Legalni bukmacherzy z PayU

Wpłata PayU u bukmachera to jedno z wielu rozwiązań, które dowodzi, że oczekiwanie na wpłatę nie jest konieczne. PayU to operator płatności internetowych, który pozwala na dokonywanie wpłat w trybie natychmiastowym. Można też powiedzieć, że jest to system, który gwarantuje to, co najistotniejsze dla klientów – połączenie szybkości i wygody.

Bukmacherzy PayU – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Szybkie wypłaty w 15 minut

  • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
  • Bardzo dobre oferty na cashback,

  • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#3
  • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

  • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Ranking bukmacherów z PayU

Bukmacher z PayU w Polsce spotykany jest naprawdę często – to jedna z głównych opcji płatniczych. Dobra firma chce, aby klienci koncentrowali się na graniu, a nie myśleli o wpłacie. Dlatego współpraca z PayU zapewnia im szybkość realizowanych transakcji.

Zakłady bukmacherskie online cieszą się sporą popularnością z wielu względów i jednym z nich jest wpłata do bukmachera przez PayU. Fenomen typowania online ma związek nie tylko, z tym że możemy typować o każdej porze. Naturalnie musimy także pamiętać o tym, że znaczenie ma dostęp do internetu i posiadanie pieniędzy na koncie. Z drugiej strony internet stał się na tyle powszechny, że połączenie z siecią nie powinno stanowić najmniejszego problemu.

Czy PayU jest bezpieczne?

Korzystanie z czegoś po raz pierwszy może oznaczać nieufność. Niemniej najważniejsze są fakty – nowi bukmacherzy PayU są efektem tego, że możemy mówić o firmie cieszącej się ugruntowaną pozycją. PayU to operator płatności, który od 2007 roku zalicza się do Agentów Rozliczeniowych. Uzyskanie tego statusu jest równoznaczne ze spełnieniem rygorystycznych warunków raportowania i norm bezpieczeństwa.

Bukmacherzy doskonale wiedzą, że operator zapewnia bezpieczeństwo i pewność, iż wpłacone środki znajdą się na koncie. Gdyby jednak komuś zależało na szczegółach, warto wiedzieć, że mamy do czynienia z szyfrowaniem rozszerzonym protokołem SSL (EV).

Wszelkie informacje znajdują się jedynie w centrach danych PayU – nie ma mowy o żadnych działaniach komercyjnych.

Bezpieczeństwo ze strony operatora płatności to jedno, a PayU bukmacher to drugie. Trzeba mieć na uwadze, że nie należy wpłacać pieniędzy do firm, które mają nieskuteczne zabezpieczenia. Brak dostatecznych zabezpieczeń może skutkować tym, że zostaniemy narażeni na udostępnienie wrażliwych danych. Gdyby doszło do udostępnienia tych danych, pojawia się kolejny kłopot – próba dochodzenia praw nie ma szans na powodzenie. Krótko mówiąc, najlepiej grać tam, gdzie mamy pełną ochronę płatności.

Musimy także wiedzieć, że mimo wszystko zdarzają się oszustwa. Nie chodzi jednak o operatora płatności – po prostu należy liczyć się z wykorzystaniem systemu – najlepszym przykładem wiadomość dotycząca domniemanej transakcji. W takiej wiadomości umieszcza się możliwość sprawdzenia statusu transakcji, co w przypadku oszustwa oznacza kłopoty. Do tego nie wolno wykluczyć załącznika, w którym skrywa się wirus. Wybierając PayU do wpłaty na konto bukmacherskie bądź czujny i korzystaj tylko z autoryzowanego serwisu tego operatora.

Czy PayU jest bezpieczne?
🏙️ Działa od 2002
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ dostawca usług płatniczych
🗺️ Region działania Europa, Ameryka Łacińska, Afryka, Indie
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji Natychmiastowy

Alternatywne metody płatności

PayU bukmacherzy są warci zainteresowania, ale pamiętajmy o tym, że metod płatności jest wiele. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym wszyscy powinni znaleźć – coś dla siebie.

Weźmy sobie za przykład portfele internetowe – dla niektórych osób to spora pomoc, a dla innych zupełnie niepotrzebne rozwiązanie. Ponadto wypada uwzględnić, że PayU nie jest jedynym operatorem płatności. Popularnym rozwiązaniem jest choćby Dotpay. Dla niezorientowanych – Dotpay to firma, która pojawiła się dawno, bo w 2000 roku. Co więcej, rozwój następował prężnie i szybko mogliśmy mówić o jednym z liderów polskiego rynku płatności internetowych.

Do tego nie można zapomnieć o płatności kartą czy bliku. Wszystkim bukmacherom zależy na tym, aby klienci mieli maksymalną wygodę – najlepiej, gdy zainteresowani mogą skupić się wyłącznie na typowaniu.

Warto również zaznaczyć, że zdarzają się różne sytuacje – wyobraźmy sobie puste konto i pieniądze w portfelu – co robić? W takim przypadku może wydawać się, że czas oczekiwania na wpłatę ulegnie wydłużeniu, ale nic podobnego. Na taką okoliczność najlepszym rozwiązaniem jest wizyta w punkcie. Co więcej, nie chodzi o grę w lokalu – firmowe punkty pozwalają na dokonanie wpłaty. Wpłata w punkcie oznacza, że pieniądze znajdą się na koncie błyskawicznie. Ewentualnie można jeszcze spróbować znaleźć specjalną ofertę jak Fortuna kod promocyjny.

Bukmacher MasterCard DotPay Skrill PayPal
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Totolotek Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy z PayU

Bukmacherzy PayU zaliczają się do popularnych firm na polskim rynku. Warto również pamiętać o tym, że sposób wpłaty to nie wszystko, na czym powinniśmy się koncentrować.

Bukmacherzy a wpłata przez PayU to dowód na to, że firmom zależy na jak najszybszym skorzystaniu z przygotowanych promocji. Bonusy bez depozytu dla nowych graczy to coś, co z pełnym przekonaniem należy określić niepisanym standardem. Co więcej, nic nie wskazuje na to, aby czekały nas jakieś zmiany – konkurencja jest spora, a na konkurencji gracze mogą wyłącznie zyskać.

Istotne jest też to, że PayU: zakłady bukmacherskie na piłkę nożną to temat, w przypadku którego nie możemy zapomnieć o minimalnej kwocie wpłaty. Niemniej trzeba jednak przyznać, że kwota ta nie powinna stanowić problemu. Można spodziewać się, że chodzi o nic innego jak symboliczne 1 zł. Zakłady bukmacherskie PayU mają służyć wszystkim – osobom grającym za wysokie kwoty, jak i tym, którzy wolą nie ryzykować wiele.

Ważne jest także to, że najwięksi nowi i zagraniczni bukmacherzy nie ograniczają się do strony internetowej – standardem stała się aplikacja. Aplikacja to kolejny krok mający na celu zaspokojenie oczekiwań najbardziej wymagających. Znajdujemy się w różnych sytuacjach i co za tym idzie, czasem lepiej skorzystać z urządzenia mobilnego. Bukmacherzy z PayU muszą charakteryzować się elastycznością.

Topowi operatorzy zakładów z PayU

  • Totalbet
  • STS
  • LVBET
  • Superbet

Najlepszy bukmacher akceptujący PayU

Zadajesz sobie pytanie, który bukmacher PayU jest najlepszy? Jeżeli rozglądasz się za najciekawszymi propozycjami, warto zainteresować się ofertą, którą ma TOTALbet. TOTALbet to bukmacher z PayU, który zalicza się do najpopularniejszych firm na terenie naszego kraju. Można mówić o miejscu, w którym klienci mogą liczyć na wszystko to, co najważniejsze – wystarczy spojrzeć na ofertę powitalną.Bukmacher wpłata PayU jest niezwykle prosta – przycisk odpowiedzialny za wpłatę znajduje się w prawym górnym rogu. Ponadto należy wykonać jeszcze kilka czynności, ale są to czynności, które można określić banalnymi (choćby wpisanie kwoty wpłaty).

“Depozyt w Totalbet poprzez PayU wykonasz w przeciągu całej doby.”

Warto również uwzględnić, że czasem może zdarzyć się tak, iż natychmiastowa wpłata nie jest możliwa. Jeżeli pieniądze nie pojawiły się na koncie, należy liczyć się z brakiem potwierdzenia płatności. Takie coś może się zdarzyć i to wcale nie oznacza, że bukmacher z PayU jest złym rozwiązaniem. To po prostu drobne problemy, które mogą się zdarzyć i nie sposób nic na to poradzić. Wypada także dodać, że ewentualny brak potwierdzenia płatności to kłopot, w przypadku którego nie pozostaje nic innego jak krótkotrwałe oczekiwanie.

Strona główna totalbet

Co musisz wiedzieć o PayU?

Jeżeli bukmacher akceptuje PayU, jest się z czego cieszyć, aczkolwiek warto jeszcze powiedzieć nieco na temat samego systemu. Gdyby pojawiły się jakieś obawy, spokojnie, nie ma najmniejszego powodu do niepokoju – bukmacher PayU to gwarancja prostoty. Mówiąc najprostszym językiem, chodzi o przelew bankowy, który może znaleźć się na koncie natychmiast.

“Firma PayU oraz bukmacherzy nie pobierają prowizji od wpłaconych pieniędzy”

Oczywiście konieczne jest wykonanie określonych wymagań, ale wymagania te są bardzo proste. Poza tym bukmacherzy PayU gwarantują, że wszystko zostanie zrealizowane z poziomu strony/aplikacji bukmachera. Na dobrą sprawę trzeba tylko pamiętać o kwocie i sposobie wpłaty – wpisywanie jakichkolwiek danych nie jest konieczne (dane zostaną pobrane).

glowna strona payu

Obstawiaj online z PayU

Bukmacherzy z PayU to firmy, którym warto zaufać – oczywiście zakładając zachowanie wszystkich standardów bezpieczeństwa. Warto również podkreślić, że niewykluczone, iż popularność systemu PayU będzie tylko wzrastać. PayU bukmacher kojarzy się z szybkością i prostotą, a te atuty od zawsze są w cenie.

Oczywiście należy również mieć na uwadze, że sposoby wpłaty to nie wszystko. Satysfakcjonujące obstawianie online to również duży wybór zdarzeń, wysokie kursy i szybka pomoc, gdyby coś wydawało się niezrozumiałe. Niemniej w tych sprawach również nie możemy narzekać – bukmacherzy PayU robią wiele, aby typowanie niosło za sobą wyłącznie pozytywne odczucia.

“PayU to jeden z głównych operatorów płatności online w Polsce”.

Oceń tę recenzję
2 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy wszyscy polscy bukmacherzy umożliwiają wpłatę przez PayU?
Nie, nie każdy polski bukmacher pozwala na dokonanie wpłaty przez PayU.
Gdzie możliwa jest bukmacher wpłata PayU?
Wpłata przez PayU możliwa jest choćby w STS czy TOTALbet. Wskazane jest ciągłe monitorowanie ofert.
Czy wpłata przez PayU wiąże się z pobraniem prowizji?
Wpłata przez PayU jest darmowa.
Ile wynosi minimalna kwota wpłaty?
Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 zł.
Co można zyskać dzięki wpłacie przez PayU?
Przede wszystkim możliwość skorzystania z oferty dla nowych graczy (jeśli nie skorzystano z innej metody wpłaty). Ponadto zawsze mogą pojawić się bonusy dla stałych klientów od wpłaty dedykowane stałym graczom.