Revolut u bukmacherów 2023

Polski legalny bukmacher akceptuje Revolut jako jedną z najbardziej wszechstronnych usług płatnościowych w Internecie. To niezwykle popularny e-portfel, który w ciągu ostatnich lat wyrobił sobie bardzo silną markę, a Polacy coraz chętniej rejestrują na nim konta. Revolut doskonale sprawdzi się przy płatnościach bezgotówkowych oraz opłatach za usług internetowe. Dlatego warto zastanowić się, czy Revolut bukmacher nie będzie idealnym wyborem, który otworzy przed użytkownikiem naprawdę szerokie horyzonty.

Bukmacherzy Revolut- lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Ranking bukmacherów z Revolut

Najwięksi zagraniczni bukmacherzy zawsze wybierają jedynie te metody płatności, które zapewniają ich użytkownikom jak największą swobodę. Dlatego próżno szukać u nich opcji, które są niepopularne i niewygodne. To, że wśród najpopularniejszych opcji płatności (karty płatnicze, serwisy typu BLIK) pojawia się wplata do bukmachera przez Revolut, świadczy o tym, że ma się do czynienia z przodującym światowym płatnikiem, który spełnia wszelkie aktualne standardy.

Najlepsi bukmacherzy akceptują różne metody płatności. Jeśli chcesz się dowiedzieć, którzy Revolut bukmacherzy zapewniają najlepsze warunki korzystania z ich serwisu, to powinieneś sprawdzić przede wszystkim legalnych polskich operatorów zakładów sportowych. Tylko oni są w stanie zapewnić usługi dostosowane do Polaków i dodatki jak freebet dla stałych klientów, które uprzyjemnią zabawę.

Czy bukmacherzy Revolut są bezpieczni?

Legalny bukmacher Polska daje Ci pewność, że wszystko przebiega zgodnie z ogólnie przyjętymi normami. Co to w ogóle oznacza? Revolut bukmacher z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów musi dostosować się do określonych w niej warunków. Wszystkich wymogów jest bardzo dużo i skupiają się głównie na wprowadzeniu systemów związanych z odprowadzaniem podatku, ale część z nich zapewnia także graczom bezpieczeństwo.

Bukmacher z Revolut w Polsce musi zastosować u siebie odpowiednie szyfrowanie oraz dostęp do rzetelnych metod płatności, które cieszą się nieposzlakowaną opinią użytkowników z Polski. Dlatego strona jest zabezpieczona z wykorzystaniem 128-bitowego klucza, który sprawia, że dane wprowadzane na stronie (dot. transakcji, pieniędzy, oraz logowania) nie mogą dostać się w niepowołane ręce.

Kolejną kwestią, którą należy poruszyć jest wpłata Revolut u bukmachera, a raczej zabezpieczenia, jakie stosuje firma obsługująca transakcje. Revolut działa na całym świecie od 2015 roku i zasłynął jako niezwykle wszechstronny serwis, oferujący różnego rodzaju transakcjami bezgotówkowymi. Serwis jest zabezpieczony z wykorzystanie najnowszych, stale aktualizowanych technologii.

Wszystko podlega audytom FCA, a pieniądze użytkowników są przechowywane na kontach w międzynarodowych bankach na całym świecie. Firma dodatkowo chwali się, że ich zabezpieczenia znacząco przewyższają standardy stosowane w bankach, a specjalne algorytmy automatycznie wykrywają wszystkie podejrzane działania i blokują dostęp do konta oraz karty.

Podsumowując powyższe informacje, jeśli zastanawiasz się, czy bukmacherzy Revolut zapewnią Ci odpowiednie standardy, to możesz spać spokojnie. Włamania na konta użytkowników mogą się zdarzyć wyłącznie za sprawą ich własnych działań. Dlatego zawsze należy się pilnować i stosować do wszystkich kwestii zapewniających bezpieczne korzystanie z systemu płatności Revolut.

Jak realizować wpłaty korzystając z opcji Revolut w 2023?

Żeby każdy miał świadomość, jak działają bukmacherzy oferujący płatności Revolut, zdecydowaliśmy się stworzyć przewodnik krok po kroku, który jasno wskazuje wszystkie kolejne czynności.

 1. Zarejestruj konto u bukmachera polecanego na naszej stronie

  Rejestracja z reguły zawsze wygląda tak samo. Bez względu na bukmachera, zadaniem użytkownika jest podanie danych logowania do konta, danych osobowych oraz często także numeru telefonu. Po zakończeniu rejestracji należy dokonać weryfikacji, po czym konto zostanie aktywowane.

 2. Przejdź do sekcji wpłat

  Żeby móc rozpocząć typowanie wyników, należy przejść do sekcji wpłat. Najczęściej bukmacher sam to zaproponuje, ale wystarczy odszukać zakładkę „Płatności” lub depozyt, a portal przełączy widok na możliwości płatności.

 3. Wybierz bonusy powitalne

  Nadszedł moment, żeby wybrać interesujące Cię bonusy powitalne. To istotny krok, ponieważ te z reguły są dostępne wyłącznie dla pierwszego depozytu, więc warto to dokładnie przemyśleć. Sprawdź, czy nie jest dostępny jakiś promocyjny kod – wtedy często trzeba go wpisać także w formularzu płatności.

 4. Wybierz metodę płatności

  Każdy użytkownik może mieć inne upodobania w kwestii transakcji internetowych. Jedna osoba będzie preferować doskonale jej znane karty płatnicze, inna e-portfele popularne np. w portalu Betclic, a jeszcze inna bramki płatnościowe jak Przelewy24, czy BLIK. Wybierz tak, żeby Twoja wpłata była po prostu komfortowa.

 5. Wprowadź dane dotyczące płatności i określ kwotę

  Ostatecznym krokiem jest sama realizacja transakcji. Jeżeli promocja, z której chce się skorzystać ma promocyjny kod, to należy go wpisać w tym miejscu. Warto się upewnić, że wszystkie dane zostały poprawnie wpisane, a następnie podać kwotę transakcji i zatwierdzić płatność. Najważniejsze jest, żeby postępować zgodnie z informacjami wyświetlanymi na ekranie.

Jak wypłacić wygrane, korzystając z Revolut?

Każdy regularnie typujący gracz, w końcu doczeka się pierwszej wypłaty swoich wygranych. Transakcja wygląda bardzo podobnie do tego, co robiło się w przypadku depozytu. Należy przejść do sekcji płatności i kliknąć zakładkę „wyplaty”. Następnie należy wybrać jedną z dostępnych opcji transakcji, określić kwotę przelewu i wypełnić formularz. Warto tutaj zaznaczyć, że wypłata jest możliwa po spełnieniu warunku weryfikacji tożsamości, która u polskich bukmacherów najczęściej jest obowiązkowa. Po zatwierdzeniu wypłaty zostanie ona zweryfikowana przez pracownika portalu bukmacherskiego. Może to potrwać od kilku godzin do doby. Po zatwierdzeniu transakcja przebiega już w standardowy sposób.

Jak testujemy i recenzujemy zaklady bukmacherskie Revolut 2023?

Wybór odpowiednich zakładów bukmacherskich to nie taka prosta sprawa. W sieci działają dziesiątki lepszych i gorszych serwisów, a standardowy użytkownik zwyczajnie nie ma czasu, żeby je wszystkie sprawdzić. Dlatego zdecydowaliśmy się zająć tą sprawą i przetestowaliśmy wszystkie najlepsze strony bukmacherskie umożliwiające grę w Polsce i zrecenzowaliśmy je, zapewniając naszym użytkownikom dostęp wyłącznie do sprawdzonych i przede wszystkim – najlepszych portali.

Żeby wybrać najlepsze zaklady bukmacherskie Revolut, sprawdziliśmy wszystkie najistotniejsze czynniki warunkujące bezpieczną, przystępną i jak najbardziej opłacalną rozgrywkę. Pierwszym warunkiem jest bezpieczeństwo. Bukmacher musi być licencjonowany przez oficjalny organ nadzorujący zakłady sportowe. Wtedy wiadomo, że rozgrywka jest rzetelna i spełnia wszystkie standardy.

Istotnym czynnikiem są oferty promocyjne dla nowych graczy. Każdy topowy bukmacher, czy to STS, czy Betclic, ma opracowaną rozbudowaną sekcje bonusów, która powinna obejmować premię na start, stałe bonusy depozytowe oraz liczne dodatkowe atrakcje zwiększające potencjał typowania zakładów.

Kolejnymi istotnymi elementami, jakie powinni zapewnić bukmacherzy, są: różnorodne płatności (w tym koniecznie Revolut), konkurencyjne kursy, przystępność mobilna (wersja przeglądarkowa oraz aplikacje), mnogość typów zakładów i dobrze funkcjonujący dział wsparcia. Kiedy wszystko sprawdzimy i nie doszukamy się żadnych wyraźnych uchybień, możemy z czystym sumieniem polecić takiego bukmachera, ponieważ jesteśmy pewni, że operator dba o swoich klientów, zapewniając im najlepsze możliwe warunki do obstawiania zakładów sportowych.

Alternatywne metody płatności

Żaden fan typowania wyników nie powinien skupiać się wyłącznie na jednej metodzie płatności. Bukmacherzy Revolut to doskonałe rozwiązanie, które praktycznie zawsze spełni pokładane w nim nadzieje, ale z różnych przyczyn może zdarzyć się, że nie będzie można skorzystać z tej usługi.

W takiej chwili warto zastanowić się, nad opcją bukmacher z Revolut oraz kilkoma innymi popularnymi formami realizacji transakcji. Szczególnie przydatne mogą okazać się standardowe przelewy bankowe, karty płatnicze, czy usługi pośredniczące w płatnościach jak PayU oraz BLIK. Poniżej znajduje się zestawienie z trzema popularnymi legalnymi polskimi bukmacherami i alternatywnymi (dla Revolut) sposobami płatności.

Bukmacher BLIK Visa/MasterCard PayU Przelewy24
PZBuk Min: 5 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 5 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Betfan Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
STS Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Zakłady sportowe w Polsce mają długą tradycję. Najstarsi fani typowania pamiętają jeszcze czasy, kiedy w każdym mieście było dużo niewielkich budek, w których przeglądało się liczne tabelki i spisywało kupon. Wielu z tamtych popularnych operatorów zakładów sportowych funkcjonuje do dzisiaj. Starsi fani zakładów sportowych z pewnością jako najlepszych operatorów wskażą STS lub Totolotek.

Oczywiście, ci operatorzy zapewniają bardzo dobre warunki typowania wyników, ale nowe firmy wcale od nich nie odstają. Dlatego wybór najlepsi bukmacherzy a wpłata Revolut, najlepsze kursy, czy odpowiednie bonusy bukmacherskie, to obszerna dyskusja, która opiera się przede wszystkim na oczekiwaniach i preferencjach użytkownika.

Jeśli wybierasz, którzy bukmacherzy Revolut zapewnią Ci najlepsze możliwości, zawsze warto skorzystać z list sporządzanych przez ekspertów, opinii i recenzji, które przedstawiają dokładnie wszystkie mocniejsze i słabsze strony danego operatora. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu, który wykorzystasz na o wiele przyjemniejsze rzeczy.

Najlepszy bukmacher Revolut

Naszym zdaniem najlepsze zakłady bukmacherskie Revolut, które mają licencję Ministerstwa Finansów, to Superbet. Oprócz tego, że operator zakładów sportowych zapewnia możliwość realizacji transakcji z wykorzystaniem opcji Revolut to postarał się także o wszystkie inne najpopularniejsze formy przesyłania pieniędzy.

Bukmacher z Revolut akceptuje także następujące opcje:

Rejestrując konto w Superbet możesz liczyć także na pokaźny pakiet promocji oferujący bonus bez depozytu i z wpłatą. Na start otrzymuje się cashback w wysokości do 500 zł za pierwszy depozyt. Po wykorzystaniu oferty powitalnej można liczyć na różne najlepsze promocje bukmacherskie skierowane dla stałych graczy. Z większości z nich można korzystać wielokrotnie i są one związane z różnymi wydarzeniami. Może to być zakład bez ryzyka, bonus od depozytu lub specjalna loteria z nagrodami. Zawsze warto zaglądać, co aktualnie do zaoferowania ma ten bukmacher Revolut.

Witryna została zaprojektowana w interesującej biało-czerwonej stylistyce, która z pewnością przykuje uwagę każdego Polaka. Ambasadorami bukmachera są znane osobistości polskiego sportu, jak Jerzy Dudek, Sławomir Peszko, czy Jan Błachowicz i od czasu do czasu można ich spotkać podczas korzystania z serwisu.

„Superbet został dostosowany do wszystkich standardów rynkowych. Dlatego działa tak samo wygodnie z poziomu komputera, jak i urządzeń przenośnych. Wystarczy mieć stałe połączenie z siecią i Superbet będzie Ci towarzyszył w każdej chwili”.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości bukmacher Revolut, to nie ma się co zastanawiać – Superbet ma jedną z najlepszych ofert na Polskim rynku. Jeśli weźmie się pod uwagę kryterium dostępu do płatności Revolut, to jest absolutnym liderem polskiej sceny.

superbet glavna strona

Najlepsze zaklady bukmacherskie Revolut w Polsce

W Polsce działa kilkudziesięciu bukmacherów sportowych. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, ale tylko jeden wyróżnia się pod względem liczby zalet. Dlatego, jeżeli nie masz określonych konkretnych wymagań wobec bukmachera, którego poszukujesz, to zapoznaj się z naszym numerem jeden, a z pewnością się nie zawiedziesz.

BUKMACHER NR 1, KTÓRY PRZYJMUJE PŁATNOŚCI W REVOLUT – STS

STS od lat jest liderem, jeśli chodzi o zakłady sportowe w Polsce. Bukmacherowi udało się to osiągnąć dzięki ogromnemu doświadczeniu i umiejętnościom adaptacyjnym do zmieniających się warunków w Internecie. Dzięki temu obecnie STS jest w stanie zaproponować wszystkie najnowocześniejsze rozwiązania.

Zalety bukmachera:

 • rozbudowana aplikacja mobilna,
 • przystępne i szybkie opcje płatności,
 • hojna oferta bonusów powitalnych.

Wady bukmachera:

 • nieco niższe kursy niż u konkurencji.
BUKMACHER NR 1, KTÓRY PRZYJMUJE PŁATNOŚCI W REVOLUT – STS

Co musisz wiedzieć o Revolut?

Zakłady bukmacherskie Revolut to oczywiście nie wszystko, co ten serwis płatnościowy ma do zaoferowania. Warto dokładniej przyjrzeć się jego możliwościom, żeby móc wykorzystać pełnię jego możliwości, a nie tylko ułamek, jaki daje realizowanie płatności dla operatora zakładów sportowych. Z czasem może okazać się, że transakcje u bukmacherów będą stanowiły niewielki ułamek wszystkich operacji przeprowadzanych z wykorzystaniem tej popularnej formy płatności bezgotówkowych.

Revolut zapewnia bardzo rozbudowane możliwości jak:

 • jednorazowe karty płatnicze
 • możliwość wyrobienia standardowej karty płatniczej
 • dzielenie rachunków za usługi na kilku innych użytkowników
 • konto junior, nad którym dorosły ma 100% kontroli
 • zwroty, zniżki i nagrody za korzystanie z marek partnerskich
 • analizy wydatków, które pozwalają na doskonałe zarządzanie budżetem
 • automatyczne przewalutowanie pieniędzy (także kryptowalut)
 • możliwość inwestowania w najpopularniejsze towary
 • szybkie i wygodne darowizny na różne cele

Trzeba przyznać, że te możliwości robią wrażenie. Jeśli ktoś zarejestruje swoje konto Revolut przede wszystkim ze względu na bukmachera, to z pewnością w przyszłości będzie mu wdzięczny, ponieważ ten system może z powodzeniem zastąpić konto w banku lub portfel.

„Revolut to jedno z najnowocześniejszych i najwygodniejszych narzędzi do zarządzania pieniędzy. Usługa już dawno przekroczyła ramy definicji e-portfela”.

glowna strona revolut

Zakłady bukmacherskie z Revolut online!

Obstawianie z Revolut jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób, które oczekują najwyższej jakości usług finansowych. Pieniądze natychmiast trafiają w miejsce docelowe, a dodatkowe możliwości, jakie zapewnia bukmacher wpłata Revolut sprawiają, że nie trzeba realizować dodatkowych transakcjami, którymi można płacić. Odpowiednio skonfigurowane konto z wyrobioną kartą płatnicza może służyć do płacenia w dowolnym miejscu. Dzięki temu po wygranej u bukmachera można praktycznie od razu wykorzystać te pieniądze. To ogromna wygoda, która sprawia, że Revolut: piłka nożna obstawianie jest jednym z najlepszych wyborów na polskim rynku zakładów sportowych.

„Pieniądze wygrane u bukmachera można praktycznie od razu wykorzystywać z konta w Revolut. Wystarczy sfinalizować błyskawiczną wypłatę i można realizować płatności bezgotówkowe”.

Polecamy zapoznać się z poniższą aktualną ofertą promocyjną polskich bukmacherów. W ten sposób będziesz w stanie podjąć łatwiejszą decyzję wybierając bukmachera, który oferuje najlepsze możliwością.

Oceń tę recenzję
5 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy Revolut jest bezpieczną opcją dla zakładów bukmacherskich?
Oczywiście, że tak. Serwis działa nieprzerwanie od 2015 roku i cieszy się doskonałą opinią na całym świecie – nie tylko w sektorze zakładów sportowych.
Czy mogę wykorzystać konto w Revolut do wpłacania pieniędzy u bukmachera internetowego?
Jak najbardziej. Revolut umożliwia deponowanie pieniędzy z wykorzystaniem portfela elektronicznego oraz karty płatniczej – w takim wypadku można wpłacać także z wykorzystaniem opcji MasterCard.
Czy Revolut ma licencję oficjalnego organu bankowego?
Tak, Revolut Otrzymał licencję Financial Conduct Authority i jest uznawany za bezpieczną i legalną platformę do bezgotówkowych transakcji pieniężnych w dziesiątkach krajów na całym świecie.