Legalni bukmacherzy z ecoPayz

W Polsce działa ponad dwudziestu legalnych bukmacherów, z których część zapewnia możliwość doładowania konta tym serwisem. ecoPayz bukmacherzy to zapewnienie wysokiej jakości usługi i przede wszystkim bardzo wygodnych oraz szybkich transferów pieniędzy, które pozwalają na natychmiastowe wejście do akcji.

Bukmacherzy ecoPayz – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Szybkie wypłaty w 15 minut

  • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Ranking bukmacherów z ecoPayz

Zawsze warto upewnić się, czy bukmacher akceptuje ecoPayz lub inne popularne e-portfele, do błyskawicznych transferów pieniędzy. To w ostatnich latach tuż obok kart płatniczych i serwisów pośredniczących w płatnościach najpopularniejsza metoda zasilania kont usług internetowych lub zakupów na różnych stronach internetowych. Portal oferujący zakłady sportowe oprócz standardowych kart płatniczych i przelewów bezpośrednich powinien zapewniać swoim użytkownikom błyskawiczne transfery pieniędzy z wykorzystaniem e-portfeli.

Legalni operatorzy zakładów sportowych z reguły korzystają ze sprawdzonych i najpopularniejszych metod płatności. Właśnie dlatego bukmacherzy ecoPayz zajmują sporą część polskiego rynku. Z czasem ten stan będzie się jeszcze bardziej zmieniał, ponieważ z roku na rok coraz więcej internautów przekonuje się do płatności z wykorzystaniem e-portfeli i innych usług, które oferują nowi bukmacherzy z ecoPayz.

Czy bukmacher ecoPayz jest bezpieczny?

Jeśli chcesz upewnić się, że bukmacherzy ecoPayz są bezpieczni, musisz rozważyć dwie podstawowe kwestie. Na bezpieczeństwo składają się dwa etapy zabezpieczeń, za które odpowiadają operatorzy strony internetowej z zakładami sportowymi oraz systemu płatności. Dlatego warto przybliżyć działalność ecoPayz, żeby sprawdzić ich doświadczenie i poziom zabezpieczeń, który stosują.

Zakłady bukmacherskie ecoPayz zapewniają przysłanie pieniędzy z wykorzystaniem usług, które są nieustannie udoskonalane od 2000 roku (rok założenia firmy). Dodatkowo serwis działa zgodnie z wytycznymi FCA (Financial Conduct Authority), czyli topowego brytyjskiego pozarządowego organu nadzorującego różne instytucje finansowe. Dodatkowo, po przejściu na stronę internetową ecoPayz można dowiedzieć się o najnowocześniejszych technologiach stosowanych do ochrony użytkowników, ich danych oraz pieniędzy.

Podstawowym zabezpieczeniem jest 128-bitowe szyfrowanie, ale w przypadku tego serwisu zastosowano o wiele bardziej zaawansowane systemy ochrony. Najlepszym dowodem ich odpowiedniego działania jest brak skarg użytkowników oraz czysta historia pod kątem naruszeń bezpieczeństwa. Dlatego wybierając bukmacher z ecoPayz raczej nie należy zaprzątać sobie głowy jakością zabezpieczeń.

Kiedy jesteś już pewien jakości zabezpieczeń stosowanych przez operatora płatności, pozostaje jedynie upewnić się, że wybrany serwis nie będzie tym „wadliwym” ogniwem. Jeśli skorzystasz z naszego rankingu, masz pewność, że wszyscy wymienieni bukmacherzy ecoPayz spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, które narzuca na nich Ministerstwo Finansów.

Licencja hazardowa wymaga na operatorze bezwzględnego zastosowania się do wszelkich standardów mających na celu ochronę użytkownika, jego danych i pieniędzy. Strona jest szyfrowana, a same transakcje przebiegają głównie z wykorzystaniem serwisu ecoPayz, który stosuje najwyższej klasy ochronę. W ten sposób korzystanie z usług tego serwisu jest bezpieczne.

Interesuje Cię bezpieczna wpłata do bukmachera przez ecoPayz? Nie zapominaj, że jesteś trzecim ogniwem, które łączy się w łańcuch bezpieczeństwa przesyłania pieniędzy. Jeśli sam nie zachowasz odpowiednich środków bezpieczeństwa to ani ecoPayz, ani legalny bukmacher z najwyższej jakości ochroną tu nie pomogą. Dlatego warto także skupić się na sobie.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z ecoPayz?
🏙️ Działa od 2000 rok
💻 Pokrycie Cały świat
💳 Typ Elektroniczny portfel
🗺️ Region działania Polska, Anglia, Francja, Niemcy
📱 Ma aplikację mobilną Tak (iOS, Android)
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji Natychmiast

Alternatywne opcje płatności

W przypadku przesyłania pieniędzy pomiędzy platformą bukmacherską a użytkownikiem musi występować swoboda. Fan obstawiania wyników nie powinien być skazany na wyłącznie jedną formę płatności. Owszem – ecoPayz bukmacher to zawsze będzie dobry wybór, ale ile użytkowników, tyle gustów. O tym, jak wiadomo, nie można dyskutować. Wybór musi być zawsze dostępny i warto zadbać o to, że jeśli z jakichś przyczyn nie będzie można skorzystać ze swojej ulubionej formy płatności, to pod ręką zawsze znajdą się inne popularne opcje.

Oceniając bankowość wybranego bukmachera, warto zwrócić uwagę na jego różnorodność. Powinien on zapewniać opcję płatności kartami, przynajmniej jeden z popularnych serwisów pośredniczących w płatnościach (np. BLIK) oraz portfel elektroniczny. Warto zaznaczyć, że niekiedy nie trzeba wpłacać pieniędzy, żeby można było się bawić. W takim wypadku mówi się o ofertach na bonusy bez depozytu. Poniżej znajdują się bukmacherzy ecoPayz z innymi popularnymi alternatywami metodami płatności.

Bukmacher BLIK Visa/MasterCard Paysafecard Przelewy24
LVBet Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 3 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Fortuna Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
STS Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy: wplata z ecoPayz

  1. LVBet
  2. STS
  3. Fortuna
  4. Betfan

Na polskim rynku można znaleźć ponad 20 stron oferujących legalne zakłady bukmacherskie. Określenie, który z nich jest najlepszy byłoby, bardzo trudne. Zwłaszcza że tak jak określiliśmy wcześniej – każdy z Was ma inne oczekiwania od takiego serwisu. Jeden użytkownik będzie rozglądał się za stroną, gdzie będzie możliwa wpłata ecoPayz u bukmachera, a inny sprawdzi, czy operator udostępnia jego ulubione zakłady bukmacherskie na piłkę nożną.

Konkurencja jest duża i każdy chce skusić do siebie konkretnych użytkowników. Dlatego można posiłkować się recenzjami i listami – to z pewnością będzie bardzo pomocne i wykluczy te serwisy, które nie spełniają ogólnych norm. Jednak ostateczna decyzja zależy wyłącznie od Ciebie i to właśnie ty powinieneś zdecydować, którzy bukmacherzy z ecoPayz są najlepsi. Zawsze warto sprawdzić dostępne kody bonusowe i limity, które mogą mieć kluczowe znaczenie.

Najlepszy bukmacher ecoPayz

Jeśli zastanawiasz się, który ecoPayz bukmacher jest najlepszy, warto zwrócić szczególną uwagę na serwis Betfan.To popularny serwis, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski. Operator podchodzi to udostępnianych treści z dużym dystansem, co widać po grafikach z ludźmi-końmi oraz słynnych cytatach Pudziana. Jednak niech to nikogo nie zwiedzie – Betfan to najwyższej klasy bukmacher sportowy, który nieustannie się rozwija i zapewnia swoim użytkownikom ogromne możliwości typowania wyników.

Na początku oczywiście należy zwrócić uwagę na niezwykle interesujący pakiet bonusów dla nowych graczy:

  1. Do 600 zł cashbacku za pierwszy depozyt.
  2. Do 1000 zł bonusu za drugi depozyt.

Wszystko oczywiście przy „błyskotliwych” cytatach Pana Mariusza. Z takimi tekstami nie ma co polemizować i trzeba brać to, co dają. Z taką sumą pieniędzy bukmacher z ecoPayz w Polsce staje się niezwykle interesującą opcją.

Oczywiście promocje to tylko ułamek oferty Betfan. Dodatkowo można liczyć na dziesiątki dyscyplin sportowych, wysokie kursy, wygodną w obsłudze aplikację mobilną oraz bardzo dobrze zaprojektowaną stronę internetową. Raz po raz wyświetlające się cytaty byłego najsilniejszego człowieka świata, a obecnie wojownika MMA to przyjemne przerywniki, które wywołają uśmiech na twarzy każdego fana sportu – w końcu każdy kiedyś kibicował Pudzianowi.

„Serwisu Betfan nie powinno się rozpatrywać wyłącznie jako bukmacher z ecoPayz w Polsce, ale jako kompletny serwis z zakładami sportowymi, ponieważ zapewnia wszystko to, czego może oczekiwać fan typowania wyników”

betfan strona główna

Co musisz jeszcze wiedzieć o ecoPayz?

Operator płatności to oczywiście nie tylko e-portfel do obsługiwania ecoPayz bukmacher. Działalność tej firmy w ciągu ponad dwóch dekad działalności znacząco się rozwinęła i można przyjmować, że zaoferuje znacznie więcej. Obecnie serwis ten ma jedną z najlepszych ofert na świecie, jeśli chodzi o realizację płatności międzynarodowych. ecoPayz funkcjonuje w ponad 100 krajach i oferuje płatności z wykorzystanie aż 45 najpopularniejszych walut.

Serwis obsługuje się jednakowo z poziomu portalu internetowego i aplikacji mobilnej, która przejmuje wszystkie funkcje podstawowej platformy. Dzięki temu po założeniu konta można realizować płatności w dowolnym miejscu (no chyba, że jest się poza zasięgiem Internetu.

„Klient ecoPayz może założyć konto wielowalutowe, które będzie prowadzone w ramach jednego rachunku. To ogromna ułatwienie dla osób w podróży lub korzystających z usług w różnych regionach świata”

Użytkownik może wyrobić sobie kartę płatniczą MasterCard, dzięki której zapłaci w większości krajów świata, a także wypłaci pieniądze z dowolnych bankomatów. Transfer pieniędzy (np. jeśli chodzi o sprawę zagraniczni bukmacherzy a wpłata przez ecoPayz) jest błyskawiczny. Wdrożono najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że pieniądze natychmiast pojawiają się w miejscu docelowym.

glowna strona ecopayz

Obstawiaj online z Ecopayz

Typowanie wyników zawsze wiąże się z przesyłaniem pieniędzy. Czy chodzi o pierwszą wpłatę, czy wypłatę swojej upragnionej wygranej – trzeba wybrać metodę realizacji transakcji. Warto zwrócić uwagę na ecoPayz: zakłady bukmacherskie. To zapewnienie błyskawicznych wygodnych i bezpiecznych transferów. Nawet jeśli nie ma się jeszcze konta w tym systemie płatniczym, warto go rozważyć, ponieważ jego możliwości znacząco wykraczają poza obsługę bukmacher z ecoPayz. Obecnie serwis działa na całym świecie i współpracuje z dziesiątkami tysięcy firm. Dlatego w końcu zawsze trafi się na sklep czy inną usługę, na której przyda się konto w tym serwisie płatności internetowych.

„ecoPayz obsługuje kilkadziesiąt najpopularniejszych walut z możliwością automatycznego przewalutowania z niską prowizją. W ten sposób użytkownik nie przejmuje się takimi kwestiami i po prostu realizuje płatność, a system sam zajmie się resztą”

Zanim zdecydujesz, który bukmacher ecoPayz jest najlepszy, warto zapoznać się z poniższą listą aktualnych promocji. Z pewnością pomoże Ci to w dokonaniu odpowiedniego wyboru. Freebet dla stałych klientów lub odpowiedni cashback może się znacząco przyczynić do podjęcia ostatecznej decyzji.

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Jakie karty płatnicze można wyrabiać w ecoPayz?
ecoPayz oferuje wyłącznie karty MasterCard.
Czy istnieje jakiś sposób dodatkowego zabezpieczenia swojego konta ecoPayz?
standardowych danych do logowania, ale także kodu przesłanego na telefon.
Ile będę czekał na dojście pieniędzy, które wysłałem do bukmachera?
Bukmacher wpłata ecoPayz z reguły jest natychmiastowe, więc kilka chwil po zatwierdzeniu transakcji bukmacher powinien mieć już pieniądze u siebie.
Zleciłem wypłatę przez ecoPayz i nie została zrealizowana natychmiast. O co chodzi?
Wypłaty prawie zawsze podlegają dodatkowej weryfikacji przez bukmachera, co może wydłużyć czas ich realizacji.
Czy ecoPayz bukmacher to standard na polskim rynku, czy powinienem rozglądać się za serwisami, które mają w swojej ofercie tę metodę?
Nie wszyscy operatorzy oferują opcję bukmacher wpłata ecoPayz. Dlatego jeśli ktoś szuka takiego serwisu to powinien najpierw zajrzeć w sekcję bankowości.