Legalni bukmacherzy z Visa

Visa bukmacher to jedna z najstarszych, najczęściej wykorzystywanych i pewnych metod płatności w sektorze internetowych zakładów sportowych. Ta „klasyczna” opcja transakcji pozwala praktycznie każdemu dorosłemu człowiekowi, bez większego przygotowania, po prostu zrealizować bezpieczną płatność w kilka chwil. To właśnie główna zaleta płatności kartami płatniczymi – niemal wszyscy je mają.

Zakłady bukmacherskie Visa – lista portali

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Krystyn Kalinowski

Bukmacherzy z VISA – kompletny przewodnik

Nasz przewodnik zawiera wszystkie aktualne i kompletne informacje o legalnych zakładach sportowych z wykorzystaniem najpopularniejszej w Polsce karty płatniczej. Visa bukmacher to przede wszystkim zapewnienie wygody i bezpieczeństwa transakcji dla każdego zainteresowanego. Nasi eksperci dokładnie zapoznali się z ofertą wszystkich dostępnych w Polsce operatorów zakładów sportowych i przedstawili szczegółowy raport na temat wszystkich zalet, które uprzyjemniają poruszanie się po ich portalach.

Dzięki temu użytkownik naszego serwisu będzie w stanie dokonać wyboru dostosowanego do swoich indywidualnych wymagań. Nie będzie musiał wyszukiwać portalu, który umożliwi mu realizowania transakcji z kartą Visa, ale może je przejrzeć, ocenić i zdecydować, co najbardziej mu odpowiada.

Historia typowania zakładów z wykorzystaniem kart VISA

Polska jest krajem, w którym zaskakująco szybko przyjęło się płacenie kartami zbliżeniowymi. Jedną z dwóch najpopularniejszych w Polsce jest właśnie Visa, która znajduje się w kieszeniach milionów Polaków, którzy niemal codziennie korzystają z jej możliwości. Dzięki temu zapewnienie możliwości zaklady bukmacherskie z Visa było jedynie kwestią czasu i po tę opcję sięgnęli wszyscy najwięksi w branży. W końcu Polacy doskonale zaznajomili się z działaniem tej usługi, co sprawia, że jest powszechnie uważana za wiarygodną i bezpieczną. Dodatkową kwestią jest to, że jest po prostu niesamowicie prosta w użytkowaniu i nie wymaga od użytkownika tworzenia specjalnego konta internetowego – środki są pobierane bezpośrednio z rachunku połączonego z kartą.

Karty Visa być może nie są aktualnie najwygodniejszą opcją transakcji, ale mają jedną niezaprzeczalną wadę – większość dorosłych Polaków ma je w swoim portfelu.

 • 51,34% kart używanych w Polsce to Visa
 • Internetowa płatność Visa nie wymaga posiadania dodatkowych kont
 • Płacenie z VISA nie najwygodniejsze, ale powszechne
 • Bukmacherzy nadal często udostępniają możliwość transakcji Visa

Obecnie można korzystać ze znacznie wygodniejszych form płatności, ale Visa nadal pozostaje tą klasyczną, pewną i wiarygodną, z której zawsze można skorzystać bez żadnych dodatkowych wymagań.

Historia typowania zakładów z wykorzystaniem kart VISA
🏙️ Działa od 1958
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ karta płatnicza
🗺️ Region działania niemal na całym świecie
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja zależy od rodzaju płatności
⚡ Prędkość transakcji natychmiast

Czy Visa bukmacher jest bezpiecznym sposobem płatności?

Visa to potężna korporacja działająca od 1958 roku, która od zawsze wprowadza w swoich usługach najnowocześniejsze zabezpieczenia. Codziennie z kart Visa korzystają setki milionów osób na całym świecie, więc jakiekolwiek uchybienia w kwestii bezpieczeństwa byłyby katastrofalne w skutkach. Na szczęście jak dotąd nie pojawiały się żadne problem, wiec można być pewnym, że po stronie Visa Inc. wszystko zostało odpowiednio zabezpieczone.

Pozostaje jedynie kwestia użytkownika. Transakcje najczęściej realizuje się przez zarejestrowanie karty. Tutaj należy zachować szczególną ostrożność, a w przypadku potencjalnego zagrożenia dostępu do konta u bukmachera przez osoby trzecie, należy bezwzględnie wyrejestrować kartę, żeby nie narazić się na nieplanowane płatności do serwisu.

3 najlepsze strony oferujące zaklady bukmacherskie z Visa

Zakłady bukmacherskie Visa to standardowe zjawisko na polskiej scenie typów sportowych. Najwięksi operatorzy w kraju chętnie sięgają po tę formę transakcji, dzięki czemu automatycznie otwierają się pod względem płatności na połowę Polaków. To doskonały krok w celu zwiększenia liczby potencjalnych użytkowników, ale i ułatwienia im wygodnego wejścia w świat zakładów sportowych w Internecie. Oto najlepsi polscy bukmacherzy z Visa.

Portal #1 z Visa – STS

STS to jeden z najstarszych i najbardziej szanowanych polskich operatorów zakładów sportowych, który zaczynał jeszcze na długo, zanim pojawiły się internetowe portale z zakładami sportowymi. Bukmacher nieustannie się rozwijał i obecnie zapewnia nie tylko jedną z najbardziej rozbudowanych ofert w kraju, ale także masę dodatkowych atrakcji, jak bonusy, specjalne wydarzenia, zaplecze z informacjami ze świata sportu oraz nowoczesną aplikację mobilną.

STS glowna strona

Portal #2 z Visa – LVBet

Ten relatywnie młody bukmacher z Visa błyskawicznie dołączył do najbardziej rozchwytywanych w branży i obecnie zapewnia swoim użytkownikom bardzo rozbudowane możliwości typowania wyników. LVBet stawia na wszechstronność, więc znajdą się tutaj wszystkie popularne i mniej znane dyscypliny, a jeśli pojawi się możliwość zaprezentowania transmisji, to operator z pewnością to zrobi. W sekcji płatności oprócz opcji Visa znajdzie się wiele innych ciekawych rozwiązań.

LVBet glowna strona

Portal #3 z Visa – NobleBet

Noblebet zyskał swoją popularność przede wszystkim dzięki wyróżniającemu się podejściu do odbiorcy. Na tym portalu wszystko wydaje się wysublimowane, więc to oczywiste, że my doładowanie konta Visa jest tutaj dostępne. Oczywiście zawsze można liczyć także na atrakcyjne promocje, kompletną ofertę zakładów sportowych oraz nowoczesną i wygodną w użytkowaniu aplikację mobilną.

 Noblebet glowna strona

Jak sprawdzamy i recenzujemy bukmacherów z opcją Visa

Żeby móc zaprezentować naszym użytkownikom wyłącznie najlepsze zaklady bukmacherskie z Visa, nasi eksperci regularnie przeglądają wszystkie dostępne na polskim rynku portale z zakładami sportowymi i sprawdzają ich możliwości. W tym przypadku oczywiście najważniejszym kryterium jest dostępność opcji Visa. Istotną rolę odgrywają tutaj także takie kwestie jak wysokość kursów, marża bukmachera, przejrzystość witryny i wygoda aplikacji mobilnej oraz dostępne bonusy i promocje.

Bukmacher powinien cieszyć się także niezachwianą reputacją. Gdyby wybrany operator miał jakieś nierozwiązane sprawy sporne, które przemawiałyby na korzyść jego użytkownika, automatycznie zostałby zdyskwalifikowany. Dlatego nasi specjaliści wybierają wyłącznie te zakłady sportowe, które mają licencję Ministerstwa Finansów – to zapewnienie rzetelności i legalności.

Najlepsze aplikacje bukmacherskie przyjmujące płatności w Visa

Dzisiejsze zakłady bukmacherskie w Internecie są zawierane w głównej mierze z wykorzystaniem urządzeń mobilnych. Dlatego warto przyjrzeć się bliżej, kto umożliwia bukmacher wplata Visa i jak prezentuje się jego aplikacja mobilna. Najistotniejsze aspekty wysokiej klasy oprogramowania do zakładów sportowych to między innymi: pełna funkcjonalność względem portalu internetowego, dostępność bonusów, wygodne zawieranie zakładów, możliwość oglądania transmisji i relacji na żywo.

Aplikacja bukmacherska z płatnościami Visa – SuperBet

Oprogramowanie Superbet całkowicie przenosi funkcjonalność portalu do urządzenia mobilnego, sprawiając, że użytkownik w ogóle nie musi zastanawiać się nad wymogiem przenoszenia się na stronę internetową celem załatwienia jakiejś konkretnej spray. Z poziomu aplikacji dostępna jest wypłata, wszystkie zakłady, bardzo dobrze zaprojektowana sekcja na żywo, szczegółowe informacje o aktualnie rozgrywanych wydarzeniach oraz powiadomienia z nimi związane. Z pewnością ciekawym rozwiązaniem są opcje społecznościowe, dzięki którym można komentować aktualne wydarzenia i wyniki z innymi użytkownikami Superbet.

Aplikacja mobilna bukmachera – Superbet

Zakłady na żywo z płatnościami Visa

Zakłady na żywo zawsze zapewniają potencjalnie wyższe kwoty wygranych, ale proporcjonalnie do tego wzrasta ryzyko. Jednak wrażenia z typowania wyników podczas trwania konkretnego meczu są na tyle intensywne, że od czasu do czasu po prostu warto podjąć ryzyko i jeszcze bardziej zwiększyć atrakcyjność widowiska. Dzięki temu, że Visa bukmacher pozwala na błyskawiczne doładowanie konta, fan typowania może praktycznie natychmiast zawierać zakłady na żywo – nawet jeśli jego saldo jest zerowe. Z zarejestrowaną kartą Visa doładowania trwają kilka chwil.

2 największych i najbardziej zaufanych bukmacherów z płatnościami Visa

Zaufanie to podstawa, jeżeli chodzi o płatności. Pomimo tego, że wszystkie działające w Polsce zaklady bukmacherskie z Visa mają licencję Ministerstwa Finansów, co zapewnia ich bezwzględną wiarygodność. Wybraliśmy operatorów, którzy szczególnie dbają o swoich użytkowników, zapewniając im potencjalnie najlepsze warunki do typowania wyników rozgrywek sportowych.

#1 wiarygodny portal bukmacherski z płatnościami Visa – STS

STS cieszy się niezaprzeczalnie pozytywną opinią swoich użytkowników już od dekad. Dlatego z czystym sumieniem można polecić bukmachera jako tego, który zapewnia swoim odbiorcom najbardziej dopracowane systemy bezpieczeństwa i ochrony danych. Oprócz licencji, która wymaga na operatorze spełnienia rygorystycznych wymogów, można liczyć na pełne szyfrowanie portalu z wykorzystaniem 128-bitowego protokołu.

nowy bukmacher STS

#2 wiarygodny portal bukmacherski z płatnościami Visa – LVBet

LVBet być może jest jednym z młodszych polskich bukmacherów, ale bardzo szybko zyskał sobie zaufanie odbiorców, którzy zawsze wskazują bardzo dobrą realizację pod kątem wygody i ochrony użytkownika. Serwis jest w pełni zaszyfrowany, stosuje się do wszystkich nowoczesnych rozwiązań dotyczących płatności internetowych, a jako bukmacher Visa jedynie to wszystko potwierdza, ponieważ transakcje są dodatkowo zabezpieczane przez zewnętrzne rozwiązania stosowane przez Visa Inc.

nowy bukmacher LVBET

Najlepsi lokalni bukmacherzy do obstawiania z Visa

W Polsce działa już całkiem sporo legalnych, licencjonowanych przez Ministerstwo Finansów operatorów zakładów sportowych. Dlatego, jeżeli ktoś chce wybrać tego, który mu najbardziej odpowiada, może mieć niemały orzech do zgryzienia. Część z nich to bukmacherzy z Visa, więc wyszukanie tego najlepszego może chwilę zająć. Pod uwagę warto wziąć takie czynniki jak dostępne kursy, ich typy oraz marża. Dodatkowo powinny mieć odpowiednio rozbudowaną sekcję z bonusami i cieszyć się ogólnym szacunkiem w branży.

Dlatego nasi eksperci własnoręcznie wszystko sprawdzili i zaprezentowali wyniki w recenzjach, które dokładnie opisują wszystkie kluczowe czynniki. Dzięki temu zainteresowany będzie mógł oszczędzić sporo czasu na badaniu rynku.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce, przyjmujący płatności Visa

Bukmacher Zalety Bonus Odbierz Bonus
Szybkie wypłaty w 15 minut Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu! Odbierz Bonus
30 dni gry bez podatku Pakiet powitalny Premium do 2500 zł + 20 zł w aplikacji  Odbierz bonus
Ekspresowa wypłata na konto bankowe Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu Odbierz Bonus
Rozbudowana oferta Cashback Zakład bez ryzyka do 500 zł Odbierz Bonus

Popularne dyscypliny do typowania z płatnościami Visa

Polacy bardzo chętnie korzystają z płatności Visa, żeby typować na najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w kraju oraz tych, które idealnie nadają się do zakładów sportowych. Nie ma większego znaczenia, czy to bukmacherzy z Visa, czy oferujący inne popularne formy płatności – najchętniej wybierane  dyscypliny sportowe do typowania praktycznie zawsze prezentują się w ten sam sposób.

Piłka Nożna

Nie ma tutaj zaskoczenia – piłka nożna to niekwestionowany lider zakładów sportowych w naszym kraju. Ta dyscyplina odpowiada za większość zawieranych typów w Polsce i widać to chociażby po samej sekcji z wydarzeniami u dowolnego bukmachera, której objętość jest kilkukrotnie większa niż dla dowolnej innej dyscypliny. Dzieje się tak ze względu na sporą popularność piłki nożnej, ale także doskonałych walorów typowania wyników.

Piłka nożna

UFC/MMA

Mieszane sztuki walki wzbudzają ogromne emocje u obserwujących i typujących. Dlatego każda gala UFC, KSW, FAME czy dowolnej innej federacji, po prostu musi się znaleźć na karcie wydarzeń dostępnych do typowania. Obecnie żaden Visa bukmacher nie chciałby pominąć możliwość udostępnienia szansy wytypowania wyniku emocjonujących potyczek w mieszanych sztukach walki.

Tenis

Tenis jest klasyczną dyscypliną sportową, która po prostu idealnie wpisuje się w ideę zakładów sportowych, więc fani typowania w Polsce zawsze chętnie typują potyczki na największych światowych kortach. Obecnie tenis w naszym kraju przeżywa prawdziwy renesans, ponieważ tenisiści z kraju nad Wisłą osiągają coraz większe sukcesy, co dodatkowo napędza popularność typowania tenisa ziemnego.

Tenis

Siatkówka

Siatkówka jest jedną z ulubionych dyscyplin sportowych, więc nie może jej nigdy zabraknąć na kartach dostępnych wydarzeń sportowych. Najistotniejszą rolę odgrywają tutaj regularne turnieje międzynarodowe, w których Polacy zawsze osiągają niemałe sukcesy. Dodatkowo Bukmacherzy Visa dbają o to, żeby zawsze były dostępne wszystkie najistotniejsze ligi klubowe (na czele z ligą polską), więc fan tej dyscypliny zawsze znajdzie wydarzenie, na które warto postawić.

Siatkówka

Najlepsze bonusy dla fanów typowania z płatnościami Visa

Promocje są jednym z głównych motorów napędowych sektora zakładów sportowych. Każdy Visa bukmacher udostępnia je dla swoich użytkowników, dodatkowo usprawniając ich możliwości do obstawiania zakładów. Dzięki temu fan zakładów bukmacherskich ma pewność, że jeżeli tylko zdecydują się na zrealizowanie płatności, to bukmacher w jakiś sposób może mu to dodatkowo wynagrodzić, dopisując jakiś specjalny dodatek lub możliwość.

Do najpopularniejszych form promocji u polskich bukmacherów nalezą:

 • freebet bez depozytu;
 • bonus z depozytem;
 • cashback;
 • specjalne oferty na konkretne wydarzenia.

Bez względu na to, jakiego bukmachera ktoś wybiera, praktycznie zawsze może liczyć na wykorzystanie jakiejś interesującej promocji – zwłaszcza jeśli zdecyduje się na płatność Visa.

Depozyty i wypłaty z Visa

Transakcje Visa są bardzo popularne wśród polskich fanów zakładów sportowych, ponieważ dają pewną dozę swobody, której nie przebiją żadni inni operatorzy. Bukmacherzy z Visa po prostu dają możliwość szybkiego wpłacenia ogromnej liczbie uprawnionych do tego Polaków – w końcu ponad połowa z nich nosi w swoim portfelu tę kartę.

Wpłaty z wykorzystaniem płatności Visa:

Bukmacher Czas realizacji Opłaty Limit transakcj
natychmiastowe 0 zł od 1 zł
natychmiastowe 0 zł od 1 zł

Wypłaty z wykorzystaniem płatności Visa:

Bukmacher Czas realizacji Opłaty Limit transakcji
do 24 godzin 0 zł od 1 zł
do 24 godzin 0 zł od 1 zł

Alternatywne metody płatności

Polscy bukmacherzy z Visa dają swoim użytkownikom najczęściej spore możliwości wyboru opcji płatności. Dlatego, jeżeli ktoś rozpocznie, korzystając z tej metody, wcale nie oznacza, że tak musi być zawsze. Obecnie na rynku można spotkać całkiem sporo różnych innych opcji transakcji internetowych, które często okazują się wygodniejsze od tych, zawieranych z wykorzystaniem kart Visa.

Blik

Absolutny lider, jeżeli chodzi o transakcje mobilne. Obecnie praktycznie każdy aktywny w Internecie Polak przestawił się właśnie na tę płatność, ponieważ jest po prostu najwygodniejsza. Żeby opłacić coś z wykorzystaniem metody Blik, wystarczy mieć aplikację bankowości internetowej, z której przepisuje się specjalny 6-cyfrowy kod i potwierdza. Transakcja jest natychmiastowa, więc można od razu przejść do portalu z zakładami, żeby realizować płatności.

Przlewy24

To obecnie druga najpopularniejsza forma płatności internetowej w Polsce. Obsługuje większość innych form transakcji, w tym BLIK, Visa Bukmacher i przelewy ze wszystkich większych banków działających w kraju. Pośrednik zajmie się wszystkim, a użytkownik musi po prostu zalogować się w swojej bankowości mobilnej i potwierdzić realizację transakcji.

Skrill

Najpopularniejszy portfel elektroniczny wśród użytkowników zakładów sportowych. Dzieje się tak ze względu na bardzo długą historię, jaką Skrill łączy z wszelkiego rodzaju bukmacherami w Europie i nie tylko. Obecnie portal zapewnia bardzo rozbudowane i wygodne możliwości transakcji pieniędzy, z czego miliony fanów zakładów sportowych na świecie chętnie korzystają.

Mastercard

To minimalnie mniejszy odpowiednik płatności z kartami Visa. Wszystko wygląda niemal identycznie, do tego, co oferują bukmacherzy z Visa. Dlatego często w opcjach płatności są zestawiane razem – wtedy operator ma pewność, że pokrywa praktycznie cały rynek kart płatniczych w Polsce.

Przelewy24

Pokaż więcej

MasterCard

Pokaż więcej

Oceń tę recenzję
7 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy płatności Visa są bezpieczne?
To jedna z najlepiej zabezpieczonych transakcji pieniężnych, jakie można robić w Internecie.
Na co uważać realizując płatności Visa bukmacher?
Przy rejestrowaniu karty należy wprowadzić wrażliwe, indywidualne dane z karty. W tym miejscu należy szczególnie uważać na to, w jakim miejscu się je podaje i czy nikt postronny nie uzyska dostępu do tych informacji.
Czy muszę zakładać konto w jakimś portalu, żeby płacić kartą Visa?
Wystarczy, że ktoś ma konto w banku i może w pełni korzystać z możliwości swojej karty.
Która karta płatnicza jest lepsza – Visa czy MasterCard?
Obecnie pomiędzy tymi dwoma opcjami już praktycznie nie występują żadne różnice. Obydwie karty działają w bardzo podobny sposób i wszystko zależy od tego, którą z nich ktoś posiada.
Czy płatności kartą Visa są obarczone dodatkowymi prowizjami?
Bukmacherzy z Visa najczęściej nie pobierają żadnych prowizji związanych z transakcjami.