Legalni bukmacherzy z Przelewy24

Przelewy24 est wygodny, bezpieczny i ekspresowy sposób na wykonywane płatności do bukmachera. Przelewy24 obsługują ponad 350 metod płatności i współpracują z wieloma bankami, portfelami elektronicznymi i operatorami kart kredytowych/debetowych.

Bukmacherzy Przelewy24 – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Bardzo dobre oferty na cashback,

 • Rozbudowana oferta zakładów – w tym sporty wirtualne oraz gry karciane,

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#4
 • Duży wybór esports w ofercie

 • Dostępna opcja cash-out

Cashback 200PLN + Freebet 50 PLN na piłkę nożną

#5
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

GET 2023 PLN TO START

#6
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

#7
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Ranking bukmacherów z Przelewy24

Zagraniczni bukmacherzy Przelewy24 traktują jako jedną z podstawowych metod płatności w zakładach sportowych online. Serwis Przelewy24 to polski pośrednik transakcji finansowych, który przez długie lata wyrobił sobie świetną renomę. Bukmacher wpłata Przelewy24 księguje natychmiastowo, co pozwala użytkownikom na błyskawiczne obstawianie wyników. To sprawdzona możliwość płatności u legalnych bukmacherów, która dostępna jest u większości operatorów. Bukmacher wpłata Przelewy24 umożliwi transfer pieniędzy z konta bankowego, karty kredytowej lub pozostałych portfeli elektronicznych.

Każdy legalny bukmacher Przelewy24 oferuje, bo ta metoda płatności obowiązuje w naszym kraju od kilkunastu lat. Kiedy pojawili się bukmacherzy online, jasne stało się, że część z nich szybko rozpocznie współpracę z tym pośrednikiem jako operatora ich transakcji pieniężnych.

Który bukmacher akceptuje Przelewy24? To firmy, które zbierają przede wszystkim wysokie recenzje. w tym zestawieniu pojawiają się tacy bukmacherzy jak Betfan, Betclic i Etoto. Bukmacher z Przelewy24 oznacza dla użytkownika łatwy sposób na wykonywanie płatności. Co więcej, to okazja na wpłacanie środków na konto bukmacherskie przez całą dobę. Serwis Przelewy24 nigdy się nie zatrzymuje i pozwala doładować twoje konto o każdej porze dnia i nocy. Posiadając rachunek bankowy lub kartę płatniczą, bez problemu wykonasz depozyt na konto w zakładach sportowych.

Czy Przelewy24 są bezpieczne i wiarygodne?

Firma Przelewy24 na polskim rynku jest już od 16 lat. System ten oferuje już swoje usługi dla ponad 150 tysięcy partnerów – w tym gronie znajdują się też legalni bukmacherzy. Przelewy24 należą do spółki zarejestrowanej w Poznaniu o nazwie PayPro SA. To firma, która w segmencie płatności online otrzymała wiele nagród: eDukat 2021, Orzeł Wprost czy Złoty Fintech 2018.

Trudno znaleźć w internecie klientów, którzy narzekają na Przelewy24. Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną chętnie wdrażają u siebie ten system, bo jest niezawodny. Firma Przelewy24 zapewnia płatności online z 350 źródeł. Klienci banków, posiadacze kart kredytowych debetowych, użytkownicy portfeli elektronicznych – wszyscy za pośrednictwem Przelewy24 mogą wykonywać darmowe płatności. To transakcje, które mogą być realizowane też z konta Google Pay i Apple Pay.

System płatności internetowych Przelewy24 posiada wiele certyfikatów, które gwarantują bezpieczeństwo transakcji pieniężnych. To podmiot regulowany polskim prawem oraz jurysdykcją Unii Europejskiej. Jak dba o bezpieczeństwo? Stosując trzy podstawowe środki zabezpieczające transakcji:

 • Payment Card Industry Data Security Standard – to system działań, który został opracowany przez VISA i Mastercard.
 • Thawte – Certyfikat SSL – to gwarancja, że strona internetowa jest odpowiednio szyfrowana w celu zabezpieczenia danych przekazywanych drogą elektroniczną.
 • McAfee Secure – to kolejne zabezpieczenie stosowane na całym świecie, które skutecznie przeciwdziała atakom hakerskim.

Bukmacher z Przelewy24 w Polsce wydaje się słusznym wyborem. Co więcej, ten internetowy operator płatności dostępny jest też w innych krajach takich jak Czechy, Słowacja i Niemcy. Po ekspansji na zagraniczne rynki widać, że metody płatności działają bez zarzutów. Zakłady bukmacherskie Przelewy24 udostępniają przy wykonywaniu depozytów przez mobilny system BLIK, przelew bankowy i płatność kartą. Patrząc na to, jakie podmioty współpracują z Przelewy24 trudno mieć wątpliwości co do wiarygodności tego operatora.

Oto wybrane instytucje finansowe, które współpracują z Przelewy24:

BLIK, Bank PKO BP, ING Bank Śląski, mBank, Credit Agricole, Santander Bank, Alior Bank, Bank PEKAO SA, BNP Parbibas, VISA, Mastercard, Diners Club, American Express, PayPal, Skrill, Sky Cash, Neteller, SMS Premium, Paysafacerd.

Wpłata Przelewy24 u bukmachera zazwyczaj rozpoczyna się od dolnego limitu transakcji o wartości 1 PLN. Maksymalna kwota, jaką można wpłacić, korzystając z przelewu bankowego, to 100 tysięcy złotych. To ogólne widełki płatności, bo u każdego bukmachera może to wyglądać nieco inaczej. Najczęściej jednak serwis Przelewy24 pozwala zrealizować minimalną transakcję, która rozpoczyna się już od 1 PLN.

Alternatywne metody wpłaty

Choć większość podmiotów i bukmacherów udostępnia Przelewy24, to może zdarzyć się sytuacje, że ta metoda wpłaty będzie z jakiegoś powodu niedostępna. Nie ma wówczas żadnego problemu z wykonaniem depozytu na konto bukmacherskie, ponieważ w obiegu są pozostałe systemy płatnicze. Bukmacherzy Przelewy24 to nie jedyny sposób na obstawianie zakładów sportowych.

Legalni bukmacherzy respektują też pozostałych operatorów płatności. Na stronach i aplikacjach bukmacherskich do wpłaty możesz skorzystać z BLIK, Skrill, PayPal, Paysafecard oraz innych metod takich jak dotpay, PayU i tpay. Opcji jest sporo, a wszystkie umożliwiają całodobowe doładowania konta!

Bukmacher MasterCard DotPay Skrill PayPal
LVBet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiastt
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Etoto Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy Przelewy24

Bukmacher z Przelewy24 ma wiele do zaoferowania, a najbadziej interesującą opcją będzie bonus powitalny. Każda firma bukmacherska, która w swoich metodach płatności posiada Przelewy24 – oferuje bonus od depozytu. Najlepsibukmacherzy Przelewy24 umożliwiają odbiór bonusu od pierwszej lub drugiej wpłaty, jeśli na początku skorzystasz między innymi z tej formy depozytu. To, że serwis Przelewy24 nie jest on wyłączony z możliwości odbierania bonusów bukmacherskich, jest jego sporym atutem.

Realizacja płatności u bukmachera przez Przelewy24 może odbywać się na stronie internetowej lub w mobilnej aplikacji.

Bukmacher akceptujący tego rodzaju płatność, po zleceniu wpłaty poprosi Cię, abyś wpisał kwotę, jaką chcesz przelać na swoje konto.

Na kolejnej stronie otrzymujesz zestawienie z wszystkimi opcjami płatności. Wystarczy kliknąć ikonę tego operatora. Na finiszu transakcji zostaniesz przekierowany do zewnętrznego systemu płatności, gdzie możesz zdecydować czy generujesz kod BLIK, wprowadzasz dane karty lub wykonujesz przelew bankowy. Pamiętaj, że jeśli odbierasz bonusy bez depozytu, to wpłata nie będzie konieczna.

Postępując zgodnie z instrukcją Przelewy24 i bankowością elektroniczną – wykonasz poprawnie przelew. Przeniesionepieniądze powinny już czekać na twoim koncie bukmacherskim. O wyniku transakcji zostaniesz dodatkowo poinformowany e-mailowo.

Topowi operatorzy, oferujący Przelewy24 zakłady bukmacherskie:

Najlepszy bukmacher Przelewy24

Na bonusowo.com wybraliśmy najlepszego bukmachera z Przelewy24. Kto nim został? To Betfan, który pozwala zrobić wpłatę tym sposobem już na minimalną kwotę 2 PLN. Zakłady bukmacherskie Betfan zasilane przez serwis Przelewy24 nie pobierają opłaty od przelewów. Wykonując depozyt na kwotę 10, 100 lub 1000 PLN – nie zostaniesz obarczony prowizją. Firma Betfan całodobowo, przez siedem dni w tygodniu księguje wpłaty z serwisu Przelewy24.pl.

„W Betfan wpłacisz pieniądze metodąPrzelewy24 bez ukrytych kosztów dodatkowych!”

Po wpłacie powyższą opcją Betfan przyznaje bonusy od dwóch pierwszych transakcji. Na początku daje możliwość zagrania bez ryzyka, a później wypłaca bonus 100% do 1000 PLN. Jak wykonać płatność Przelewy24 w Betfan? Po zalogowaniu się możesz kliknąć „wpłaty”, a później masz możliwość wpisania kwoty depozytu. Na końcu wybierasz serwis Przelewy24 i potwierdzasz transakcję w swoim banku.

betfan strona główna

Co musisz wiedzieć o Przelewy24?

Bukmacherzy dla Przelewy24 są tylko jednym z wielu klientów. Ten system płatniczy współpracuje z największymi sklepami internetowymi i serwisami aukcyjnymi. U bukmacherów jest tak popularny, bo praktycznie każdy użytkownik internetu w Polsce przynajmniej raz robił płatność przy użyciu tej metody. Serwis Przelewy24 znajdziesz na Allegro i pozostałych internetowych sklepach.

„Użytkownicy mogą korzystać z Przelewy24 w PLN, ale też pozostałych walutach jak EUR, USD i GBP”.

Jak wynika z badań, aż 91% użytkowników online wie, co to są Przelewy24. Bukmacherzy skorzystali na tym i szybko wdrożyli ten model opłaty. Dla użytkowników jest on korzystny, bo płatności do legalnych zakładów bukmacherskich można wysyłać bez opłat w polskiej walucie. Poza PLN Przelewy24 bukmacher udostępnia też transakcje na podstawie innych środków płatniczych jak euro, funt brytyjski i dolar amerykański.

Wykonując opłatę Przelewami 24, możesz ustawić interfejs strony w języku polskim lub angielskim. Do wykonywania płatności tym sposobem nie potrzebujesz konta u tego operatora. Nie jest wymagana rejestracja ani posiadanie karty Przelewy24.

strona glowna przelewy24

Obstawiaj online z Przelewy24

Formuła płatności Przelewy24 sprawdza się u klientów zakładów online, bo dzięki niej mogą oni wykonać płatność i korzystać z bonusów. Fakt, że ta opcja płatnicza działa u większości bukmacherów, tylko sprzyja popularności depozytów wykonywanych Przelewami24. Naszym zdaniem wpłata do bukmachera przez Przelewy24 to jeden z najszybszych sposobów zasilenia konta u bukmachera, jeśli posiada się rachunek bankowy lub kartę płatniczą. Transakcje są księgowane natychmiast, więc dosłownie po kilkudziesięciu sekundach można obstawiać kupony.

„Wpłaty Przelewy24 pojawiają się na kontach bukmacherskich ekspresowo”.

Pierwsze płatności przez Przelewy24 są wynagradzane bonusami od depozytów. Sprawdź na bonusowo.com, gdzie można odebrać tego rodzaju bonusy dla stałych klientów i nie tylko.

Oceń tę recenzję
5 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

U jakiego bukmachera działają Przelewy24?
Bukmacherzy Przelewy24 to: Betfan, Superbet, LVBET, Noblebet, Betclic i Etoto.
Czy są prowizje od wpłat serwisem Przelewy24?
Nie, bukmacherzy nie obarczają użytkownika prowizją od wpłaty.
Czy Przelewy24 są akceptowane przez polskich bukmacherów?
To bardzo popularna i akceptowana opcja płatnicza przez legalne zakłady bukmacherskie.
Ile mogę wpłacić poprzez Przelewy24?
Minimalny depozyt to 1 PLN, a maksymalny 100 tysięcy złotych.
Czy są bonusy bukmacherskie za wpłatę Przelewy24 bukmacher?
Bonus za pierwszy depozyt z Przelewy24 otrzymasz u bukmacherów Betfan, Superbet, Etoto.