Legalni bukmacherzy z PayPal

Polscy bukmacherzy PayPal do swoich metod płatności wdrożyli niedawno, co mogło być zaskoczeniem dla wielu graczy. PayPal to operator wpłat i wypłat, który znany jest od ponad 20 lat. W zakładach online na polskim rynku PayPal pojawił się kilka lat temu, ale widać, że możesz szybko stać się jedną z ulubionych metod płatności wśród typerów. Od transakcji PayPal bukmacherzy nie pobierają prowizji, a depozyty są realizowane ekspresowo. Szybkość i wygoda to główne atuty portfela elektronicznego PayPal.

Bukmacherzy PayPal – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Bukmacher z PayPal to na pewno wartość dodana, bo dzięki temu otrzymujesz większe możliwości realizowania płatności. Przy wykonywaniu depozytów i wypłat najistotniejsze czynniki dla użytkownika to bezpieczeństwo, szybkość i gwarancja pojawienia się pieniędzy. Wszystkie te kryteria spełnia PayPal, a bukmacherów akcpetujących tą formułę płatności jest coraz więcej!

Ranking bukmacherów z PayPal

Dzięki PayPal bukmacher może otrzymywać szybkie depozyty, które zleci jego klient. PayPal to globalny operator płatności, dlatego nie ma problemów z jego dostępem praktycznie w żadnym zakątku świata. Bukmacher z PayPal w Polsce jeszcze jakiś czas temu był trudny do znalezienia, ale z czasem sytuacja ta uległa zmianie.

Firmy bukmacherskie dostrzegły, że użytkownicy cenią sobie ten sposób przesyłania pieniędzy, więc zaczęły wdrażać system PayPal do swojej oferty. Legalne polskie zakłady bukmacherskie PayPal szybko polubiły i tylko kwestią czasu jest to, kiedy ta możliwość transakcji finansowych pojawi się u pozostałych operatorów.

Czy PayPal jest bezpieczny?

Wpłata PayPal u bukmachera zawsze dociera do celu, ponieważ ten pośrednik płatności nie jest nowicjuszem na rynku i doskonale zna się na swojej robocie.

PayPal od 1998 roku obsługuje płatności elektroniczne. Dla wielu to pionier, jeśli chodzi o zasadę działania portfeli elektronicznych. Po debiucie na rynku PayPal szybko połączył siły z firmą Elona Muska x.com. To w dalszych krokach pozwoliło na ogromny rozwój, którego efekt dziś możemy podziwiać. PayPal działa w ponad 200 państwach i obsługuje 25 walut.

Jeśli polski bukmacher akceptuje PayPal, to pieniądze na jego konto możesz przelać tylko w naszej walucie. Legalni bukmacherzy w Polsce pozwalają na grę w rodzimej walucie. Tymczasem konto PayPal można utrzymywać nawet w 25 walutach.

Jednocześnie twój portfel elektroniczny może posiadać złotówki, amerykańskie dolary USD, Euro, funta brytyjskiego itd. Taka jest istota PayPal, aby płatności były wygodne i dostępne w każdej walucie świata.

Aktualnie PayPal należy do amerykańskiego holdingu, a jego główna siedziba znajduje się w USA w stanie Kalifornia. Początkowo PayPal udostępnił płatności na serwisie aukcyjnym Ebay, ale z czasem opanował też kolejne dziedziny. Bukmacherzy PayPal traktują jako jedną z form realizowania wpłaty na konto gracza. Poza PayPal w zakładach sportowych online można znaleźć pozostałe formy składania depozytów takie jak BLIK, Skrill i Paysafecard.

PayPal posiada setki milionów użytkowników, co pokazuje, jak bardzo jest popularny wśród internetowych klientów. W PayPal konto może założyć każdy, kto chce wykonywać płatności online. Aby były one jeszcze bardziej wygodne operator ten umożliwia połączenie konta z rachunkiem bankowym użytkownika lub jego kartą kredytową.

W ten sposób można błyskawicznie zasilać konto PayPal lub zlecać z niego wypłaty na swoje konto w banku.

PayPal na potrzeby swoich usług oferuje stronę online paypal.com i aplikację mobile, która jest kompatybilna z systemami iOS oraz Android. W aplikacji działa funkcja One Touch, która umożliwia wykonywanie płatności w sklepach, która akceptuje system PayPal. Logowanie do konta PayPal jest dwustopniowe, co dba o bezpieczeństwo. Poza podaniem adresu e-mail i hasła, należy też wpisać kod odebrany SMS-em lub w telefonicznej wiadomości.

Wpłata do bukmachera przez PayPal jest zwolniona z prowizji. Wiemy na pewno, że bukmacher PayPal nie pobierze z tego tytułu dodatkowej opłaty. Natomiast, jeśli twój portfel będzie potrzebował przewalutowania po to, żeby wpłacić złotówki do bukmachera, to wtedy możesz liczyć prowizje od PayPal.

PayPal betting
🏙️ Działa od 1998
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ ePortfel
🗺️ Region działania USA i większość krajów europejskich
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji do 24 godzin

Alternatywne metody płatności

Bukmacherzy a wpłata przez PayPal to nie jedyna możliwość wykonania przelewu na swoje konto gracza. Bukmacherzy z PayPal to świetna sprawa, która umożliwia błyskawiczne transakcje finansowe. Na pozostałe metody wpłaty w zakładach bukmacherów również nie ma co narzekać. W ofercie depozytów można znaleźć znane na całym świecie portfele elektroniczne, które przypominają PayPal. Co więcej, jest też sporo systemów płatności, które cieszą się dużą popularnością wśród polskich użytkowników. Większość z nich działa także poprzez aplikacje bukmacherskie.

Wybierając legalnego bukmachera wykonasz do niego bezpieczny przelew mobile lub tradycyjną wpłatę przekazem bankowym. Skrill, PayU, BLIK i Mastercard zapewniają równie szybkie szybkie transakcje, co PayPal.

Bukmacher PayU BLIK Mastercard/VISA Skrill
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiastt
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
LVBet Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 25 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast

Najlepszy bukmacherzy z wplaty PayPal

Licencjonowani bukmacherzy PayPal odważnie wprowadzają portfele elektroniczne do swojej oferty. Naturalnym krokiem po zezwoleniu na uzywanie Skrill i Netellera było udostępnienie metod płatności przez PayPal. Działanie każdego z tych operatorów jest podobne, a co ważne – każdy z nich ma dobrą reputację i wysoką wiarygodność.

W Polsce najwięksi bukmacherzy PayPal to STS (często dodatkowo oferuje STS kod promocyjny), Superbet, Noblebet i LVBET. Jesteśmy przekonani, że w ich ślady pójdą kolejni znani operatorzy zakładów tacy jak FortunaBetclic.

Bukmacher z PayPal oznacza dla gracza natychmiastowe wpłaty. Sprawdziliśmy, że każdy z legalnych operatorów zezwala bukmacher wpłata PayPal przy korzystaniu z bonusów powitalnych. A więc wykonując depozyt przez ten portfel elektroniczny możesz liczyć na bonus od wpłaty lub zakład bez ryzyka. Który bukmachera daje taką możliwość? W tym gronie można wskazać Superbet, STS i LVBET.

Jak wygląda bukmacher wpłata PayPal? Wszystko rozpoczyna się standardowo, a więc po zalogowaniu się na konto wchodzisz w edycję i wybierasz wpłata/depozyt i ewentualnie odbierasz bonus bez depozytu. W odpowiednim miejscu na stronie buka wskazujesz kwotę, jaką chcesz wpłacić, a później klikasz na metodę wpłatę. Bukmacher PayPal (po użyciu tej opcji) przekieruje Cię na stronę tego operatora, abyś potwierdził depozyt. Co wtedy trzeba zrobić? Wystarczy zalogować się na portfel elektroniczny i potwierdzić wpłatę. Kiedy wrócisz na stronę bukmachera – pieniądze z PayPal będą już na Ciebie czekać! Warto pamiętać, że prawie zawsze do wpłaty można dopisać freebet dla stałych klientów.

Najlepszy bukmacher PayPal

 • LVBet
 • STS
 • Betclic
 • Fortuna
 • Etoto
 • Noblebet

Na bonusowo.com oceniamy, że najlepiej płatności przez PayPal działają u bukmachera LVBET. To firma, która pozwala wykonywać depozyty przez ten portfel elektroniczny o każdej dobie dnia i nocy. PayPal w LVBET dostępny jest całodobowo i można zasilać konto przy jego użyciu na stronie lvbet.pl i aplikacji mobilnej.

PayPal bukmacher, jakim jest LVBET ustalił minimalny limit wpłaty na poziomie 10 złotych. Ile w takim razie wynosi maksymalna płatność na zakłady bukmacherskie piłka nożna u tego operatora? W LVBET największa jednorazowa transakcja przez PayPal może wynieść 25 tysięcy PLN.

„LVBET nie pobiera prowizji od wpłat przez PayPal. Korzystając z tej metody możesz oczekiwać błyskawicznego doładowania konta gracza”.

Wybierając płatność przez PayPal w LVBET jako nowemu graczowi zostaną Ci przyznane bonusy od depozytu. W regulaminie promocji nie ma zakazanych transakcji przez PayPal, więc bez obaw możesz korzystać z tej możliwości przy chęci odebrania bonusu.

lvbet strona glowna

Chcesz korzystać z LVBET razem z płatnościami przez PayPal? Załóż konto u tego bukmachera już teraz klikając w przycisk poniżej.

Co musisz wiedzieć o PayPal?

PayPal posiada ponad 300 milionów użytkowników z całego świata. W 2020 roku szacowało się, że łączna ilość transakcji wykonanych przy użyciu tego środka płatności wyniosła 960 miliardów dolarów. PayPal jest regulowany przez amerykańskie prawo, ale też posiada wszystkie certyfikaty finansowe, które pozwalają mu działać również na pozostałych terenach takich jak Unia Europejska.

“Pieniądze za pośrednictwem PayPal możesz odbierać i wysyłać w 25 walutach do ponad stu krajów!”

Firma PayPal weryfikuje swoich użytkowników na podstawie konta bankowego lub dołączonej karty płatniczej. Czasami praktyką PayPal jest zamrażanie środków, gdy transakcja dotyczy sprzedaży jakiegoś przedmiotu. Wszystko po to, aby kupujący mógł odzyskać swoje środki, jeśli towar będzie niezgodny z opisem. W kontekście zakładów bukmacherskich nie ma to zastosowania, ponieważ przesyłane pieniądze nie dotyczą kupna/sprzedaży na portalu aukcyjnym.

Wewnątrz serwisu PayPal pieniądze można przesyłać w oparciu o adres e-mail. Aby wysłać środki na inne konto PayPal nie potrzebujesz numeru rachunku bankowego i danych osobowych. Wystarczy sam e-mail, co daje duże ułatwienie i usprawnienie transakcji.

lvbet strona sporty

Obstawiaj online z PayPal

PayPal zakłady bukmacherskie może uczynić jeszcze bardziej dostępne dla użytkowników. Dynamika płatności w tym systemie jest zachwycająca i kilkoma kliknięciami w telefonie można przelać pieniądze z PayPal do bukmachera. To na pewno podoba się graczom, dlatego PayPal będzie wprowadzany przez kolejnych bukmacherów.

“Obstawianie online przez PayPal możliwe jest w LVBET, Noblebet, STS i u wielu innych bukmacherów w Polsce!”

Największe zalety dotyczące PayPal to właśnie brak prowizji i nieograniczony dostęp do transakcji. Bukmacherzy, jak i PayPal, zezwalają na korzystanie z tego narzędzia płatniczego zarówno w dzień, jak i nocy. Zobacz listę naszych ulubionych serwisów poniżej i zacznij obstawiać już teraz.

Oceń tę recenzję
9 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy PayPal jest bezpieczny?
To globalny operator płatności z ponad 20-letnią historią. Łączna ilość klientów PayPal przekracza 300 milionów!
Czy w Polsce mogę płacić w zakładach bukmacherskich przez PayPal?
Jasne, że tak - taką możliwość daje LVBET, STS.
Czy PayPal oferuje aplikację mobile?
Tak - transakcje przez PayPal zrobisz na stronie online oraz aplikacji mobile iOS/Android.
Jaka jest minimalna wpłata u polskich bukmacherów?
Minimalny depozyt w polskich zakładach online zaczyna się od 1 PLN.
Czy robiąc wpłatę przez PayPal otrzymamy bonus?
Tak, bonusy od wpłaty przez PayPal są możliwe w STS, LVBET i Noblebet.