprawdzona i pewna. Warto również pamiętać o tym, że bukmacherzy dbają o spełnianie najwyższych standardów i bezpieczeństwo nie jest tutaj wyjątkiem. Dobrze także uwzględnić ogromną popularność – wpłata do bukmachera przez przelew bankowy jest częsta i pieniądze zawsze docierają do celu. Wpłata przelew bankowy u bukmachera to pewność i gwarancja udanej transakcji.

Warto pamiętać, że może dojść do sytuacji, iż pieniądze zniknęły z konta bankowego, a nie pojawiły się na koncie u bukmachera. Taka sytuacja może oznaczać, że bukmacher z przelew bankowy w Polsce nie dostał jeszcze potwierdzenia transakcji. Gdy potwierdzenie zostanie wysłane, pieniądze błyskawicznie pojawią się na koncie gracza.

Należy wziąć pod uwagę także minimalną i maksymalną kwotę wypłaty. Takie ograniczenia mogą okazać się nic nieznaczące, ale wypada mieć je na uwadze.

Można także dodać, że bukmacher z przelew bankowy to gwarancja prostoty, ale zawsze wypada sprawdzić, czego się od nas oczekuje. Zakłady bukmacherskie potrafią ekscytować, ale zawsze należy zachować spokój – tyczy się to jednakowo dokonywania wpłaty, jak i późniejszej gry.

Alternatywne metody płatności

Jeśli myślisz o innych metodach płatności, na pewno nie masz prawa narzekać na wybór. Bukmacherzy robią wiele, aby klienci nie mieli najmniejszych powodów do narzekań. Na temat szczegółów można powiedzieć naprawdę dużo – wśród możliwości nie powinno zabraknąć płatności kartą kredytową/debetową czy portfeli internetowych. Oczywiście każda metoda zapewnia błyskawiczne dotarcie gotówki.

Ponadto trzeba uwzględniać minimalne i maksymalne wpłaty. Sytuację możemy porównać do przelewów bankowych – minimalne i maksymalne kwoty najczęściej są ustawione na takim poziomie, że nie powinny stanowić problemu. Gdyby pojawiły się jakieś niejasności, najlepszym rozwiązaniem będziejak najszybsze skontaktowanie się z obsługą klienta.

Warto odnotować, że jedną z metod płatności jest wpłata w punkcie. Można odnieść wrażenie, że jest to wyjście, o którym nie myśli się zbyt często, a to błąd. Z drugiej strony takie rozwiązanie nie jest korzystne dla wszystkich, ponieważ lokale firm znajdziemy w dużych miastach.

Po prostu warto pamiętać o takiej opcji. Nie możemy także zapomnieć o tym, że wpłata w punkcie jest niczym bukmacher przelew bankowy – pieniądze są na koncie od razu.

Bukmacher MasterCard DotPay Skrill PayPal
LVBet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Etoto Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy

Najwięksi bukmacherzy na naszym rynku doceniają nowych klientów, co skutkuje oferowaniem bonusów od wpłaty. Bukmacherzy a wpłata przez przelew bankowy może kojarzyć się z pierwszą płatnością, ale nie należy się tym sugerować. Na dobrą sprawę wszystko zależy od polityki firmy i konkurencji – spora konkurencja sprawia, że możemy liczyć na różne bonusy bez depozytu.

Warto również zaznaczyć, że bukmacherzy przelew bankowy nie muszą wymagać logowania się na stronie. Aplikacje mobilne to w dzisiejszych czasach niepisana konieczność (i tyczy się to nie tylko bukmacherów). Można też powiedzieć, że jest to odpowiedź na to, co się dzieje – często jesteśmy zabiegani, a dzięki aplikacji mobilnej możemy typować z przeróżnych miejsc. Zresztą najlepszym dowodem na to są mecze piłki nożnej – kursy wyświetlane podczas spotkań stały się standardem.

Topowi operatorzy, oferujący przelew bankowy: zakłady bukmacherskie

Najlepszy bukmacher przelew bankowy

Jeżeli szukasz najlepszego bukmachera, warto zainteresować się ofertą, którą ma STS. Jest to bukmacher przelew bankowy, który od lat cieszy się ogromną popularnością. Co równie ważne, mamy do czynienia z szybkim odpowiadaniem na pojawiające się problemy. Wystarczy przypomnieć sobie realizowanie wypłat – szybkie wypłaty możliwe są już od bardzo dawna. Do tego dochodzi też ciekawa oferta, przez co trzeba rozumieć głównie kursy – w końcu wpłaty nierozerwalnie związane są z typowaniem.

„W STS możesz odebrać wygraną przez przelew bankowy nawet w ciągu 10 minut od realizacji zamówienia”.

Niemniej wskazane jest śledzenie różnych ofert. Zakłady bukmacherskie przelew bankowy to standard, a oferta zawsze może ulec zmianie. Nie ma też co ukrywać, że konkurencja na polskim rynku jest spora, a to powinno cieszyć klientów. LVbet kod promocyjny to wspaniała okazja do rozpoczęcia przygody z tym serwisem. Spora konkurencja to z perspektywy klientów coś, na czym można wyłącznie zyskać – rywalizacja wymusza rozwój. Dobrze też mieć na uwadze, że poprawa oferty to zadanie, w przypadku którego zawsze da się coś zrobić lepiej. Bukmacher z przelew bankowy ma znaczenie, ale to jedynie namiastka tego, co należy uwzględnić. W STS wpłatę przez przekaz bankowy wykonasz już od kwoty 1 PLN.

sts glowna strona

Zarejestruj się w STS, korzystając z przycisku poniżej:

Co musisz wiedzieć o przelewie bankowym?

Przelew bankowy bukmacher to najprostsza forma wpłaty. Można też powiedzieć, że jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy nie są chętni korzystać z karty lub portfelu internetowego. Ważne jest też to, że proste rozwiązanie nie oznacza gorsze. Błyskawiczna wpłata pieniędzy jest standardem i jak już wiesz, jest to zasługa operatorów płatności.

Istotne jest, że przelew bankowy: zakłady bukmacherskie to coś, czego nie można realizować w pośpiechu. Wystarczy drobny błąd i wpłata może nie dojść do skutku – np. kiedy pomylisz kod BLIK. Mowa o rozwiązaniu, które jest znane od dawna, ale ostrożności nigdy za wiele – gdy człowiek jest zmęczony, łatwo popełnić błąd. Dodatkowo bukmacher z przelew bankowy to nie wszystko, o czym należy pomyśleć.

„Bukmacherzy za przelew bankowy nie pobierają prowizji od transakcji”.

Wpłata przelew bankowy u bukmachera jest komfortowa, ale nie możemy zapomnieć o limitach na grę. Limity na grę to rozwiązanie, dzięki którym bukmacherzy zachęcają do odpowiedzialności. Musimy mieć na uwadze, że bukmacher wpłata przelew bankowy to ciekawe rozwiązanie, ale tylko, gdy, gra się rozsądnie.

Obstawiaj online z przelew bankowy

Kiedy chcemy typować, zależy nam na tym, aby wszystko przebiegało sprawnie. Przelew bankowy bukmacher to pewność, że tak właśnie będzie. To także zwróceniesię do tych, którzy nie myślą o Skrillu czy innych portfelach internetowych. Transfer gotówki może odbywać się na przeróżne sposoby, ale nie musimy z nich korzystać. Ponadto wypada wyraźnie podkreślić, że niektórzy nie czują potrzeby, aby korzystać z portfela internetowego.

Wystarczy mieć konto bankowe. Posiadanie rachunku w banku pozwala na załatwienie dosłownie wszystkiego – nie chodzi tylko o zakłady bukmacherskie. Pamiętajmy także o prostocie – onazawsze jest cenie. Szczególnie tyczy się to osób, które wolą mieć pieniądze przy sobie.

„Dzięki temu, że przelewy bankowe są realizowane przez BLIK, Dotpay i Tpay, można całodobowo przesyłać pieniądze na konta bukmacherskie”.

Bukmacherzy przelew bankowy sprawiają, że typowanie zakładów to propozycja, z której mogą skorzystać dosłownie wszyscy. Jedyne ograniczenie, o jakim możemy mówić, to te dotyczące wieku. Osoby niepełnoletnie nie mogą decydować się na korzystanie z zakładów sportowych. Pamiętajmy także o tym, że nikt z nas nie lubi, kiedy traci się czas – przelew bankowy bukmacherzy z operatorem płatności sprawia, że gracze szybko mogą skupić się na tym, co najważniejsze, czyli typowaniu. Odpowiednie dodatki pieniężne jak Fortuna bonusy pewnością ułatwią podjęcie decyzji o przelewie.

Oceń tę recenzję
3 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy przelew bankowy jest możliwy u każdego bukmachera?
Tak, wszyscy polscy bukmacherzy pozwalają dokonywać wpłat poprzez przelewy bankowe.
Czy przelewy bankowe do polskich bukmacherów są bezpieczne?
Tak, wpłaty przelewem bankowym są zgodne ze wszystkimi normami instytucji finansowych.
Czy podczas przelewu bankowego pobierana jest prowizja?
Nie, bukmacherzy nie pobierają prowizji podczas wpłat.
Ile wynosi minimalna wpłata przy płatności przelewem bankowym?
Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.
Gdzie mogę liczyć na bonusy za wpłatę przez przelew bankowy?
Bonusy dla stałych klientów od depozytu to coś, na co możemy liczyć u każdego bukmachera.