Legalni bukmacherzy z Mastercard

Nie wszyscy operatorzy zakładów sportowych w Polsce to bukmacherzy Mastercard. Dlatego, jeśli ktoś jest szczególnie zainteresowany tą metodą płatności, to powinien zajrzeć do poniższego rankingu. Znajdzie w nim najlepsze polskie serwisy bukmacherskie, które oferują opcję realizacji płatności z wykorzystaniem tej popularnej karty płatniczej.

Bukmacherzy MasterCard – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Wypłaty w kilka minut

 • Narzędzie Custom Bet

Bonus powitalny do 110 zł

#3
 • 30 sportów w przedmeczowych i "żywo"

 • Maks wygrana: 601 tysięcy złotych

Zwrot za pierwszy zakład do 600 zł

#4
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

#5
 • Rozbudowana oferta Cashback

 • Fuksiarz kod promocyjny

Zakład bez ryzyka do 500 zł

#6
 • Bogata oferta zakładów

 • Bardzo dużo promocji

Bonus 200% do 200 zł na pierwszy depozyt

#7
 • 28 dyscyplin sportowych

 • Niska min stawka zakładu (2 zł)

Zwrot CASHBACK 1000 zł + darmowy zakład FREEBET 50 zł

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Artur Rosiński

Ranking bukmacherów z Mastercard

Wybierając serwis z zakładami sportowymi, zawsze warto sprawdzić, czy bukmacher akceptuje Mastercard. Pomimo tego, że praktycznie każdy operator stara się zapewnić swoim odbiorcom możliwie najlepsze możliwości transakcji pieniężnych, wśród innych opcji zawsze powinna znajdować się karta Mastercard. To swego rodzaju zabezpieczenie, że w przypadku, kiedy inne metody zawiodą, będzie można doładować konto z wykorzystaniem popularnej karty płatniczej. Warto pamiętać, że jeśli realizuje się pierwszą płatność, to zawsze można liczyć na przystępne bonusy powitalne.

Bukmacher Mastercard chętnie sięga po tę metodę, ponieważ prawie każdy Polak ma w swojej kieszeni jakąś kartę płatniczą. Obecnie liczą się tylko Visa albo Mastercard. Które są wydawane w zależności od wybranego banku. Oczywiście istnieje także wiele innych sposobów, żeby założyć swoją własną kartę. Pomimo tego, że na rynku działa wiele łatwiejszych opcji płatności, to karta zawsze jest pod ręką i jest zabezpieczeniem zapewniającym, że zawsze można zrealizować wymaganą transakcję.

Czy Mastercard jest bezpieczną metodą płatności?

Jeśli zastanawiasz się, czy Mastercard bukmacher jest bezpieczny, to warto zainteresować się tą kwestią i sprawdzić, czym w ogóle jest ta karta. Mastercard powstało w 1966 roku i od tego czasu jest nieustannie rozwijana, stając się jedną z najważniejszych i najczęściej wykorzystywanych metod płatniczych na świecie. Firma stojąca za tą kartą osiąga roczny dochód liczony w miliardach dolarów i część z tych środków jest przeznaczana na rozwój technologii, która w dużej części odpowiada za bezpieczeństwo.

Dlatego wpłata do bukmachera przez Mastercard jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatniczych na świecie.

Oczywiście w przypadku transakcji pieniężnych, zawsze należy rozważyć wszystkie strony biorące w niej udział. W tym przypadku będzie to operator na zakłady bukmacherskie Mastercard, firma serwująca usługę (Mastercard) oraz Ty. Operator musi dopełnić wszelkich obowiązków z odpowiednim zabezpieczeniem użytkownika – jest to jednym z warunków otrzymania licencji na prowadzenia działalności bukmacherskiej w Internecie. Dlatego, jeśli korzystasz z usług jednego z powyższych operatorów, to zawsze masz pewność, że wszystko przebiega według ogólnych standardów.

Ostatnim przystankiem związanym z przeprowadzaniem płatności jest sam użytkownik. Jeśli nie zachowa się odpowiednich zasad bezpieczeństwa, może narazić się na przykre konsekwencje. Płacenie kartą jest wygodne, ale wymaga podania kilku „wrażliwych” danych, które są indywidualne dla każdego użytkownika. Jeśli te dane wpadną w niepowołane ręce, to ktoś byłby w stanie zlecać płatności z Twojego konta. Jedyną rzeczą, jakiej będzie mu brakować, jest zweryfikowanie płatności.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że czasem można natknąć się na opcję zarejestrowania karty w danym serwisie. Wtedy można płacić bez potwierdzenia i gdyby ktoś włamał się na Twoje konto bukmacher z Mastercard, to mógłby do woli realizować wpłaty. Dlatego zawsze warto mieć na uwadze, że nawet najbezpieczniejsze metody płatności jak Mastercard, mogą stać się formą oszustwa, jeśli zapomnisz o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Alternatywne opcje płatności

Jak wspomnieliśmy wcześniej, dzisiejszy Mastercard bukmacher zapewnia także inne wygodne metody płatności internetowej. Standardem jest, żebyś zawsze miał wybór pomiędzy co najmniej kilku sprawdzonych opcji i mógł sam zdecydować, która będzie Ci najbardziej odpowiadać.

Dostępne opcje można podzielić na kilka kategorii, które znacząco różnią się pod względem technologicznym. To portfele elektroniczne, karty płatnicze i serwisy pośredniczące w płatnościach. Im przystępniejsza i łatwiejsza opcja, tym chętniej ludzie z niej korzystają. Najpopularniejsze obecnie są metody związane z portfelami elektronicznymi i serwisami pośredniczącymi.

W przypadku opcji BLIK wystarczy podać jedynie sześciocyfrowy kod i zatwierdzić płatność. Wpłata Mastercard u bukmachera to oczywiście interesująca metoda, którą zawsze można się poratować, ale zawsze warto sprawdzić, co jeszcze wybrany operator może zaproponować.

Bukmacher BLIK Visa Paysafecard Przelew bankowy
Betfan Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 2 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Superbet Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: –
Czas: natychmiast
Min: –
Max: –
Czas: do 24 godzin
LVBet Min: 1 zł
Max: 25 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 10 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 3 000 zł
Czas: natychmiast

Najlepsi zakłady bukmacherskie z Mastercard

W ostatnich latach rynek bukmacherów znacząco się rozwinął. Już nie poszukuje się operatora, zwracając uwagę przede wszystkim na dostępne opcje, ale także, czy są dostępne Mastercard: zakłady bukmacherskie i inne opcje płatności lub nawet oferty specjalne jak STS kod promocyjny. Dostęp do ponad dwudziestu wysokiej klasy serwisów internetowych pozwala użytkownikom na swobodę i możliwość wybrania dokładnie takich usług, jakich oczekuje się od idealnego dostawcy. Na szczęście obecnie praktycznie każdy serwis to bukmacher z Mastercard, więc nikt nie powinien mieć problemów z wyborem takiej witryny, która zapewni jednocześnie tę opcję i inne popularne metody.

Nasi specjaliści regularnie przeglądają wszystkie portale oferujące legalne zakłady bukmacherskie na piłkę nożną w Internecie i weryfikują wszelkie zmiany, jakie na nich zachodzą. Następnie ewentualne modyfikacje są analizowane i podejmuje się decyzję o konkretnej pozycji w rankingu. Dzięki temu jesteśmy w stanie zawsze zaproponować naszym odbiorcom rzetelne i sprawdzone informacje o tym, którzy bukmacherzy Mastercard są aktualnie na topie.

Najlepszy bukmacher Mastercard

Aktualnie najlepszy bukmacher z Mastercard to LVBET. Serwis działa już w Polsce dobre kilka lat i zdążył wyrobić sobie odpowiednią markę. Potencjalni nowi gracze mogą nawet liczyć na LVBet kod promocyjny. Jeśli interesujesz się zakładami sportowymi to z pewnością ta strona już wielokrotnie rzuciła Ci się w oczy. Operator bardzo dużo działa w sporcie i często można natrafić na różne reklamy i wydarzenia z logo LVBET.

„LVBET to jeden z najczęściej udzielających się sponsorów w polskim sporcie. Jego logo można znaleźć na koszulkach takich organizacji jak Wisła Kraków, Unia Leszno, czy Wisła Płock”.

Za tym wszystkim stoi bardzo dobrze zaprojektowany bukmacher Mastercard i nie tylko. Witryna jest bardzo prosta i czytelna. Już ze strony głównej można dowiedzieć się o prawie całej ofercie serwisu, a trzeba przyznać, że jest całkiem pokaźna:

 • pakiet bonusów powitalnych na sumę 3 333 zł,
 • zakłady sportowe, e-sportowe, a także sporty wirtualne,
 • liczne dodatkowe bonusy dla stałych klientów i pojawiające się od czasu do czasu,
 • oryginalny dział LV Typer,
 • dostęp do wszystkich popularnych opcji płatności.

Portal nieustannie się rozbudowuje, żeby zapewnić swoim odbiorcom konkurencyjne możliwości. Dlatego warto zwrócić na niego uwagę już nie tylko z perspektywy poszukiwania bukmacher z Mastercard w Polsce.

lvbet strona glowna

Gorąco zachęcamy do skorzystania z przycisku poniżej i zarejestrowania się na tej witrynie, gdzie jedną z podstawowych opcji płatności są bukmacherzy Mastercard.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Mastercard?

Jeśli chodzi o sprawę nowi bukmacherzy a wpłata przez Mastercard, to zawsze warto na nią zwracać uwagę. Operator zakładów sportowych powinien udostępniać swoim odbiorcom możliwość realizacji transakcji z wykorzystaniem karty płatniczej. W przypadku, kiedy wszystkie inne metody mogą z jakiejś przyczyny zawieźć, to ten operator płatności praktycznie zawsze umożliwia zrealizowanie transakcji. W ten sposób zawsze masz pewność, że kiedy bukmacher wpłata Mastercard będzie potrzebna, to będzie można to zrobić bez najmniejszego problemu.

Warto wiedzieć, że Mastercard działa z różnymi serwisami płatniczymi, a nawet stworzył własny. Dlatego, jeśli ktoś nie jest posiadaczem bankowej karty tego operatora, to zawsze może się o nią postarać. Można otrzymać elektroniczną kartę przedpłaconą, która jest idealnym prezentem możliwym do zrealizowania w niemal każdym sklepie, czy usłudze internetowej. Oprócz tego firma umożliwia założenie internetowego portfela Masterpass, dzięki któremu można wyjątkowo łatwo realizować transakcje bezgotówkowe.

„Mastercard to jeden z największych dostawców szeroko pojętych usług na świecie. Oprócz karty płatniczej można wyrobić sobie kartę przedpłaconą, elektroniczną i e-portfel”.

Aktualnie usługa Mastercard jest tak obszerna, że niewiele osób w ogóle zdaje sobie sprawę z jej możliwości. Nie bez powodu marka generuje tak ogromny dochód – to rzetelna spółka, o nieposzlakowanej opinii setek milionów użytkowników na całym świecie. Właściwe dlatego bukmacherzy Mastercard są tak ważną kwestią.

betfan strona główna

Obstawiaj online z Mastercard!

Mastercard bukmacherzy to gwarancja najwyższej jakości zakładów sportowych. Przed realizacją transakcji warto się upewnić, czy nie jest dostępny jakaś oferta bez depozytu, jak na przykład Fortuna kod promocyjny. Jeśli nie to śmiało można przechodzić do transakcji. Operator z górnej półki zawsze postara się, żeby jego użytkownicy mieli możliwość realizacji płatności z wykorzystaniem tej opcji. Jeśli ta metoda nie jest dostępna, to warto zastanowić się, czy wybrany bukmacher nie ma zaległości w innych dziedzinach. Jednak w dzisiejszych czasach jest to już standardem i wśród legalnych polskich bukmacherzy naprawdę trudno jest znaleźć takich, którzy nie zapewnią opcji Mastercard.

Dlatego warto najpierw wybierać takich bukmacherów, którzy zapewnią Ci możliwie najlepsze warunki typowania wyników. Obowiązkowo powinny być dostępne wszystkie najpopularniejsze typy zakładów, odpowiednie bonusy bez depozytu, zaplecze informacyjne i oczywiście różnorodne formy płatności. Następnie pozostaje jedynie upewnić się, czy bukmacher wpłata Mastercard jest dostępna i można przechodzić do najprzyjemniejszej części korzystania z zakładów sportowych – typowania. Jeśli bukmacher udostępnia możliwość wpłacenia z tą metodą, to najczęściej można ją także wykorzystać do wypłaty. Dlatego po odebraniu wygranej zawsze masz pewność, że bez najmniejszego problemu będziesz w stanie wypłacić wszystkie wygrane.

Jeśli bukmacher udostępnia możliwość wpłacenia z tą metodą, to najczęściej można ją także wykorzystać do wypłaty. Dlatego po odebraniu wygranej zawsze masz pewność, że bez najmniejszego problemu będziesz w stanie wypłacić wszystkie wygrane.

„Jeśli operator nie ma opcji Mastercard, to znak, że nie przyłożył się odpowiednio i może mieć braki w innych dziedzinach funkcjonowania serwisu”.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższą listą ofertą na bonusy bukmacherskie. Być może znajdziesz tam bonus, który pomoże Ci w rozpoczęciu swojej przygody z zakładami sportowymi online.

Oceń tę recenzję
7 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Czy płatności z wykorzystaniem Mastercard są szybsze od standardowych przelewów?
Wszystko zależy od bukmachera i banku, ale z reguły płatności z wykorzystaniem kart płatniczych są znacznie szybsze.
Czy dane podawane w formularzu płatności są odpowiednio zabezpieczone?
Każdy legalnie działający bukmacher musi dostosować się do wszelkich standardów zabezpieczania transakcji pieniężnych, więc nikt postronny nie może otrzymać dostępu do wprowadzanych danych.
Czym różni się płatność Mastercard od VISA?
Transakcje z wykorzystaniem Mastercard i Visa działają na takich samych zasadach i często są udostępniane jako jedna metoda płatności.
Dlaczego operatorzy nadal chętnie stosują płatność Mastercard, skoro na rynku funkcjonują wygodniejsze metody?
Kartę płatniczą ma praktycznie każdy dorosły człowiek. Dzięki temu zawsze można z niej skorzystać, kiedy inne metody zawodzą.
Gdzie znajdę kod CVV/CVC?
To oryginalny 3-cyfrowy kod znajdujący się na tylnej części karty tuż przy miejscu na podpis posiadacza karty.