Legalni bukmacherzy z Neteller

Nowi bukmacherzy Neteller, których zobaczycie w tym rankingu, oferują natychmiastowe wpłaty. Warto również wspomnieć o tym, że nie pobierają oni prowizji za wykonane usługi transakcji. Są to dwa główne czynniki, które wpływają na popularność konkretnych form płatności.

Bukmacherzy Neteller – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Ciekawa oferta powitalna

 • Program lojalnościowy Superbet Club

Bonus powitalny 3754 zł

#3
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Ranking bukmacherów z Neteller

Neteller bukmacher to zagraniczny portfel internetowy, z którego korzystać mogą między innymi użytkownicy platform bukmacherskich. Który bukmacher akceptuje Neteller? a polskim rynku jest ich kilku. Niewielu użytkowników, zwłaszcza nowych wie, że Neteller to brytyjski portfel internetowy, który założony został już w 1999 roku. Jest to gigant na światowym rynku, który rocznie obsługuje transakcje przewyższające bilion dolarów. Bukmacherzy Neteller proponują obsługę płatności w 16 językach, wliczając w to oczywiście język polski.

Neteller bukmacherzy to przede wszystkim całkowicie bezpłatne wpłaty. Co do kosztu wypłaty środków z e-portfela, decydują o tym indywidualnie bukmacherzy Neteller. Ten portfel elektroniczny gwarantuje także szybkie wpłaty dla bukmacherów. Co też łączy się ze zwiększeniem szans na wygraną. Co ważne, bukmacher z Neteller oferuje możliwość wypłaty środków w każdym bankomacie. Przy realizacji transakcji warto sprawdzić, czy nie ma w ofercie jakiegoś dodatku do depozytu jak na przykład Fortuna kod promocyjny.

Czy Neteller jest bezpieczny?

Zakłady bukmacherskie Neteller są w pełni bezpieczne. Zarówno gracze obstawiający okazjonalnie, jak i zawodowi typerzy będą zadowoleni z możliwości, jakie daje Neteller. Każdy bukmacher z Neteller gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo podczas transakcji.

E-portfel to duże udogodnienie również ze względu na ograniczenie wycieku danych użytkownika. Jeden zbiorczy portfel elektroniczny pozwala na dokonanie konkretnego depozytu, a następnie rozdysponowanie środków w dowolny sposób.

Dzięki czemu nie ma potrzeby logowania się do bankowości elektronicznej naszego banku, każdorazowo podczas typowania wyników – co oczywiście ogranicza przypadkowy lub zamierzony wyciek danych.

Dodatkowo każdy bukmacher z Neteller ma dla swoich użytkowników bonusy powitalne, które możnarozliczać przez e-portfel. Bukmacherzy Neteller wspierają też wysokie limity rozliczeń, co jest rzadkością u innych operatorów.

Korzystanie z portfela elektronicznego ma też swoje minusy. Bywa tak, że obstawiając przez bukmacher Neteller zakłady z wieloma różnymi walutami, chcemy wygodnie przewalutować środki. Możemywówczas skorzystać z takiej opcji w swoim e-portfelu. Jest haczyk – prowizja przy tego typu operacjach na koncie wynosi 3,99% od wartości kwoty.

Istotną kwestią jest też opłata za konto nieaktywne, która wynosi 2 EURO za miesiąc. Neteller bukmacher pobiera ją od użytkownika, tylko gdy na koncie nie ma żadnego ruchu przez okres 12 miesięcy.

What you need to know about Neteller betting
🏙️ Działa od 1999
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ ePortfel
🗺️ Region działania Europa, Ameryka Łacińska, niektóre kraje Afryki i Azji, Australia i Nowa Zelandia.
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja 2,5% przy dodawaniu środków do konta Neteller.
⚡ Prędkość transakcji Natychmiastowy

Alternatywne metody płatności

Neteller: zakłady bukmacherskie to hasło coraz częściej pojawia się w wynikach wyszukiwania. Oznacza to tyle, że wielu użytkowników szuka alternatywnych metod płatności. Na każdej stronie, która oferuje legalne zakłady bukmacherskie na piłkę nożną, można znaleźć zakładkę „metody płatności”.

Znajduja się w niej różne opcje płatności, oraz odpowiedzi na pytaniai:

 • Jaka jest minimalna kwota wpłaty?
 • Jakie prowizje pobierane są za poszczególne transakcje?
 • Ile czasy trzeba czekać na wpłatę środków?
 • Jaka jest maksymalna kwota depozytu?

Zanim skorzystamy z którejś z dostępnych opcji, warto poznać możliwości, które roztacza przed nami e-portfel. Jest kilka platform oferujących usługi z zakresu elektronicznego przechowywania środków. Do najbardziej popularnych należą: Paymenticon, Skrill oraz Neteller. Wybierać można także bardziej rozpoznawalne metody takiej jak: karta kredytowa, BLIK, PayPal czy tradycyjne przelewy bankowe. Jednak to e-portfele mają najniższe prowizje, są najbezpieczniejsze i działają najszybciej, czyli wszystko to, czego potrzebuje każdy fan typowania zakładów sportowych.

Bukmacher Neteller Visa i MasterCard Przelewy24 BLIK
LVBet Min: 20 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
STS Min: 30 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Betfan Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast

Najlepsi bukmacherzy

Po wnikliwej analizie wszystkich wad i zalet e-portfela wyłoniony został bukmacher Neteller, który ma najlepsze stawki dla swoich użytkowników.

Pod uwagę wzięliśmy następujące czynniki:

 • prowizja za wypłatę,
 • minimalna wpłata do bukmachera przez Neteller,
 • czas, jaki potrzeba do wykonania tej transakcji.

Elektroniczny portfel Neteller stwarza ogrom możliwości, ale przede wszystkim jest bezpieczny i intuicyjny. Środki wpłacone na depozyt są chronione najwyżej jakości oprogramowaniem zabezpieczającym przed przejęciem hasła do systemu.

Najlepszy bukmacher akceptujący Neteller

Najlepszy bukmacher z Neteller w Polsce to STS! Właśnie ta platforma oferuje najwięcej bonusów za wykonane transakcje. Oczywiście wpłaty i wypłaty realizowane są natychmiastowo. Sama wpłata Neteller u bukmachera oraz proces rejestracji jest bardzo prosty. Zakłady bukmacherskie Neteller dodatkowo samodzielnie potrąca prowizję w wysokości 12%, zgodną z przepisami prawa dotyczącymi legalnego hazardu. Pozwala to użytkownikowi na zaoszczędzenie czasu na rozliczanie tego w przychodach w rocznym zeznaniu podatkowym.

Najlepszy bukmacher Neteller

Typujący może czuć się wyjątkowo bezpiecznie. System STS wprowadza kilka kroków weryfikacyjnych przy płatności. Są to: SSL, safechange oraz Pomoc 24/7. Dzięki temu można zapobiec wpłatom na puste konto oraz kradzieży danych. Wyjątkowa kompatybilność, która łączy STS z Neteller pozwala na szybkie przelewy przy minimalnym ryzyku oraz prowizji wynoszącej 0%. Warto zwrócić również uwagę na to, że wysokiej klasy bukmacher zaproponuje bonusy bez depozytu.

Bukmacherzy a wpłata przez Neteller

Kwoty pobierane podczas dokonywania płatności przez portfel elektroniczny Neteller zależne są od danego bukmachera. Prowizje dotyczą głównie wypłat z konta. Równie bezpiecznie z Neteller korzystać można przy użyciu aplikacji mobilnej, którą z łatwością połączyć można z jednym lub kilkoma bukmacherami jednocześnie. Warto na przykład zwrócić uwagę na LVBet kod promocyjny, który oferuje specjalny dodatek dla nowych graczy.

„STSPay gwarantuje bezpieczne i bezproblemowe wypłaty. Wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę”.

sts glowna strona

Możesz się zarejestrować, naciskając przycisk poniżej:

Sam proces wchodzenia w świat legalnych zakładów jest bardzo prosty. Nie wymaga podawania zbyt dużej ilości wrażliwych danych. Samo obstawianie jest przyjemną zabawą, zwłaszcza jeśli z kontem połączony jest e-portfel Neteller.

Co musisz wiedzieć o Neteller

Neteller to portfel elektroniczny z długą tradycją. Pojawił się na rynku już w 1999 roku. Można spokojnie stwierdzić, że rozwijał się wraz z rozkwitem wszystkich nowinek technologicznych. Przeszedł długi proces nowelizacji i zyskał w tym czasie ogrom zadowolonych użytkowników. Bilion dolarów – taki jest roczny bilans transakcji dokonywanych przez Neteller.

Ponadto e-portfel pozwala na szybkie wpłaty do bukmacherów i można z niego korzystać przy użyciu aplikacji mobilnych. A do tego jest bardzo bezpieczny i daje wysokie limity transakcyjne dla zawodowych typerów oraz umożliwia dokonywanie płatności w wielu walutach. Dostępje jest także przewalutowanie.

Formą zabezpieczenia środków znajdujących się na Neteller jest bardzo wysoki protokół bezpieczeństwa, który wdrażany jest również w bankach. Strona Neteller oferuje takżemożliwość założenia konta VIP, które oczywiście zapewnia o wiele większe możliwości. Najważniejszą z nich są niższe koszty za przewalutowanie.

Obstawiaj online z Neteller

„NETELLER oferuje swoim klientom 5 różnych poziomów VIP. Przywileje VIP opierają się głównie na mniejszej opłacie za przewalutowania, większym limitem wypłat z bankomatów oraz lepszej obsłudze klienta w postaci czatu VIP”.

neteller glowna strona

Postaw online z Neteller

Zakłady bukmacherskie Neteller dają wiele satysfakcji oraz sprawiają, że wszystkie transakcje są bezpieczniejsze. Ponadto mają szereg udogodnień, które z pewnością zadowolą wszystkich użytkowników legalnych zakładów bukmacherskich. Operator daje możliwość migrowania między różnymi bukmacherami, bez pobierania prowizji. Dodatkowo nie zamyka się tylko na miejscowych bukmacherów, ale pozwala przewalutować środki i dokonywać działań również u zagranicznych bukmacherów.

„Szybkie wypłaty realizujemy aż do 11 podmiotów bankowych. Pieniądze możesz wypłacać kartą w bankomacie (płatne) lub płacić nią za zakupy stacjonarne/internet (darmowe przy braku przewalutowania)”.

Każdy bukmacher na swojej stronie ma szereg promocji przygotowanych zarówno dla nowych, jak i zaawansowanych fanów typowania. Należy do nich np. bonus na strat, który pozwala na obstawianie zakładów z większą szansą na wygraną, a mniejszym ryzykiem. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera, wybrać najkorzystniejszą formę płatności i zakład. Najlepiej postawić na sport, na którym najlepiej się znamy.

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy wszyscy bukmacherzy oferują wpłatę przez Neteller?
Nie. Wielu bukmacherów korzysta z tej formy wpłacania środków, jednak nie jest ona powszechna.
Bukmacherzy Neteller – ile wynosi minimalna kwota wpłaty?
Bukmacher wpłata Neteller zaczyna się już od 1 zł.
Czy bukmacherzy oferujący Neteller są bezpieczni?
Ten portfel internetowy spełnia wszelkie standardy bezpieczeństwa, natomiast w kwestii korzystających z niego firm, zawsze warto sprawdzić opinie dotyczące tej kwestii.
Czy korzystając z opcji bukmacher wpłata Neteller, przysługują mi bonusy powitalne?
Samo korzystanie z portfela nie jest podstawą, żeby bukmacher naliczał bonusy dla stałych klientów lub bez depozytu. Wszystko jednak ostatecznie zależy od bukmachera.
Jak dobrać najlepszą metodę płatności dla siebie?
Musimy wziąć pod uwagę, czy najbardziej zależy nam na czasie, niskich opłatach transakcyjnych, czy np. innych walutach.