Legalni bukmacherzy z Plix (Paymenticon)

Bukmacher akceptuje Plix (Paymenticon), to znaczny zezwala na prowadzenie wpłat i wypłat za pośrednictwem tej formy płatności. Polega ona na szybkich i bezpiecznych transakcjach. Jest to nowoczesny portfel umożliwijący przekazywanie pieniędzy z własnego e-portfela.

Bukmacherzy plixpay stawiają na niskie opłaty za transakcje. Wpłaty są bezpłatne, natomiast za wypłaty pobierane są prowizje w wysokości 1%. Oto lista bukmacherów, którzy obsługują płatność przez Paymenticon.

Bukmacherzy Plix – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#2
  • 28 dyscyplin sportowych

  • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Ranking bukmacherów z Plixpay (Paymenticon)

W Polsce rośnie grono bukmacherów, którzy akceptują płatności przez Plixpay – wcześniej znanego jako Paymenticon, który dokonał rebrandingu mającego na celu wzmocnienie marki.

Bukmacher Plixpay niezwykle przydatnym rozwiązaniem na rynku legalnych zakładów. Niemal natychmiastowy obieg środków pieniężnych niejednokrotnie odpowiada za wysokość wygranej. Transakcje wykonywane przy użyciu Plixplay bardzo dobrze zabezbieczone. Firma, która umożliwia zakłady bukmacherskie plixpay, gwarantuje możliwość wypłaty środków w każdym punkcie DTM. Mowa o bankomatach przeznaczonych stricte do wypłat z portfela Plixpay.

Dużym atutem jest ich pełna anonimowość, którą zapewniają twórcy tego elektronicznego portfela. Środki poniżej 500 euro nie wymagają podawania danych. Są szyfrowane, a informacje nie są udostępniane nigdzie poza platformę.

Czy Plix (Paymenticon) jest bezpieczny?

Bukmacherzy Plix (Paymenticon) gwarantują pełne bezpieczeństwo transakcji. Ten e-portfel obsługuje standardowe metody płatności takie jak: zwykłe przelewy bankowe, płatności eCard, wypłaty i wpłaty bezpośrednio u dystrybutora oraz przez pośrednika internetowego Trustly. Aby transakcja była całkowicie bezpieczna i anonimowa, przy operowaniu środkami nie można przekroczyć kwoty 500 euro.

Plixy a zakłady bukmacherskie

Wpłata do bukmachera przez Paymenticon jest całkowicie bezpłatna, natomiast przy wypłacie pobierany jest 1% prowizji od transakcji. Ten nowoczesny e-portfel pozwala na dokonywanie operacji finansowych w czterech walutach: EUR, PLN, RON i GBP. Ponadto umożliwia realizację transakcji przy użyciu gotówki.

Ma on jednak swoje wady. W przypadku, gdy konto jest nieaktywne przez 12 miesięcy, plixpay zakłady może narzucić na użytkownika opłatę w kwocie 5 EUR miesięcznie. Paymenticon nie przewiduje kart przedpłaconych, a do tego jeszcze niewielu bukmacherów i sklepów obsługuje ten portfel internetowy.

Alternatywne metody płatności

Każdy bukmacherzy plix (Paymenticon) ma kilka alternatywnych metod płatności. Należą do nich BLIK, Przelewy24, Dotpay, Tpay, karty kredytowe, Paysafecard, Revolut i Skrill, ale która z nich jest najtańsza? Każda ma swoje wady i zalety. Do najczęściej wymienianych czynników należy opłata za przelew i czas transakcji. To na tych dwóch zmiennych opierają się wszystkie transakcje internetowe.

Szybkość przelewów jest bardzo ważnym elementem, jeśli chodzi o legalne zakłady bukmacherskie w Polsce, gdzie czas to pieniądz – i to dosłownie. Zakłady bukmacherskie Plix dają możliwość wykonania natychmiastowego przelewu. Jednak aktualnie większość platform bankowych oferuję taką możliwość.

A co z prowizją za wykonanie transakcji? Zazwyczaj jest ona zerowa. Często zależy to od kwoty minimalnej, którą się operuje. Jeśli nie zostanie ona przekroczona, prowizja nalicza się automatycznie. Do tego warto zwrócić uwagę na maksymalną kwotę jednorazowej wpłaty. Może ona wynosić 5000 zł, ale również 10 000 zł. Wszystko zależne jest od wybranego bukmachera.

Bukmacher Skrill Visa/MasterCard Przelewy24 BLIK
LVBet Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
PZBuk Min.: 5 zł
Maks.: –
Czas: 1 min
Min.: 5 zł
Maks.: –
Czas: 1 min
Min.: 5 zł
Maks.: –
Czas: 1 min
Noblebet Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Najwięksi bukmacherzy z Paymenticon

Najwięksi nowi bukmacherzy zakładów sportowych, LVBET to bukmacher z Paymenticon w Polsce, który wyraźnie się wyróżnia. Wpłata Paymenticon u bukmachera LV BET nie jest objęta prowizją i jest całkowicie zabezpieczona. Minimalne środki, które można wpłacić przez ten portfel to 10 zł, a maksymalne 10 000 zł.

Bukmacherzy a wpłata przez Paymenticon to jeszcze dość świeży temat. bukmacherzy Paymenticon nadal wyróżniają się na rynku. Wśród operatorów, którzy oferują tę formę płatności znajduje się obecnie LVBET oraz Noblebet. Jednak to LVBET jest pionierem Paymenticon w Polsce. Metoda ta jest jeszcze bardzo świeża, a tym samym niszowa. a jednak ogromny potencjał. Poznajmy najlepszego bukmachera, który akceptuje Paymenticon!

Najlepszy bukmacher Paymenticon

LVBET to bezapelacyjnie najlepszy bukmacher plix w Polsce. Jest prekursorem e-portfela Paymenticon i z powodzeniem wykorzystuję tę metodę płatności. Na swojej stronie aktywnie promuje Paymenticon w opcjach płatności, ustawiając usługę na pierwszej pozycji. Ponadto bukmacher z Paymenticon oferuje bezprowizyjne wpłaty o minimalnej kwocie 10 zł.

Anonimowe operowanie gotówką pozwala na na wpłaty w kwocie do 5000 euro. Taka suma, którą oferuje bukmacher z Paymenticon LVBET, jest satysfakcjonująca dla większości użytkowników i wystarczy na co najmniej kilka zakładów. Maksymalna kwota wpłaty na tej stronie to 10000 zł i realizowana jest natychmiastowo.

Dodatkowo przelewy między portfelami na stronie LV BET są zupełnie bezpłatne. To samo tyczy się:

  • założenia konta,
  • wpłat pieniędzy,
  • wykonywania płatności polegających na doładowaniu konta u bukmachera,
  • przelewów na konto bankowe.

Paymenticon bukmacher LV BET obciąża prowizją jedynie wypłatę środków finansowych. Prowizja wynosi 1% od kwoty wypłacanej i pobierana jest od razu po dokonaniu transakcji. Na zachętę pierwsza tego typu transakcja jest jednak bezpłatna. W przypadku gdy konto jest zarejestrowane, ale nieużywane przez okres minimum 12 miesięcy, naliczana jest opłata 5 euro miesięcznie. Warto zatem pamiętać, aby wykonywać jakiekolwiek operacje lub całkowicie zamknąć konto Paymenticon u wybranego bukmachera.

Najlepsi bukmacherzy Plix (Paymenticon)

LVBET w wielu kategoriach uważany jest za jednego z najlepszych bukmacherów na rynku, legalnych zakładów w Polsce. Jest on również ceniony w grupie bukmacherzy Paymenticon. Do tego dochodzi nowoczesna forma płatności, która z pewnością rozpowszechni się na inne platformy z zakładami.

Na zachętę LVBET oferuje możliwość rejestracji równocześnie na koncie bukmachera oraz Paymenticon. Dzięki temu użytkownik może sprawdzić, w jaki sposób działa ten e-portfel. Jak go używać oraz, jakie realnie daje możliwości. Niekiedy można także liczyć na freebet bez depozytu.

Sam proces wykonywania transakcji jest banalnie prosty i szybki. Jednak zanim rozpoczniemy zabawę z zakładami, należy doładować portfel Paymenticon. Na szczęście usługa ta jest zupełnie darmowa.

„Obsługujemy błyskawiczne przelewy bankowe, realizowane za pośrednictwem Dotpay, Przelewy24 lub Tpay. Dostępne są także popularne portfele elektroniczne, takie jak: PAYPAL oraz Plix.”

lvbet strona glowna

Wystarczy wybrać przycisk „Zarejestruj” i skorzystać z instrukcji na stronie bukmachera.

Na stronie bukmachera najlepiej zarejestrować się, używając przycisku do szybkiej rejestracji. Bukmacherzy Paymenticon, do których należy LVBET, bardzo ułatwiają pierwsze logowanie swoim użytkownikom. W intuicyjny sposób pozwoli ona na wejście w świat legalnych zakładów bukmacherskich oraz wypróbowanie e-portfela Paymenticon.

Co musisz wiedzieć o Plix (Paymenticon)?

Plix (Paymenticon) to e-portfel, który wykorzystywany jest nie tylko przy zakładach bukmacherskich, ale również w coraz większej ilości sklepów online.

„Ogromną zaletą serwisu LVBET są także błyskawiczne wypłaty. Użytkownicy wielu banków, z pomocą opcji Rapid Pay, mogą wypłacić środki w ciągu 10 minut.”

glowna strona plix

Obstawiaj online z Paymenticon!

Zakłady na piłkarzy realizowane przez Paymenticon są w pełni bezpieczne i legalne. Dają pełną paletę możliwości, łącznie z wypłatą w punktach stacjonarnych.

„Wpłaty możesz zlecać z kartą Visa lub Mastercard, a także z pomocą płatności mobilnej BLIK. Środki są natychmiast księgowane na Twoim koncie, co umożliwi obstawianie zakładów online”

Platformy oferujące legalni bukmacherzy mają na swojej stronie szereg promocji. Zwłaszcza dla użytkowników zalogowanych lub nowicjuszy. Proces rejestracji jest łatwy i nie wymaga dużej ilości czasu. Warto skorzystać z promocji, szczególnie przy pierwszych zakładach. Dzięki wielu okazjom cenowym można bez stresu wypróbować daną platformę. Dla stałych użytkowników przewidzianych jest również dużo atrakcyjnych promocji. Warto być na bieżąco z nowinkami na stronie.

Oceń tę recenzję
5 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Jak wielu bukmacherów obsługuje Plix (Paymanticon)?
Wszyscy opisani w naszym artykule i wielu innych. Jest to sprawdzona i powszechna metoda płatności.
Bukmacherzy Plix (Paymanticon) – jaka jest minimalna kwota wpłaty?
Minimalna bukmacher wpłata Plix wynosi 10 zł.
Czy zagraniczni bukmacherzy obsługujący Plix są bezpieczni? 
Sama metoda płatności spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa Co więcej, opisani przez nas bukmacherzy cieszą się dobrą opinią użytkowników, co jest potwierdzeniem, że także zapewniają odpowiednie warunku do realizacji płatności.
Otrzymam jakieś bonusy bez depozytu za korzystanie z bukmacher wpłata Plix?
Bezpośrednio za wykorzystanie płatności Neteller bonus bez depozytu nie będzie dostępny, ale operatorzy zakładów sportowych bardzo często zapewniają takie dodatki.
Która metoda płatności jest najlepsza?
Taka, która nam najbardziej odpowiada. Zwracajmy uwagę naceny usługi, prędkość realizacji transakcji obsługiwane waluty i zabezpieczenia.