Bonus powitalny do 110 zł

ODEBRAć

Legalni bukmacherzy z Neteller

Nowi bukmacherzy Neteller, których zobaczycie w tym rankingu, oferują natychmiastowe wpłaty. Warto również wspomnieć o tym, że nie pobierają oni prowizji za wykonane usługi transakcji. Są to dwa główne czynniki, które wpływają na popularność konkretnych form płatności.

Bukmacherzy Neteller – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1500 zł bonusu!

#2
 • Cashback i freebety na start

 • Doskonała aplikacja mobilna

600zł Cashback

#3
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Cashback do 500 zł i do 50 zł na start

#4
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W tym artykule

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Ranking bukmacherów z Neteller

Neteller bukmacher to zagraniczny portfel internetowy, z którego korzystać mogą między innymi użytkownicy platform bukmacherskich. Który bukmacher akceptuje Neteller? a polskim rynku jest ich kilku. Niewielu użytkowników, zwłaszcza nowych wie, że Neteller to brytyjski portfel internetowy, który założony został już w 1999 roku. Jest to gigant na światowym rynku, który rocznie obsługuje transakcje przewyższające bilion dolarów. Bukmacherzy Neteller proponują obsługę płatności w 16 językach, wliczając w to oczywiście język polski.

Neteller bukmacherzy to przede wszystkim całkowicie bezpłatne wpłaty. Co do kosztu wypłaty środków z e-portfela, decydują o tym indywidualnie bukmacherzy Neteller. Ten portfel elektroniczny gwarantuje także szybkie wpłaty dla bukmacherów. Co też łączy się ze zwiększeniem szans na wygraną. Co ważne, bukmacher z Neteller oferuje możliwość wypłaty środków w każdym bankomacie. Przy realizacji transakcji warto sprawdzić, czy nie ma w ofercie jakiegoś dodatku do depozytu jak na przykład Fortuna kod promocyjny.

Czy Neteller jest bezpieczny?

Zakłady bukmacherskie Neteller są w pełni bezpieczne. Zarówno gracze obstawiający okazjonalnie, jak i zawodowi typerzy będą zadowoleni z możliwości, jakie daje Neteller. Każdy bukmacher z Neteller gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo podczas transakcji.

E-portfel to duże udogodnienie również ze względu na ograniczenie wycieku danych użytkownika. Jeden zbiorczy portfel elektroniczny pozwala na dokonanie konkretnego depozytu, a następnie rozdysponowanie środków w dowolny sposób.

Dzięki czemu nie ma potrzeby logowania się do bankowości elektronicznej naszego banku, każdorazowo podczas typowania wyników – co oczywiście ogranicza przypadkowy lub zamierzony wyciek danych.

Dodatkowo każdy bukmacher z Neteller ma dla swoich użytkowników bonusy powitalne, które możnarozliczać przez e-portfel. Bukmacherzy Neteller wspierają też wysokie limity rozliczeń, co jest rzadkością u innych operatorów.

Korzystanie z portfela elektronicznego ma też swoje minusy. Bywa tak, że obstawiając przez bukmacher Neteller zakłady z wieloma różnymi walutami, chcemy wygodnie przewalutować środki. Możemywówczas skorzystać z takiej opcji w swoim e-portfelu. Jest haczyk – prowizja przy tego typu operacjach na koncie wynosi 3,99% od wartości kwoty.

Istotną kwestią jest też opłata za konto nieaktywne, która wynosi 2 EURO za miesiąc. Neteller bukmacher pobiera ją od użytkownika, tylko gdy na koncie nie ma żadnego ruchu przez okres 12 miesięcy.

Alternatywne metody płatności

Neteller: zakłady bukmacherskie to hasło coraz częściej pojawia się w wynikach wyszukiwania. Oznacza to tyle, że wielu użytkowników szuka alternatywnych metod płatności. Na każdej stronie, która oferuje legalne zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, można znaleźć zakładkę „metody płatności”.

Znajduja się w niej różne opcje płatności, oraz odpowiedzi na pytaniai:

 • Jaka jest minimalna kwota wpłaty?
 • Jakie prowizje pobierane są za poszczególne transakcje?
 • Ile czasy trzeba czekać na wpłatę środków?
 • Jaka jest maksymalna kwota depozytu?

Zanim skorzystamy z którejś z dostępnych opcji, warto poznać możliwości, które roztacza przed nami e-portfel. Jest kilka platform oferujących usługi z zakresu elektronicznego przechowywania środków. Do najbardziej popularnych należą: Paymenticon, Skrill oraz Neteller. Wybierać można także bardziej rozpoznawalne metody takiej jak: karta kredytowa, BLIK, PayPal czy tradycyjne przelewy bankowe. Jednak to e-portfele mają najniższe prowizje, są najbezpieczniejsze i działają najszybciej, czyli wszystko to, czego potrzebuje każdy fan typowania zakładów sportowych.

Bukmacher Neteller Visa i MasterCard Przelewy24 BLIK
LVBet Min: 20 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
STS Min: 30 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Betfan Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy

Po wnikliwej analizie wszystkich wad i zalet e-portfela wyłoniony został bukmacher Neteller, który ma najlepsze stawki dla swoich użytkowników.

Pod uwagę wzięliśmy następujące czynniki:

 • prowizja za wypłatę,
 • minimalna wpłata do bukmachera przez Neteller,
 • czas, jaki potrzeba do wykonania tej transakcji.

Elektroniczny portfel Neteller stwarza ogrom możliwości, ale przede wszystkim jest bezpieczny i intuicyjny. Środki wpłacone na depozyt są chronione najwyżej jakości oprogramowaniem zabezpieczającym przed przejęciem hasła do systemu.

Najlepszy bukmacher akceptujący Neteller

Najlepszy bukmacher z Neteller w Polsce to STS! Właśnie ta platforma oferuje najwięcej bonusów za wykonane transakcje. Oczywiście wpłaty i wypłaty realizowane są natychmiastowo. Sama wpłata Neteller u bukmachera oraz proces rejestracji jest bardzo prosty. Zakłady bukmacherskie Neteller dodatkowo samodzielnie potrąca prowizję w wysokości 12%, zgodną z przepisami prawa dotyczącymi legalnego hazardu. Pozwala to użytkownikowi na zaoszczędzenie czasu na rozliczanie tego w przychodach w rocznym zeznaniu podatkowym.

Najlepszy bukmacher Neteller

Typujący może czuć się wyjątkowo bezpiecznie. System STS wprowadza kilka kroków weryfikacyjnych przy płatności. Są to: SSL, safechange oraz Pomoc 24/7. Dzięki temu można zapobiec wpłatom na puste konto oraz kradzieży danych. Wyjątkowa kompatybilność, która łączy STS z Neteller pozwala na szybkie przelewy przy minimalnym ryzyku oraz prowizji wynoszącej 0%. Warto zwrócić również uwagę na to, że wysokiej klasy bukmacher zaproponuje bonusy bez depozytu.

Bukmacherzy a wpłata przez Neteller

Kwoty pobierane podczas dokonywania płatności przez portfel elektroniczny Neteller zależne są od danego bukmachera. Prowizje dotyczą głównie wypłat z konta. Równie bezpiecznie z Neteller korzystać można przy użyciu aplikacji mobilnej, którą z łatwością połączyć można z jednym lub kilkoma bukmacherami jednocześnie. Warto na przykład zwrócić uwagę na LVBet kod promocyjny, który oferuje specjalny dodatek dla nowych graczy.

„STSPay gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe wypłaty. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę”.

sts glowna strona

Możesz się zarejestrować, naciskając przycisk poniżej:

Sam proces wchodzenia w świat legalnych zakładów jest bardzo prosty. Nie wymaga podawania zbyt dużej ilości wrażliwych danych. Samo obstawianie jest przyjemną zabawą, zwłaszcza jeśli z kontem połączony jest e-portfel Neteller.

Co musisz wiedzieć o Neteller

Neteller to portfel elektroniczny z długą tradycją. Pojawił się na rynku już w 1999 roku. Można spokojnie stwierdzić, że rozwijał się wraz z rozkwitem wszystkich nowinek technologicznych. Przeszedł długi proces nowelizacji i zyskał w tym czasie ogrom zadowolonych użytkowników. Bilion dolarów – taki jest roczny bilans transakcji dokonywanych przez Neteller.

Ponadto e-portfel pozwala na szybkie wpłaty do bukmacherów i można z niego korzystać przy użyciu aplikacji mobilnych. A do tego jest bardzo bezpieczny i daje wysokie limity transakcyjne dla zawodowych typerów oraz umożliwia dokonywanie płatności w wielu walutach. Dostępje jest także przewalutowanie.

Formą zabezpieczenia środków znajdujących się na Neteller jest bardzo wysoki protokół bezpieczeństwa, który wdrażany jest również w bankach. Strona Neteller oferuje takżemożliwość założenia konta VIP, które oczywiście zapewnia o wiele większe możliwości. Najważniejszą z nich są niższe koszty za przewalutowanie.

Obstawiaj online z Neteller

„NETELLER oferuje swoim klientom 5 różnych poziomów VIP. Przywileje VIP opierają się głównie na mniejszej opłacie za przewalutowania, większym limitem wypłat z bankomatów oraz lepszej obsłudze klienta w postaci czatu VIP”.

neteller glowna strona

Postaw online z Neteller

Zakłady bukmacherskie Neteller dają wiele satysfakcji oraz sprawiają, że wszystkie transakcje są bezpieczniejsze. Ponadto mają szereg udogodnień, które z pewnością zadowolą wszystkich użytkowników legalnych zakładów bukmacherskich. Operator daje możliwość migrowania między różnymi bukmacherami, bez pobierania prowizji. Dodatkowo nie zamyka się tylko na miejscowych bukmacherów, ale pozwala przewalutować środki i dokonywać działań również u zagranicznych bukmacherów.

„Szybkie wypłaty realizujemy aż do 11 podmiotów bankowych. Pieniądze możesz wypłacać kartą w bankomacie (płatne) lub płacić nią za zakupy stacjonarne/internet (darmowe przy braku przewalutowania)”.

Każdy bukmacher na swojej stronie ma szereg promocji przygotowanych zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych fanów typowania. Należy do nich np. bonus na strat, który pozwala na obstawianie zakładów z większą szansą na wygraną, a mniejszym ryzykiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera, wybrać najkorzystniejszą formę płatności i zakład. Najlepiej postawić na sport, na którym najlepiej się znamy.

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5