Legalni bukmacherzy z Maestro

Maestro jest niewątpliwe jedną z najwygodniejszych metod przesyłania pieniędzy. Dowiedz się, którzy bukmacherzy akceptują płatności z Maestro i gdzie jest najlepsze miejsce do gry online.

Bukmacherzy Maestro – lista

Bukmacher Zalety Bonus Link
#1
 • Szybkie wypłaty w 15 minut

 • Cash out w zakładach przedmeczowych

Promocja Powitalna to nawet 1660 zł bonusu!

#2
 • Codzienne zakłady na e-sport

 • Ekspresowa wypłata na konto bankowe

Pakiet powitalny 3333 zł + 20zł bez depozytu

toggle

W TYM ARTYKULE

Ostatnia aktualizacja:

Amadej Walczak

Ranking bukmacherów z Maestro

Tak jak wspominaliśmy, jeżeli mowa o depozycie, to Maestro praktycznie nie ma ograniczeń. Podmioty oferujące zakłady bukmacherskie na piłkę nożną i inne popularne dyscypliny, czasem stawiają jednak ograniczenia, które mają na celu przeciwdziałanie opóźnieniom systemu oraz oszustwom.

Nie każdy bukmacher akceptuje Maestro. Istnieje wiele sposobów płatności, jakie oferują nam zakłady sportowe. Przypięcie karty płatniczej do naszego konta bukmacherskiego pozwala zaoszczędzić czas. Tym samym nie jesteśmy narażeni na żmudny proces przenoszenia naszych środków, a czas przetwarzania operacji jest bardzo szybki i pieniądze natychmiastowo zostają przypisane do naszego konta.

Czy istnieją jakieś ograniczenia wynikające z takiej formy przesyłania naszych pieniędzy? Można stwierdzić, że nie. Aczkolwiek jedyne bariery, jakie przed nami stoją, są stawiane nam przez bukmacherów oraz ich wewnętrzny regulamin. Niektóre firmy oferujące obstawianie zakładów wzajemnych limitują jednorazową wpłatę do 100 tys. złotych, inne takiego limitu nie mają. Wszystko zależy od bukmachera oraz jego regulaminu. Często można także liczyć na specjalne bonusy dla stałych klientów od depozytu.

Obstawiaj online z Maestro: czy tobezpieczna forma płatności?

Dokonując płatności online, powinniśmy kierować się naszym własnym bezpieczeństwem. Legalni bukmacherzy Maestro dzięki zastosowaniu tej metody płatności starają się dopełnić wszelkich starań, aby bezpieczeństwo transakcji stało na najwyższym poziomie. Producent karty Maestro zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, zapewniając, że chip umieszczony na karcie wykorzystuje techniki szyfrowania równorzędne dla transakcji zbliżeniowych oraz stykowych, generując dynamiczne dane, czyli tzw. podpis komunikatu. Transakcje powyżej 50 zł wymagają wprowadzenia kodu PIN.

Kod nie jest wymagany, gdy suma transakcji jest mniejsza niż 50 zł. Pamiętajmy, aby nie zdradzać naszego kodu PINżadnej osobie postronnej i starajmy się również maksymalnie chronić nasz kod, jeżeli transakcja wymaga od nas wpisania takowego na terminalu. Najmocniejszym, tym samym najsłabszym punktem transakcji Maestro, jest kod PIN. Pod żadnym pozorem nie zdradzaj gonikomu! Osoba dysponująca Twoim kodem może realizować transakcje na kwoty wyższe niż 50 zł, tym samym narażając Cię na straty. Wartą wspomnienia jest gwarancja bezpieczeństwa, za którą stoi organizacja płatnicza Maestro.

History of Maestro Sports Betting
🏙️ Działa od 1991
💻 Pokrycie 93 kraje
💳 Typ Karta debetowa/karta przedpłacona
🗺️ Region działania na całym świecie
📱 Ma aplikację mobilną Nie
💯 Prowizja Zależy od banku
⚡ Prędkość transakcji 1–5 dni roboczych

Alternatywne metody płatności

Bukmacherzy Maestro oferują nie tylko tęmetodę płatności. Istnieje szereg alternatyw dla graczy. Obecny rynek daje naprawdę dużą swobodę. Możemy wybrać najdogodniejszą dla nas metodę płatności. Wiele metod jest podobnych lub zbliżonych do Maestro, jeśli weźmie się pod uwagę czas przetwarzania. Warto także pamiętać, że niektórzy bukmacherzy udostępniają bonusy bez depozytu, które pozwalają na typowanie jeszcze przed zrealizowanie wpłaty.

Czy są metody dorównujące Maestro? Czy bukmacher z Maestro wspiera również inne metody płatności? Na postawione pytania postara odpowiedzieć się umieszczona poniżej tabela, prezentująca alternatywny dla wpłaty Maestro u bukmachera.

Bukmacher Przelewy24 BLIK Skrill MasterCard
STS Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Superbet Min: 30 zł
Max: 200 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 200 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 30 zł
Max: 200 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: 200 000 zł
Czas: natychmiast
Totolotek Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Max: brak limitu
Czas: natychmiast

Najlepsi topowi bukmacherzy

Obecnie każdy bukmacher Maestro na rynku akceptuje wiele popularnych metod płatności. Sam rynek bukmacherów w Polsce stał się nieco zatłoczony, a brak niektórych metod płatności powoduje spadek prestiżu w oczach graczy. Pojawiają się różnego rodzaju oferty związane z Fortuna kod promocyjny i inne przystępne oferty, które także zawsze warto rozważyć.

Taka kolej rzeczy spowodowała, że firmy oferujące usługi zawierania zakładów wzajemnych starają się posiadać jak najwięcej dostępnych metod finalizacji transakcji. Możemy więc mówić o pewnym trendzie, który jest bardzo korzystnym dla graczy.

Jakie cechy powinny charakteryzować bukmachera przychylnego graczom?

Powinien oferować między innymi:

 • szybki czas realizacji transakcji,
 • minimalna bukmacher wpłata Maestro już od 1 zł,
 • brak limitów dotyczących wpłat,
 • krótki okres realizacji wypłaty wygranej.

Całe szczęście większość firm bukmacherskich cechuje się właśnie takim traktowaniem transakcji, a tym samym graczy. Bardzo ważna jest przejrzystość transakcji, ich czas oraz jasne zasady odnośnie do wpłaty, oraz wypłaty naszych pieniędzy.

Najlepszy bukmacher Maestro: STS bukmacher akceptujący tę formę płatności

Ustawa hazardowa uderzyła we wszystkie osoby uprawiające hazard. Mimo wszystko sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich nie zmieniła się diametralnie. Wiele podmiotów funkcjonujących na terenie kraju musiało wycofać się na stałe. Jako bukmacher z Maestro w Polsce, STS jest liderem rodzimego rynku. Obecnie zakłady bukmacherskie przeżywają swój renesans. Istnieje wiele podmiotów oferujących typowanie wyników.

Pionierem po zaostrzeniu ustawy hazardowej był STS, który także dzisiaj jest czołowym bukmacherem. Jeszcze 3 lata temu udział w rynku tej firmy wynosił niemal 50%. Polski buk, jako pierwszy zaczął oferować swoje usługi poza granicami państwa, prowadząc działalność również na terenie: Wielkiej Brytanii, Niemczech, Islandii, Słowenii oraz wielu innych państw.

Niewątpliwymi zaletami Star-Typ Sport są:

 • długi czas istnienia,
 • międzynarodowy zasięg,
 • wprowadzanie nowych typów zakładów,
 • sporty wirtualne.

STS cechuje się również prowadzeniem spójnej strategii marketingowej. Przedsiębiorstwo jest świadome swojej dominacji na rynku. Konsekwencją takiego postrzegania swojej pozycji, jest zapoczątkowana pod koniec zeszłego roku kampania reklamowa „Jesteś gotowy. Możesz wygrywać”. Reklamy sygnowane logiem STS pojawiały się również w telewizji, co jest bardzo rzadkim medium, jeżeli chodzi o zakłady sportowe. Płynący przekaz miał za zadanie zachęcić przede wszystkim pasjonatów sportu i nie pomijał osób pasjonujących się e-sportem.

Jeżeli ktoś zapyta mnie, dlaczego właśnie STS jest moim ulubionym bukmacherem, mam dla niego prosta odpowiedź: tego bukmachera uwielbiam przede wszystkim za bogatą ofertą zakładów specjalnych. Superoferta jest naprawdę bardzo szeroka, kto nie lubi ekstra podbitego kursu? Teraz na sali pewnie zapadłaby cisza, nic dziwnego, ponieważ pytam retoryczne! Wszyscy gracze kochają dostawać coś ekstra, nawet jeśli jest to tylko podbity kurs.

sts glowna strona

Właśnie zakładka „NAJLEPSZE ZAKŁADY” jest rzeczą, która najbardziej mi się podoba. Szeroki wybór zakładów specjalnych tzw. hitów oraz superofert pozwala na wybranie bardzo ciekawych wydarzeń, pomagając tym samym skonstruować kupon. Ograniczenia wynikająca z posiadania jednego wydarzenia z podbitym kursem powodują, że nie możemy dobierać ich do woli.

Dla mnie to żaden mankament, wydarzenia z wyższym kursem mają jedynie wskazać interesujące zakłady, jakie możemy postawić. Reszta zależy od nas samych. Moim zdaniem warto – , jeśli wygramy, to zawsze będą to dodatkowe pieniądze!!

Start-Typ Sport bardzo dobrze traktuje swoich klientów, a korzystanie z ich strony jest proste oraz intuicyjne. Na uwagę zasługuje również aplikacja mobilna dedykowana dla urządzeń Android oraz iOS. Wpłaty oraz wypłaty realizowane są niemal natychmiastowo! Dodatkowym atutem jest możliwość podpięcia karty. Maestro bukmacher oferuje również szereg innych opcji przeprowadzania transakcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany grą właśnie u tego operatora zakładów sportowych, to kliknij przycisk poniżej. Cały proces rejestracji został wyjaśniony w przejrzysty sposób!

Wpłaty Maestro u bukmachera: niezbędne informacje

Maestro bukmacher często informuję nas, jak przebiega proces finalizacji transakcji oraz ile czasu wymaga jej przetworzenie. Maestro bukmacherzy oferują również inne sposoby płatności, jednak ten opisywany przez nas w tym artykule, jest jednym z najwygodniejszych.

Nie musimy martwić się potwierdzaniem kodu, czym charakteryzuje się BLIK oraz żadnymi innymi formami uciążliwych, niepotrzebnych formalności. Wszystko jest bardzo proste oraz intuicyjne. Zagraniczni bukmacherzy Maestro starają się, aby instruktaż, jak dokonać płatności był dla nas czytelny oraz przystępny.

Jak informuje na swojej stronie producent karty, Maestro jest bezpieczną formą wpłacania pieniędzy.. Gwarantem bezpieczeństwa jest wysoki wskaźnik autoryzacji transakcji.

Mastercard osiąga imponujące wyniki poprzez kompleksowe wysiłki w zwalczaniu oszustw. Konsumenci korzystają z kart Mastercard w 32 milionach punktów na całym świecie i niemal wszystkie transakcje są autoryzowane poprawnie”.

Nie ma nic lepszego, niż potwierdzenie skuteczności Maestro, jakim jest wysoki wskaźnik autoryzacji. Powinien być gwarantem bezpieczeństwa dla nas – graczy!

wplaty sts maestro

Powyżej możemy zauważyć dostępne metody płatności bukmachera STS. Wśród nich znajduje się także możliwość przeprowadzenia transakcji za pośrednictwem karty Maestro. Jak widać wpłata do bukmachera przez Maestro jest możliwa, natomiast inni bukmacherzy Maestro nie oferują tak wielu alternatywnych metod płatności. Realizując płatność, zawsze warto sprawdzić, czy nie jest dostępny przykładowo LVBet kod promocyjny, który skutecznie podwyższy potencjał do wygrywania pieniędzy. Jeśli użytkownik korzysta w wielu metod płatności, może to być wielkim atutem.

Obstawiaj online z Maestro!

Karta mawiele różnych zastosowań. Możemy mówić, że jest wiele typów transakcji, jakie możemy podejmować za pośrednictwem Maestro: zakłady bukmacherskie. Są to między innymi zakupy online oraz wypłaty środków. Jak widzimy, wpłaty Maestro u bukmachera są tylko jedną z wielu transakcji, jakie możemy przeprowadzić. Dając nam tym samym wiele możliwości, a decyzje zostawiając użytkownikom!

Bukmacher z Maestro jest niewątpliwe lepiej postrzegany przez graczy, ponieważ pozwala im na wykorzystanie karty również po to, aby obstawiać zakłady wzajemne. Zakłady bukmacherskie Maestro często przyciągają nowych graczy, ponieważ ta forma płatności jest przede wszystkim bardzo przystępna. Tak głosi między innymi strona producenta, wskazując na wiele zalet płacenia kartą płatniczą.

„Karta Maestro jest bezpieczniejsza niż noszenie gotówki oraz daje możliwość kontroli wydatków”.

Po dokonaniu transakcji otrzymujesz potwierdzenie oraz comiesięczny wykaz wszystkich płatności (data, godzina, miejsce oraz kwota)”. Niech będzie to najlepszym potwierdzeniem oraz zachętą dla wszystkich niezdecydowanych. Przed zrealizowaniem wpłaty zawsze warto sprawdzić, czy można do niej dopisać jakieś bonusy bukmacherskie, które mogą zwiększyć potencjał do typowania zakładów.

Oceń tę recenzję
6 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

Bukmacherzy a wpłata przez Maestro, czy wszyscy bukmacherzy oferują wpłatę przez Maestro?
Wpłata Maestro u bukmachera jest bardzo popularną formą deponowania środków. Niemniej jednak oferta płatności u poszczególnych bukmacherów może się różnić.
Bukmacherzy Maestro: jaki jest minimalny poziom wpłaty?
Minimalny poziom wpłaty najczęściej wynosi 1 zł.
Czy bukmacher z Maestro jest bezpieczny?
Tak, bukmacher oferujący transakcje za pośrednictwem Maestro jest bezpieczny, ponieważ stosuje jedne z najnowocześniejszych rozwiązań dotyczących płatności bezgotówkowych na świecie.
Gdzie mogę odebrać kartę Maestro?
Karty płatnicze są oferowane przez praktycznie każdy polski bank oraz wiele popularnych serwisów o charakterze elektronicznego portfela.
Bukmacher Maestro: czy karta może być wykorzystywana do wypłacania pieniędzy?
Tak, za pośrednictwem Maestro wypłacisz pieniądze z wielu bankomatów na całym świecie.