Bukmacherzy akceptujący Paysafecard

Bukmacherzy z Paysafecard w Polsce są bardzo popularni, bo dzięki tej metodzie można anonimowo i bezpiecznie przelać środki na konto online. Paysafecard jest międzynarodowym sposobem dokonywania płatności, który zadomowił się również w naszym kraju. Przed realizacją płatności warto upewnić się, czy nie ma jakiegoś specjalnego bonusu, jak na przykład LVBet kod promocyjny. Zakłady bukmacherskie Paysafecard często często oferują różnego rodzaju promocje na start.

Lista najlepszych bukmacherów z Paysafecard

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#2
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#3
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Za pośrednictwem Paysafecard bukmacherzy przyjmują depozyty od swoich klientów, niezależnie od wielkości kwoty (pod warunkiem, że przekracza 10 zł). Użytkownicy, korzystając z kodu PIN, mogą przelać pieniądze do bukmachera bez korzystania z konta bankowego lub karty kredytowej. To świetnie sprawdzająca się metoda dla graczy, którzy operują przede wszystkim gotówką, a że takich nie brakuje, każdy bukmacher Paysafecard stara się mieć w swojej ofercie.

Bukmacher z Paysafecard gwarantuje ekspresowe doładowanie konta w zakładach online. Cała procedura zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekund i po przepisaniu swojego kodu z karty Paysafecard – pieniądze wylądują na twoim koncie bukmacherskim. Niekiedy bukmacherzy Paysafecard udostępniają bezpośrednio na swojej stronie, a czasami kod można zrealizować za pośrednictwem PayU lub Przelewy 24. Zdarza się, że do płatności dodatkowo można dopisaćc specjalny STS kod promocyjny. Faktem jest, że u wszystkich legalnych bukmacherów wykonasz przelew przy pomocy opcji płatniczej Paysafecard. Bukmacher z PSC to obecnie norma.

W rankingu bukmacherów z Paysafecard znajdziesz wszystkie najlepsze firmy z koncesją Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie Paysafecard umożliwiają całodobowe zasilanie konta na dowolne kwoty. Ta opcja płatnicza działa też przez cały tydzień, uwzględniając dni wolne od pracy. Bukmacher z Paysafecard był na tyle często poszukiwany, że obecnie naprawdę każdy oferuje tę formę płatności.

Ranking bukmacherów z Paysafecard

Który bukmacher akceptuje Paysafecard? Ta metoda płatności pojawiła się na rynku zakładów online dobrych kilka lat temu i od razu przypadła wszystkim do gustu. Bukmacherzy zaczęli oferować płatności przez Paysafecard, bo to wiarygodny operator finansowy. W rankingu bukmacherów z Paysafecard znajdziesz wszystkie najlepsze firmy z koncesją Ministerstwa Finansów. Zakłady bukmacherskie Paysafecard umożliwiają całodobowe zasilanie konta. Ta opcja płatnicza działa też przez cały tydzień, uwzględniając dni wolne od pracy.

Czy Paysafecard jest bezpieczne i wiarygodne?

Paysafecard na rynku elektronicznych płatności nie jest nowicjuszem, bo działa już od 2000 roku. Firma została założona w Austrii i przez lata oferuje płatności internetowe. W 2013 roku została przejęta przez konsorcjum, które skupia wokół siebie inny popularny portfel elektroniczny, Skrill. Tak więc Paysafecard jest w bliskiej współpracy ze Skrill. Dla użytkowników zakładów bukmacherskich obie te formy płatności są doskonale znane.

Jest to o tyle bezpieczna forma płatności, że wykonując wpłatę wybranej kwoty na serwis bukmacher Paysafecard, nie logujesz się na konto bankowe, ani nie podajesz danych z karty kredytowej/debetowej. Bukmacher z Paysafecard w Polsce wymaga jedynie wprowadzenia specjalnego 16-cyfrowego kodu PIN, który jest skojarzony z twoim wirtualnym kontem. To za jego pośrednictwem zostaną przelane środki z karty Paysafecard do bukmachera. Wszystko to odbywa się anonimowo, a więc w razie ataków hakerskich użytkownik nie jest narażony na utratę danych osobowych lub hasła do bankowości elektronicznej.

Podmiot Paysafecard posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku, a to świadczy o tym, że respektuje regulacje prawne na terenie Unii Europejskiej, jak i pozostałych państw. Działalność Paysafecard jest kontrolowana przez Centralny Bank w Irlandii. Bukmacherzy Paysafecard znani są na całym świecie, ponieważ firma działa w ponad 60 krajach. Z tej metody płatności skorzystasz w Europie, USA, Wielkiej Brytanii, krajach Ameryki Południowej oraz Azji.

Jak wygląda wpłata konkretnej kwoty do bukmachera przez Paysafecard? W trosce o ochronę danych osobowych operator ten nie wymaga wprowadzania imienia, nazwiska lub pozostałych informacji. Wystarczy wpisać kwotę wpłaty oraz potwierdzić ją kodem Paysafecard na stronie bukmachera lub operatora płatności (Przelewy24). Skąd wziąć kod PIN? To coś w rodzaju twojej karty pre-paid, którą możesz wykupić stacjonarnie lub w Internecie.

Paysafecard w Polsce współpracuje z wieloma znanymi sieciami. Kod PIN możesz zakupić w sklepach Żabka lub kioskach Kolporter. Jak to wygląda? Przy kasie prosisz o kod Paysafecard na określoną wartość. Mogą to być kwoty 20, 50, 100 lub 200 złotych. Po zapłacie otrzymujesz kartę Paysafecard, która przypomina paragon. To właśnie tam znajdziesz unikalny 16-cyfrowy kod, który zrealizujesz, wykonując przelew do bukmachera.

Oto przykładowe miejsca, gdzie można kupić Paysafecard:

Empik, Pepco, Kolporter, Żabka, Polo Market, Real, Ruch, Media Expert, stacje Lotos, Poczta Polska.

Co musisz wiedzieć o Paysafecard?
🏙️ Działa od 2000
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ Płatność typu pre-paid
🗺️ Region działania 46 krajów świata
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja Brak przez pierwsze 12 miesięcy, po ich upływie 10 zł
⚡ Prędkość transakcji Natychmiast

Alternatywne metody wpłaty z PSC

Bukmacherzy a wpłata przez Paysafecard nie każdemu musi przypaść do gustu, dlatego operatorzy dodają także inne metody płatności. Dla jednych bukmacher Paysafecard będzie optymalnym rozwiązaniem, a dla drugich lepiej sprawdzi się portfel Skrill, przelew przez PayU czy transakcja wykonana BLIK-iem. Każda z tych opcji płatniczych funkcjonuje w legalnych zakładach bukmacherskich. Korzystając z tych metod, można wykonać błyskawiczny przelew, który od razu zostanie zaksięgowany u bukmachera. Depozyty rozpoczynają się od kwoty 1 PLN, a kończą na limicie 100 tysięcy złotych. Bukmacher z PSC ma przewagę ze względu na posiadanie opcji wygodniej dla fanów gotówki.

Jeśli chcesz spróbować płatności inną metodą niż Paysafecard, to u legalnych bukmacherów zawsze możesz skorzystać z PayPal oraz innych popularnych opcji płatności. Bukmacher z Paysafecard zawsze gwarantuje jakieś alternatywne i dobrze znane formy płatności.

Bukmacher MasterCard tpay Skrill PayPal
STS Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 20 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Fortuna Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 100 000 zł
Czas: natychmiast

Główni bukmacherzy Paysafecard

Wpłata Paysafecard u bukmachera daje wiele przywilejów, a jednym z głównych jest bonus powitalny. Operatorzy zakładów sportowych w ofertach na bonusy od depozytów nie wykluczają płatności Paysafecard. Wykonując pierwszą lub drugą wpłatę kodem Paysafecard, możesz liczyć na promocję 100% w STS, Superbet, forBET, Fortunie i Etoto. Bonusy za depozyt Paysafecard bukmacher dotyczą głównie nowych graczy, którzy rejestrują konto w zakładach sportowych online.

Topowi bukmacherzy Paysafecard umożliwiają bardzo intuicyjną płatność tą metodą, a niekiedy zapewniają jeszcze dodatki, jak Fortuna kod promocyjny. Co więcej, nie ma nakładanych zbyt wygórowanych limitów na bukmacher wpłata Paysafecard – zazwyczaj minimalna kwota to 10 lub 20 złotych. Nie są to więc duże kwoty, co jest niewątpliwą zaletą. Podobnie rzecz ma się jeśli chodzi o cash out, czyli wypłatę środków. Kod PIN wpisujesz na stronie bukmachera – tak jest w iforbet.pl lub w aplikacji pośrednika płatności, jakim może być serwis Przelewy 24.

Bukmacher z Paysafecard zakłada, że możesz wykonać przelew z komputera oraz aplikacji mobilnej. Firmy bukmacherskie, jak i operator płatności oferują aplikacje mobile na iOS i Android.

Paysafecard również ma swoje oprogramowanie na telefon, które działa na urządzeniach Apple i pozostałych systemach operacyjnych. Kiedy wprowadzisz poprawny kod PIN z karty Paysafecard, na twoim koncie bukmacherskim natychmiast pojawią się pieniądze, za które możesz obstawiać zakłady.

Najlepsi operatorzy oferujący Paysafecard: zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i nie tylko:

 • STS
 • Etoto
 • Betfan
 • Superbet

Top 3 bukmacherzy Paysafecard

Postanowiliśmy wybrać, jaki są najlepsi Paysafecard bukmacher. Kto według bonusowo.com może cieszyć się z tego tytułu? Nasz głos padł na forBET. To firma, która za trzy wpłaty na start poprzez Paysafecard wypłaca bonusy: gra bez ryzyka, bonus 100% do 2000 zł i Maxizysk bonusy dla stałych klientów (do 200 zł). W forBET Paysafecard działa za pośrednictwem Dotpay, co jednak w żaden sposób nie koliduje z błyskawiczną transakcją. Wybierając z oferty depozytów forBET – Paysafecard, zostaniesz przekierowany do aplikacji Dotpay, gdzie zrealizujesz przelew kodem PIN. Zakłady bukmacherskie Paysafecard są w forBET proste i opłacalne.

„W forBET przy użyciu Paysafecard doładujesz konto minimalną kwotą 10 PLN.”

Klienci forBET poza Paysafecard także mogą zdecydować się na inną formę płatności. Do wyboru mają również PayU, Dotpay, Tpay i Sky Cash. Zakłady bukmacherskie forBET błyskawicznie potwierdzają płatność przez Paysafecard. To oznacza, że po realizacji kodu i powrocie na stronę forBET – twoje konto będzie zasilone wysłanymi przez ciebie pieniędzmi.

strona glowna forbet

Paysafecard jest oferowan również w Superbet – bukmachera który cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. To właśnie on trafił do naszej top 3 bukmacherów oferujących tę metodę pre-paid. Żeby móc skorzystać z tej formy płatności, musisz jednak wpłacić minimum 1 zł. Nie ma natomiast depozytu maksymalnego. Superbet nie pobiera także żadnej prowizji za natychmiastową wpłatę przy użyciu Paysafecard.

Wpłata jest dziecinnie prosta – wystarczy kliknąć zakładkę “Wpłata online” i wprowadzić kwotę, którą chcemy zasilić nasze konto. Następnie wybieramy metodę Paysafecard i wpisujemy 16-cyfrowy kod. Nasze konto zostanie zasilone podaną kwotą w krótkim czasie.

Opcję Paysafecard oferuje także STS, czyli jeden z najbardziej kultowych polskich bukmacherów, a jednocześnie największy operator zakładów na naszym rynku. STS jest zresztą w czołówce pod względem możliwości najszybszych wpłat i wypłat. Podobnie jak w przypadku Superbet, minimalny depozyt to 1 zł, a limit maksymalnej wpłaty nie istnieje. STS nie pobiera prowizji za korzystanie z Paysafecard.

Trudno nie polecić jednego z najbardziej zaufanych bukmacherów, oferującego jedną z najbezpieczniejszych form płatności. Wpłata za pomocą Paysafecard jest dostępna w STS krótko, bo od 2018 roku, ale wynika to z tego, że wcześniej nie cieszyła się szczególną popularnością. Jest szybka i bardzo łatwo się ją wykonuje.

Co musisz wiedzieć o Paysafecard?

strona glowna paysafecard

W internecie znajdziesz nie tylko bukmachera z Paysafecard, bo to forma płatności, która jest respektowana przez wiele podmiotów. Wystarczy przypomnieć, że największy sklep online, czyli Amazon pozwala na płatności kartą Paysafecard. W ten sposób opłacisz też zakupy w polskich sklepach internetowych. Oczywiście konto bukmacherskie w Polsce możesz doładować poprzez Paysafecard tylko w polskiej walucie. Natomiast w innych czynnościach Paysafecard obsługuje także zagraniczne waluty takie jak dolar amerykański, Euro i funt brytyjski.

„Przelew Paysafecard do legalnych bukmacherów możesz wykonać w polskiej walucie”.

Płatności do polskich bukmacherów przy użyciu Paysafecard są zwolnione z prowizji. Operator wpłaty ani firma bukmacherska nie pobierają dodatkowych opłat. To jedna z tych przesłanek, dla których użytkownicy tak chętnie sięgają po płatność kodem PIN. Wartorównież zdawać sobie sprawę, że Paysafecard stosuje limit jednorazowej transakcji, który ustalony jest na poziomie 200 złotych. To maksymalna kwota, jaką można wydać przy jednorazowym skorzystaniu z kodu.

 • Paysafecard to jedna z najbezpieczniejszych metod płatności
 • Jest dostępna w aż 46 krajach
 • Paysafecard przeprowadziło badania, których wyniki wykazały, że Polacy są przeciwni eliminacji gotówki
 • Paysafecard to zupełnie anonimowa metoda płatności

Jeśli zastanawiasz się, gdzie możesz kupić kartę Paysafecard, to możesz skorzystać z wyszukiwarki na stronie paysafecard.pl. Za pośrednictwem tego narzędzia szybko poznasz lokale w twojej okolicy, w których uzyskasz kartę pre-paid Paysafecard.

Obstawiaj online z Paysafecard

W przypadku Paysafecard trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, bo płatności są wykonywane błyskawicznie, a transakcja dodatkowo odbywa się bez podawania danych osobowych i numerów karty kredytowej/debetowej.

Anonimowość stoi na wysokim poziomie, a jedyne co trzeba posiadać do realizacji przelewu, to kartę Paysafecard, na której będą znajdowały się pieniądze. W zakładach bukmacherskich to właśnie sposobność do doładowania konta w trakcie podróży lub przy użyciu telefonu oraz łatwość w zakupie Paysafecard odgrywa kluczową rolę, jeśli chodzi o popularyzację tej metody płatności. Bukmacherzy z Paysafecard wzbudzają też zaufanie typerów, którzy w szczególny sposób dbają o swoją anonimowość.

„Kod Paysafecard kupisz w sklepach Żabka, Media Expert lub na stacjach paliwowych Lotos”.

Nowi Bukmacherzy pozwalają na wpłaty przez Paysafecard w celu uzyskania bonusów od depozytu. Na bonusowo.com dowiesz się, ile możesz zyskać w tego rodzaju promocjach!

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy są prowizje od wpłat Paysafecard?
Nie, bukmacherzy i operator płatności nie pobiera dodatkowej opłaty.
Ile mogę wpłacić na bukmacher z psc?
Minimalna bukmacher wpłata Paysafecard to 10 PLN.
Czy Paysafecard jest akceptowane przez polskich bukmacherów?
Tak, to płatność, której używają wszyscy bukmacherzy z licencją w Polsce.
U jakiego bukmachera działa Paysafecard?
Z Paysafecard skorzystasz w forBET, STS.
Czy są bonusy za wpłatę Paysafecard?
Za depozyt poprzez Paysafecard przyznawane są bonusy powitalne od wpłaty o wartości 100% lub 50%. Z kolei bonusy bez depozytu w ogóle nie wymagają realizowania wpłat.
Jak sprawdzić ile zostało na Paysafecard?
Należy wejść na stronę Paysafecard. W menu kliknąć „Usługi”, a następnie „Sprawdź dostępne środki”. Zostaniemy poproszeni o 16-cyfrowy kod z naszej karty. Po wpisaniu go i wciśnięciu „ok” dowiemy się ile mamy środków.