Legalni bukmacherzy z Bitcoin

Wiele wskazuje na to, że w przyszłości nowi bukmacherzy Bitcoin będą odgrywać coraz istotniejszą rolę. Jeśli bukmacher akceptuje Bitcoin, to oznacza, że obstawisz u niego kupony za najpopularniejszą kryptowalutę na świecie. Bitcoin rewolucjonizuje kwestie płatnicze i powoli pojawia się też w zakładach bukmacherskich. Dzięki tej znanej kryptowalucie można dokonywać wpłat u bukmacherów online i obstawiać kupony. Czy jest dostępny bukmacher z Bitcoin w Polsce?

Bukmacherzy Bitcoin – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
  • Szybkie wypłaty w 15 minut

  • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
  • Codzienne zakłady na e-sport

  • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Technologia Blockchain umożliwia zarządzanie kryptowalutami, w tym bitcoinem. Do tej pory gra u bukmacherów była możliwa przede wszystkim za sprawą tradycyjnej waluty, takiej jak: złoty, dolar amerykański, euro czy funt brytyjski. Bukmacher Bitcoin to poszerzenie tych możliwości o kryptowaluty.

W tym przypadku może to być bitcoin, ale też inna kryptowaluta taka jak litecoin lub etherum. Zakłady bukmacherskie wymagają od użytkownika zrealizowania wpłaty, aby miał on możliwość płacenia za swoje kupony. U polskich bukmacherów skorzystasz z waluty PLN, wybierając depozyt poprzez PayPal, PayU, VISA lub Skrill. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy dostępne są bonusy bez depozytu. Wtedy gracz może zacząć zabawę nawet bez uiszczania pierwszego depozytu.

Ranking bukmacherów z Bitcoin

Bukmacher z Bitcoinem to wciąż nowe zjawisko, ale na rynku zakładów sportowychjest już ono znane. Bukmacherzy dostrzegają fenomen kryptowalut, więc powoli dostosowują ofertę do użytkowników, którzy dokonują w ten sposób płatności. Bitcoinem można płacić u niektórych operatorów, którzy specjalizują się w obsługiwaniu zakładów za kryptowaluty.

Wpłata do bukmachera przez Bitcoin to transakcja powiązana z kontem, na którym kryptowaluty. Depozyty z użyciem bitcoina obsługują portfele elektroniczne takie jak Neteller i Skrill.

Na proponowanej liście zakłady bukmacherskie Bitcoin znajdują się najlepsi operatorzy w Polsce. Na chwilę obecną żaden z nich nie oferuje obstawiania zakładów z udziałem kryptowalut, ale w przyszłości wszystko może ulec zmianie.

Czy Bitcoin jest bezpieczny i wiarygodny?

W ekonomii Bitcoin jest nowym zjawiskiem, choć pierwsza Bitmoneta pojawiła się w 2009 roku. Kto jest twórcą najbardziej rozpoznawalnej kryptowaluty? Tego dokładnie nie wiadomo. Spekuluje się, że to grupa inwestorów z Australii o pseudonimie Satoshi Nakamoto. Bitcoin to niezależny od państwa środek płatniczy w pełni wirtualny, który wykorzystuje kodowanie kryptograficzne. O popularności tego zjawiska świadczy fakt, że oprogramowanie do obsługi Bitcoina zostało pobrane już ponad pięć milionów razy.

Aby wykonywać płatności Bitcoinem, trzeba posiadać klucze kryptograficzne, co pozwala autoryzować transakcje. W ten sposób zagraniczni bukmacherzy Bitcoin przyjmują płatność – właśnie po potwierdzeniu transakcji kluczem kryptograficznym. W pewnym sensie proces ten przypomina płatność poprzez BLIK lub kartą Paysafecard. To alternatywne metody płatności w polskich zakładach bukmacherskich.

Bitcoin powstał przede wszystkim z myślą, aby stać się konkurencyjnym środkiem płatniczym dla klasycznych walut. W ten sposób banki nie mogą kontrolować Bitcoina, ponieważ nie jest to fizyczna waluta. Kryptowaluty są poza tradycyjnym systemem ekonomicznym, dlatego są odporne na inflację oraz inne procesy gospodarcze.

To jednak nie oznacza, że wartość bitcoina jest stała. Wręcz przeciwnie – początkowo bitcoin kosztował jeden cent USD, a teraz można go kupić za wielokrotność tej kwoty.

Na giełdzie kryptowalut zachodzą procesy, które wpływają na wartości poszczególnych środków. W ostatnich latach można było zauważyć rosnący trend ceny bitcoina, ale tak naprawdę nikt nie wie, ile docelowo może on kosztować. Ta zmienna to jedna z wad kryptowalut, ale z drugiej strony dla wielu postrzegana jest jako zaleta.

Operowanie płatnościami Bitcoinem u bukmacherów oraz w pozostałych obsługiwanych usługach jest anonimowe, co jest dużym plusem kryptowalut. Dostęp do portfeli z bitcoinami ma użytkownik, który posiada klucze kryptograficzne. Kryptowaluty można transferować do dowolnego użytkownika sieci Bitcoin. Korzystając z zewnętrznych pośredników takich jak Skrill i PayPal można też przy ich użyciu realizować płatności w miejscach, gdzie kryptowaluty są akceptowane.

W Polsce Bitcoin jest legalny, bo według interpretacji Ministerstwa Finansów nie łamie prawa. Ogólnie rzecz biorąc, tak jest w wielu państwach na świecie, dlatego Bitcoin staje się globalną walutą, do której można mieć dostęp w każdym zakątku globu. W Szwajcarii Bitcoin jest już powszechnie stosowany w sklepach i urzędach.

Alternatywne metody wpłaty

W Polsce bukmacherzy a wpłata przez Bitcoin jeszcze nie funkcjonuje w powszechnym obiegu. Operatorzy z licencją stosują się do prawa, a zapisy te na chwilę obecną pozwalają na wykonywanie płatności w zakładach za polską walutę. Do czasu aż Bitcoin zostanie przyjęty przez legalnych bukmacherów, użytkownicy mogą korzystać z pozostałych form składania depozytów.

Na tej liście znajdują się też portfele, które udostępniają płatność Bitcoinem. To znane graczom zakładów bukmacherskich serwisy: Skrill, Neteller i PayPal. Przy ich użyciu można wykonać płatność do bukmachera na minimalnym poziomie 10 PLN, a maksymalnym 100 000 PLN.

W oczekiwaniu na płatności dla Bitcoin bukmacher, zawsze możesz skorzystać ze Skrill oraz innych popularnych opcji wpłaty pieniędzy.

Bukmacher MasterCard PayU Skrill Paysafecard
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiastt
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Totalbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy z Bitcoin

Wpłata Bitcoin u bukmachera dla wielu polskich graczy będzie sporym udogodnieniem. Polscy użytkownicy regularnie pojawiają się na giełdach z kryptowalutami, więc można przypuszczać, że posiadają sporo bitcoinów. Być może część z nich obstawia zakłady i bukmacher Bitcoin byłby dla nich idealnym rozwiązaniem? Główni bukmacherzy w Polsce, a więc STS, Fortuna, Superbet i Etoto mogą w przyszłości zrobić zakusy na to, żeby wprowadzić ten środek płatności do swojej oferty. STS z Bitcoinem lub Fortuna z Bitcoin – to brzmi ciekawie!

Jak wyglądają wpłaty do bukmachera poprzez Bitcoin? Oczywiście trzeba założyć, że taki użytkownik posiada klucze do swoich bitcoinów i korzysta z giełdy kryptowalut. Wówczas ma szansę wykonać płatność do bukmachera przy użyciu swojej kryptowaluty. Proces ten przypomina depozyt wykonywany w polskich złotówkach za pośrednictwem BLIK lub Dotpay.

Wybierając bukmacher wpłata Bitcoin, wpisujesz wartość, czyli ile chcesz wpłacić. Następnie zostaniesz przekierowany do pośrednika płatności kryptowalutami i podając klucz, autoryzujesz przelew.

Bukmacherzy Bitcoin księgują taki przelew natychmiast, więc po potwierdzeniu transakcji – twoje bitcoiny pojawią się na saldzie bukmacherskim. Bitcoinem można płacić przy użyciu komputera oraz aplikacji mobilnych na iOS/Android.

Najlepsi operatorzy oferujący Bitcoin: zakłady bukmacherskie:

  • STS
  • Fortuna
  • LVBET
  • Betclic

Najlepszy bukmacher z Bitcoinem

Jaki jest najlepszy Bitcoin bukmacher w Polsce? Na bonusowo.com postawiliśmy na STS – bukmachera, który podbija też pozostałe rynki w Europie. STS współpracuje z wieloma zagranicznymi serwisami płatnościowymi, bo to bukmacher działający także w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Nie tylko w Polsce można obstawiać u niego zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i inne popularne dyscypliny, a rynek kryptowalut popularny jest też w pozostałych państwach Europy. STS obsługując waluty PLN, EUR czy GBP w przyszłości może zdecydować się też na kryptowaluty, w tym Bitcoin.

„STS oferuje takie waluty jak PLN, EUR i GBP – kwestia czasu aż uruchomi płatności Bitcoin”.

Płatności u bukmachera STS już teraz można realizować poprzez Neteller, Skrill i PayPal, czyli pośredników, którzy doskonale znają Bitcoina. Jeśli STS wprowadzi płatność kryptowalutami, to właśnie między innymi przy użyciu Skrill będzie można zrealizować transakcje. Przypuszczamy, że wtedy będzie też do odebrania podstawowy bonus STS, czyli 100% od wpłaty do 1200 złotych. Czaem można natrafić także na freebet dla stałych klientów, co umożliwia rozpoczęcie zabawy nawet bez wymogu depozytu.

Jeśli Bitcoin w STS cię nie przekonuje, to już teraz możesz skorzystać z tradycyjnej waluty PLN. Depozyt na konto tego bukmachera wykonasz poprzez BLIK, PayU, karty VISA/Mastercard i Paysafecard.

sts glowna strona

Zarejestruj się w STS, korzystając z przycisku poniżej:

Co musisz wiedzieć o Bitcoin?

BTC, czyli Bitcoin jest podatny na wahania kursowe, co oznacza, że dziś twój portfel BTC może być wart 1000 PLN, a jutro 500 PLN lub 1500 PLN. Giełda kryptowalut charakteryzuje się dużą zmiennością, co powoduje wahania cen Bitcoina, ale też Etherum. Jak na razie Bitcoin jest najbardziej wartościową kryptowalutą. Trzeba wiedzieć, że aktualnie w technologii blockchain można rozróżniać ponad 1000 kryptowalut. Większość z nich ma bardzo niskie ceny – tak jak niegdyś BTC.

„Na giełdzie Bitcoinów można znaleźć tysiące innychkryptowalut”.

Na polskim rynku bukmacher z Bitcoinem to wciąż melodia przyszłości. W USA już teraz pojawiają się firmy bukmacherskie, które są typowo dostosowana do Bitcoina. To operatorzy, którzy obsługują zakłady tylko w formie kryptowalut. U nas w kraju tego rodzaju firmy są nielegalne, ponieważ grać można tylko u bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów.

Wykonując wpłaty do Bitcoin bukmacherczy trzeba mieć na uwadze, że od transakcji mogą być pobierane prowizje w wysokości 1-3% wysyłanych środków. Z reguły to nie bukmacherzy nakładają dodatkowe opłaty na przelew Bitcoinów, a operatorzy giełdowi i pośrednicy transakcji np. Neteller.

bitcoin glowna strona

Obstawiaj online z Bitcoin

Gracze zakładów bukmacherskich na Bitcoin muszą jeszcze poczekać. Ta kryptowaluta zmienia świat finansówi wiele wskazuje na to, że może znacząco wpłynąć też na bukmacherów. Kupony obstawiane przy użyciu Bitcoina i wypłaty wygranych dawałyby nowe możliwości wszystkim fanom typowania wyników. Czas pokaże, którzy bukmacherzy w Polsce uruchomią BTC w swojej ofercie.

„Bitcoin może zrewolucjonizować zakłady bukmacherskie w Polsce”.

Jeśli bukmacherzy udostępnią płatności Bitcoinem, to powinny pojawić się też bonusy od depozytu. Aktualnie możesz skorzystać z takich promocji w polskiej walucie. Sprawdź na bonusowo.com, gdzie czeka na ciebie bonus od wpłaty!

Oceń tę recenzję
2 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

U jakiego bukmachera działa Bitcoin?
W polskich zakładach sportowych Bitcoin nie został jeszcze uruchomiony.
Ile mogę wpłacić poprzez Bitcoin?
Minimalna bukmacher wpłata Bitcoin to satoshi (100 000 000 satoshi = 1 bitcoin).
Czy są prowizje od wpłat BTC?
Bukmacherzy nie pobierają prowizji od Bitcoina, ale operatorzy płatności mogą nakładać dodatkowe opłaty.
Czy Bitcoin w Polsce jest legalny?
Tak, kryptowaluta Bitcoin w Polsce jest akceptowana.
Jak można kupić Bitcoina, żeby użyć go w zakładach bukmacherskich?
Bitcoina kupisz na popularnych giełdach online z kryptowalutami. A później możesz przelać go do bukmacherów poprzez Skrill lub Neteller.