Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć

Legalni bukmacherzy z Visa

Zakłady bukmacherskie gwarantują szybką możliwość wpłaty i co najważniejsze, często zdarza się, że dany bukmacher akceptuje Visa. Przyjmowanie kart Visa jest niezwykle istotne, ponieważ standardowy przelew nie zawsze jest możliwy. Ponadto być może są osoby, które nie mają przekonania do płatności internetowych. Umożliwienie transakcji z kartą Visa to gwarancja tego, że wszystko odbędzie się łatwo i szybko. Można pokusić się o stwierdzenie, że to właśnie prostota jest głównym powodem, dla którego mamy Visa: zakłady bukmacherskie.

Nie ma też co ukrywać, że płatność kartą sprawia, iż gracze mogą skupiać się wyłącznie na typowaniu. Pamiętajmy także o tym, że wpłata do bukmachera przez Visa to wybór rozwiązania, który jest stosowany na całym świecie. Oczywiście nie chodzi tylko o płatności związane z grą w zakładach bukmacherskich.

Ranking bukmacherów z Visa

Zadajesz sobie pytanie, który bukmacher z Visa w Polsce będzie najlepszy? Na pewno nie można narzekać na wybór – polscy bukmacherzy z chęcią udostępniają realizację płatności za pomocą karty Visa. Tak naprawdę, jeśli któryś bukmacher oferuje VISA, to równolegle pojawia się też możliwość transakcji przez Mastercard.

Bukmacherzy VISA – lista:

 1. 9.5/10

  • Szybkie wpłaty przez Skrill, Neteller i Revolut
  • Czat “na żywo” przez WhatsApp
  • Super Social w aplikacji mobile
  • Brak PayPal

  Cashback do 500 zł i do 50 zł na start

 2. 9.3/10

  • Gra bez podatku na start
  • Betarchitekt
  • Wypłaty w godzinach 9:00 - 23:00
  • Brak Skrill i PayPal

  bonus 100% aż do kwoty 2000 zł

 3. 9.3/10

  • Gra bez podatku 24/7 w zakładach przedmeczowy i na żywo
  • Błyskawiczne wypłaty do 8 minut
  • Transmisje TV
  • Brak płatności przez Skrill i PayPal

  Zakład bez ryzyka

 4. 9.2/10

  • STS zakłady bukmacherskie na sporty, gry karciane Betgames i sporty wirtualne
  • STS TV - transmisje meczów "na żywo" NBA, NHL, piłki nożnej (La Liga, Serie A) oraz Australian Open, Roland Garros, US Open
  • Szybkie wypłaty w 15 minut
  • Obrót bonusów tylko na wygranych kuponach

  Dodatkowe 25 zł na start

 5. 9.2/10

  • Bonus mobilny
  • Bet Club - program lojalnościowy
  • Cash Out
  • Brak płatności przez PayPal

  100% bonus do 500 zł

 6. 9.2/10

  • Narzędzie Custom Bet
  • Zakłady na żużel
  • Wypłaty w kilka minut
  • Brak Skrill i PayPal jako metod płatności

  Bonus powitalny do 110 zł

 7. 9.0/10

  • Program lojalnościowy Etotomania
  • Niska marża w kursach około 3%
  • Zakłady na boks
  • Brak transmisji video

  Bonus 100% do 1500 zł na pierwszy depozyt

 8. 8.8/10

  • 30 sportów w ofercie zakładów przedmeczowych i "na żywo"
  • Sporty wirtualne i gry karciane
  • Transmisje live meczów La Liga, Serie A, Bundesligi, tenisa ziemnego (ATP, WTA) oraz NBA i NHL
  • Wypłaty na konto bankowe zlecane tylko raz dziennie o godzinie 12:00

  Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

 9. 8.8/10

  • Wypłaty do 15 minut na konto bankowe
  • Matchday BOOST
  • My Bet
  • Brak Skrill i PayPal

  1000 zł bonus

 10. 7.6/10

  • Zakłady w 28 różnych dyscyplinach sportowych
  • Liczne zakłady w e-sportach
  • Transmisje na żywo z boisk NBA
  • Brak transmisji na żywo z piłki nożnej i siatkówki

  Zwrot CASHBACK 500 zł + darmowy zakład FREEBET 20 zł

toggle W tym artykule

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Czy Visa jest bezpieczna?

Zastanawiasz się nad tym, czy zakłady bukmacherskie Visa to gwarancja bezpieczeństwa transakcji? Jak wspomnieliśmy, płatności kartą Visa realizowane są na całym świecie. Możemy mówić nawet, że chodzi o markę, która działa globalnie i już samo to jest odpowiednim dowodem. Niemniej jednak dobrze byłoby, abyśmy skoncentrowali się na szczegółach. Przede wszystkim należy zacząć od czynności związanych z dokonywaniem płatności.

Rzecz jasna konieczne jest podanie numeru karty, daty ważności i nazwiska osoby, do której należy karta. To podstawy, do których należy dodać także numer CVV i kolejną autoryzację. Warto jednak pamiętać, że dodatkowa autoryzacja to wymaganie opcjonalne – wszystko zależy od banku. Bardzo ważne jest też to, że wszystkie działania chronione są przez dodatkowe szyfrowanie.

Wpłata Visa u bukmachera zalicza się do najbezpieczniejszych sposobów płatniczych. Najlepiej unikać błędów, ale gdyby coś poszło nie tak, należy zachować spokój – wystarczy skorzystać z opcji CHARGEBACK. Funkcja ta gwarantuje odzyskanie utraconych środków.

Dobrze także wziąć pod uwagę to, jak działają bukmacherzy Visa. Realizacja płatności to gwarancja bezpieczeństwa i szybkości, ale potem środki trafiają już do wybranego bukmachera. Warto sprawdzić, czy dana firma zapewnia odpowiedni poziom zabezpieczeń. Z usług firm bukmacherskich korzysta mnóstwo ludzi, ale zawsze wypada upewnić się, czy wszystko jest należycie chronione. W końcu chodzi o pieniądze i nasze dane!

Alternatywne metody płatności

Bukmacher z Visa to gwarancja szybkości i prostoty, ale pamiętajmy o tym, że czasem zdarzają się nieprzewidziane zdarzenia. Co robić, gdy płatność kartą z jakiegoś powodu jest niemożliwa? Brak możliwości zapłaty kartą niczego nie przekreśla. Firmy bukmacherskie robią, co mogą, żeby klienci nie mieli najmniejszych powodów do narzekań – opcji płatniczych jest po prostu mnóstwo. Można także powiedzieć, że z jednej strony mamy przelewy bankowe, a z drugiej portfele internetowe (przykładowo Skrill). Jest to wyraźny sygnał, że Visa bukmacherzy to możliwość wpłaty, ale nie konieczność, bo wybór jest znacznie szerszy.

Są wśród nas osoby, które niekoniecznie muszą orientować się w płatności kartą czy wykorzystaniu portfela internetowego. Warto także dodać, że wśród opcji płatniczych możemy znaleźć choćby system tPay, PayU czy Dotpay. Każda z tych metod jest gwarancją tego samego, co Visa – klienci mogą być pewni szybkości i bezpieczeństwa.

Istotne jest także to, że z wpłatą musi wiązać się spełnienie wymagań dotyczących minimalnej kwoty. Konkrety zależne są od firmy, w której chcesz grać, ale jedno jest pewne – minimalna kwota nie powinna stanowić kłopotu. Można także dodać, że bardzo prawdopodobne jest, że minimalna kwota będzie wynosić zaledwie 1 zł. Nie wszyscy chcą grać za wysokie stawki i bukmacherzy się do tego dostosowują. Ponadto dla wszystkich liczy się jak największe grono klientów – dla operatorów lepsza będzie gra za niskie stawki niż rezygnacja z jego usług przez użytkownika.

Bukmacher MasterCard DotPay Skrill BLIK
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Etoto Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy z VISA

Bukmacherzy Visa to standard na polskim rynku. Jeżeli masz interesujące propozycje, nie musisz martwić się oczekiwaniem na wpłatę – po prostu skoncentruj się na tworzeniu kuponu. Najwięksi polscy bukmacherzy nie mogą sobie pozwolić na ofertę niedostosowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Pamiętajmy także o tym, że bukmacherzy Visa mogą zapewniać atrakcyjne promocje uzależnione od dokonywania wpłaty. Szczególnie należy wziąć pod uwagę sytuację, w której dokonuje się pierwszej wpłaty.

Bonus za pierwszy depozyt można obecnie nazwać standardem. Konkrety to oczywiście temat na długą dyskusję – konkurencja jest spora i co najważniejsze, nieustannie możemy oczekiwać czegoś nowego. Zdarza się nawet, że promocja dla nowych graczy obejmuje nie tylko pierwszą wpłatę.

Topowi bukmacherzy:

Najlepszy bukmacher Visa

Być może niektórzy zadają sobie pytanie, który bukmacher Visa jest najlepszym wyborem? Selekcja najlepszej oferty nie jest łatwa i należy oceniać to pozytywnie – legalni bukmacherzy v Polsce nieustannie doskonalą swoje propozycje. Niemniej jednak najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się z tym, co gwarantuje STS. To firma, która cieszy sie uznaniem na rynku i nie chodzi tylko o płatności – klienci mogą liczyć na wiele interesujących zakładów. Do tego dochodzą też promocje organizowane z myślą o stałych graczach. STS to Visa bukmacher, który stara się robić wszystko, aby zaangażować swoich klientów. Promocje dla stałych graczy dotyczą różnych obszarów oferty – możemy znaleźć oferty dotyczące sportów wirtualnych czy gier karcianych.

„Pierwszy depozyt kartą VISA po rejestracji w STS wiąże się z bonusem 100% do 1200 PLN”.

Gdyby dokonanie płatności sprawiało jakieś problemy, zawsze można skorzystać ze wsparcia czatu. Konsultanci to ludzie, którzy doskonale wiedzą, jak poradzić sobie z potencjalnymi kłopotami. Istotne jest też to, że czat działa bez przerwy – nie każdy bukmacher z Visa gwarantuje całodobowe wsparcie.

sts glowna strona

Zarejestruj się w STS, korzystając z naszego przycisku poniżej:

Co musisz wiedzieć o Visa?

Visa to gwarancja szybkiej i bezpiecznej płatności. Niektórzy mogą jednak zadać sobie pytanie: „O czym należy pamiętać podczas dokonywania wpłaty?”. Bukmacherzy a wpłata przez Visa to prosty proces, który sobie teraz szczegółowo przybliżymy.

Najlepiej będzie, jeśli zaczniemy od wyboru jednej firmy – i niech tym wyborem będzie STS. Wybór jednej firmy pozwala nam na przejrzyste przedstawienie sytuacji. U wszystkich bukmacherów jest niemal identycznie – różnice to drobne detale (chodzi o umiejscowienie istotnych informacji). Każdy Visa bukmacher wymaga zalogowania się na koncie. W STS miejsce na logowanie znajduje się w prawym górnym rogu. Po zalogowaniu się należy odszukać okienko WPŁATA.

Nie powinno to sprawiać najmniejszych trudności – wystarczy ponownie spojrzeć w prawy górny róg. Dalej pojawiają się dwie prośby – jedna dotyczy wyboru kwoty, a druga sposobu płatności. Oczywiście wybieramy, że interesuje nas bukmacher Visa.

„Bukmacherzy nie pobierają prowizji od transakcji przy użyciu karty VISA”.

Potwierdzenie chęci dokonania wpłaty oznacza przekierowanie do miejsca, w którym wpisuje się kluczowe informacje. Najważniejsze informacje to numer karty płatniczej, data ważności karty i kod CVVZ/CVCZ. Ponadto jest jeszcze okienko na kwotę wpłaty. Wyświetla się tam wcześniej wybrana kwota – jeśli chce się dokonać zmiany, nie ma problemu. Wysokość depozytunie powinna stanowić kłopotu, ponieważ minimalna transakcja wynosi 1 zł.

glowna strona visa

Obstawiaj online z Visa

Karta Visa zapewnia gwarancję szybkiej i co najważniejsze – bezpiecznej płatności. To bardzo ważne, ale musimy też pamiętać o obstawianiu – koniec końców, to właśnie na tym zależy graczom. Na tym polu pojawiają się spore oczekiwania, ale Visa bukmacherzy bez najmniejszego problemu potrafią im sprostać. Kiedy przegląda się oferty, można odnieść wrażenie, że każdy bukmacher stara się trafić do najbardziej wymagających graczy.

Szczególnie dobrze jest to widoczne, gdy spojrzymy na promocje skierowane do nowych graczy. Ciekawych ofert jest mnóstwo, co może powodować żal u stałych użytkowników. Niemniej jednak propozycji dla stałych graczy też nie brakuje – po prostu nowi mają szansę na więcej. Trzeba to jednak zrozumieć, ponieważ bukmacherzy chcą przypodobać się jak największej liczbie odbiorców.

„Kartą VISA wpłacisz pieniądze u bukmachera przez 24 godziny na dobę”

Polscy bukmacherzy za depozyty VISA po rejestracji oferują bonusy na start. Sprawdź, ile otrzymasz w promocjach od wpłaty!

3 oceny, średnia 5 z 5