Bukmachery z Bitcoin - Zakłady Bukmacherskie Kryptowaluty

Wiele wskazuje na to, że w przyszłości nowi bukmacherzy Bitcoin będą odgrywać coraz istotniejszą rolę. Jeśli bukmacher akceptuje Bitcoin, to oznacza, że obstawisz u niego kupony za najpopularniejszą kryptowalutę na świecie. Bitcoin rewolucjonizuje kwestie płatnicze i powoli pojawia się też w zakładach bukmacherskich. Dzięki tej znanej kryptowalucie można dokonywać wpłat u bukmacherów online i obstawiać kupony. Czy jest dostępny bukmacher z Bitcoin w Polsce?

Bukmacherzy Bitcoin – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Technologia Blockchain umożliwia zarządzanie kryptowalutami, w tym bitcoinem. Do tej pory gra u bukmacherów była możliwa przede wszystkim za sprawą tradycyjnej waluty, takiej jak: złoty, dolar amerykański, euro czy funt brytyjski. Bukmacher Bitcoin to poszerzenie tych możliwości o kryptowaluty.

W tym przypadku może to być bitcoin, ale też inna kryptowaluta taka jak litecoin lub etherum. Zakłady bukmacherskie wymagają od użytkownika zrealizowania wpłaty, aby miał on możliwość płacenia za swoje kupony. U polskich bukmacherów skorzystasz z waluty PLN, wybierając depozyt poprzez PayPal, PayU, VISA lub Skrill. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy dostępne są bonusy bez depozytu. Wtedy gracz może zacząć zabawę nawet bez uiszczania pierwszego depozytu.

Ranking bukmacherów z Bitcoin

Bukmacher z Bitcoinem to wciąż nowe zjawisko, ale na rynku zakładów sportowychjest już ono znane. Bukmacherzy dostrzegają fenomen kryptowalut, więc powoli dostosowują ofertę do użytkowników, którzy dokonują w ten sposób płatności. Bitcoinem można płacić u niektórych operatorów, którzy specjalizują się w obsługiwaniu zakładów za kryptowaluty.

Wpłata do bukmachera przez Bitcoin to transakcja powiązana z kontem, na którym kryptowaluty. Depozyty z użyciem bitcoina obsługują portfele elektroniczne takie jak Neteller i Skrill.

Na proponowanej liście zakłady bukmacherskie Bitcoin znajdują się najlepsi operatorzy w Polsce. Na chwilę obecną żaden z nich nie oferuje obstawiania zakładów z udziałem kryptowalut, ale w przyszłości wszystko może ulec zmianie.

Czy Bitcoin jest bezpieczny i wiarygodny?

W ekonomii Bitcoin jest nowym zjawiskiem, choć pierwsza Bitmoneta pojawiła się w 2009 roku. Kto jest twórcą najbardziej rozpoznawalnej kryptowaluty? Tego dokładnie nie wiadomo. Spekuluje się, że to grupa inwestorów z Australii o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Bitcoin to niezależny od państwa środek płatniczy w pełni wirtualny, który wykorzystuje kodowanie kryptograficzne. O popularności tego zjawiska świadczy fakt, że oprogramowanie do obsługi Bitcoina zostało pobrane już ponad pięć milionów razy.

Aby wykonywać płatności Bitcoinem, trzeba posiadać klucze kryptograficzne, co pozwala autoryzować transakcje. W ten sposób zagraniczni bukmacherzy Bitcoin przyjmują płatność – właśnie po potwierdzeniu transakcji kluczem kryptograficznym. W pewnym sensie proces ten przypomina płatność poprzez BLIK lub kartą Paysafecard. To alternatywne metody płatności w polskich zakładach bukmacherskich.

Bitcoin powstał przede wszystkim z myślą, aby stać się konkurencyjnym środkiem płatniczym dla klasycznych walut. W ten sposób banki nie mogą kontrolować Bitcoina, ponieważ nie jest to fizyczna waluta. Kryptowaluty są poza tradycyjnym systemem ekonomicznym, dlatego są odporne na inflację oraz inne procesy gospodarcze.

To jednak nie oznacza, że wartość bitcoina jest stała. Wręcz przeciwnie – początkowo bitcoin kosztował jeden cent USD, a teraz można go kupić za wielokrotność tej kwoty.

Na giełdzie kryptowalut zachodzą procesy, które wpływają na wartości poszczególnych środków. W ostatnich latach można było zauważyć rosnący trend ceny bitcoina, ale tak naprawdę nikt nie wie, ile docelowo może on kosztować. Ta zmienna to jedna z wad kryptowalut, ale z drugiej strony dla wielu postrzegana jest jako zaleta.

Operowanie płatnościami Bitcoinem u bukmacherów oraz w pozostałych obsługiwanych usługach jest anonimowe, co jest dużym plusem kryptowalut. Dostęp do portfeli z bitcoinami ma użytkownik, który posiada klucze kryptograficzne. Kryptowaluty można transferować do dowolnego użytkownika sieci Bitcoin. Korzystając z zewnętrznych pośredników takich jak Skrill i PayPal można też przy ich użyciu realizować płatności w miejscach, gdzie kryptowaluty są akceptowane.

W Polsce Bitcoin jest legalny, bo według interpretacji Ministerstwa Finansów nie łamie prawa. Ogólnie rzecz biorąc, tak jest w wielu państwach na świecie, dlatego Bitcoin staje się globalną walutą, do której można mieć dostęp w każdym zakątku globu. W Szwajcarii Bitcoin jest już powszechnie stosowany w sklepach i urzędach.

History of Sports Betting Crypto
🏙️ Działa od 2009
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ Waluta cyfrowa
🗺️ Region działania Na całym świecie
📱 Ma aplikację mobilną Tak (Apple/Android)
💯 Prowizja 0.5-5%
⚡ Prędkość transakcji 0-40 minut

Jak wygląda obstawianie w bitcoinach?

Jedną z najistotniejszych zalet kryptowalut, jest ich dynamicznie zmieniający się kurs. Dlatego gracz planujący rozpocząć obstawianie w bitcoinach, powinien odpowiednio się do tego przygotować. Wtedy nie tylko ma możliwość wygrania pieniędzy z zakładów sportowych, ale także zyskania na wzroście kursu.

 1. Kupno kryptowaluty

  Wpłata jest zależna od możliwości, jakie udostępni bukmacher. W tym przykładzie wykorzystana zostanie oferta 20Bet. Żeby kupić i przesłać kryptowalutę na swoje konto, gracz może wybrać bezpośredni przelew Bitcoin lub skorzystać z popularnych giełd kryptowalut jak Binance.

 2. Postawienie zakładu

  W tej kwestii nic się nie zmieniło. Gracz wybiera interesującą go dyscyplinę sportową, wydarzenie i klika kurs, który chciałby postawić. Po prawej stronie otworzy się kupon z podsumowaniem mnożnika, postawionymi kursami oraz ostateczną wygraną w przypadku powodzenia. Wystarczy wpisać kwotę zakładu i zatwierdzić kupon.

 3. Przyznanie wygranej

  Jeżeli wszystkie zakłady potoczyły się zgodnie z tym, co obstawiłeś, Twoje konto zostanie zasilone określoną kwotą w kryptowalucie. Przyznane środki sprawdzisz po kliknięciu ikony salda w prawym górnym rogu. Ponadto pojawi się powiadomienie o udanym zakładzie i wygranej.

 4. Wyplaty wygranej

  Żeby wypłacić kryptowaluty, należy przejść do sekcji płatności i przełączyć ją na zakładkę „Wypłata”. Następnie należy wybrać metodę Bitcoin, po czym można zlecić wypłatę, postępując zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

E-sport zakłady bukmacherskie kryptowaluty

E-sport, tak samo jak kryptowaluty, szturmem podbił sektor zakładów bukmacherskich w Internecie. Łączy je wygoda, swoboda i brak ograniczeń związanych z organizacjami pośredniczącymi. Dlatego też osoby, które chętnie typują e-sport, interesują się także typowaniem w kryptowalutach.

Bukmacherzy z Bitcoin doskonale zdają sobie z tego sprawę i najczęściej proponują swoim użytkownikom bardzo rozbudowany dostęp do wszystkich popularnych gier wideo, które działają w formie e-sportu. Dlatego też można przyjąć założenie, że jeżeli wybrany operator udostępnia płatności kryptowalutami, to najprawdopodobniej zdecydował się także na opracowanie odpowiednio rozbudowanej oferty, jeśli chodzi o e-sport.

W sieci można wyszukać także wiele innych portali bukmacherskich, oferujących możliwość typowania z wykorzystaniem bitcoina, które jednocześnie kładą silny nacisk na e-sport. Dlatego, jeżeli przedstawione oferty Ci nie odpowiadają, to warto poszukać je na własną rękę.

Alternatywne kryptowaluty, które również warto rozważyć w 2023

Świat kryptowalut jest ogromny. Nowe tokeny i waluty elektroniczne regularnie się pojawiają. Niektóre z nich osiągają sukces, a większość popada w zapomnienie. Jeżeli interesują Cię zakłady bukmacherskie kryptowaluty, to powinieneś także rozważyć inne popularne opcje. Każda kryptowaluta ma swoje mocniejsze i słabsze strony, ale najwięksi przedstawiciele działają bardzo podobnie i jeżeli kurs idzie do góry lub w dół, to z reguły dla wszystkich ze szczytu. W ten sposób można dojść do wniosku, że nie ma większej różnicy, czy ktoś chce obstawiać w Polsce z wykorzystaniem Bitcoina, czy innej popularnej kryptowaluty.

Dogecoin

Kryptowaluta, która powstała jako żart, ale ze względu na kilka niemożliwych do przewidzenia czynników, błyskawicznie zyskała popularność i obecnie znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych. Od 2021 roku, kiedy Dogecoin dołączył do czołówki, stoi twardo na swoim miejscu, udowadniając, że jest solidnie zaprojektowaną walutą, w którą warto inwestować.

Litecoin

Powstał w 2011 roku jako odpowiednik Bitcoina. Zdecydowano się jednak na zastosowanie kilku podstawowych różnic, które z jednej strony odróżniły Litecoina od swojego większego pierwowzoru, ale pozwoliły mu się rozwijać w podobnym tempie. Dzięki temu nieprzerwanie znajduje się w czołówce najdroższych kryptowalut świata.

Ripple

Ripple jest systemem rozliczeniowym, który pozwala na błyskawiczne i niemal bezpłatne transakcje finansowe na całym świecie. Został zaprojektowany, żeby praktycznie w żaden sposób nie ograniczać swoich posiadaczy. Dzięki temu wygrane w Ripple można wykorzystywać na wiele różnych sposobów w niemal wszystkich regionach świata.

Tether

Kryptowalutowy odpowiednik dolara. Jego wartość została odgórnie ustanowiona jako równowartość USD. Dlatego porównując kurs USD do USDT, praktycznie zawsze otrzyma się 1:1. Dzięki temu osoby korzystające z Tether mają pewność stabilności, której inne kryptowaluty nie mogą im dać.

Korzyści obstawiania wyników w kryptowalutach w Polsce

Typowanie kryptowalut niesie ze sobą wiele korzyści w stosunku do standardowych walut i warto się z nimi zapoznać, żeby podjąć w pełni świadomą decyzję o bukmacher wplata Bitcoin. O pierwszej z nich wspomnieliśmy już na samym początku. To aspekt inwestycyjny. Kupowanie kryptowalut to popularny trend, który pozwala skutecznie lokować pieniądze z możliwością dużych zysków na wzrostach wartości. Oczywiście mogą pojawić się także spadki. Dlatego warto wybrać odpowiedni moment.

Kolejna kwestia to anonimowość. Obracanie kryptowalutami nie pozostawia po sobie żadnych informacji. Można to porównać do przekazów z ręki do ręki – bez żadnych pośredników. Dzięki temu bukmacherzy z Bitcoin są w stanie zaproponować przystępniejsze możliwości – wyższe bonusy, czy lepsze kursy na zakłady.

Warto wspomnieć także o dostępności metod transakcji. Najczęściej jest ich mnóstwo i obejmują serwisy pośredniczące oraz bezpośrednie transakcje kryptowalutowe (na portfel).

Zalety korzystania z kryptowalut:

 • mnogość dostępnych opcji płatności,
 • lepsze bonusy oraz warunki zakładów bukmacherskich,
 • anonimowość płatności,
 • inwestycja w kryptowaluty.

Rodzaje bonusów dla typujących zaklady z kryptowalutami w 2023

Realizując transakcje w kryptowalutach, można odbierać bonusy w ten sam sposób, jak wygląda to w przypadku standardowych form płatności. Zakłady bukmacherskie kryptowaluty mogą stosować zasadę wykorzystywania tych samych ofert bonusowych z zastosowaniem określonego przelicznika walut lub całkowicie osobnych promocji opracowanych z myślą o pieniądzach elektronicznych. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze oferty bonusowe, na jakie można liczyć podczas typowania z kryptowalutami.

Bonus powitalny

Potencjalnie najbardziej atrakcyjna premia, na jaką można liczyć u bukmachera. Zapewnia najlepsze warunki przelicznikowe, ale jest jednorazowa. Dlatego warto dokładnie przemyśleć jej użycie, bo drugiej szansy już nie będzie. Operatorzy często stosują także pakiety powitalne. Wtedy gracz ma możliwość skorzystania z kilku następujących po sobie premii. Wartość bonusu zależy od operatora, ale w przypadku kryptowalut może być bardzo wysoka (nawet 1 BTC).

Darmowe zakłady

Popularny rodzaj promocji, związanej z wpłatami do bukmachera. Jeżeli obstawianie w bitcoinach jest dla kogoś standardem i robi to regularnie, to przy każdej wpłacie powinien się upewnić, czy nie jest dostępny bonus na darmowe zakłady. To standardowa premia depozytowa, która przyznaje środki bonusowe. Jej wartość z reguły zależy od wysokości wpłaty.

Oferty specjalne

Bukmacherzy regularnie organizują oferty specjalne na zakłady sportowe. Dlatego, jeżeli ktoś regularnie bawi się z wykorzystaniem kryptowalut, to powinien także zaglądać na karty promocji, aby upewnić się, czy nie jest dostępna jakaś oferta specjalna. Bukmacher wplata Bitcoin może zaoferować darmowe zakłady, cashback, specjalną ofertę zakładową związaną z konkretnymi wydarzeniami w sporcie i wiele więcej.

Główni bukmacherzy z Bitcoin

Wpłata Bitcoin u bukmachera dla wielu polskich graczy będzie sporym udogodnieniem. Polscy użytkownicy regularnie pojawiają się na giełdach z kryptowalutami, więc można przypuszczać, że posiadają sporo bitcoinów. Być może część z nich obstawia zakłady i bukmacher Bitcoin byłby dla nich idealnym rozwiązaniem? Główni bukmacherzy w Polsce, a więc STS, Fortuna, Superbet i Etoto mogą w przyszłości zrobić zakusy na to, żeby wprowadzić ten środek płatności do swojej oferty. STS z Bitcoinem lub Fortuna z Bitcoin – to brzmi ciekawie!

Jak wyglądają wpłaty do bukmachera poprzez Bitcoin? Oczywiście trzeba założyć, że taki użytkownik posiada klucze do swoich bitcoinów i korzysta z giełdy kryptowalut. Wówczas ma szansę wykonać płatność do bukmachera przy użyciu swojej kryptowaluty. Proces ten przypomina depozyt wykonywany w polskich złotówkach za pośrednictwem BLIK lub Dotpay.

Wybierając bukmacher wpłata Bitcoin, wpisujesz wartość, czyli ile chcesz wpłacić. Następnie zostaniesz przekierowany do pośrednika płatności kryptowalutami i podając klucz, autoryzujesz przelew.

Bukmacherzy Bitcoin księgują taki przelew natychmiast, więc po potwierdzeniu transakcji – twoje bitcoiny pojawią się na saldzie bukmacherskim. Bitcoinem można płacić przy użyciu komputera oraz aplikacji mobilnych na iOS/Android.

Najlepsi operatorzy oferujący Bitcoin: zakłady bukmacherskie:

 • STS
 • Fortuna
 • LVBET
 • Betclic

Najlepszy bukmacher z Bitcoinem

Jaki jest najlepszy Bitcoin bukmacher w Polsce? Na bonusowo.com postawiliśmy na STS – bukmachera, który podbija też pozostałe rynki w Europie. STS współpracuje z wieloma zagranicznymi serwisami płatnościowymi, bo to bukmacher działający także w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Nie tylko w Polsce można obstawiać u niego zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i inne popularne dyscypliny, a rynek kryptowalut popularny jest też w pozostałych państwach Europy. STS obsługując waluty PLN, EUR czy GBP w przyszłości może zdecydować się też na kryptowaluty, w tym Bitcoin.

„STS oferuje takie waluty jak PLN, EUR i GBP – kwestia czasu aż uruchomi płatności Bitcoin”.

Płatności u bukmachera STS już teraz można realizować poprzez Neteller, Skrill i PayPal, czyli pośredników, którzy doskonale znają Bitcoina. Jeśli STS wprowadzi płatność kryptowalutami, to właśnie między innymi przy użyciu Skrill będzie można zrealizować transakcje. Przypuszczamy, że wtedy będzie też do odebrania podstawowy bonus STS, czyli 100% od wpłaty do 1200 złotych. Czaem można natrafić także na freebet dla stałych klientów, co umożliwia rozpoczęcie zabawy nawet bez wymogu depozytu.

Jeśli Bitcoin w STS cię nie przekonuje, to już teraz możesz skorzystać z tradycyjnej waluty PLN. Depozyt na konto tego bukmachera wykonasz poprzez BLIK, PayU, karty VISA/Mastercard i Paysafecard.

sts glowna strona

Zarejestruj się w STS, korzystając z przycisku poniżej:

Co musisz wiedzieć o Bitcoin?

BTC, czyli Bitcoin jest podatny na wahania kursowe, co oznacza, że dziś twój portfel BTC może być wart 1000 PLN, a jutro 500 PLN lub 1500 PLN. Giełda kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością, co powoduje wahania cen Bitcoina, ale też Etherum. Jak na razie Bitcoin jest najbardziej wartościową kryptowalutą. Trzeba wiedzieć, że aktualnie w technologii blockchain można rozróżniać ponad 1000 kryptowalut. Większość z nich ma bardzo niskie ceny – tak jak niegdyś BTC.

„Na giełdzie Bitcoinów można znaleźć tysiące innychkryptowalut”.

Na polskim rynku bukmacher z Bitcoinem to wciąż melodia przyszłości. W USA już teraz pojawiają się firmy bukmacherskie, które są typowo dostosowana do Bitcoina. To operatorzy, którzy obsługują zakłady tylko w formie kryptowalut. U nas w kraju tego rodzaju firmy są nielegalne, ponieważ grać można tylko u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

Wykonując wpłaty do Bitcoin bukmacherczy trzeba mieć na uwadze, że od transakcji mogą być pobierane prowizje w wysokości 1-3% wysyłanych środków. Z reguły to nie bukmacherzy nakładają dodatkowe opłaty na przelew Bitcoinów, a operatorzy giełdowi i pośrednicy transakcji np. Neteller.

bitcoin glowna strona

Obstawiaj online z Bitcoin

Gracze zakładów bukmacherskich na Bitcoin muszą jeszcze poczekać. Ta kryptowaluta zmienia świat finansówi wiele wskazuje na to, że może znacząco wpłynąć też na bukmacherów. Kupony obstawiane przy użyciu Bitcoina i wypłaty wygranych dawałyby nowe możliwości wszystkim fanom typowania wyników. Czas pokaże, którzy bukmacherzy w Polsce uruchomią BTC w swojej ofercie.

„Bitcoin może zrewolucjonizować zakłady bukmacherskie w Polsce”.

Jeśli bukmacherzy udostępnią płatności Bitcoinem, to powinny pojawić się też bonusy od depozytu. Aktualnie możesz skorzystać z takich promocji w polskiej walucie. Sprawdź na bonusowo.com, gdzie czeka na ciebie bonus od wpłaty!

Oceń tę recenzję
2 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Skąd mam wiedzieć, czy kod bitcoin jest legalny?
Polskie prawo dotyczące kryptowalut dopuszcza możliwość legalnych transakcji kryptowalutowych. Dzięki temu można swobodnie realizować wpłaty lub inwestować w kryptowaluty.
Gdzie u bukmacherów można płacić kryptowalutami w Polsce?
Coraz więcej operatorów zakładów sportowych w Polsce decyduje się na udostępnienie takiej możliwości. Żeby upewnić się, czy wybrany operator obsługuje kryptowaluty, warto przejść w sekcje płatności i sprawdzić, czy są dostępne jakieś kryptowaluty.
Giełda bukmacherska – czy umożliwia transakcje w kryptowalutach?
Kryptowaluty są na tyle elastyczne, że jeżeli wybrana giełda bukmacherska zdecyduje się zastosować je u siebie, to będzie mogła to zrobić w ten sam sposób, co dowolny bukmacher.