Legalni bukmacherzy ze Skrill

Jeśli bukmacher akceptuje Skrill, to dla gracza to dobra wiadomość, ponieważ wie, że szybko wpłaci pieniądze na konto w zakładach sportowych. Bukmacher ze Skrill w Polsce daje pewność bezpieczeństwa transakcji i szybkości w przelewaniu pieniędzy. Akceptujący bukmacherzy Skrill zyskują na popularności oraz w opiniach u użytkowników.

Bukmacherzy Skrill – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

W końcu Skrill to międzynarodowy portfel elektroniczny, z którego korzysta kilka milionów osób na całym świecie. Interfejs i obsługa klienta Skrill działa po polsku, a przelewy na linii bukmacher – Skrill są obsługiwane przez całą dobę. To wygodny i wiarygodny sposób na wpłacanie środków finansowych na konta legalnych bukmacherów.

Płatności ze Skrill do bukmacherów można zlecać za pośrednictwem strony skrill.com, a także aplikacji tego operatora na telefony iOS i Android. Pieniądze wysłane ze Skrill pojawią się u bukmachera w ciągu kilkudziesięciu sekund. Skrill bukmacher może być naprawdę wygodny.

Ranking bukmacherów ze Skrillem

Bukmacher ze Skrillem to przede wszystkim możliwość dokonywania ekspresowych wpłat na obstawianie zakładów sportowych.

Limity depozytów przy płatnościach przez portfel elektroniczny Skrill są na tyle niskie, że w ten sposób można przelać na konto bukmacherskie już kilkanaście złotych. Na polskim rynku jest kilku bukmacherów ze sprawnie działającymi transakcjami Skrill. Bukmacher, jeśli zależy mu na nowych klientach, chętnie dodaje nowe metody płatności, take jak Skrill.

Czy Skrill jest bezpieczny i wiarygodny?

Bukmacher wpłata Skrill jest bezpieczna, ponieważ obie strony stosują szyfrowane połączenie. Bukmacher ze Skrill oznacza akceptację tego rodzaju portfela online, a więc firma nie będzie robić problemów w związku z płatnością z konta Skrill. Wybierając zakłady bukmacherskie ze Skrill wystarczy skorzystać z tej formy płatności na stronie „buka”, a później potwierdzić transakcji w aplikacji Skrill lub portalu tego operatora. Bukmacher wpłata Skrill może być składana przy wykorzystaniu karty debetowej/kredytowej Mastercard. Tego typu kartę może wyrobić każdy użytkownik posiadający portfel Skrill.

Skrill jest międzynarodowym portfelem elektronicznym, który ułatwia przelewanie pieniędzy w wielu walutach. Posiadając konto Skrill możesz dokonywać wpłat nie tylko w zakładach bukmacherskich, ale też w sklepach online takich jak Ebay, Amazon i pozostałych aktywnościach. Skrill uczestniczy też na rynku kryptowalut – za jego pośrednictwem kupisz Bitcoin.

Bukmacherzy Skrill jako formę płatności akceptują nie od dziś. Do 2013 roku serwis ten nosił nazwę „Moneybookers”, ale później przeszedł rebranding.

Bukmacher ze Skrillem pojawia się nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. To metoda płatności stosowana u największych bukmacherów w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Hiszpanii. Polscy bukmacherzy Skrill również przyjęli do obsługi wpłat i wypłat. Od czasu do czasu można nawet wykorzystać LVbet kod promocyjny.

Jeśli chcesz przelewać pieniądze do bukmacherów przez Skrill, to w każdym momencie możesz założyć konto na tej platformie. Po weryfikacji danych osobowych dla bezpieczeństwa możesz ustawić dwustopniową weryfikację przy logowaniu i wykonywaniu płatności. W ten sposób twoje środki na Skrill będą jeszcze bezpieczniejsze.

Serwis Skrill jest akceptowany w ponad 200 państwach. Aktualnie działa w 14 językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, czeskim, portugalskim oraz indyjskim. Połączenie Skrill – bukmacher jest bezpieczne.

Jedynym minusem korzystania ze Skrill są prowizje, jakie nalicza ten operator od transakcji. Ważne jest jednak, że opłaty te nie mają miejsca, kiedy wpłacasz środki do legalnych bukmacherów. Skrill przede wszystkim narzuca prowizje, jeśli wykonujesz płatność na rachunek bankowy lub dokonujesz wypłaty z karty przez bankomat. Wtedy możesz liczyć na prowizje o wartości 1.75% od transakcji.

Alternatywne metody płatności

Wpłata przez Skrill u bukmachera to nie jedyna możliwość, jaka jest oferowana w zakładach sportowych online. Jeśli jesteś typerem, który nie posiada konta na Skrill, a także nie planuje w przyszłości rejestracji w tym portfelu elektronicznym – to możesz wybrać inne metody wpłaty.

Bukmacherzy w Polsce pozwalają na płatności przy wykorzystaniu mobilnych przelewów i tradycyjnych serwisów obsługujących wpłaty online. To bardzo cenione w Polsce alternatywne metody płatności takie jak BLIK, PayU, karta Mastercard i Paysafecard. Przy niektórych wpłatach można wykorzystać także bonusy jak Fortuna kod promocyjny, więc zawsze warto sprawdzić, czy jest możliwość odebrania jakiegoś dodatku.

Bukmacher PayU BLIK MasterCard/Visa PayPal
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Totolotek Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

TOP bukmacherów

Na polskim rynku nie jest trudno znaleźć bukmacherów ze Skrill. Gracze są przyzwyczajeni do tego portfela online i liczą na to, że bukmacherzy udostępnią możliwość przelewania w ten sposób pieniędzy. Takie udogodnienia składania wpłat dają bukmacherzy STS, Superbet, Totolotek i nie tylko.

Nowi bukmacherzy a wpłata przez Skrill to zgrany duet. Jak to wygląda? U najlepszych bukmacherów po prostu w interfejsie konta wybierasz metodę depozytu przez Skrill, a później wpisujesz kwotę, jaką chcesz wpłacić. Na dalszym etapie zostajesz przekierowany do serwisu Skrill, aby potwierdzić zleconą transakcję. Zazwyczaj, kiedy po zakupie wracasz na stronę bukmachera – pieniądze już na ciebie czekają! Skrill bukmacherzy nie utrudniają sprawy.

Oto najwyżej oceniani bukmacherzy Skrill działający w Polsce:

 1. STS
 2. Superbet
 3. Totolotek

Najlepszy bukmacher Skrill

U jakiego bukmachera działają najlepiej zakłady bukmacherskie na piłkę nożną zasilane przez Skrill? Nasz wybór padł na bukmachera STS! To firma, która pozwala robić wpłaty przez Skrill (przelew online lub karta pre-paid) o minimalnej kwocie 30 złotych. Depozyt w STS wykonywany przez ten portfel elektroniczny jest zwolniony z jakiekolwiek opłaty i prowizji. Płatność przez Skrill w zakładach bukmacherskich STS obsługiwana jest 24 godziny na dobę każdego dnia.

“Pieniądze na konto STS przez Skrill wpłacisz o dowolnej porze dnia i nocy – bez prowizji!”

STS nie tworzy żadnych barier związanych z wpłatami przez Skrill, które uniemożliwiałyby odbiór bonusu powitalnych. Nie musisz mieć obaw związanych z pierwszą wpłatą – jeśli wykonasz ją przez Skrill, to również otrzymasz bonus na start. Ekspresową płatność na konto STS wykonasz też korzystając z telefonu, ponieważ bukmacher, jak i Skrill oferują aplikację mobile iOS/Android.

sts wpłaty

Chcesz korzystać z STS razem z płatnościami przez Skrill? Załóż konto u tego bukmachera już teraz klikając w przycisk poniżej:

Co musisz wiedzieć o Skrill?

Skrill działa na rynku płatności online od 2001 roku. To brytyjska firma, która posiada wszystkie certyfikaty, które umożliwiają działalność na terenie Unii Europejskiej. To portfel do obsługi płatności online, który akceptowany jest również na terenie Polski. Sposobem działania Skrill przypomina PayPal, choć ma o wiele szersze zastosowanie. Dla ułatwienia korzystania z konta pozwala zamówić kartę przedpłaconą, którą można płacić w sklepach, a także wypłacać dzięki niej środki z bankomatu.

“Jako użytkownik Skrill możesz pobrać darmową aplikację na iOS i Android, która pozwala realizować przelewy do bukmacherów online”.

Skrill umożliwia połączenie konta z rachunkiem bankowym użytkownika. To daje dodatkowe możliwości przelewania pieniędzy na konto Skrill i w drugą stronę – na rachunek bankowy klienta. Korzystanie ze Skrill jest możliwe w kilku walutach jednocześnie np. PLN, GBP, EUR oraz USD.

Aby jeszcze bardziej podkreślić swoją wiarygodność i zaufanie Skrill związał się umową partnerską z klubem piłkarskim AC Milan.

Jak wygląda założenie konta w Skrill, żeby móc robić wpłaty do bukmacherów? Na stronie skrill.com wypełniasz zgłoszenie dla nowego klienta, gdzie wpisujesz: imię, nazwisko, kraj, walutę i hasło. Później potwierdzasz e-mail i możesz zalogować się na konto. W dalszych czynnościach masz prawo zamówienia karty przedpłaconej Mastercard, która będzie podpięta do twojego konta Skrill.

Jako klient Skrill możesz uzyskiwać też specjalne progi klienta za aktywność, co w konsekwencji może wiązać się dla ciebie z kontem VIP. Wówczas uzyskasz darmowe konto (bez opłat za kartę, prowadzenie rachunku) i szybką obsługę klienta. W odpowiednim czasie operator może cię poprosić o weryfikację konta – wtedy trzeba najczęściej przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości przy twarzy.

Rejestracja w Skrill przypomina zakładanie konta w zakładach bukmacherskich – w obu przypadkach podaje się podobne dane osobowe. Weryfikacja też bywa zbliżona, jeśli chodzi o procedury.

skrill glavna strona

Obstawiaj online ze Skrill!

Portfel elektroniczny Skrill w zakładach online daje duże możliwości realizacji przelewów. Przebywając w każdym zakątku na świecie za jego pośrednictwem, można wykonać wpłatę do bukmachera online.

W Polsce co jakiś czas przybywa bukmacherów akceptujących ofertę Skrill, a niektórzy z nich dodatkowo oferują bonusy dla stałych klientów.Operator ten już teraz jest popularny wśród typerów, ale z czasem może być jeszcze częściej wykorzystywany.

Na korzyść Skrill przemawia szybkość transakcji oraz wygodna obsługa tego portfela online. Obstawianie ze Skrill bywa prostsze, bo nie trzeba czekać długich godzin na to aż bukmacher otrzyma pieniądze na saldo depozytowe. Świetną wiadomością jest też komunikat, że większość bukmacherów uwzględnia wpłaty przez Skrill przy oferowaniu bonusów.

Zobacz poniżej, jakie bonusy bez depozytu oraz z wpłatą możesz odebrać!

Oceń tę recenzję
10 oceny, średnia 4.6 z 5

FAQ

Czy Skrill jest bezpieczny?
To firma obsługująca transakcje elektroniczne od 2001 roku. Skrill jest znany na całym świecie i ma wyrobioną wiarygodną markę.
Czy w Polsce mogę płacić w zakładach bukmacherskich przez Skrill?
Tak, legalni bukmacherzy zezwalają na Skrill przy płatnościach.
U jakiego bukmachera zrobię depozyt przez Skrill?
Bukmacherzy ze Skrill to: Superbet, STS, Totolotek, LVBET i Fortuna.
Czy Skrill oferuje aplikację mobile?
Portfel elektroniczny Skrill udostępnia aplikację iOS i Android.
Jaka jest minimalna wpłata u polskich bukmacherów?
Minimalny depozyt u bukmacherów online to 1 PLN.