Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć

Legalni bukmacherzy z Revolut

Polski legalny bukmacher akceptuje Revolut jako jedną z najbardziej wszechstronnych usług płatnościowych w Internecie. To niezwykle popularny e-portfel, który w ciągu ostatnich lat wyrobił sobie bardzo silną markę, a Polacy coraz chętniej rejestrują na nim konta. Revolut doskonale sprawdzi się przy płatnościach bezgotówkowych oraz opłatach za usług internetowe. Dlatego warto zastanowić się, czy Revolut bukmacher nie będzie idealnym wyborem, który otworzy przed użytkownikiem naprawdę szerokie horyzonty.

Najwięksi bukmacherzy zawsze wybierają jedynie te metody płatności, które zapewniają ich użytkownikom jak największą swobodę. Dlatego próżno szukać u nich opcji, które są niepopularne i niewygodne. To, że wśród najpopularniejszych opcji płatności (karty płatnicze, serwisy typu BLIK) pojawia się wplata do bukmachera przez Revolut, świadczy o tym, że ma się do czynienia z przodującym światowym płatnikiem, który spełnia wszelkie aktualne standardy.

Ranking bukmacherów z Revolut

Najlepsi bukmacherzy akceptują różne metody płatności. Jeśli chcesz się dowiedzieć, którzy Revolut bukmacherzy zapewniają najlepsze warunki korzystania z ich serwisu, to powinieneś sprawdzić przede wszystkim legalnych polskich operatorów zakładów sportowych. Tylko oni są w stanie zapewnić usługi dostosowane do Polaków.

Bukmacherzy Revolut- lista:

 1. 9.5/10

  • Szybkie wpłaty przez Skrill, Neteller i Revolut
  • Czat “na żywo” przez WhatsApp
  • Super Social w aplikacji mobile
  • Brak PayPal

  Cashback do 500 zł i do 50 zł na start

 2. 8.8/10

  • Wypłaty do 15 minut na konto bankowe
  • Matchday BOOST
  • My Bet
  • Brak Skrill i PayPal

  1000 zł bonus

 3. 7.6/10

  • Zakłady w 28 różnych dyscyplinach sportowych
  • Liczne zakłady w e-sportach
  • Transmisje na żywo z boisk NBA
  • Brak transmisji na żywo z piłki nożnej i siatkówki

  Zwrot CASHBACK 500 zł + darmowy zakład FREEBET 20 zł

toggle W tym artykule

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Czy bukmacherzy Revolut są bezpieczni?

Korzystając z usług legalnego operatora zakładów sportowych masz pewność, że wszystko przebiega zgodnie z ogólnie przyjętymi normami. Co to w ogóle oznacza? Revolut bukmacher z oficjalną licencją Ministerstwa Finansów musi dostosować się do określonych w niej warunków. Wszystkich wymogów jest bardzo dużo i skupiają się głównie na wprowadzeniu systemów związanych z odprowadzaniem podatku, ale część z nich zapewnia także graczom bezpieczeństwo.

Bukmacher z Revolut w Polsce musi zastosować u siebie odpowiednie szyfrowanie oraz dostęp do rzetelnych metod płatności, które cieszą się nieposzlakowaną opinią użytkowników z Polski. Dlatego strona jest zabezpieczona z wykorzystaniem 128-bitowego klucza, który sprawia, że dane wprowadzane na stronie (dot. transakcji, pieniędzy, oraz logowania) nie mogą dostać się w niepowołane ręce.

Kolejną kwestią, którą należy poruszyć jest wpłata Revolut u bukmachera, a raczej zabezpieczenia, jakie stosuje firma obsługująca transakcje. Revolut działa na całym świecie od 2015 roku i zasłynął jako niezwykle wszechstronny serwis, oferujący różnego rodzaju transakcjami bezgotówkowymi. Serwis jest zabezpieczony z wykorzystanie najnowszych, stale aktualizowanych technologii.

Wszystko podlega audytom FCA, a pieniądze użytkowników są przechowywane na kontach w międzynarodowych bankach na całym świecie. Firma dodatkowo chwali się, że ich zabezpieczenia znacząco przewyższają standardy stosowane w bankach, a specjalne algorytmy automatycznie wykrywają wszystkie podejrzane działania i blokują dostęp do konta oraz karty.

Podsumowując powyższe informacje, jeśli zastanawiasz się, czy bukmacherzy Revolut zapewnią Ci odpowiednie standardy, to możesz spać spokojnie. Włamania na konta użytkowników mogą się zdarzyć wyłącznie za sprawą ich własnych działań. Dlatego zawsze należy się pilnować i stosować do wszystkich kwestii zapewniających bezpieczne korzystanie z systemu płatności Revolut.

Alternatywne metody płatności

Żaden fan typowania wyników nie powinien skupiać się wyłącznie na jednej metodzie płatności. Bukmacherzy Revolut to doskonałe rozwiązanie, które praktycznie zawsze spełni pokładane w nim nadzieje, ale z różnych przyczyn może zdarzyć się, że nie będzie można skorzystać z tej usługi.

W takiej chwili warto zastanowić się, nad opcją bukmacher z Revolut oraz kilkoma innymi popularnymi formami realizacji transakcji. Szczególnie przydatne mogą okazać się standardowe przelewy bankowe, karty płatnicze, czy usługi pośredniczące w płatnościach jak PayU oraz BLIK. Poniżej znajduje się zestawienie z trzema popularnymi legalnymi polskimi bukmacherami i alternatywnymi (dla Revolut) sposobami płatności.

Bukmacher BLIK Visa/MasterCard PayU Przelewy24
PZBuk Min: 5 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 5 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Betfan Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
STS Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

Zakłady sportowe w Polsce mają długą tradycję. Najstarsi fani typowania pamiętają jeszcze czasy, kiedy w każdym mieście było dużo niewielkich budek, w których przeglądało się liczne tabelki i spisywało kupon. Wielu z tamtych popularnych operatorów zakładów sportowych funkcjonuje do dzisiaj. Starsi fani zakładów sportowych z pewnością jako najlepszych operatorów wskażą STS lub Totolotek.

Oczywiście, ci operatorzy zapewniają bardzo dobre warunki typowania wyników, ale nowe firmy wcale od nich nie odstają. Dlatego wybór najlepsi bukmacherzy a wpłata Revolut, najlepsze kursy, czy odpowiednie promocje, to obszerna dyskusja, która opiera się przede wszystkim na oczekiwaniach i preferencjach użytkownika.

Jeśli wybierasz, którzy bukmacherzy Revolut zapewnią Ci najlepsze możliwości, zawsze warto skorzystać z list sporządzanych przez ekspertów, opinii i recenzji, które przedstawiają dokładnie wszystkie mocniejsze i słabsze strony danego operatora. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo czasu, który wykorzystasz na o wiele przyjemniejsze rzeczy.

Najlepszy bukmacher Revolut

Naszym zdaniem najlepsze zakłady bukmacherskie Revolut, które mają licencję Ministerstwa Finansów, to Superbet. Oprócz tego, że operator zakładów sportowych zapewnia możliwość realizacji transakcji z wykorzystaniem opcji Revolut to postarał się także o wszystkie inne najpopularniejsze formy przesyłania pieniędzy.

Bukmacher z Revolut akceptuje także następujące opcje:

Rejestrując konto w Superbet możesz liczyć także na pokaźny pakiet promocji. Na start otrzymuje się cashback w wysokości do 500 zł za pierwszy depozyt. Po wykorzystaniu oferty powitalnej można liczyć na różne oryginalne promocje skierowane dla stałych graczy. Z większości z nich można korzystać wielokrotnie i są one związane z różnymi wydarzeniami. Może to być zakład bez ryzyka, bonus od depozytu lub specjalna loteria z nagrodami. Zawsze warto zaglądać, co aktualnie do zaoferowania ma ten bukmacher Revolut.

Witryna została zaprojektowana w interesującej biało-czerwonej stylistyce, która z pewnością przykuje uwagę każdego Polaka. Ambasadorami bukmachera są znane osobistości polskiego sportu, jak Jerzy Dudek, Sławomir Peszko, czy Jan Błachowicz i od czasu do czasu można ich spotkać podczas korzystania z serwisu.

„Superbet został dostosowany do wszystkich standardów rynkowych. Dlatego działa tak samo wygodnie z poziomu komputera, jak i urządzeń przenośnych. Wystarczy mieć stałe połączenie z siecią i Superbet będzie Ci towarzyszył w każdej chwili”.

Jeśli interesuje Cię wysokiej jakości bukmacher Revolut, to nie ma się co zastanawiać – Superbet ma jedną z najlepszych ofert na Polskim rynku. Jeśli weźmie się pod uwagę kryterium dostępu do płatności Revolut, to jest absolutnym liderem polskiej sceny.

superbet glavna strona

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z poniższego przycisku, żeby założyć konto:

Co musisz wiedzieć o Revolut?

Zakłady bukmacherskie Revolut to oczywiście nie wszystko, co ten serwis płatnościowy ma do zaoferowania. Warto dokładniej przyjrzeć się jego możliwościom, żeby móc wykorzystać pełnię jego możliwości, a nie tylko ułamek, jaki daje realizowanie płatności dla operatora zakładów sportowych. Z czasem może okazać się, że transakcje u bukmacherów będą stanowiły niewielki ułamek wszystkich operacji przeprowadzanych z wykorzystaniem tej popularnej formy płatności bezgotówkowych.

Revolut zapewnia bardzo rozbudowane możliwości jak:

 • jednorazowe karty płatnicze
 • możliwość wyrobienia standardowej karty płatniczej
 • dzielenie rachunków za usługi na kilku innych użytkowników
 • konto junior, nad którym dorosły ma 100% kontroli
 • zwroty, zniżki i nagrody za korzystanie z marek partnerskich
 • analizy wydatków, które pozwalają na doskonałe zarządzanie budżetem
 • automatyczne przewalutowanie pieniędzy (także kryptowalut)
 • możliwość inwestowania w najpopularniejsze towary
 • szybkie i wygodne darowizny na różne cele

Trzeba przyznać, że te możliwości robią wrażenie. Jeśli ktoś zarejestruje swoje konto Revolut przede wszystkim ze względu na bukmachera, to z pewnością w przyszłości będzie mu wdzięczny, ponieważ ten system może z powodzeniem zastąpić konto w banku lub portfel.

„Revolut to jedno z najnowocześniejszych i najwygodniejszych narzędzi do zarządzania pieniędzy. Usługa już dawno przekroczyła ramy definicji e-portfela”.

glowna strona revolut

Obstawiaj online z Revolut!

Obstawianie z Revolut jest rozwiązaniem przeznaczonym dla osób, które oczekują najwyższej jakości usług finansowych. Pieniądze natychmiast trafiają w miejsce docelowe, a dodatkowe możliwości, jakie zapewnia Revolut sprawiają, że nie trzeba realizować dodatkowych transakcjami, którymi można płacić. Odpowiednio skonfigurowane konto z wyrobioną kartą płatnicza może służyć do płacenia w dowolnym miejscu. Dzięki temu po wygranej u bukmachera można praktycznie od razu wykorzystać te pieniądze. To ogromna wygoda, która sprawia, że Revolut: zakłady bukmacherskie są jednym z najlepszych wyborów na polskim rynku zakładów sportowych.

„Pieniądze wygrane u bukmachera można praktycznie od razu wykorzystywać z konta w Revolut. Wystarczy sfinalizować błyskawiczną wypłatę i można realizować płatności bezgotówkowe”.

Polecamy zapoznać się z poniższą aktualną ofertą promocyjną polskich bukmacherów. W ten sposób będziesz w stanie podjąć łatwiejszą decyzję wybierając bukmachera, który oferuje najlepsze możliwością.

3 oceny, średnia 5 z 5